textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Hiroshiho

+2
Inori
Hiroshi Mashiba
6 posters

Strana 22 z 26 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Next

Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori St marec 05, 2014 11:48 am

*Nechápavo za ním hľadím,keďže netuším,čo chystá.Potom však zbadám v jeho ruke krabičku,napriek tomu,že mi dopne,tak musím prekvapene zažmurkať.Naozaj neviem ako odpovedať.Hlavou mi behá tisíc myšlienok o tom,prečo to spravil.Uhnem pohľadom.*,,J-ja...neviem..."*zamumlem.Áno,milujem ho,ale...Jednoducho nemám istotu,že sa nestane znova to,čo sa stalo.Rozum mi hovorí nie,ale city zas áno...Netuším,čo robiť či povedať.Nechcem však už robiť problémy.Lenže...Čo ak raz nebudem konať podľa rozumu?Možno by som mohla byť štastná...Nakoniec sa však zhlboka nadýchnem.Pozriem mu do očí a na perách vykúzlim úsmev.Úprimný..štastný.*,,Áno,Hiro..Vezmem."
(dohnat ma az k tomuto :DDD no okej :DD)
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba St marec 05, 2014 12:07 pm

"rozzářím se jako sluníčko. Poté ti nasadím prstýnek a opatrně , ale i tak aby jsi měla pocit bezpečí tě obejmu"Ani nevíš jak jsem šťastný Inori-sama."řeknu s úsměvem , přitom mi po tváři stečou slzy štěstí"Už nikdy  ti tak neublížím , slibuji"řeknu upřímně , přecejen jsi mi právě řekla ano na jednu z nejkrásnějších věcí co může být"
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori St marec 05, 2014 12:22 pm

,,V to dúfam..."*poviem trošku nezrozumiteľne,ale naozaj som nechcela aby sa to stalo znova.Pretože dobre viem,že ak mi niekto ublíži,tak mávam väčšinou tendenciu mu to vrátiť a to o dosť horšie.A Hiroshimu ubližovať už nechcem.Tiež ho objímem a užívam si jeho blízkosť.Potom sa odtiahnem,s úsmevom na perách naňho pozerám.*,,Je rozkošný.."*položím mu dlaň na líce a palcom "zotriem" slzu.Priblížim sa k nemu a dám na pery letmý bozk.*,,Myslím,že viem."*usmejem sa,keďže som si práve zaviazala k sebe človeka,ktorého milujem.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba St marec 05, 2014 12:34 pm

" spokojeně zamručím. Takový pocit jsem měl poprvé a chtěl jsem si ho plnými doušky vychutnat.Usměji se a ukradnu si jeden něžný polibek.Nakonec tě i přesto že mám zlomenou ruku vezmu do náruče"Svojí nejcenější si musím hýčkat"opatrně s tebou přejdu přes střepy a zamířím si to s tebou  do ložnice. Když dojdeme do ložnice tak si tě opatrně položím na postel a dám ti malou pusu na čelo "
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori St marec 05, 2014 12:41 pm

*Zamračím sa,pretože je neopatrný,ale keďže už to spravil,tak naňho nebudem hučať.Bojím sa však,že sa zranil.Len sa usmejem.Keď ma položí,stiahnem ho k sebe.*,,Sladké sny."*poviem a privriem oči.Pritúlim sa k nemu a po chvíli zaspím pokojným spánkom.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba St marec 05, 2014 12:48 pm

Sladké sny inori-sama. ať se vám zdá néco pěkného"zašeptám a zdravou ruku ti opatrně položím na bříško.Následně tě po něm pohladím a na rtech se i objeví malý úsměv. Nakonec ti dám pusu do vlasů a spokojeně přivřu oči, krátce na to usínám"
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba Št marec 06, 2014 2:27 am

"probudím se a hned po ránu se pousměji . Přece jenom se mi to nezdálo byla tu. Jenom ti dám malinkou pusu do vlasů a dál u tebe ležím . Přitom tě lehounce hladím po bříšku "
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori Št marec 06, 2014 3:04 am

*Ešte chvíľu ležím s zavretými očami a len tak vnímam,dych nás oboch.Keďže som ešte ospalá,moc netuším,čo sa včera udialo.Pousmejem sa a mykne mnou,pri tom ako sa ma dotkne.Potovorím jedno očko,keďže som myslela,že stále spí.Potom sa posadím,pričom sa ponaťahujem.Po ráne bývam väčšinou ticho,takže aj teraz nič nehovorím.Zakryjem si rukou oči,pretože mi troška vadia slnečné lúče presvitajúce cez okno.*,,Mám chuť..na..tabak...cigarety...hmm"*premýšlam,pričom sa snažím spomenúť na včerajšok,ale ešte stále v podstate spím.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba Št marec 06, 2014 3:10 am

"s úsměvem a možná i se zájmem tě pozoruji. Nakonec se zvednu z postele a pomalým krokem dojdu do skříně . Chvilku se v ní přehrabuji . Nakonec vytáhnu batoh který jsem měl v Americe. Rozepnu zadní zip a vypadnou  z ní  Modré LMka. Které si vezmu do ruky a pomalým krokem dojdu k  tobě. " zlozvyk nebo úleva? " zeptám se potichu i přesto že tuším jaká bude odpověď . Sám si mezitím z krabičky vytáhnu cigaretu spolu se zapalovačem a zapálím si. Mno možná to vypadalo trošku komicky když jsem si snažil zapálit protože jsem pravák a tu pravou ruku mám zlomenou. Nakonec se mi to podaří a spokojeně popotáhnu . Nakonec dám zapalovač do krabičky kde je poslední cigareta a podám ti jí "
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori Št marec 06, 2014 3:41 am

*Stále ostávam ticho,pričom sa otočím chrbtom k oknu a pozerám sa naňho.Teda skôr len pozorujem,čo robí.Trošku ponadvihnem obočie,keď zbadám LMka,keďže som nevedela,že fajčí.*,,Hm..eh?"*zamrmlem nechápavo na jeho otázku.Ale asi to bola len rečnícka otázka.Pritom ako sa snaží si zapálit,sa uškrniem.Vyzerá trošku komicky.Potom vezmem krabičku,vyberiem cigaretu a šťuknem zapalovačom,pričom ju priložím k perám.Zásnubný prsteň si nevšimnem a vlastne sa ani už nesnažím spomenúť si,keďže viem,že to zachvíľu asi nejako zistím.Vyfúknem obláčik dymu a na perách sa mi usadí spokojný úsmev.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba Št marec 06, 2014 3:51 am

"jenom se pousměji , přece jenom vypadala spokojeně a já byl šťastný . Z úst vyfouknu  kroužky z dýmu. Přece jen jsem se v té Americe něco naučil. Možná to nebylo k užitku ale co už . Po očku se na tebe podívám."Inori-chan ? copak budeš chtít k snídani ? " zeptám se , poté znovu vyfouknu malý kroužek z dýmu "
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori Št marec 06, 2014 4:08 am

*Pobavene ho pozorujem a potom to po ňom zopakujem.Ešte stále sa usmievam.Sadnem si do tureckého sedu,pričom naňho hodím nechápavý pohľad,keďže mi tá otázka príde blbá,pretože väčšinou neraňajkujem.*,,Hmm...neviem..nie som hladná...asi niečo malé..vlastne čokolvek."*poviem takú divnú až zmätenú odpoveď a pokrčím plecami.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba Št marec 06, 2014 4:13 am

Záleží na tom co je pro tebe malé a cokoliv " řeknu s úsměvem, přitom si znovu potáhnu. A s úsměvem tě sleduji .Přece jenom byl to zajímaví pocit vědět že jsi mi řekla ano a teď tě vidět takovou roztomilou, možná by se hodilo říci zranitelnou ."
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori Št marec 06, 2014 4:43 am

*Nafúknem líčka,pretože netuším odpoveď.Som nerozhodná a po ráne mi to nemyslí,vlastne ani normálne veľmi nepremýšlam.V podstate pre mňa sú "raňajky" to,čo teraz mám,plus šálka presladenej kávy.Teda,taký mávam zvyk.Potom znova potiahnem a vyfúknem dym.*,,Nemal by si najprv nakŕmiť Kura?"*spýtam sa,keďže sa mi zdá,že zdola počujem štekot a beh.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba Št marec 06, 2014 4:56 am

Přednost máš ty."řeknu upřímně. Přece jenom byly jsme teď zasnoubení, a já slíbil že se o tebe budu starat, tohle je jedna věc z toho starání se o tebe." Takže copak budeš chtít ? " zeptám se znovu , přitom dokouřím cigaretu a jenom vyfouknu dým." vážně bych s tím měl přestat" řeknu s úsměvem, ale nakonec zvážním." Ty máš přednost a vždycky budeš mít "řeknu rozhodně"
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori Št marec 06, 2014 7:11 am

*Nakoniec cigaretu zahasím v popolníku,ktorý som si sem priniesla.Potom sa naňho pozriem s pod mihalníc a na líčka sa dostaví jemný náznak červenej,kvôli tomu,čo povedal.Nie,že by som to počula prvýkrát,ale od neho to znelo inak...Tak..úprimne.Pocit,že som zasnúbená je zvláštny.No tom som zvedavá,čo na to mama.Pri tej predstave sa nervózne začnem hrať s prsteňom na ruke.Pokrútim hlavou,pretože ak teraz chcem myslieť na to,kto všetko bude proti,tak chytím depky.Začnem teda premýšlať,čo na raňajky.*,,Um...tak teda...asi len šálku kávy."*poviem napokon.*,,A poriadnej presladenej."*dodám s rozkošným úsmevom,keďže cukor je..alebo skôr sladké je niečo,čo naozaj zbožňujem.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba Št marec 06, 2014 7:21 am

"usměji se a dám ti pusu na tvář" tak dobře Inori-sama " řeknu s úsměvem. Přece jenom jsem rád že mi věříš a je ještě hezčí ,že jsi tu se mnou. Pomalým krokem dojdu dolů do kuchyně a začnu vařit kávu. Než se udělá voda na kávu tak dám Kurovi psí taštičku do misky. Přece jen  už není malé štěně aby jedl mlíčko s piškoty. Když slyším cvaknutí konvice tak ti zaliji kávu a dám do ní šest kostek cukru. "Snad jí to bude takhle chutnat." řeknu si pro sebe a ještě připravím lehčí snídani v podobě Bebe sušenek . které si dám do kapsy a kávu vezmu do ruky, respektive podšálek s hrnečkem na kterém je káva. Poté pomalu odejdu zpátky do ložnice"
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori Št marec 06, 2014 7:43 am

*Medzitým ako bol dole som si stihla dať rannú sprchu,keďže mu to trvalo dlhšie s tou zlomenou rukou.Vlastne si ani neuvedomím,že by som ho takto nemala využívať,lebo je zranený.Prezlečiem sa do šortiek a voľného trička,pričom okolo krku mám uteráčik a mokré vlasy sa na mňa lepia.Pritom ako sa vraciam späť do izby premýšľam,prečo je Kira tak dlho preč.Už je to zopár mesiacov a ona je ticho.Žeby sa to opakovalo?Na tvári mám zamyslený výraz a počas cesty si začnem sušiť vlasy uteráčikom.Som zamyslená,takže si nevšimnem,že je Hiroshi späť.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba Št marec 06, 2014 7:48 am

Inori-sama ? tady máte tu kávu "řeknu a ukážu na hrneček  který je na stole "K tomu jsem vzal i něco k snědku "řeknu a z kapsy vytáhnu Bebe sušenky a dám je ke kávě. Poté k tobě pomalým krokem dojdu a obejmu tě" jak pak jste se vyspala ? "zeptám se se zájmem. Přece jen už je to dlouho co jsme spolu takto spali "
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori Št marec 06, 2014 8:07 am

*Hodím očkom k stolu,kam ukázal a len prikývnem,pričom sa vďačne usmejem.Stále mám na hlave uteráčik,takže keď zdvihnem hlavu,aby som naňho videla,tak spadne na zem.*,,V tvojom objatí...úžasne."*usmejem sa a snažím sa,aby to znelo milo,aj keď sa tam dá postrehnúť malý náznak pobavenia.Samozrejme,že ho tiež objímem,napriek tomu,že mám mokré vlasy.*,,Prečo mi vykáš?"*poviem naoko urazene,ale aj tak mi to znelo čudne.Predsa len doteraz mi tykal a vykanie mi príde také...divné.Cítim sa potom staro.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba Št marec 06, 2014 8:12 am

Proč ? protože od včera jsi moje paní ."řeknu popravdě. Přece jen dalo se to u mě čekat že budeš moje paní . Je to něco jako důkaz mé věrnosti k tobě to že jsi moje paní, ale tobě to tak přijít nemusí. Nakonec se jenom usměji "Jo s tebou je všechno nejlepší inori"řeknu potichu přitom se mi na rtech objeví malý úsměv"
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori Št marec 06, 2014 8:50 am

*To,že je všetko,skoro také isté ako predtým mi celkom vyhovuje.Keď mi to povie,uškrniem sa,pričom zadržujem smiech.Cítila som sa ako keby som mala otroka,čo je blbosť.*,,Tak..ako paní ti prikazujem,aby si mi už nevykal."*poviem a nasadím dramatický výraz.*,,Ale fakt...Znie to tak divne..Mimoto si môj snúbenec,nie otrok."*žmurknem,pričom sa ho pobozkám na kútik úst.Potom sa vymotám z objatia a idem si po šálku kávy,keďže nechcem aby mi vychladla.Vezmem ju do rúk a ochlipnem si.Na tvári mám spokojný výraz.*,,Máš dnes nejaké plány?"*spýtam sa ho.Nebolo to pretože som niečo chystala.Len ma to zaujímalo.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba Št marec 06, 2014 8:59 am

"váhavě přikývnu, a nakonec se usměji "dobře Inori-chan "řeknu potichu a se zájmem tě pozoruji " Plány ?  , o tom jsem zatím nepřemýšlel ale asi nic "řeknu popravdě , přece jenom neměl jsem žádné plány nebo jsem o nic nevěděl . "doufám že ti káva chutná " řeknu s úsměvem a všimnu si Kura který přiběhl z kuchyně "Kuro, co ty tady ? "zeptám se s úsměvem , zatímco tě sleduji "
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori Št marec 06, 2014 9:23 am

*Opriem sa zadkom o stôl,takže sa otočím tak,aby som naňho videla.Okraj šálky mám pri perách,pričom ho pozorujem s pod mihalníc.Pohľad mi zabehne k Kurovi(?) a pousmejem sa.Dosť vyrástol od doby,čo bol len gučkou chlpov.Potom sa znovu pozriem na Hiroshiho a všimnem si,že ma pozoruje.*,,Deje sa niečo?"*zvedavo nakloním hlavu.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba Št marec 06, 2014 9:32 am

"usměji se " jenom teď mi došlo jak si roztomilá "přiznám popravdě a pomalu si kleknu na kolena " kuro ? " řeknu potichu a doufám že ke mě přiběhne. Ale to se nestane , místo toho si radši lehne u Inori k nohám " aha , jde vidět že jsi jeho panička " řeknu s úsměvem"
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 22 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 22 z 26 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.