textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reštaurácia

+6
Megami Jigoku
Eleria
Inori
Ayato
Shion
Admin
10 posters

textove RPG :: Hra :: R1

Strana 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Goto down

Reštaurácia  - Stránka 10 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Eleria Pi máj 09, 2014 10:58 pm

Tak když to bereš takhle, nejspíš předvedu, co budu moct. *odpověděla s úsměvem a opět si cucla svého pití, přičemž ho pozorovala s takovým trošku pozdviženým obočím* Ty si vážně nic nedáš? *zeptala se ho nakonec, přičemž zjišťovala, jestli opravdu nemá hlad, anebo jestli ji hodlá jen celou tu dobu pozorovat.* Co bys tak chtěl, abych ti předvedla? *zeptala se ho přitom s úsměvem, protože doopravdy nic připraveného neměla, i když se možná mohlo zdát, že ano*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 10 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Saiichi Pi máj 09, 2014 11:01 pm

Jen jsem zakroutil hlavou a pousmál jsem se. Ne. Řekl jsem prostě a poté jsem si ji zamyšleně prohlížel, přičemž jsem mlčel. Po chvíli mě něco napadlo, ale ještě záleželo, jestli to umí. Umíš hrát na klavír? Zeptal jsem se neprůhledně, přičemž jsem se na ní díval se zvědavým pohledem na tváři.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 10 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Eleria Pi máj 09, 2014 11:13 pm

*zmateně si ho prohlédla, ale pomalu dopila svou skleničku s pitím, přičemž mu kývnutím odpověděla na jeho otázku* Samozřejmě, že umím. Klávesy a klavír jsou přeci jen jedno a to samé, až na pár rozdílů - princip hraní je stejný. Já v té kapele právě hraju na klávesy. *odpověděla mu s úsměvem, ale pak jen pokrčila rameny* Proč se vůbec ptáš? *zeptala se ho trošku podezíravě, protože netušila, co tak může mít za lubem*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 10 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Saiichi Pi máj 09, 2014 11:16 pm

Jen jsem přikývl a usmál jsem se. Tak přeci jenom ses mě ptala, co bych chtěl aby jsi mi předvedla. Řekl jsem jako vysvětlení, přičemž jsem si všiml, že už dopila svou skleničku s pitím. Já jsem neměl v plánu si nic objednat, tudíž jsem se ji s úsměvem zeptal. Chceš si něco objednat, nebo mé pozvaní na večeři tímto krachlo? Trochu jsem se ušklíbl, ale upřímně mi to nevadilo, navíc jsem byl zvědavý na to, co mi předvede ze své hry na klavír.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 10 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Eleria Pi máj 09, 2014 11:23 pm

Jo protooo... *zatvářila se trošku rozpačitě, ale jen zavrtěla hlavou* Ne, myslím si, že tvé pozvání tím krachlo, jak říkáš. *zasmála se tomu způsobu, kterým to řekl* Nemám moc hlad, ale i tak si toho pozvání vážně cením. *dodala s úsměvem, navíc vážně nechtěla nic jíst, pokud by si on nedal taky, necítila by se tak prostě úplně nejlíp. Potom jen mávla na číšníka, což byl pro něj signál, aby k nim přišel, že nejspíš chtějí platit, protože Saiichi nic nechtěl a Eli ostatně taky ne*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 10 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Saiichi Pi máj 09, 2014 11:26 pm

Už jsem věděl, že Eli vadí, když za ní někdo platí, alespoň to tak vypadalo, ale i přesto, jakmile číšník přišel k našemu stolu, jsem vytáhl z kapsy peněženku a položil jsem na stůl nějaké peníze, přičemž jsem na Eli provokativně mrkl. Jakmile si číšník vzal peníze a odešel, jen jsem se pomalu zvedl od stolu a vyšel jsem z restaurace, přičemž jsem na Eli počkal před dveřmi. Tákže. Máš někde k dispozici klavír, nebo chceš zajít ke mě? Zeptal jsem se, přičemž jsem se trochu zašklebil. Ano, to se dá brát jako pozvání ke mě. Dodal jsem a malinko jsem se zachechtal, přičemž jsem čekal, jak se rozhodne.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 10 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Eleria Pi máj 09, 2014 11:33 pm

*zakřenila se, když za ni takhle zaplatil a jen po něm hodila nehezký pohled* Byla to jen jedna sklenička - máš mě za chudou studentku prestižní školy? *zeptala se ho trošku rýpavě, ale pak šla za ním* Noo... Mám jen klávesy, ale nejspíš je pravda, že u klavíru by to znělo lépe, takže... Mohu tímto přijmout tvé pozvání k tobě? *zeptala se ho s takovým menším úsměvem, přičemž si ho trošku nejistě prohlížela - očekávala, že bude mít opravdu nádherný dům podle toho, jak se to zatím jevilo*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 10 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Saiichi Pi máj 09, 2014 11:38 pm

Trochu jsem se ušklíbl, ale jako odpověď jsem popošel pár kroků ke svému autu, přičemž jsem otevřel dveře spolujezdce. Jelikož mám dobrou náladu, tak ano. Řekl jsem s pobaveným úsměvem na tváři, přičemž jsem počkal až nastoupí, poté jsem také sám nastoupil na místo řidiče. Jenom tě předem varuji, pozor na mou sestru, ráda mluví a někdy toho řekne až moc. Řekl jsem, přičemž jsem se hlasitě zasmál a nastartoval jsem auto, přičemž jsem odjel od restaurace směrem z města a k mému domu.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 10 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Megami Jigoku So máj 10, 2014 1:38 am

*Zesedla jsem s Yuki z motorky, vešla jsem s ní do restaurace tam jsem si s ní sedla, objednala jsem nám velkou porci Sushi.Daly jsme se do jídla a probíraly co bude dál s naší kapelou.*
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 10 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Megami Jigoku So máj 10, 2014 1:54 am

*Dojedly jsme, podívala jsem se na hodinky kolik je hodin.* Sakra..za chvíli je to vystoupení.* Rychle jsem se zvedla, zaplatila, jsem nasedla jsem s Yuki na motorku a rychle jela na náměstí v R2.*
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 10 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 10 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Návrat hore

- Similar topics

textove RPG :: Hra :: R1

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.