Itami - mafián

Goto down

Itami - mafián

Odoslať pre Itami za St február 12, 2014 9:43 am

Meno: Itami
Prezývka: Tami, Itami
Vek: 19
Pohlavie: muž
Dátum narodenia: 9.12
Okres: R2
Zamestnanie: mafián, FBI (Viac v životopise)
Národnosť: Japonská (Paulie Italská)
_______________________________________________________________

Osobnosť/Povaha: celkom milá ale v práci dosť vážna bere ju dosť vážne a nemá problem zabiť
Má rád/a: Svojich priateľov, ľahké dievky, nejaké žúrky, zastrelenie problemového človeka
Nemá rád/a: smrť blízkych, misia zabiť nejakého priateľa čo je celkom časté keď niekto poruší omertu.
Strach: s nabitej zbrane pred čelom vyslovene smrť, smrť priateľa
Ciel: Zabitie šéfa nepriatelskej mafie a opustiť mafiu až potom
________________________________________________________________

Schopnosti: boj s nožom, perfektné zaobchádzanie s jeho Coltom a presné
Majetok: Kus vätčší dom vzhľadom na jeho zamestnanie, zbrane v životopise, odznak FBI, Auto (obrázok dodám do životopisu)
________________________________________________________________

Vlasy: dlhé čierne
Oči: hnedá až do oranžova
Výška:170cm
Váha: 60kg
Obrázok:
Obrázok mafie:
_________________________________________________________________

Životopis: Itamiho rodičia už neboli taký ako kedysi hlavne kvôli jeho sestre. Dosť ho to vzalo a začal chodiť do akadémie pre policajný výcvik. Jeho otec nebol žiadna slabá povaha a preto ho učil vždy narábať zo zbraňami.
Itamiho otec bol totiž mafián člen mafie s názvom "Quertte Salamore". On to časom zistil keď že táto mafia ovládala pár štvrtí. Veľa krát videl otcových kolegov dokonca keď bol starší spoznal sa s nimi. Itami mal 17 a dostal ponuku práce od FBI.
On to samozrejme zobral keď že nechcel byť ako jeho otec a chcel vyšetriť tieto problémy. No ale vtedy to všetko začalo. V jeden deň keď Itami šiel odprevadiť svoju sestru do školy ktorá bola na tom zle a bola na vozíčku ho pristihli mafiáni. Neboli to žiadny priateľský ľudia boli to úhlavný nepriatelia mafie Quertte Salamore. Hneď ako bandička mafiánov boli 3 zbili Itamiho tak pred jeho očami videl ako jeden z mafie chytil Thompson a vystrieľal do jeho sestry celý zásobník. On veľmi plakal a bol s toho paf potom k nemu prišiel druhý mafián s nabitím Deaglom a namieril mu ho pred čelo. Itami sa modlil aby sa nestalo to čo myslí že sa stane.
V tom chlapík chcel vystreliť ale náboj sa zasekol v zbrani ktorá bola prázdna mafián zahlásil. "Chlapče dnes máš šťastný deň " Všetci sa začali smiať a odišli. Itami celý zbití v kaluži krvi bol na zemi a onedlho prišla záchranka. On mal veľa otázok bol dobití baseballovou pálkou. Lekári mu nič nechceli povedať bol zmetený.
Hneď ako ho zobrali na operačku a všetci od neho odišli ušiel z nemocnice. Ukradol auto a išiel rovno do domu kde videl to čo vidieť nemal. Boli tam roztrielaní obidvaja jeho rodičia. Doslova sa zrútil hneď potom prišli jeho kolegovia s FBI a vyšetrovali prípad. Podľa guliek Itami a jeho kolegovia zistili že to bola zbraň taká istá akou zabili jeho sestru. Odišiel z domu a uvidel jedného chlapa ktorý pravé menil zásobník to Thompsona.  Itami sa po ňom rozbehol a zabodol mu nôž priamo do krku.
Jeho kolegovia to nevideli a on si obzeral jeho veci v kaluži krvi pri tom vyzeral bledo. Našiel tam fotku jeho otca, mami, sestry a dokonca aj jeho.
Itami  išiel do podniku kde niekedy z otcom chodieval bol to podnik rodiny Quertte Salamore.  Jeho privítali a on im povedal čo sa stalo. Šéf mafie bol rozhorčený že to nemôže tolerovať. Jeho okamžite chcel pridať do rodiny. Po dni keď ani nespal kvôli tomu čo sa stalo sa rozhodol s týmito slovami. "Radšej umriem mladý, bohatý zo splnením cieľom a rodinou ako starý, chudobný a čakať kým polícia vyrieši prípad". Stal sa teda oficiálne pridal do rodiny v ktorej slúbil že bude získavať od FBI všetky informácie. Dostal k sebe aj kolegu volal sa Paulie. Bol to chalan v šedom obleku ktorý nemal problém zabíjať. Dostáva rovnaké misie ako Itami. Oni dvaja si celkom rozumejú.
Teraz má Itami 19 a rozmýšľa kde nájde toho chlapa ktorý dal zabiť jeho rodinu. Paulie ma tiež svoje problémi a je na tom podobne ako on. Itami teraz skorumpovaný policajt v členstve mafii hľadá cestu pomsty a krvi a nič mu nezabráni to urobiť. V prvom rade musí nájsť tie správne kontakty. Itami neskôr začal plniť pre mafiu aj vätčšie skutky a to ako zabíjanie ľudí a podobne. Itami vždy pri sebe rád nosí Colt vyrobený v Rusku zbraň zo zásobníkom 7 nábojovým. Má taký naraz že dokáže odhodiť človeka. Obyčajní mafiánsky nôž.  Jeho obľúbená  automatická zbraň Thompson ktorý nosí pri vätčšej prestrelke. Quertte Salamore , rodiní  mafiánsky podnik je podstate bar alebo reštaurácie celkom v strede R2.

Opis členov mafie:
Šéf mafie: Don Matieri
Vek:  54
Vlastnosti:  Strieľať veľmi nevie aj keď zručnosť má veľkú dáva len rozkazy a je to veľmi múdry človek
Pravá ruka šéfa:  Gusipo
Vek: 52
Vlastnosti:  Tá istá trieda čo Matieri tak isto nestrieľa a nehá špinavú prácu iným pozná sa s Matierim od detstva a spolupracujú okolo 30 rokov v mafiánskej rodine

Člen:  Paulie
Vek: 22
Vlastnosti: Obyčajný člen mafie príchod do mafie neznámi. Nosí pri sebe Deagle a upilovanú brokovnicu je vo dvojici s Itamim.

Člen: Toste
Vek: 30
Vlastnosti: Člen vyššej triedy hlavne pre to lebo dáva rozkazy Pauliemu a Itamimu. Gusipo a Matieri mu povedia čo tí dvaja majú urobiť a on sa o to postará zabezpečí im potrebné informácie zbrane a všetko...
( ďalší členovia sú v iných skupinách a Itami ich poznať nemusí takže do životopisu to nejdem dávať)

Auto:  
Zbrane:

 

Dom:  


Naposledy upravil Itami dňa St február 12, 2014 10:05 am, celkom upravené 2 krát.
Itami
Itami

Počet príspevkov : 111
Join date : 12.02.2014

Character sheet
Meno: Itami
Zamestnanie: Mafián,FBI
Okres: R2

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Itami - mafián

Odoslať pre Inori za St február 12, 2014 9:58 am

POVOLENÉ vitaj Smile vyplň si char.sheet..a..z životopisu daj párkrát "Itami" preč a nahraď..dosť to ťahá oči ._.
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Itami - mafián

Odoslať pre Itami za St február 12, 2014 10:05 am

edit pozri sa na to Smile arigato
Itami
Itami

Počet príspevkov : 111
Join date : 12.02.2014

Character sheet
Meno: Itami
Zamestnanie: Mafián,FBI
Okres: R2

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Itami - mafián

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.