textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaviareň

+12
Shiro Takumi
Yui Ishihara
Takahiro
Shin Takehiko
Eno Sole
Ayato
Angel Waris
Eleria
Inori
Saito Yagami
Mortimer Light
Admin
16 posters

textove RPG :: Hra :: R1

Strana 10 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Eleria Ne február 16, 2014 4:19 am

*mrkne na Shina* Jsem ráda, že sis ho nepřivlastnil. *zasměje se a podívá se na Yui* Tak, co ty na to?
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Yui Ishihara Ne február 16, 2014 4:36 am

no jestli můžu ochutnat tak ráda *usměje se na Eleri*
Yui Ishihara
Yui Ishihara

Počet príspevkov : 215
Join date : 15.02.2014

Character sheet
Meno: Yui Ishihara
Zamestnanie: malířka a studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Eleria Ne február 16, 2014 4:37 am

Jasně, že můžeš. *mrkne na ni a vytáhne mobil, aby zavolala taxíka, jakmile jí to taxikář vezme, nadiktuje mu, kde je a kam chce odvézt, potom položí hovor a mobil si dá do kapsy*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Eleria Ne február 16, 2014 4:44 am

*po chvilce tam taxík je, takže nasedne dozadu, protože se jí nechce na "sedadlo smrti, taxikář počká, než všichni nastoupí a pak se rozjede směrem k chatě Elerí* (přesun ^^)
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Anne Taylor Ne február 16, 2014 7:49 am

Dobře, jestli nutně potřebujete sedět tady... *Řekne ignorujíc muže. Vezme si bundu a odejde pryč z kavárny.*
Anne Taylor
Anne Taylor

Počet príspevkov : 56
Join date : 15.02.2014

Character sheet
Meno: Ayame Anne Taylor, 12 let
Zamestnanie: Studentka, zlodějka
Okres: R3

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Hideaki Ne február 16, 2014 12:01 pm

*Auto zastaví pred kaviarňou a ja vystúpim vo svojom klasickom outfite, šedá mikinka, čierne džíny a biele tenisky, zamykám auto a mierne rozcuchaný vchádzam dovnútra, sadám si a objednávam si latte, zapálim si cigaretu, vyfúknem dym a pomocou tabletu ktorý som si priniesol si idem čítať novinky zo sveta*
Hideaki
Hideaki

Počet príspevkov : 395
Join date : 10.01.2014

Character sheet
Meno: Hideaki Takagane
Zamestnanie: Študent/Nelegálny obchodník
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Yui Ishihara Po február 17, 2014 4:06 am

*vejde do kavárny, sedne si a čeká na Eleri*
Yui Ishihara
Yui Ishihara

Počet príspevkov : 215
Join date : 15.02.2014

Character sheet
Meno: Yui Ishihara
Zamestnanie: malířka a studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Eleria Po február 17, 2014 4:07 am

*po chvilce dojde do kavárny, počká u dveří a začne pohledem hledat Yui, netrvá dlouho, než si jí všimne, tak tedy vyrazí směrem k ní a dojde až ke stolu, kde sedí* Ahoj. *usměje se*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Yui Ishihara Po február 17, 2014 4:12 am

Ahojda Eleri, proč máš sukni když je zima? *zeptá se udiveně*
Yui Ishihara
Yui Ishihara

Počet príspevkov : 215
Join date : 15.02.2014

Character sheet
Meno: Yui Ishihara
Zamestnanie: malířka a studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Eleria Po február 17, 2014 4:13 am

*pousmála se* Myslím, že mě hřeje mládí. *oznámila jí s humorem, pak ale zavrtěla hlavou* Doufala jsem, že mě budeš chtít dneska nakreslit, vzít si kalhoty by bylo takové moc...Jak to říct, všední? *sedla si naproti ní*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Yui Ishihara Po február 17, 2014 4:22 am

etto.. neplánovala jsem tě malovat celou osobu *řekne trošku zaraženě* a-ale jestli chceš tak půjdeme ke mě domů a půjčím ti tam šaty které umím kreslit a vím že je nepokazím *usměje se*
Yui Ishihara
Yui Ishihara

Počet príspevkov : 215
Join date : 15.02.2014

Character sheet
Meno: Yui Ishihara
Zamestnanie: malířka a studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Eleria Po február 17, 2014 4:24 am

Co? *zmateně se na ni podívala* Ach, jo tak...Gomen. *zasmála se* Myslím, že to nechám na tobě, jak se ti bude lépe kreslit. *mrkla na ni*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Yui Ishihara Po február 17, 2014 4:26 am

*příjde k ní, chytne ji za ruku* pojď jdeme ke mě domů *usměje se a jde s ní k východu a následně k Yui domů*
Yui Ishihara
Yui Ishihara

Počet príspevkov : 215
Join date : 15.02.2014

Character sheet
Meno: Yui Ishihara
Zamestnanie: malířka a studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Eleria Po február 17, 2014 4:27 am

Ee...heh? D-dobře...*nechá se "táhnout* (přesun asi...xD)
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Leiko So december 20, 2014 9:57 am

Zasmála se, když si všimla, jak jí jen potvrzuje to, co si myslela. Vypadalo to, jako by konečně v Satoshim začala trošku více číst, odhadnout ho. Je to také o zkušenostech, kterých ona měla dost, ale stejně to ještě před chvilkou bylo těžké, když byl tak uzavřený, bylo nemožné odhadnout, co udělá, co poví. Teď už to bylo daleko jednodušší a stačil jeden polibek. Musí to brát jako úspěch, vzhledem k tomu, jak vypadal předtím, teď je z něj úplně někdo jiný. Oh, "madam"? Změřila si ho pohledem a koutky jí trošku zacukaly pobavením, ale zároveň si ho prohlédla tak uznale, jako by ji to zaskočilo. Tak tohle je zvláštní typ muže. Někoho podobného snad ještě ani nepotkala. Před chvilkou se s ním už chtěla rozloučit, že půjde domů, ale jak by tak asi reagoval? Možná by nebylo dobré ho ještě nechávat samotného – ještě chvilku, aby se ten cit prohloubil. Když vyrazil směrem ke kavárně, také vyšla. Nepřekvapilo ji, že ji nechytil za ruku, ale ona to teď neudělá, připadalo ji, že by se teď měl trochu snažit on. Byla ochotná udělat první krok, protože věděla, že on by sám od sebe neudělal nic takového, jenže to stačilo. Byla zvyklá, že se o ni snažili kluci, tohle nesměla být výjimka. Hmm...tady to někde je. Zkonstatovala a začala se rozhlížet okolo, jestli někde neuvidí nějakou ceduli nebo něco podobného.
Leiko
Leiko

Počet príspevkov : 58
Join date : 17.12.2014

Character sheet
Meno: Leiko
Zamestnanie: Studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Satoshi So december 20, 2014 10:18 am

Moc dobře jsem věděl, kde ta kavárna je, a jakmile se začala tak nějak rozhlížet, trochu jsem se usmál, vzal jsem ji za ruku a vedl jsem ji několika uličkami, až jsme dorazili přímo před kavárnu. Áno, přesně tady. Řekl jsem a trochu pokřiveně jsem se pousmál. Poté jsem otevřel dveře kavárny a podržel jsem je otevřené pro Leiko. Sám jsem nevěděl, jak bych teď reagoval, kdyby teď odešla. Pravděpodobně bych se zase rychle vrátil z toho ostnu radosti zpátky do toho stavu, kterému jsem bohužel začal říkat "Normální". Pozoroval jsem Leiko a s úsměvem jsem čekal, až vstoupí dovnitř.
Satoshi
Satoshi

Počet príspevkov : 116
Join date : 17.12.2014

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Leiko So december 20, 2014 11:21 am

Byla trošku zmatená. Byla si jistá, že je to někde tady, i když nevěděla přesně, navíc jak se setmělo, byla ještě dezorientovanější než předtím. Najednou ucítila jeho dotek a trochu sklonila pohled. Výborně, konečně se odhodlal chytit ji za ruku, brala to jako pokrok. Hmm...Skoro. Uchechtla se a všimla si, že jí drží dveře, a tak prošla. Byla sice zvyklá, že se o ni muži snažili, bezradně ji dávali svá srdce a ani nepomýšleli na následky, ale tohle bylo zvláštní. Byl dobře vychovaný, slušný gentleman, nevypadalo to tak, že by si na to jen hrál. Prostě uznale přikývla, vešla dovnitř a posadila se k volnému stolu. Jsi ještě zajímavější než se zdáš. Podotkla s úsměvem.
Leiko
Leiko

Počet príspevkov : 58
Join date : 17.12.2014

Character sheet
Meno: Leiko
Zamestnanie: Studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Satoshi So december 20, 2014 11:30 am

Maličko jsem se uchechtl a také jsem vešel dovnitř. Zajímavý? Nepřipadá mi to tak. Ale rád si poslechnu co je na mě tak zajímavého. Řekl jsem a posadil jsem se naproti ni ke stolu. Prohrábl jsem si rukou vlasy a poté jsem je obě volně položil na stůl a trochu jsem se rozhlédl. Kavárna byla celkem útulná, panovala tu dosti příjemná atmosféra. Co se týče toho, že se chovám gentlemansky... Byl jsem tímto stylem asi vychován, nebo spíše ani nevím odkud to mám. Otec rozhodně gentleman nebyl, bratr taky ne, takže to prostě musím mít jako nějakou kombinaci genů mé matky a mého otce, ze které zmutovalo gentlemanství. Zvláštní představa, která mě přiměla se trochu uchechtnout. Poté jsem se už jen zadíval Leiko do tváře a čekal jsem až mi odpoví na to, co je na mě tak zajímavého.
Satoshi
Satoshi

Počet príspevkov : 116
Join date : 17.12.2014

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Leiko So december 20, 2014 12:00 pm

Cestou k jezeru si všimla, že kavárna je skoro narvaná, viděla, jak jsou tam všichni spokojeni, obsluha očividně ochotná a rozhodně pěkné prostředí, jaké má v kavárně být, a proto hledala právě tuhle. Co? Ještě ti to žádná dívka neřekla?... Tak dobře. Pousmála se a pohlédla mu do očí. Možná bylo na čase, aby mu někdo pořádně zvedl sebevědomí, no, proč ne ona? Jenže on si jistě byl vědom svých dobrých vlastností, každopádně i tak by nebylo od věci, aby mu je někdo připomenul, po tom, čím si prošel. To, jak se všechno změnilo během chvilky - ještě před chvilkou jsi seděl sám, v temnotě, u toho jezera, kde nikdo nebyl, jen tě obklopovala zima. Vypadal jsi jako emo, někdo bez smyslu života, naprosto bez duše, věčně se mračící na den. Vyléčil tě jediný polibek, najednou je z tebe gentleman, slušný člověk, někdo, o koho stojí za to zavadit pohledem. Z naprostého introverta rázem usměvavý, příjemný muž, no, klobouk dolů. Zasmála se. Ne, opravdu, tahle stránka už se jí líbila daleko více než ta předchozí, temná. I když pravdou bylo, že i ta temná skrývala tolik tajemství, že ji to prostě nutilo, aby je všechny odhalila, a proto zašla takhle daleko.
Leiko
Leiko

Počet príspevkov : 58
Join date : 17.12.2014

Character sheet
Meno: Leiko
Zamestnanie: Studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Satoshi So december 20, 2014 10:30 pm

Celou dobu co mluvila jsem jen pečlivě poslouchal každé slovo a s úsměvem jsem ji pozoroval. Jakmile se ale na konci zasmála, trochu jsem sklopil pohled. A teď upřímně, nepřekvapilo tě, že jsi na mě takto zapůsobila, určitě máš s těmito věci dost zkušeností, a určitě jsi ze spousty mužů udělala to co jsi viděla u jezera. Dokončil jsem větu a opět jsem se na ni podíval, tentokrát už s trochu vážnějším pohledem. Takto jsem ji odhadl, a byl jsem si jistý že se nemýlím. Jen jsem doufal, že jsem ji tímto nějak neurazil, jen jsem prostě chtěl vědět na čem jsem, než se nechám do ní naprosto zbláznit.
Satoshi
Satoshi

Počet príspevkov : 116
Join date : 17.12.2014

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Leiko Ne december 21, 2014 8:02 am

Možná udělala chybu, že se zasmála, ale měla to prostě ve zvyku - optimismus, úsměv, smích, všechno tohle dokázalo mnoho mužů dostat na kolena a některé její návyky prostě nemohl jen tak zrušit. Soudě dle jeho reakce ho něco napadlo, a když začal mluvit, její výraz trošku ztvrdl a Leiko zvážněla. Nechala ho domluvit a pár vteřin ještě byla ticho. Neměla ve zvyku lhát, nehodlala to měnit. Hmm... Dobře, mám dost zkušeností, za sebou dost vztahů - většinou naprosté úlety, ale pár dobrých se našlo, moc jich nebylo. Byla jsem to já, kdo ukončil všechny ty vztahy, ale ty muže jsem nenechala jen tak být, nehodlala jsem je nechat spadnout na úplné dno. Pokrčila rameny a pohlédla mu do očí a jen se zamyslela. Je pravda, že nejspíš nikdo z těch mužů nebyl takový jako Satoshi, nikdo asi nebyl tak citlivý a romantický, ale to nechtěla zmiňovat.
Leiko
Leiko

Počet príspevkov : 58
Join date : 17.12.2014

Character sheet
Meno: Leiko
Zamestnanie: Studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Satoshi Ne december 21, 2014 9:09 am

Vyslechl jsem si, co k tomu měla říct. Takže jsem ji odhadl správně, taková ta typická holka co neví u kterého kluka skončit. Mám se s ní vůbec dále bavit? Očividně u mě nemá v plánu nějak vydržet, a i když tvrdí že je nehodlala nechat spadnout na dno, tak tomu u sebe nevěřím. Já jsem tam už byl a nic uprostřed pro mě není. Štěstí, dno, to jsou dvě úrovně které mám, žádné jiné neexistují. Pokud se ji teď poddám, je možné že se propadnu skrz dno do pekla a tam už zůstanu. Tohle bylo docela dilema, co mám dělat? Mám ji věřit? Mám se zvednout a odejít? Jen tak jsem přemýšlel a přitom jsem se hryzal do spodního rtu, přičemž jsem se ji díval do obličeje. Byla rozhodně krásná, a navíc chytrá, ale stálo to za to se nechat naprosto zničit? Tohle mé přemýšlení vyrušila obsluha, s dotazem co si dáme. Kafe prosím. Odpověděl jsem nepřítomně, aniž bych odtrhl svůj pohled od Leiko, přičemž jsem se stále nechal unášet svými úvahami.
Satoshi
Satoshi

Počet príspevkov : 116
Join date : 17.12.2014

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Leiko Po december 22, 2014 5:43 am

Tušila, že nebude úplně dobré, když mu poví pravdu, ale sebevědomá na to byla dost - stejně už si ho získala, aspoň z toho měla ten dojem, a teď o něj prostě nepřijde, když už se konečně chytil. Ani na to nemysli... Proběhlo ji myslí, když sledovala, jak je nerozhodný. Ta nerozhodnost mu přímo sálala z očí, ale ona by ho prostě nenechala jít - nedá mu na výběr a ani to ze začátku nehodlala udělat. Dám si horkou čokoládu, děkuji. Promluvila s úsměvem k obsluze, i když její hlavou se mísily různé myšlenky, rozhodně nehodlala dát najevo, že by ráda věděla, co přesně si teď Satoshi myslí. Myslíš si, že se teď s tebou rozejdu? Nebo co se ti motá hlavou? Upřeně se mu podívala do očí. Rozhodně ji něčím zaujal, teď ho nechtěla nechávat být - doobře, možná bude koukat po jiných mužích, už to tak měla ve zvyku, ale že by ho kvůli tomu poslala ke dnu? Ne - takové už bylo její myšlení. Přeci může obšťastnit více mužů najednou, no ne? I když tohle mohl málokdo pochopit.
Leiko
Leiko

Počet príspevkov : 58
Join date : 17.12.2014

Character sheet
Meno: Leiko
Zamestnanie: Studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Satoshi Po december 22, 2014 7:06 am

Až její otázka mě vyrušila z mých myšlenek. Opětoval jsem ji ten pohled do očí a rukou jsem si prohrábl vlasy, jak jsem často dělal, když jsem byl nervózní nebo zamyšlený. Rozjedeš... Hmm, to možná přímo ne, ale není zrada a podvod ještě mnohem horší rána? Zeptal jsem se ji, zatímco můj výraz v obličeji zůstával stejný. Bylo mi až moc jasné, že to není dívka co by mi byla věrná, ona není věrná nikomu, spíše její sebevědomí očekává, že budou všichni věrní jí. V mém případě to tak asi bude, ale... Nebyl jsem připravený na to ji vidět s nějakým jiným klukem, ani jsem nevěděl jak bych reagoval. Jediné čím jsem si byl jistý bylo to, že by to nebylo nic hezkého, rozhodně by mě to srazilo k zemi, ale jak hluboko, to už zůstávalo otázkou.
Satoshi
Satoshi

Počet príspevkov : 116
Join date : 17.12.2014

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Leiko Po december 22, 2014 7:36 am

Řekla by, že jí okamžitě položil otázku spíš řečnickou než obyčejnou - na to prostě odpověď neexistovala, ne jednoznačná, to je prostě věc názoru a jejich názory se v tomto nejspíš lišily. On byl jiný než ona, snad pravý opak. No, ono to nejspíš nebylo úplně špatně, ale teď už záleží na něm, jestli se s tímhle smíří nebo ne. Už tu byli takoví, co by byli ochotni se smířit se svým údělem, jenže Leiko později zjistila, že o ně stejně nemá zájem. Proto se jen zapřela rukama o stůl a pokrčila rameny. Otázka? Nebo zkušenost? Zvědavě si ho prohlížela. Její sebevědomí jí ani nedovolilo uvažovat nad tím, že by snad mohla udělat chybu, to prostě bylo nepřípustné. Zatím se jen rozhlédla po kavárně a všimla si, že pohledy mužů okolo náhle, jakoby nenápadně uhýbají. Celou tu dobu ji sledovali, očividně. Pak se ale opět podívala na Satoshiho. Rozhodně ho teď nehodlá nechat jít - pokud by ho to náhodou napadlo, musela by přistoupit k nějakým více nefér prostředkům, kterými ho jednoduše přinutí, aby byl s ní.
Leiko
Leiko

Počet príspevkov : 58
Join date : 17.12.2014

Character sheet
Meno: Leiko
Zamestnanie: Studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Kaviareň           - Stránka 10 Empty Re: Kaviareň

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 10 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Návrat hore


textove RPG :: Hra :: R1

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.