Most

textove RPG :: Hra :: R3

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Most

Odoslať pre Admin za Ut február 18, 2014 9:09 am

Most,ktorý spája R3 s R2.Možno práve preto vyzerá inak ako všetko ostatné tu v R3.Môžte sa tadiaľto prejsť,len sa tu postaviť a pozorovať rieku alebo skúsiť nejaký ten adrenalín.

Admin
Admin

Počet príspevkov : 84

Character sheet
Meno:
Zamestnanie:
Okres:

Zobrazit informácie o autorovi http://just-play.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Re: Most

Odoslať pre Eno Sole za St február 19, 2014 8:35 am

Keď sem spolu s Kazumom dorazíme, nájdem vhodné miesto, zastavím a vystúpim. Dám si dole prilbu a prehrabnem si vlasy. Potom sa začnem obzerať. "Tak, nie je to tu ako v R3...." prehovorím nenútene.
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kazuma za St február 19, 2014 8:41 am

Ja som tiež zliezol a dal som si dole prilbu, prehrabol som si rukou vlasy a potom som si dal dole aj baťoh. Potom som sa poobzeral po okolí. "Ešte som tu nebol." Skonštatoval som, a vlastne to bolo myslené na celé R3. "Popravde ani R1 veľmi nepoznám ale zas R2 poznám ako svoje topánky." Povedal som a začal som vybaľovať výstroj. Vážne som sa na to tešil.
Kazuma

Počet príspevkov : 1247

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eno Sole za St február 19, 2014 8:44 am

Prikývnem. "Tiež do 1 veľmi nechodím, ani do R3, ale v R2 sa vyznám vcelku dobre...." poviem mu na to a sledujem ako pripravuje výstroj.
Eno Sole

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Itami za St február 19, 2014 8:46 am

*ked ide z námestia a ide po veľkom moste veľkou rýchlosťou uvidi nejakých dvoch ľudí pozrie sa na nich bližšie a uz ide tak 10km/h* to su oni *povie si a prehra si situáciu v párku a toho chlapa do ktorého strieľal ked uz je od nich s autom asi 10m vystúpi z Auta v tradičnom mafianskom obleku ma pri sebe len 9mm s tlmičom a krača ku ním ma celkom stres* Hej noo tak kľud *povie pre prípad keby začne volať políciu* prišiel som sa ospravedlniť a objasniť situáciu ktorá sa tam stala len ma vypočujte *pravú ruku da na rukoväť zbrane a vy to môžete vydiet ďalej nic nerobi*
Itami

Počet príspevkov : 111

Character sheet
Meno: Itami
Zamestnanie: Mafián,FBI

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kazuma za St február 19, 2014 8:48 am

Pozrel som smerom dole bola to pekná výška ale v tedy ma poriadne zamrazilo a len som sa uškrnul, predsa len som sa výšok bál a poriadne. Asi pri tom zomriem ale nevadí. Myslel som to obrazne keďže som vedel žeby ma to zabiť nemalo ale bude to proste pre mňa poriadny adrenalín, a to bol bangiie už sám o sebe. "Nó ono keď sa človek v R2 nevyzná tak skončí zle ak vojde do nesprávnej uličky a nevie sa ubrániť že?" Povedal som z menším uchechtnutím. V tom niekto prišiel, vyzeral ako mafián. Tých som popravde veľmi nemal rád skôr som tých ľudí skôr neznášal. Ako sa blížil dal som ruku k katane ktorú som mal upevnenú u pasu, predsa len som s ňou išiel všade. Ako bol blízko a začal hovoriť neveril som mu ani ten nos medzi očami a to nepovedal skoro nič.
Kazuma

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eno Sole za St február 19, 2014 8:54 am

"Áno.... našťastie sa ubrániť viem." uškrniem sa. Potom začujem ako niekto prišiel. Otočím sa a v tom chalanovi spoznám toho, ktorý strieľal v parku. Ihneď siahnem pod kabát k mojej zbrani, ktorú mám u seba a odistím ju. "Ako ti môžeme veriť, že ty si ten nevinný, keď si strieľal?" opýtam sa celkom logicky.
Eno Sole

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Itami za St február 19, 2014 9:00 am

*následkom toho že na neho mieri vytiahne zbran a mieri na ňu* a že kto je tu zabijak vravim vypočujte ma ten chlap obchodoval z deckimi orgánmi a zarábal na tom bol to sviniar a naviac bola to moja úloha ked dostanem úlohu zabit otca musím to urobiť *povie to ako príklad síce jeho otec je mŕtvy*
Itami

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kazuma za St február 19, 2014 9:06 am

Ako vytiahol zbraň na Eno vytiahol som zbraň aj ja a namieril som naňho taktiež, predsa len tu by mi katana veľmi nepomohla s takejto blízky by som trafil aj keby som nechcel. "No ono je to pekné čo hovoríš ale to si si aj tak mohol vymyslieť." predsa len aj som neveril nikomu takže si mohol hovoriť čo chcel a hlavne ešte po tom čo som videl.
Kazuma

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eno Sole za St február 19, 2014 9:09 am

Ale ja aj napriek Kazumovým slovám pomaličky skloním zbraň. "S.... deckými orgánmi...." zamrmlem si potichu a zbraň už úplne skryjem. "Naozaj? Bol to naozaj až taký hrozný človek?" spýtam sa s mierne trasľavým hlasom. Potom však poviem: "Zabil by si svojho otca?? Hmmmm...." zamrmlem skôr zvedavo ako odsudzujúco.
Eno Sole

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Itami za St február 19, 2014 9:16 am

No dobre nezabil by som ho *povie smutne a trochu v rozpakoch* ja proste moj život je časovana bomba viete ? My pomáhame ľudom nie tak ako Policia ale spravodlivejšie *namieri na Kazumu* Pochopte ma zabil som desiatky ľudí ale všetci spáchali veľa zlého *mieri presne na hlavu*
Itami

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kazuma za St február 19, 2014 9:23 am

Ešte predtým než na mňa namieril ako dala preč zbraň Eno dal som ju preč aj ja. Nehovoril som nič proste som ostal ticho, predsa len nie každý človek vám sadne a mne sa tieto metódy nepáčili nech bol jeho zámer kedykoľvek akýkoľvek.
Kazuma

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eno Sole za St február 19, 2014 9:27 am

"Aha, tak..." poviem na to. "Tak, skúsime začať od začiatku, bez zbraní a bez zabíjania?" spýtam sa ho. "Ja som Eno. Toto je Kazu." predstavím nás. "A ty si....?"
Eno Sole

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Itami za St február 19, 2014 9:31 am

*usmeje sa a zbraň skloni dá si ju na miesto kde ju mal* Itami ja som Itami *pri pohľade na neho nemá veľkú dôverihodnosť a pozrie sa na ňu* Začať od začiatku to by bolo najlepšie pre mna pre môj život len škoda že keby to chcem som z guľkou v čele *usmeje sa a vytiahne cigarety jednu si da do ust a ponúkne ich tým že ich da pred seba medzitým druhou rukou si ju zapáli*
Itami

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kazuma za St február 19, 2014 9:46 am

"Nemal si sa do toho uvŕtať na začiatku." Povedal som mu a to bolo vlastne celé. Rád by som mu povedal že ma teší ale pravda bola opakom takže som to nechal radšej tak.
Kazuma

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eno Sole za St február 19, 2014 9:48 am

"Ahoj, teší ma...." poviem s miernym úsmevom a vezmem si podávanú cigaretu. Zapálim si a poviem: "Ďakujem ti..... Koľko máš rokov?"spýtam sa ho.
Eno Sole

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Itami za St február 19, 2014 9:55 am

19 mám aj mna teší *usmeje sa na ňu a pozrie na neho* myslíš že každý mafián je v mafii dobrovoľne asi o mafii nevieš veľa teda aspoň ja si to myslím *potom položi rovnaku otázku im* a koľko že máte vy rokov ?
Itami

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kazuma za St február 19, 2014 10:37 am

"Mám 18." Povedal som a na to čo povedal predtým som mu neodpovedal. Nech je to s mafiou ako chce bol som proste hater aj keď som nemusel mať pravdu.
Kazuma

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Itami za St február 19, 2014 10:39 am

A chcem povedať že v noci nemôžem niekedy ani zaspať niesom len taky vrah som človek ako vy *odhodi špak* Mojim priateľom by som nikdy neubližil ani prikazmi šéfa to tiež beriem späť *zatvari sa smutne*
Itami

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kazuma za St február 19, 2014 10:42 am

Aj keď hovoril čo hovoril ja som mu neveril, aj keď je pravda že ani ostatným som neveril ale proste všetko čo povedal som proste považoval za lož proste som to tak cítil a aj keby som chcel nemohol som s tým nič urobiť. "Raz hovoríš jedno a potom druhé ... nechceš sa rozhodnúť čo s toho čo nám chceš nahovoriť má byť vážne tá pravá pravda?" Na tvári som nemal žiaden výraz, len taký chladný kamenný výraz ktorý som mával normálne, teda nie v spoločnosti ľudí ktorých som mal rád na takých som sa vedel aj pousmiať ale toto bol iný prípad.
Kazuma

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Itami za St február 19, 2014 10:48 am

Najprv som klamal *vzdychne* teraz som povedal pravdu *obráti sa na neho a vydi jeho výraz* nahovoriť nič klamal som len v tomto ostatne bolo všetko pravda *popremyšla* bola len náhoda v tom parku že ste boly práve pri ňom mohli ste byt dokonca jeho obeťou *poznamena a pozera stále na neho*
Itami

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kazuma za St február 19, 2014 10:57 am

"Tak ak chcel detské orgány tak nám by veľmi nespravil nič." Povedal som a bolo mi vlastne jedno čo hovoril, nech hovoril čo chcel ja som si už ujasnil čo môže byť pravda a čo nie aj keď len vďaka mojím domnenkám. Skôr som si ho očami len tak ľadovo prezeral keďže po menšom čase keď som chcel som dokázal vyčítať z ľudí aký sú. Popravde sa mi zdal mäkký na mafiána ale to som riešiť nemal za potrebie. Ja som ale začal upevňovať o most lano keďže som to pripravoval na zoskok.
Kazuma

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Itami za St február 19, 2014 9:58 pm

*zasmeje sa* neviem koľko maš rokov ale oni počítajú ťa spoločnosť tých ľudí myslím do veku 20 ešte deti *tak isto ako on si ho prezera prezera si aj on jeho* Si až veľmi naivní ked si to myslíš vies za koľko by predal tvoje srdce pľúca ? *uškrnie sa* Možno práve Vám som zachránil život *povie povyšenecky a zrazu mu niekto zavolá on to zdvyhne hlas je hrubý a prenikavy môžete to počuť*
/.Volajuci: Ahoj Itami tu misiu si zvládol výborne podnik bluebell je dostatočne hore nohami dobrá Praca *Itami mlčí a volajuci pokračuje* Je načase ale urobit další krok nikto predsa nebude Nam kazit plány ! *povie rozhorčene Itami odpovie* Áno pane asi viem o čo ide *volajuci pokračuje v rozprávani* musíš zabit právnika Tsikune ten chlap nerobi to čo ma a nehovorím o tom že zabil pár našich ľudí ! *Itami počúva a odpovie* Kde ho nájdem *Volajuci vydychne a hovori* Najdeš ho v uliciach R2 tam ma aj barák samozrejme nemusíš to robit hned *Itami odpovie* jasne šefe urobím to *Volajuci zruší hovor Itami samozrejme nevie že to mohli počut a povie* To mi volal šéf z jednej firmy chcel aby som ho niekam Vecer odviezol *zaklame pretože určite nechce pred dievčatom povedať že ma zabit človeka ani pre ním*
Itami

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kazuma za St február 19, 2014 10:25 pm

Aj tak som mu neveril predsa len mafia sa nestarala o seba ale o svoje kšefty aby mohla čo najviac zarobiť samé nelegálne veci inak by to ani mafia nebola. Ja som mu na to teda radšej neodpovedal len som skontroloval či je všetko ako má byť aby som mohol ja alebo Eno zoskočiť dolu z mosta.

Naposledy upravil Kazuma dňa St február 19, 2014 10:33 pm, celkom upravené 1 krát.
Kazuma

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Itami za St február 19, 2014 10:28 pm

Čo to robíš ? *spyta sa ho a pozrie sa dolu z mosta mierne sa mu zatoči hlava* to je výška *potom sa vyrovná a pozera sa na to čo robi lebo nechápe presne čo chce urobit*
Itami

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down