Ryuuji Akatsuchi

Goto down

Ryuuji Akatsuchi             Empty Ryuuji Akatsuchi

Odoslať pre Ryuuji Akatsuchi za Ut február 25, 2014 3:48 am

Meno:
Ryuuji Akatsuchi
Prezývka:
Ryuu
Vek:
18
Pohlavie:
Muž
Dátum narodenia:
1.1
Okres:
R1
Zamestnanie:
Spisovateľ, Píše vlastnú mangu,knihy ktoré sú celosvetovo známe a taktiež je každý mesiac vydatá nová z jeho tvorby(manga).
Vďaka tejto práci denne  zarába cez 1000€ ktoré mu chodia na účet takže je vďaka tejto práci v peknom balíku.
Národnosť:
Japonská
_______________________________________________________________

Osobnosť/Povaha:
Ryuuji je veľmi kľudný no trocha hanblivý chalan. Niekedy nevie ako sa má správať v prítomnosti dievčat keďže s nimi nieje zvyknutý komunikovať. Nemá rád ak si z neho niekto uťahuje, takých ľudí úplne ignoruje a nesnaží sa s nimi nijako už viac spojiť.
Má rád/a:
Anime, Taekwondo, dobré jedlo a kamarátov.
Nemá rád/a:
Arogantných a sobeckých ľudí, ryby a mafiánov.
Strach:
Ryuuji má už od mala fóbiu zo psov keďže každý pes sa ho snaží zahryznúť, alebo roztrhať kvôli tomu čo je vlastne zač.
Ciel:
Popravde už si svoj sem splnil keďže sa preslávil vo svete svojou tvorbou a teraz si vlastne žije svoj sen.
________________________________________________________________

Schopnosti:
Fyzicky je veľmi schopný, vie vyvinúť obrovskú rýchlosť a je neskutočne obratný ako šelma ale nieje príliš fyzicky až tak silný.
Vie používať taekwondo ktoré používa ale len pri sebaobrane. Taktiež vie hrať na basu a bicie no a k tomu všetkému vie veľmi krásne kresliť.


Majetok:
Vlastný obrovskú vilu ktorá je plne zariadená. Má vlastne drahé auto a motorku. A veľa elektroniky ktorú ma všade po dome.
________________________________________________________________

Vlasy:
Ryuuji má krátke vlasy ktoré sú tmavo hnedej farby.
Oči:
Silno modré.
Výška:
170 cm
Váha:
50kg
Anomália :
Ryuuji má genetickú vadu ktorú ma od narodenia a to je tá že má na hlave miesto uší kočičí uši a ocásek, taktiež je ohybnejší ako človek keďže stavbu tela má pozmenenú. Má špičaté zuby a drápy, oči odlišné od človeka ako takého.  
Obrázok:
Ryuuji Akatsuchi             T7ilck

_________________________________________________________________

Životopis:
Ešte predtým než sa Ryuuji narodil bolo vybraných veľa najlepšách atlétov s pomedzi mužov a žien ktorý mali vytvoriť plod na ktorom sa malo experimentovať keďže sa snažili vytvoriť niečo ako "nadčloveka" ktorý bude silnejší, rýchlejší a inteligentnejší ako normálny človek. Niečo také bolo zakázané na celej zemi preto bol prísne utajený. Plodov bolo nespočet a snažili sa ich skombinovať s DNA, iných zvierat. Skúšali rôzne DNA ale každý plod bol po kombinácii stýmto DNA tak poškodený alebo zmutovaný že sa tým vlastne zničil teda až na jeden  ktorým bol vlastne Ryuuji. Bol vynosený mimo tejto organizácie keďže po tom čo sa narodil prehlásili že experiment nebol úspešný keďže jeho telo nevyzeralo ako ľudské a skôr zmutovalo a vyzeralo ako keby bol skombinovaný zo zvieraťom čo aj tak vlastne bolo. Ryuuji bol vychovávaný v adoptívnej rodine keďže po narodení bol odobratý vlastnej matke aby sa časom nemohol dozvedieť nič o tom projekte predtým. Už od mala to nemal ľahké keďže veľa ľudí o ňom hovorilo že je to príšera, že to nieje človek. Strašne veľa ľudí ho odsudzovalo a dokonca keď prišiel do škôlky už aj tam mal problémy keďže ani tam sa nevyhnul posmeškom zo svojho okolia. Preto sa uzavrel do svojho sveta ktorý si vymýšľal sám a písal o ňom do denníku. Vytváral si tam vlastné postavy a príbehy ako keby žil fiktívny život ktorý si sám písal keďže mu ten jeho bohvie ako nevychádzal. Po nastúpení na základnú školu v takom 6-7 ročníku sa stal obeťou šikany preto si povedal že nenechá zo sebou zametať a začal sa učiť sebeobrane aby sa niečo také nestávalo. Po pár rokoch sa vlastne jeho úsilie vyplatilo a vlastne na konci ročníka (9) dokázal pobiť tých ktorý mu robili zle. Na strednej to už mal lepšie keďže skrýval svoj výzor pred osotatnými a preto sa mihol aspoň trocha zaradiť aj keď s počiatku mal problémy s komunikácou no časom sa to zlepšilo. V jeho 17 poprosil vedenie školy o to aby uverejnili jeho knihy, jeho tvorbu čo písal. Po tom čo to urobil mal také veľké ohlasy že tým vďaka tomu našiel sponzora ktorý jeho knihu vydal a takto Ryuuji vo veľmi krátkej dobe zbohatol ale neprestal tvoriť ale dokonca začal písať aj vlastnú mangu ktorá sa taktiež ujala. Teraz je v poslednom ročníku na strednej, popravde už je vlastne za vodou keďže je finančne zabezpečený a nemá do budúcnosti problém a asi ani s peniazmi problém už mať nebude. Kto vie kam ho ale ešte zavedie táto jeho cesta životom.


Naposledy upravil Ryuuji Akatsuchi dňa St február 26, 2014 4:01 am, celkom upravené 2 krát.
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 238
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Ryuuji Akatsuchi
Zamestnanie: Spisovateľ
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Ryuuji Akatsuchi             Empty Re: Ryuuji Akatsuchi

Odoslať pre Mizuri za Ut február 25, 2014 3:58 am

POVOLENE vitaj ^^
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.