textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kazumov domový komplex na konci mesta

5 posters

Strana 1 z 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole St február 26, 2014 11:04 am

"Hmm..." povedala som a skúsila trhnúť rukou.... a nič. Takže som sa znovu uvoľnila, pozrela naňho a povedala: "Tak ma teda potrestaj... a možno ti to ani nevrátim." a uškrnula som sa. Naozaj ma zaujímalo, čo plánuje urobiť.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma St február 26, 2014 11:07 am

Tú ruku som jej musel dať ale potom nižšie keďže ma napadlo ako ju "potrestať". Chytil som jej aj druhú ruku a priložil som jej hlavu smerom na bruško. Ladne som si ústami povytiahol jej košeľu vyššie, aby mala odhalené jej bruško a priložil som jej naňho svoje pery a začal som fúkať. Popravde by ju to mohlo štekliť a vydávalo to docela srandovné zvuky.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole St február 26, 2014 11:16 am

Znova sa začnem mykať. "Ty zákerný Neko! Zlá mačička! to sa paničke nerobí! Paničku máš obdivovať a líškať sa jej! Nie toto!" začnem mu akože dohovárať so smiechom a pri tom sa snažím vytrhnúť. Nechcem ho kopnúť, aj keď som mala výbornú príležitosť, ale taká zlá som nebola. Tak sa mykám, a keď si vytrhnem ruku, odvalím ho zo seba a ja sa prevalím nad neho a chytím mu obe ruky. Uškrniem sa. "Teraz ti to vrátim!" a začnem robiť to isté, čo predtým on.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma St február 26, 2014 11:23 am

Nevedel som ako sa jej podarilo dostať ona nado mňa ale keď začala robiť to isté čo ja začal som sa krútiť ale tak aby som ju nejako neudrel. "A že ja ... som zlý!" Ledva ledva som povedal pri tom ako som sa smial no nakoniec sa mi podarilo jej chytiť ruky a prevaliť nás oboch tak aby sme ležali na boku tak že som jej mohol vidieť do tváre. "To nieje fér používaš moje zbrane." Povedal som na oko urazene.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole St február 26, 2014 11:31 am

"Musíš rátať s tým, že sa ti niečo také stane, keď sa nepriateľ zmocní tvojho tela." uškrniem sa. "Nepriateľ môže využívať tvoje vlastné zbrane." poučím ho s úsmevom. "Preto postupuj opatrne, keď niečo takéto robíš." znova sa uškrniem. "Ak trepem, treba mi to povedať. Zlý Neko!" to posledné zašepkám.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma St február 26, 2014 11:33 am

"No teraz už s tým rátam." Povedal som jej a prešiel som jej rukou po jej boku ale nešteklil som ju. "Ja niesom zlý ...som iba prefíkaný. " Mrkol som na ňu a potom som na ňu vyplazil jazyk keďže to naozaj pravda bola. "Len musím pre teba vymyslieť lepší trest." Povedal som jej.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole St február 26, 2014 11:37 am

"Tak teda prefíkaný Neko!" zasmejem sa. Takáto prezývka je naozaj pekná a výstižná. "Keď ma chceš potrestať.... musíš vymyslieť naozaj niečo múdre a prefíkané." tajomne sa naňho usmejem sa odhrniem mu neposlušné vlasy z očí, aby som mu do nich videla.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma St február 26, 2014 11:41 am

Keď mi dala preč vlasy z očí pohliadol som jej do očí a potom som tichšie prehovoril. "Nó, ale možno by som si zaslúžil radu a môžeš mi prezradiť čo na teba platí." Povedal som lišiackým hlasom a pri tom som ju zaujato pozoroval, pri tom som bol stále blízko u nej. Popravde som si myslel že mi aj tak ale nič neprezradí.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Št február 27, 2014 12:13 am

Pozerám sa mu do očí. Jeho blízkosť mi príde..... nezvyčajná. Celá táto situácia mi takto príde. Potom sa nad tým musím zasmiať. "Nevieš ešte, čo na mňa platí? Jedna z vecí sú určite mačky.... A na tie ostatné musíš prísť ty sám." uškrniem sa naňho, asi to hneď vzdá, ale je sranda takto ho podpichovať.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Št február 27, 2014 3:42 am

Keď mi povedala ale to čo som vedel, po tom ako to dopovedala som ju pošteklil rukou ktorú som mal stále na jej boku ale hneď som aj prestal. "Taktiež si poriadne šteklivá." Predsa len na toto zabúdať nesmela. Mne sa popravde aj páčilo že bola u mňa tak blízko aj keď bola pravda že to bolo nezvyčajné ešte v takejto situácii. "Hmm možno na teba platia aj nežnosti." Povedal som tajomne ale predsa len zo žartu. Aj keď v tedy čo som to povedal som ju pohladil po chrbte niečo ako malá "ukážka" aj keď jedna s tých najslabších.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Št február 27, 2014 3:53 am

"Áno, som šteklivá, ale opováž sa to využiť!" vyplazím naňho jazyk. Šteklenie je naozaj jedna z mojich najväčších slabostí, ale to som mu neplánovala vešať na nos. "Nežnosti??" spýtam sa zvedavo, pretože mňa takto po chrbte ešte nikto nehladil. Skúmam ten pocit.... Je to príjemné. "Skús tie nežnosti, to ma zaujíma." poviem pravdivo, lebo som chcela skúsiť niečo nové.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Megami Jigoku Št február 27, 2014 3:56 am

( Stalkeris ! Zase Kazu ? -_- )
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 22
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Št február 27, 2014 4:07 am

Ono to bolo ale dosť ťažké nejak ju zahrnúť nežnosťami keďže to sa kombinovalo hlavne s niečím ďalším a preto som nevedel teraz čože presne urobím. "Ono toto ale nieje také ľahké." Predsa len to bola naozaj tenká hranica medzi kamarátsvom a niečím viac. Najprv som ju ale pohladil po tvári keďže tým som jej dal preč nejaké neposlušné vlasy z tváre a potom som jej začal jemne prstom prechádzať po jej pokožke. Smeroval som od jej ruky nižšie, až som zablúdil k jej boku po ktorom som prechádzal hladivým pohybom až na chrbát. Cítil som sa pri tom tak zvláštne aj keď určite nie zle.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Št február 27, 2014 4:17 am

Zvedavo sa naňho pozerám. "Je to také ťažké??" spýtam sa. Potom sledujem jeho ruku. Neuvedomujem si rozdiel medzi kamarátstvom a niečím viac, aspoň nie tak intenzívne. Neriešim to a užívam si ten dotyk. Strasiem sa, ale nie od znechutenia, skôr od príjemného pocitu. "Toto ti teda ide..." poviem mu s miernym úsmevom. *Je to moja slabosť??* premýšľam.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Št február 27, 2014 4:19 am

"Ja neviem to by si mala vedieť ty." Povedal som jej, celú dobu pri tom som ju sledoval keďže som chcel vidieť jej reakciu. Mal som ale možno niečo čo by tiež mohla byť jej slabina ale nevedel som či niečo také vyskúšať.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Št február 27, 2014 4:40 am

"Hmm.... Ale ja to neviem." pokrútim hlavou. Zdvihnem ruku a dotknem sa jeho tváre. "Skús ešte niečo..." vyzvem ho, mám chuť vyskúšať ešte niečo... nové.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Št február 27, 2014 4:44 am

"Napadá ma už len jedna vec ...." Povedal som ešte predtým než som spravil to čo som chcel, aj keď popravde ja som to chcel spraviť predsa len ja som nepoznal sladšiu vec ako je to čo som chcel urobiť. Preto netrvalo dlho a od toho čo som povedal som sa len priblížil bližšie svojou tvárou k jej a pobozkal som ju na pery.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Št február 27, 2014 4:59 am

Chvíľu ostanem paralyzovaná z prekvapenia, pozerám sa naňho, no potom zavriem oči. Ide to akosi samovoľne a ja mu oplatím bozk, aj keď som to nemala v pláne. Chutil tak nejako sladko a ja som si ten chvíľkový pocit užívala.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Št február 27, 2014 5:04 am

Neplánoval som pokračovať v bozku ale ona mi ho opätovala a preto som v ňom pokračoval. Nevedomky som ju jednou rukou objal, a trocha ju pritisol ku mne. Taktiež som zatvoril oči ako ona keďže som si tak mohol ten bozk lepšie vychutnať vážne bol sladký. Svojími perami som sa venoval tej jej spodnej a len sem tam aj hornej, jazyk som nechcel používať a k tomu som nevedel že či jej nebude vadiť môj piercing v ňom.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Št február 27, 2014 5:11 am

Cítila som, ako ma objal. Nebránila som sa, veď sa mi to celkom páčilo. Hľadala som v sebe nejaké protichodné pocity, ale nič zlé som tam nenašla, len.... rozkoš? Nevedela som to presnejšie identifikovať a vlastne som teraz ani nechcela. Oddala som sa jeho bozku, nechala som ho viesť, predsa len, bola som nováčik a potrebovala som nejakého skúseného inštruktora. Mala som pocit, že som jedného práve našla. Zdvihla som ruku a prehodila mu ju okolo krku.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Št február 27, 2014 5:23 am

Bozky boli pomalé ako vždy keďže som si ich tak lepšie užil, dalo sa tak lepšie zvládať dýchanie a k tomu som nemal ani kam ponáhľať a pri tomto som sa ani nechcel. Vytrvával som v tom bozku bez jazyka ale po nejakej chvíli som ho chcel trocha spestriť a preto som svojim jazykom opatrne vošiel do jej úst kde som sa snažil vypátrať ten jej. Rukou som jej pri tom blúdil po chrbte, nakoniec som jej ale rukou prešiel do vlasou po ktorých som ju začal hladiť, a sem tam som ale prešiel zasa po jej chrbte. To čo som robil zo svojími rukami som vlastne pomaly ani nevnímal.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Št február 27, 2014 5:34 am

Vychutnávala som si bozk a jeho dotyky. Boli také pomalé a vláčne, dokázala som vnímať aj to, čo robia jeho ruky. Pri tom som mu jednu ruku dala do vlasov a druhou si ho trochu pritiahla. Samu ma prekvapilo, ako moje telo koná inštinktívne. Pootvorila som ústa, takže sa jeho jazyk dostal ľahšie dnu. Chcela som ho okúsiť, natiahla som svoj a.... na chvíľku som sa zarazila. *Nepovedal mi, že má piercing.* pomyslela som si a usmiala sa, ale vytrvala som v bozku ďalej, iba ak by chcel prestať on.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Št február 27, 2014 5:44 am

Ako natiahla svoj jazýček začal som jej tým svojím okolo jej krúžiť a naschváľ som ho tým svojím potlačil ale potom som ho stiahol späť. Začal som sa od nej potom pomaly odťahovať ale ako som mal vo zvyku na záver som jej jemne potiahol za peru svojími zubami ale bolo to jemné. Aj keď popravde normálne by som ju asi uhryzol. Nepovedal som zatiaľ nič len som jej pozrel do očí. "Toto je podľa mňa pravá nežnosť." Povedal som potichu keďže som jej povedal že ju nimi zahrniem.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Št február 27, 2014 5:50 am

Keď sa nakoniec odtiahne skúmam svoje pocity. Doteraz to bola naozaj rozkoš a asi aj tá nežnosť... teraz po tom ostal hrejivý pocit. Dám z neho dole ruky a prejdem si prstami po perách. Mám ich trochu horúce. "Áno.... to bola nežnosť." prikývnem. Vážne to tak beriem. "Ale nepovedal si mi, že aj tam máš piercing.." mierne sa zasmejem. "Nerobí ti to problém keď ješ.... a tak??" spýtam sa zvedavo.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Št február 27, 2014 5:59 am

"Nó nepýtala si sa." Povedal som zo smiechom keďže to bola pravda a potom som dodal. "Nie nerobí, zo začiatku to sem tam bolelo ale teraz som si na to úplne zvykol inak .. umm nevadí to až tak pri bozku?" Opýtal som sa teraz trocha nesmelšie než som mal vo zvyku. Vážne som sa chcel dozvedieť či to nejako prekáža keďže mne to neprekážalo.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.