textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kazumov domový komplex na konci mesta

5 posters

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Pi február 28, 2014 4:28 am

"Takže budeš asi teda určite experimentovať s tou farbou však? Dúfam že mi zavoláš keď to bude aby som mohol ohodnotiť." Povedal som zo smiechom a potom som prehovoril zasa. "Nó keďže dokončím strednú a potom výšku tak potom zo mňa bude plnohodnotný psychológ." Asi som jej o tom nehovoril že som sa chcel vyučiť za niečo takéto. Predpoklady som na to mal.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Pi február 28, 2014 4:31 am

"Jasné, že zavolám..... A možno sa ujde tej farby aj pre teba." podpichnem ho a zasmejem sa. "Psychológ.... stále mi to k tebe akosi.... nepasuje." poviem mu. Neviem si ho predstaviť zavretého v miestnosti so štyrmi bielymi stenami a okuliarmi na nose. Nad tou predstavou sa pousmejem.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Pi február 28, 2014 4:35 am

"Mne čo všetci hovorili tak sa to ku mne hodí teda k mojej povahe aj keď pravda aj tak by som radšej mal tú školu." Povedal som s úsmevom a potom som dodal. "Nie farbu si nechaj ja nechcem žiadnu inú farbu. Kto vie ako by som vyzeral." Povedal som zo smiechom.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Pi február 28, 2014 4:41 am

"Tá škola je viac k tvojej povahe.... Teda, myslím." poviem s miernym úsmevom. "Skrátka, ty ako psychológ mi nepasuje...." pokrútim hlavou. "Neviem." Potom sa pozriem na farbu jeho vlasov a trochu sa uškrniem. "Možno by ti padla..... zelená? Áno, zelená..... Prípadne krikľavo modrá. Aj to by išlo. Ktorú chceš? Hneď ťa nafarbím..." podpichujem ho.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Pi február 28, 2014 4:48 am

"Neviem však kto vie čo sa časom stane." Povedal som s menším úsmevom. "Nie vážne neblázni ... ja som za to aby si chalani vlasy nefarbily a k tomu si myslím že by som sa tak hanbil." Povedal som popravde. Teraz jej to išlo to jej podpichovanie.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Pi február 28, 2014 4:53 am

"Kazu! No tak! Nafarbené vlasy nie sú zlé, a ty....." trhá mi kútikmi úst, ako sa snažím byť vážna," ..... ty by si nevyzeral.... zle." poviem a mierne sa zasmejem. "Tak sa teda stavme. alebo sa niečo zahrajme, a ten kto prehrá, si nafarbí vlasy.... na ružovo! Prosííím!" milo a nevinne sa usmejem a hodím naňho psí kukuč.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Pi február 28, 2014 4:56 am

Keď o tom stále hovorila musel som sa posadiť vážne by som sa za také vlasy hanbil a asi by som ani nevyšiel z domu. "Ehm ... nie. O niečo také sa vsadiť nechcem a k tomu ty by si si ich aj tak zafarbila a ešte k tomu rúžová moja najmenej obľúbená farba." Hovoril som s cela vážne, nevedel som si sám seba tak predstaviť ale tie posmešky tie by som si predstaviť vedel.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Pi február 28, 2014 5:02 am

"Dobre, Kazu, no tak nie ružová..." snažím sa, aby som mu ich naozaj mohla nafarbiť. "Tak dáme takú, aby sa ti hodila.... modrá." usmejem sa naňho a dúfam, že to vyjde. "Alebo zelená. Tá sa ti bude hodiť. Prosím!" zase ten krásny psí kukuč.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Pi február 28, 2014 5:09 am

Týmto pohľadom sa vážne nedalo odolať ale toto som vážne nechcel dopustiť preto som pozrel radšej niekam inam a rázne som odpovedal. "Nie... vážne mne by nafarbené vlasy nesedeli." Snažil som sa s toho akokoľvek vykrútiť. "To radšej pomôžem tebe s farbením tvojich vlasov." Povedal som presvedčene.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Pi február 28, 2014 5:12 am

"Prosím...." otočila som mu hlavu a pozrela mu priamo do očí. Stále som sa naňho pozerala takým psím pohľadom. "Prosím.... aspoň melír." snažila som sa nájsť vhodnú alternatívu. "Alebo.... alebo končeky! Nebuď taký. A mne môžeš pomôcť hocikedy...... No tak!"
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Pi február 28, 2014 5:19 am

Keďže som musel pozerať na ten jej neodolateľný pohľad nevedel som ako sa z toho vykrútiť a prerušiť túto debatu. Kto vie prečo som presne sa nechcel nechať nafarbiť ale cítil som v kostiach že sa mi bude niekto nepekne smiať ak by som to urobil. V snahe nepodľahnúť jej pohľade a tak trochu ju umlčať som priložil svoje pery na jej a pobozkal ju. Dúfal som že to teraz pomôže keďže moje snahy nevzdať sa opadávali.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Pi február 28, 2014 5:33 am

Usmejem sa, som si vedomá, že mám prevahu. Kusnem ho do pery a odtiahnem sa. "Kazu.... no tak. Prosím. Inak...." uškrniem sa, teraz vyzerám naozaj nebezpečne. "Inak ťa asi budem mučiť." poviem, ale nemyslím to tak, že by som mu naozaj odrezávala prsty. No určite by som si našla spôsob.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Pi február 28, 2014 5:36 am

Keď som počul o tom že ma bude mučiť musel som sa zasmiať. "Mučiť a mňa? To sa ti nepodarí." Vyplazil som na ňu jazyk, stále som si stál za svojím keďže som bol tvrdohlavý. Aj tak také veci som zadarmo nerobil.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Pi február 28, 2014 5:43 am

Znova sa nebezpečne uškrniem. "Áno... budem ťa mučiť....." poviem presvedčivo. "Alebo.... sa tomu môžeme vyhnúť, ak si aspoň namelíruješ vlasy.... No tak, aj ja potom niečo urobím. dám si tetko alebo piercing.... Prosím." poviem a už sa tak neusmievam, ani sa naňho nepozerám ako malý psík, už som rezignovala, aspoň tak vyzerám, no stále som presvedčená o tom, že mu tie vlasy nafarbím.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Pi február 28, 2014 5:44 am

Keď som videl že na mňa nepozerá ale trucuje pošteklil som ju a povzdychol som si. "Ak ponúkneš niečo dobré možno na to pristúpim. " Povedal som rezignovane aj keď som si stále popravde stál za svojím.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Pi február 28, 2014 5:52 am

Chytím mu ruku, aby ma nešteklil. Potom sa zamyslím a hľadám niečo naozaj dobré. "Dám si vytetovať..... niečo, čo ty vyberieš." poviem, keďže mňa v tej chvíli nič nenapadlo. "Alebo si dám ten piercing..... prípadne si dám ružovú farbu na vlasy, ako len povieš. Nič väčšie však neponúknem, keďže toto má približne rovnakú hodnotu." poviem presvedčivo.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Pi február 28, 2014 5:53 am

"Hmmm ... ja budem radšej za to keď ostanú moje vlasy také aké sú a ty si nebudeš musieť dať tiež nič s toho." Povedal som presvedčene a dúfal som že ju to presvedčí. Nechcel som sa v tomto nechať zlomiť však by som vyzeral hlúpo s inou farbou vlasou.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Pi február 28, 2014 6:01 am

Zamračím sa. "Aj ja som tvrdohlavá, Kazu." poviem mu, stále presvedčená, že to dokážem. "Čo keby si si proste nechal nafarbiť vlasy???" spýtam sa a pokrútim hlavou. "Aspoň by som ťa nemusela mučiť no takto...... povedz teda záväzný výsledok a ja..." uškrniem sa, " si idem po nejaké.... veci." poviem, keďže si myslím, že zasa povie, že si vlasy nenafarbí.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Pi február 28, 2014 6:03 am

"Vážne Eno-chan prosím nechaj to tak ja ich mám rád také aké sú." Povedal som stále tvrdohlavo. "Aké veci?" Opýtal som sa trochu nechápavo keďže som nevedel po čo si chcela ísť. Neveril som ale žeby ma chcela mučiť.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Pi február 28, 2014 6:17 am

"Dobre.... Takže mučenie." poviem, uškrniem sa a vyhrabem sa z postele. Utekám do kúpelky, kde sú ešte stále moje veci. Trocha sa zahanbím a aspoň ich poupratujem, no neprezlečiem sa, mám pocit, že košeľa bude teraz dobré oblečenie. Prehrabem sa nimi, no tak, aby som ich nerozhádzala a nájdem, čo som hľadala. Asi troj-metrový povraz. Rýchlo dobehnem naspäť do izby, kde je Kazuma, povraz skryjem za chrbát a tvárim sa nevinne. Pomaly k nemu prídem, keď zrazu skočím zaňho, chytím mu ruky za chrbátom a začnem ich zväzovať dokopy.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Pi február 28, 2014 6:29 am

Čakal som kým Eno príde bol som zvedavý čo vymyslela. Keď som už videl ten jej výraz vedel som že niečo chystá. Keď mi ale dala chrbát za ruky a začala mi ich viazať rýchlo som si jednu ako tak stihol vymaniť s pod jej podkontroly. "Tsss že mučiť, to teraz zviažem ja teba." Povedal som diabolsky a snažil som sa jej zobrať ten provaz.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Pi február 28, 2014 6:33 am

Usmejem sa. "To sa ti nepodarí." poviem mu. Potom poriadne potiahnem ten povraz a uvoľním ho z jeho ruky. Tú mu chmatom znova chytím a znova sa mu ju snažím za chrbtom zviazať s tou druhou, ktorá je už v povraze.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Pi február 28, 2014 6:36 am

Mala šťastie že som jej nič nechcel spraviť inak ak by som sa s toho chcel dostať dalo by sa ale musel by som použiť viac silu keďže ma prekvapila a nečakal som že to urobí ale bol som zvedavý ako ma chce mučiť tak som si nechal zviazať ruky len s malým odporom.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Pi február 28, 2014 6:45 am

Bola som trochu rada, že sa prestal vzpierať. Zaviazala som mu ruky za chrbtom a potom zvyškom povrazu o nohu postele. Potom som sa uškrnula. "Tu ostaň!" povedala som, vybehla z izby nazad do kúpelky. Vytiahla som mobil a zavolala Inori.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Pi február 28, 2014 6:48 am

Ako ma priviazala nečakal som že ma uviaže o nohu postele. Ja som si sadol dolu k nohe kde ma uviazala a snažil som sa to rozviazať ale šlo to naozaj veľmi ťažké som nemohol byť taký rýchli a dúfal som ale že ma nepristihne a podarí sa mi to.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 3 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.