textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenshinovo sídlo

2 posters

Strana 7 z 40 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Ne marec 16, 2014 8:29 am

Vím... Eh, co? *Chvilku se jí zarazil dech, vlastně se vzpamatovávala, přitom povolila stisk jeho zápěstí* Tak to bylo to, co chtěl říct, než přišel Sal? *proběhlo jí hlavou a jen na něj chvilku tak překvapeně zírala* Páni... *zašeptala a pousmála se.* Takže to je to, co... *zavrtěla hlavou, nemusela nic říkat, protože on toho řekl sám dost* Myslím... Myslím si, že jsme na tom podobně. *řekla nakonec a ruku, kterou mu ještě před chvíli držela zápěstí, přesunula na jeho záda, přes která mu dlaní pomalu přejížděla, byly to jen pomalé a jemné pohyby.*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Ne marec 16, 2014 8:38 am

*Trochu jsem se nad její původní reakcí zarazil. Vlastně jsem nic jiného nečekal. Navíc když ještě pustila mou ruku, myslel jsem si, že jsem asi řekl trochu moc. Přece jenom jsem si to měl nechat pro sebe - proběhlo mi hlavou. Sklopil jsem pohled a trochu jsem se zamračil. Když ale vyslovila svou poslední větu, opět se mi na tváři objevil úsměv, ještě širší než předtím. Podíval jsem se na ni a oběma rukama jsem ji objal, přiblížil jsem se svými rty k těm jejím a uštědřil jsem ji jeden něžný, ale dlouhý polibek.*
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Ne marec 16, 2014 8:45 am

*když si všimla, že sklopil pohled, napadlo jí, že to asi pochopil špatně, a tak sebou jen trhla a trošku omluvně se na něj podívala - vlastně to tak opravdu mohlo vypadat, to musela uznat. Přitom ale byla jen překvapená... No, jakmile ji objal, asi se vše změnilo po tom, co řekla, a tak se celá rozzářila, protože si to nemusela teď dávat za vinu. Po tom, co dokončili polibek se jen chvilku dívala do jeho očí, to ale netrvalo dlouho, protože se trošku zasmála* Tak ale počítáš s tím, že po tom, co jsi řekl a udělal... Vážně nikam nejdeš? *zeptala se pobaveným tónem, no... Nejspíš by ho pustila, kdyby vážně musel jít hledat upíry ze svého rodu, ale opravdu, opravdu neochotně*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Ne marec 16, 2014 8:55 am

*Nejdříve jsem ji opětoval pohled do očí a pak jsem se trochu zasmál.* "S tím samozřejmě počítám." *Vlastně i kdybych musel, stejně bych asi nešel. Navíc bych tam venku byl teď k ničemu - naprosto nesoustředěný a ještě k tomu zraněný upír by nikomu nepomohl, to by spíš potom museli oni pomáhat mě.* "Asi bude muset jít Sal sám, určitě bude zklamaný." *Dodal jsem pobaveně. Pokud by opravdu už Sal chtěl jít a já odmítl, asi by mu už bylo všechno jasné.*
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Ne marec 16, 2014 9:00 am

Počítáš s tím? No, tím líp, alespoň tu nenastane situace, že bych tě musela něčím svázat, abys neutekl... *dodala pobaveně, no moc vážně to nemyslela, jako mnoho věcí, které kdy říká.* Možná si tu tím neudělám úplně pěkný první dojem, ale myslím, že se s tím bude muset smířit. *oznámila nakonec a rukou, kterou ho doteď hladila po zádech zastavila někde v půlce její dráhy a připojila druhou ruku, aby ho mohla obejmout*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Ne marec 16, 2014 9:15 am

*Trochu jsem nazdvihl jedno obočí, když začala mluvit o svazování. Jedním rychlým pohybem jsem ji zvedl do náruče.* "Takže svázat?"* Posadil jsem se na pohovku, přičemž jsem ji stále držel v náručí. Takhle se moc hýbat nemohla, což byl účel.* "Můžeš to zkusit." *Oznámil jsem ji se smíchem. Bylo mi jasné, že to nemyslela vážně, ale i tak se to dalo brát jako malá provokace.*
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Ne marec 16, 2014 9:27 am

Uhm, notáák. *zavrtěla se v jeho náručí a trošku vykopla nohama směrem vzhůru, jako by se z toho chtěla dostat* Áno, svázat, ale nejdřív mě pusť. *oznámila mu a opět se trošku zakroutila* Hmm... *zamumlala a podívala se mu do očí* Chceš snad, abych tě znovu přinutila, abys mě pustil? *zeptala se pobaveným tónem a sledovala jeho reakce*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Ne marec 16, 2014 9:33 am

*Trošku jsem se zasmál, když se snažila nějakou vykroutit z mého sevření.* "Tak teď tě určitě nepustím. Jsi moc zákeřná na to, abych tě tady nechal jen tak volně se pohybovat." *Můj smích trochu zesílil. Samozřejmě jsem to myslel jako vtip, i když jeden si nikdy nemohl být úplně jistý.* "A jak to chceš dokázat?" *Zeptal jsem se, přičemž jsem ji opětoval pohled do očí. Zajímalo mě, jaký originální způsob přesvědčování vymyslí teď.*
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Ne marec 16, 2014 9:39 am

*přestala se vzpírat a pomalu se naklonila k jeho krku, přitom se ale po chvilce odtáhla, když si uvědomila, co dělá. Proč teď? Proč proboha zrovna teď? Nejdřív se na něj trošku nejistě podívala, možná i malinko vyděšeně, no, možná to bylo tou jeho vůní, ale teď se odtud potřebovala dostat, alespoň kousek odtud. Sklopila svůj pohled k zemi a tiše zaklela* Pusť mě... *zašeptala směrem k němu trošku zoufale, potřebovala se trošku uklidnit, provětrat hlavu, nejlépe najít nějakou oběť a ukojit své potřeby*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Ne marec 16, 2014 9:51 am

*Trochu jsem přimhouřil oči. Jen jsem kolem ní uvolnil své sevření. Bylo mi jasné, co se děje, takže jsem nic neříkal. Jen jsem čekal. Zabodl jsem svůj pohled do země a v očích mi trochu zlostně zajiskřilo. Zamračil jsem se a očekával jsem, co bude dál. Hlavou mi prolétávalo spoustu myšlenek, a ne všechny byly příliš veselé.*
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Ne marec 16, 2014 10:23 am

*jednou rukou se natáhla k jeho hlavě a trošku mu rozházela vlasy* Za chvíli jsem zpátky. *zamumlala směrem k němu trošku veseleji, no, aby ho povzbudila, jinak se opravdu cítila mizerně. Přitom se z něj rychle zvedla a zamířila směrem ven, přitom se ještě jednou otočila a podívala se na něj opravdu omluvně. Potom se jen otočila a odešla směrem ven* Nejistě se rozhlédla okolo, ale nikoho nezahlédla. Tiše si povzdechla a opřela se o zeď sídla* Hmm, co si jen myslí? Nedivila bych se, kdyby byl teď naštvaný... *řekla si sama o sebe a opět se nejistě rozhlédla. Vtom si všimla stínu nějaké postavy, a tak se jen vydala směrem k němu, opravdu nenápadně, cestou se schovávala za stromy. Ucítila, že je to člověk, takže zbystřila. Když přišla blíže, všimla si, že je to chlap, opravdu se divila, protože v tuhle dobu, na takhle odlehlém místě, no prostě si nepředstavovala, že by se tady někdo objevil, pokud ano, nejspíš to pro něj nebyla úplně bezpečná cesta. Vylezla zpoza stromu a podívala se na toho muže, kterému by odhadovala takových 30, takže se možná vracel touhle cestou z práce.* Dobrý večer... *zamumlala, když přišla blíže k němu. Muž se na chvíli ani neohlédl a ani neodpověděl, místo toho Elerí po chvilce přimáčkl na strom. Eleria vykřikla, protože tohle bylo nečekané a nikdy dřív se jí to nestalo. Ten muž zareagoval tak, že jí dlaň přiložil na pusu a jen se zasmál* Dobrý večer, holčičko. *zašeptal a ona sebou jen trhla, teď, když ji zakryl pusu, musela zadržovat ten svůj hlad, kdyby ho kousla do ruky, nejspíš by vykřikl a to by bylo opravdu nápadné, což přesně nechtěla* Pusťte mě! *vykřikla, ale skrz tu jeho ruku tomu nejspíš nebylo úplně rozumět* Ále, copak říkáš, holčičko? *trhla sebou, při tom oslovení, no opravdu jí lezlo na nervy. Přitom si všimla, že jí ten muž chytil obě dvě ruce, přeci jen ta jeho dlaň byla daleko větší, než její, takže problém neměl. Zlostně se na něj podívala, ale pak uhnula pohledem. On jí však na chvilku uvolnil pusu, aby ji mohl ještě víc rukou přitlačit ke stromu, jeho rty se blížily k těm jejím, bylo to prostě nechutné. Neměla na výběr, a tak volnou nohou vykopla správným směrem a ten muž se v bolestech zhroutil k zemi, takže se rychle vzpamatovala a dřepla si k němu, aby mu rukou mohla zacpat pusu, protože by nejspíš křičel* Oyasumi. *zamumlala a naklonila se k jeho krku, do kterého ho kousla, možná trošku více nemilosrdně než obvykle, protože tahle její oběť si opravdu jeho činy zadělala na velké problémy. Nejraději by ho zabila, ale neudělala to, protože to prostě měla v povaze. Na poslední chvíli se od něj odtáhla a opřela ho o strom* Nic si nepamatuješ... *zamumlala směrem k němu, vlastně tím na něj použila hypnózu. Otřela si rty a rozhlédla se okolo. Blízko naštěstí nikdo nebyl, takže si tiše oddechla. Přitom se podívala na své ruce - byly na nich trošku šrámy, možná od toho, jak pevně ji držel, aby mu neunikla, každopádně, on nemohl tušit, že je upír, tak má o trošku větší sílu než on, i když vzhledem k tomu, že to byl muž, to bylo o něco těžší, než očekávala. Jen se sebrala a vydala se směrem zpět do sídla, vlastně udělala, co původně měla, jen s trošku většími komplikacemi. Jakmile se vrátila směrem do pokoje, rukávy si trošku zakryla zápěstí, aby si Kenshin nevšiml těch šrámů, potom se jen usmála* Tak... *zamumlala a posadila se vedle něj na gauč*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Ne marec 16, 2014 10:31 am

*Celou dobu, co byla pryč, jsem se ani nehnul. Seděl jsem na pohovce jako socha a přemýšlel jsem. Nejdříve mě napadlo, že bych se měl prostě zvednout a jít se Salem hledat ostatní, to bych ale neudělal. Nemohl jsem jen tak zmizet, když se měla Eli ještě vrátit. Ale vrátí se? To byla ta hlavní otázka. Trochu jsem sebou trhl, když jsem vycítil příchod upíra, ale uvolnil jsem se, když jsem ji uviděl. Podíval jsem se na ni s úsměvem a zeptal jsem se.* "Jak šel lov?"
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Ne marec 16, 2014 10:34 am

*no, možná si potřebovala rozmyslet odpověď na tuhle jeho otázku, což byl možná právě ten důvod, proč se naklonila k jeho rtům, na které ho letmo políbila, pak se trošku zamyslela a zasmála se* No... Tak... Šlo to. *zamumlala nejistě a tak trošku trhaně, vlastně mu nechtěla lhát, takže kdyby řekla, že dobře, nejspíš by lhala, nechtěla ale, aby si dělal starosti, i když vlastně už skoro nebylo kvůli čemu. Mnozí upíři by možná toho člověka zabili, ale ona taková nebyla, což si takhle dodatečně teď mohla vyčítat*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Po marec 17, 2014 3:34 am

*Když mě políbila, jemně jsem ji jednou rukou stiskl tu její, a tou druhou jsem ji něžně pohladil, přičemž jsem ji tak trochu neplánovaně malinko vyhrnul rukáv. Bylo to ale dost na to, abych si všiml šrámů na jejím zápěstí. Trochu jsem vytřeštil oči. Prstem jsem jemně přejel po jednom ze šrámů a aniž bych vzhlédl jsem se potichu zeptal.* "Co se stalo?" *Mluvil jsem dost potichu, abych zakryl zlobu, která by se v mém hlase určitě odrážela, kdybych promluvil nahlas. Byl jsem si stoprocentně jistý, že nic takového na ruce neměla, když odcházela.*
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Po marec 17, 2014 3:43 am

*maličko uhnula pohledem, jako by se chtěla vyhnout odpovědi, i když nevěděla, jak by na tu pravdu reagoval. Měla sto chutí tak vyhýbavě říct: "Nic.", přitom ale věděla, že to by pro Kenshina nebyla uspokojující odpověď vlastně už jen kvůli tomu, že bylo více než jasné, že se něco stalo - tohle nevypadalo jako šrámy, které by si udělala způsobem, že by se odřela o kůru nebo něco podobného, takže se z toho nejspíš nemohla jen tak nenápadně vykroutit* Ten člověk byl jen trochu agresivnější, než jsem očekávala... *zamumlala vyhýbavě, no, možná mu nechtěla popisovat detaily, kdyby se nezeptal, třeba mu tohle jako odpověď bude stačit...*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Po marec 17, 2014 3:50 am

*Volnou ruku jsem zaťal v pěst, přičemž mi v prstech zakřupaly všechny kosti. Když jsem vzhlédl a podíval jsem se ji do očí, mísilo se v mém pohledu zoufalství se vztekem a ustaraností. Samozřejmě, byl to jenom člověk a ona byla upír, ale to mě moc neuklidnilo. Nesnesl jsem představu, jak ji nějaký chlápek nějakým způsobem ubližuje nebo ji ohrožuje. Kdybych byl něčeho takového svědkem, neudržel bych se a zakročil bych trochu brutálněji než by bylo nutné.* "Eli..." *Začal jsem šeptem.* "Neudělal ti nic víc?" *Možná jsem zněl sentimentálně, jelikož ona jakožto upír se o něj asi snadno postarala, ale i tak jsem si dělal starosti.*
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Po marec 17, 2014 3:56 am

*když zaslechla to zakřupání, trhla sebou a podívala se na něj, přičemž si všimla ruky zaťatou v pěst, zareagoval jinak, než předpokládala, opravdu nečekala, že to bude až tak řešit, vždyť se nic moc nestalo...* Co... Myslíš, že bych mu dala tu šanci? *zeptala se tak, aby trošku změnila atmosféru, přitom se ještě na vylepšení trošku zasmála* I když nejspíš chtěl, nepovedlo se mu to a nakonec jsem mu nejspíš ublížila já daleko víc než on mně - jsou to jen takové škrábance, měl trošku pevný stisk. *zamumlala směrem k němu a dívala se na něj trošku zkoumavě, protože ten jeho ustaraný pohled, no vlastně nebyl jen takový, prostě ji to překvapovalo*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Po marec 17, 2014 4:03 am

*Vlastně mi takovouto reakcí jen potvrdila to, co jsem už věděl - Byl jsem tak trochu sentimentální. Pokusil jsem se vynutit úsměv, ale radši jsem to vzdal a sklopil jsem pohled. Ani její smích mě moc neuklidnil, ale přinutil jsem se uvolnit pěst. Zhluboka jsem se nadechl a opět jsem vzhlédl. Bylo mi jasné, že mu jen ublížila, ale nezabila ho. To mě trochu provokovalo k tomu, abych se zvedl a šel mu trochu okořenit život.* "Gomen... To prostě jen..." *Nedokončil jsem větu. Nevěděl jsem, co mám říct na obranu své reakce.*
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Po marec 17, 2014 4:10 am

*no, vypadalo to, že ho to opravdu celkem vzalo, a tak k němu jen natáhla ruku a přitom mu lehounce přejela prsty po tváři* Nechápu, proč se omlouváš... Jen, nic se prostě nestalo, nedělej si starosti, navíc regenerační schopnosti upírů... *nedořekla větu, protože to Kenshin znal daleko lépe než ona. Podívala se na druhé zápěstí a jen si všimla, že ta zranění opravdu vypadají o něco lépe, nad čímž se pousmála. Přitom možná trošku litovala, že toho chlápka nechala naživu, přeci jen mohl potkat mnoho lidí a byl opravdu silný, silný za člověka... Ale prostě ho nemohla zabít, taková už je a nejspíš i bude, pokud se něco zásadního nezmění*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Po marec 17, 2014 4:25 am

*Sklopil jsem zrak a trochu jsem se zasmál.* "To jsou prostě ty reflexy, co jsem získal, když se pořád snažím někoho chránit... Navíc... Dost pro mě znamenáš, víš?" *Pak jsem se ji zadíval do očí a znovu jsem se zasmál.* "A jen tak mimochodem, zase jsi mě přinutila tě pustit, to už je po třetí." *Chtěl jsem trochu změnit téma, navíc nemělo smysl se o tom dále bavit. Nic se nestalo, takže jsem se snažil se přinutit nemyslet na to.*
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Po marec 17, 2014 4:32 am

Dost pro tebe znamenám... *zopakovala jeho slova a pousmála se nad nimi* Jak pěkné. *zašeptala a jednou rukou zabloudila k jeho krku a na prsty si namotávala jeho vlasy* Tak samozřejmě, že to bylo naprosto schválně - přeci jsem říkala, že se z toho dostanu. *oznámila mu se smíchem, no, možná to tentokrát s tím popichováním přehnala, ale on si o to vlastně takhle řekl* Potřetí, huh? Hravě to zvládnu i příště. *oznámila mu rozhodným tónem a malinko se ušklíbla. Možná si sebou v tomhle ohledu byla dost jistá, alespoň zatím, co se jí to pokaždé povedlo. Možná ale ne na dlouho, protože to vypadalo tak, že postupně nabíral odolnost, takže nejspíš musela vymyslet nějaký originálnější způsob*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Po marec 17, 2014 4:40 am

"Tak to bych měl využít příležitosti, dokud jsi čerstvě po lovu." *Řekl jsem se smíchem. Pak jsem ji jemně vzal za nohy a posunul jsem je tak, aby ležela, přičemž jsem se posunul nad ni a rukou jsem se podpíral, abych neležel přímo na ní.* "Tobě se to popichování jednou vymstí." *Oznámil jsem ji šeptem.* "Jakoupak výmluvu si vymyslíš teď, abych tě mohl pustit?" *Trochu jsem se zasmál, ale ruka, o kterou jsem se opíral byla bohužel ta zraněná, takže to zrovna příjemné nebylo.*
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Po marec 17, 2014 4:48 am

*nejdřív se na něj trošku nedůvěřivě podívala, opět jí totiž nutil, aby byla nervózní, takhle nemohla normálně přemýšlet - jak jí pak měl napadnout nějaký realizovatelný, rozumný plán? Netrvalo dlouho a všimla si, že se jeho ruka trošku třese, a tak ni ní zaostřila a neubránila se trošku zamračenému pohledu* Kenny...Pokud mě tu chceš držet, tak alespoň tu ruku... *zašeptala a lehounce svou dlaní popousunula tu jeho kousek dozadu a jeho druhou ruku chytla a položila jí na sedačku, takhle by to mělo být pohodlnější - byla to jen taková výměna* A co když se mi právě teď nechce nic vymýšlet? *zeptala se ho se smíchem*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Po marec 17, 2014 5:37 am

*Trochu jsem se zasmál. Když se mi pokusila přehodit ruce, nebránil jsem se - proč taky.* "No, pak tady budeš muset zůstat. Já tě varoval, že si tě odnesu do svého sídla a zůstaneš tam navždy." *Odpověděl jsem se smíchem. Sice se tady dostala za tak trochu jiných okolností a je tady držena za jiných okolností, ale to teď bylo vedlejší.* "Pokud bych ti tady ale mohl zpříjemnit pobyt, neostýchej se a o cokoliv si řekni." *Dodal jsem nakonec a trochu pokřiveně jsem se usmál.*
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Po marec 17, 2014 5:45 am

Zůstanu? No, prozatím. *oznámila mu se smíchem a maličko se ušklíbla* Jen proto, že se mi zrovna teď nechce pryč. *zašeptala, přitom si ale nemyslela, že by ji tu držel věčnost, nejspíš by ani nemohl, ne, pokud by dobrovolně nechtěla zůstat. Teď zrovna nemusela nikam odcházet, ale nemohla se věčně jen tak flákat, už kvůli jejich bezpečnosti - Kenshin moc dobře věděl o jejím pravém rodu, očividně mu to nevadilo, každopádně, kdyby to v nejbližší době zjistili a on byl se Salem jediný upír v sídle - navíc Kenshin byl zraněný, to se prostě nemohlo stát. Nevěděla, jak dlouho může trvat, než zjistí, že je tady. To byl jeden z důvodů, proč často měnila místa - aby ji nevystopovali.* Nemůžu tu zůstat věčně... *zašeptala nakonec směrem k němu, no, mohl si odvodit, proč to říká, možná. Nakonec jen zavrtěla hlavou* Ne, stačí mi jediné. *a přitom se mu zadívala do očí, jako by tím chtěla něco naznačit*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 7 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 7 z 40 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.