Kenshinovo sídlo

Strana 3 z 40 Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Goto down

Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria za Pi marec 14, 2014 5:12 am

*tiše si povzdechla a podívala se přitom do země, když se jí ale zeptal, tak nějak sebou trhla a podívala se na něj trošku nejistě* C-co?... Ne, jasně, že ne... *zamumlala směrem k němu a dostala ze sebe něco jako takový...Nejistý úsměv. Vyčítala si to, přeci jen na tom všem také měla nějaký svůj podíl viny, jen to na sobě nechtěla nechat znát*
Eleria

Počet príspevkov : 4392

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

Zobrazit informácie o autorovi http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za Pi marec 14, 2014 6:09 am

*Jasně jsem slyšel nejistotu v jejím hlase. Trochu jsem si povzdechl a pak jsem vstal a šel jsem směrem k ní. Když stála opřená o zeď, opřel jsem se rukama tak, aby byla "uvězněná" mezi nimi. Podíval jsem se ji do očí a pomalu jsem řekl.* "Nevěřím ti, přece jenom umím číst myšlenky." *Díval jsem se ji upřeně do očí a snažil jsem se zpozorovat jakékoliv uhnutí pohledem nebo něco takového.*
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi marec 14, 2014 6:13 am

M-Měl bys sedět...Odpočívat... *zamumlala, ale pohledem neuhnula, i když takhle situace byla opravdu zvláštní, bylo jí jasné, že se snaží o to, aby se přiznala, že se o něj bojí, očividně totiž nechtěl, aby si to vyčítala.* Vážně? Kdybys uměl číst myšlenky, nemusel bys teď sledovat každou mojí reakci, abys zjistil, jak to je... *řekla směrem k němu tak trošku vzdorně a i když moc chtěla uhnout pohledem, tak to prostě neudělala*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za Pi marec 14, 2014 6:21 am

"Opravdu? A jak mě hodláš donutit?" *Zeptal jsem se a trochu pokřiveně jsem se usmál. Svůj postoj jsem ani trochu nepovolil.* "Chtěla by jsi mi snad odporovat?" *Trochu výhružně jsem přitlačil na zeď, což mě ale dostalo ještě trochu blíž k ní. Nebylo to pro mou levou ruku příliš příjemné, kvůli jizvě táhnoucí se od zápěstí k loktu, ale nepovolil jsem.*
Kenshin Takagawa

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi marec 14, 2014 6:29 am

*tentokrát už trošku uhnula pohledem - nemohla ho donutit už jen proto, že kdyby na něj trošku zatlačila, bolelo by ho to* A-Ale no tak, musí tě to bolet... *zašeptala trošku nervózně, ale zároveň starostlivě, protože jak měl tu ruku, vážně ta rána... Prostě to nemohlo být úplně příjemné*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za Pi marec 14, 2014 6:53 am

*Trochu jsem se usmál. Byli jsme dost blízko sebe, takže když jsem se nadechl, vkradla se mi do nosu její vůně. Pěkně vo... Cože? Vzpamatuj se. Řekl jsem si v duchu a malinko jsem zakroutil hlavou.* "Bolest? Zažil jsem horší věci. I když takovouhle záchranu ještě ne." *Na mé tváři se objevil pokřivený úsměv, stále jsem ani o krok neustoupil.*
Kenshin Takagawa

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi marec 14, 2014 6:58 am

Uhm... *tiše si povzdechla a její pohled byl tentokrát opravdu smutný* Horší věci? *zamumlala tiše* Ne, na tohle se neptej... *proběhlo jí hlavou, a tak uhnula pohledem, možná se trošku snažila udržet nějaké téma, protože tahle stísněnost... Byla opravdu zvláštní* Ne, jsi tvrdohlavý, vážně... *zašeptala, přeci jen nemusela mluvit nijak nahlas, když byli až takhle blízko... Přitom tak trošku nevěřícně zavrtěla hlavou*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za Pi marec 14, 2014 7:06 am

*Když jsem si všiml jejího smutného pohledu, trochu jsem ztuhl. Malinko jsem se zamračil a uhnul jsem pohledem. Pořád jsem ale stál jako přibitý a rukama jsem ani nehnul.* "Asi jsem jeden z mála tvrdohlavých upírů." *Zamumlal jsem potichu. Asi se cítila nepříjemně, ale to jsem si v té chvíli nějak neuvědomoval.*
Kenshin Takagawa

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi marec 14, 2014 7:14 am

*nervózně popošlápla a podívala se na něj, vlastně jí neodpověděl na jednu otázku, ale vyvodila si z toho, že to nejspíš bylo záměrné, a tak to nechávala být* Z mála? Vážně si to myslíš? *zeptala se s úsměvem - ona sama byla tvrdohlavá také celkem dost, ale nevěděla, jestli si toho Kenshin všiml. Vlastně netušila, jak dlouho jí chce držet v téhle pozici, ani jí to nějak nevadilo, tedy až na to, že to bylo opravdu zvláštní, ale musela tak nějak přemýšlet nad tím, jak moc ho to bolí - ano, stále si to vyčítala*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za Pi marec 14, 2014 7:25 am

*Trochu jsem ohnul jedno koleno, takže jsem se dostal na úroveň její tváře. Trochu jsem se usmál.* "Dobře, to z nás dělá dva. Pořád to není moc." *Vlastně bylo docela vidět, že je tvrdohlavá, možná dokonce více než já. Trochu se mi zatřásla levá ruka, jen jsem doufal, že si toho nevšimne.* "Doufám, že nepředpokládáš, že tě z tohoto vězení jen tak snadno pustím?" *Řekl jsem trochu pobaveným tónem.*
Kenshin Takagawa

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi marec 14, 2014 7:29 am

*ještě více znervózněla a podívala se stranou, třeba se tu nervozitu pokusila alespoň nějak zamaskovat* Určitě nejsme jediní... Na světě je upírů... *odpověděla přesvědčeně, ale pak si všimla jeho levé ruky, samozřejmě, že si všimla, když byla tak blízko jejímu obličeji. Trošku si skousla ret a vzdorně se mu podívala do očí* Ale notak, vždyť-... *tiše si povzdechla, sám si přiznal, že je tvrdohlavý, nemělo teda cenu se tu s ním dohadovat o tom, že by tu ruku měl spustit dolů, aby si ještě víc neublížil. Navíc, ona mu tu neměla, co říkat - sám moc dobře věděl, co dělá, přeci jen byl daleko zkušenějším upírem než ona sama*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za Pi marec 14, 2014 9:45 am

*Když se podívala stranou, trochu jsem se usmál.* "Jsi snad nervózní? Přece jenom tě tady drží velký zlý upír." *Mírně jsem se zachechtal a trochu jsem vycenil zuby, jenom abych trochu provokoval. Pak jsem se trochu ušklíbl, když se podívala na mou ruku.* "Vždyť co? Vždyť je to jenom malá jizvička." *Jizva teď byla tmavě rudá. Zajímalo mě, jestli to díky regeneraci začne dříve blednout, ale momentálně jsem nad tím nepřemýšlel.*
Kenshin Takagawa

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi marec 14, 2014 9:52 am

*trhla sebou, když se zeptal, jestli je nervózní - měl totiž pravdu, ale ne z tohohle důvodu, který řekl* M-možná... Cože? *zasmála se tomu, co řekl* Ty a zlý? Tak to já jsem archanděl. *oznámila mu pobaveným tónem, potom si ale tiše povzdechla* Malá jizvička? Nepodceňovala bych to, ta rána... *uhnula pohledem, vlastně se už na tu jizvu ani nepodívala, protože ani nechtěla*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za Pi marec 14, 2014 10:27 am

*Po jejím trhnutí jsem se trochu zasmál.* "To opravdu vypadám tak neškodně?" *Podíval jsem se na svou jizvu a trochu jsem se zamračil.* "Neboj se, nesesypu se z malého škrábnutí mačetou, ať už je jakkoliv upravená." *Podíval jsem se ji do očí. Ani jsem nevěděl, jestli se o mě bojí, nebo má jiné důvody.*
Kenshin Takagawa

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi marec 14, 2014 10:32 am

No, být třeba vlkodlak, nejspíš se tě bojím. *oznámila mu pobaveným tónem* Každopádně, mně nic neuděláš, ne? *zeptala se tak trošku pochybovačně, i když si myslela, že tomu tak nejspíš bude, pokud se teda tak jen netvářil* Když... Nevypadalo...A nevypadá to moc hezky, vážně - ty se navíc moc nešetříš. *odpověděla trošku smutně a skousla si ret*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za Pi marec 14, 2014 10:47 am

*Celou jsem ji přejel pohledem.* "To záleží... Přece jenom mi tady nemáš kam utéct. Jsi tak trochu v mé moci." *Řekl jsem se smíchem. Pak jsem se zamyslel, po chvíli jsem se usmál a řekl jsem.* "Takže tobě se nelíbí jizvy?" *Svou otázku jsem nemyslel moc vážně, spíš jen jako vtip. Docela mě ale zajímala její reakce.*
Kenshin Takagawa

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi marec 14, 2014 10:51 am

Ale no ták... *trošku se na chvilku zarazila, ale pak se jen zasmála, byla si vcelku jistá, že jí nic neudělá* To záleží na čem? *zeptala se překvapeně* Jinak jizvy... Ne, o to nejde, spíš... Jde o to, od čeho jsou, navíc, ty jsi tak tvrdohlavý, že ti je úplně jedno, jestli jsi v klidu, anebo ne. *vlastně se po té odpovědi tak trošku ušklíbla, i když ono nebylo dobré ho popichovat, když jak řekl "byla v jeho moci", každopádně, ona prostě byla taková a už s tím nic nemohla udělat. Jizvy jí samy o sobě prostě nevadily, ale když se stalo tohle, chtěla, aby se prostě trošku šetřil*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za Pi marec 14, 2014 11:07 am

"Na čem? To se ještě uvidí..." *Trochu jsem se zachechtal a pak jsem odpověděl.* "No jo, na to jak dlouho tu jsem, mi toho rozumu asi moc naděleno nebylo." *Vlastně jsem se až poslední dobou přestal moc kontrolovat. Prostě jsem dělal co chci, jako například teď, i když jsem stále nemohl dělat vše co bych chtěl. Zase jsem se vzpřímil, takže jsem se na ni díval trochu seshora, ale pořád byly naše obličeje vcelku blízko.*
Kenshin Takagawa

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi marec 14, 2014 11:17 am

Uvidí? *zašeptala trošku zmateně, netušila, o čem to vlastně mluví* Ale noták, skrč se trošku, takhle si přijdu moc malá... *zamumlala a přitom se tak trošku nafoukla, ale spíš to tak hrála. Přitom se sama snažila postavit tak nějak na špičky, aby ho svou výškou dohnala, i když vlastně byla zvyklá na to, že většina lidí, upírů, i dalších...Bytostí ji svou výškou překonávalo*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za Pi marec 14, 2014 11:25 am

"No dobře." *Dal jsem nohy trochu dozadu, takže jsem stál mírně zešikma, čímž jsem srovnal naši výšku. Musel jsem ale napnout ruce, aby jsme se nedotýkali obličeji. I tak to ale trochu snížilo vzdálenost mezi nimi.* "Je to takhle lepší?" *Trochu jsem se zamyslel.* "Víš co mě zaráží? Jak mi takhle malé stvoření mohlo zachránit život." *Vlastně jsem ji chtěl trochu škádlit tím, že ji nazvu malou, ale i tak to vypadalo zajímavě, když jsem se nad tím vším zamyslel.*
Kenshin Takagawa

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi marec 14, 2014 11:31 am

Nu... *trošku znejistěla a malinko uhnula pohledem, pak se ale jen nadechla, aby něco řekla, nakonec ale jen zavrtěla hlavou. Vypadalo to, že si prostě odpočinout nechce, ale bylo by od ní troufalé ho za to stále a stále dokola napomínat* J-je to lepší. *zašeptala směrem k němu, pak se ale jen ušklíbla, narážky na její výšku opravdu moc ráda neměla, každopádně, tím stylem, kterým to řekl, jí to vlastně ani moc urazit nemohlo, jen tak trošku jí to popíchlo, navíc nechtěla dát najevo, že je na to tak háklivá* Chm... Možná "to malé stvoření" prostě jednalo instinktivně, takže... *malinko se nad tím pousmála, stejně chvilku trvalo, než se rozhoupala, navíc, to i ona mu způsobila potom problémy, takže kdyby tohle neudělala, vyčítala by si to ještě víc, než si to vyčítá už teď*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za Pi marec 14, 2014 11:41 am

*Zhluboka jsem se nadechl. Zase ta vůně. Sklopil jsem pohled a když jsem se opět podíval nahoru, trochu jsem se zasmál.* "Už tomu malému stvoření někdy někdo řekl, že krásně voní?" *Muselo to vyznít zajímavě, když jsme byli takhle blízko u sebe, ale co, třeba to vzala jako vtip, i když jsem to vlastně myslel vážně.* "Je to docela omamující, je to snad nový druh hypnózy?" *Po dokončení věty jsem se trochu zachechtal.*
Kenshin Takagawa

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi marec 14, 2014 11:50 am

*zmateně zamrkala, ale přitom se neubránila té přirozené reakci - zčervenání, potom trošku uhnula pohledem a doufala, že si toho nevšiml. Řekl to vlastně tak vážně, že to jako vtip nevzala, protože to snad v téhle situaci ani nešlo, ne, když byl takhle blízko už nějakou tu dobu.* Hypnózy? Ne, myslím, že by na tebe nepůsobila. *dodala pobaveně, a pak se tak trošku rozpačitě zasmála*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za Pi marec 14, 2014 12:00 pm

*Musel jsem se pousmát nad tím, jak se červená. Vlastně mi tak připadala docela roztomilá.* "Co ty víš, třeba už působí." *Řekl jsem s trochu pobaveně zbarveným tónem. Každopádně to bylo docela možné, protože jsem si v té chvíli už ani nevzpomněl na to, že tam někde venku může být zbytek rodiny v nebezpečí, takže ji asi tak trochu vyšel její záměr.*
Kenshin Takagawa

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi marec 14, 2014 12:06 pm

V tom případě by vážně nebyla záměrná...*odpověděla ujištěně a jen se tomu tak zasmála. Vlastně jí nikdo nic podobného ještě neřekl, teda alespoň ne, co si pamatuje, takže ji to prostě rozhodilo - nebylo se čemu divit. Na její původní záměr už vlastně skoro zapomněla, přeci jen, to bylo jejím záměrem ze začátku. Každopádně si všimla, že už ho to tolik netrápí, za což byla ráda, teď jí ale trápila jeho tvrdohlavost a to, že si nechce odpočinout* Stále odmítáš mě pustit? *zeptala se stále trošku rozhozeně, ale zároveň trošku pobaveným tónem*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down