Kenshinovo sídlo

Strana 4 z 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Goto down

Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa za Pi marec 14, 2014 12:14 pm

"Nejsem si jistý, jestli ti věřím." *Trochu jsem se zasmál. Vlastně jsem tohle žádné dívce neřekl, ale tohle jsem jen tak vynechat nemohl. Opravdu byla její vůně trochu omamná.* "Pustit? Hmmm... Nevíme, co by se mnou odpojení od hypnotické látky mohlo udělat, pokud teda nevyužiješ mých zranění a nepřemůžeš mě, asi si tě ještě na chvíli nechám." *Tak trochu mě napadlo, že pokud na mě ona působí takto, tak musí být její lov opravdu snadný. Přece jenom jsem si připadl trochu odolnější než obyčejný smrtelník.*
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi marec 14, 2014 12:21 pm

Takže... Mi nevěříš? *zeptala se smutně a nadhodila taková smutná psí očka, vlastně to jen hrála, možná to měla ve zvyku už z lovu - dělat něco takového, ale prostě jí to i tak nějak bavilo* Odpojení od hypnotické látky...*zopakovala a zasmála se, protože jí to v tomhle podání přišlo vážně vtipné* Tak pokud to bereš takhle, tak nejspíš bys na té látce nebyl závislý. A pokud už jsi, tak bude problém s léčbou. *zamumlala co nejvážnějším tónem, i když to vlastně měl být jen vtip, někdy prostě nemyslela všechno vážně, vlastně celkem často - tohle byl jeden z případů, kdy by se to vážně brát nemělo* Ne, tak to bych neudělala, přeci jen...Už se mi zdá, že se takhle přemáháš moc. *zašeptala, ale tentokrát to vážně myslela. Jakmile řekl, že si ji asi ještě chvilku nechá, trhla sebou, ale pak se zasmála - no, vyznělo to zvláštně*
Eleria

Počet príspevkov : 4392

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

Zobrazit informácie o autorovi http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za Pi marec 14, 2014 12:39 pm

"S-snažíš se mě provokovat?" *Řekl jsem jako reakci na její psí oči. Pod tímto pohledem by snad roztál každý.* "Tohle na mě nepůsobí." *Jo, to jsem si mohl nalhávat dál. I když to asi bylo myšleno jenom ze srandy, fungovalo to.* "No dobře, věřím ti!" *Trochu jsem se zasmál.* "S léčbou by opravdu mohl být problém. Asi by byla nejlepší drastická léčba. Náhlé odpojení od dané látky." *Pak jsem sklopil pohled a zakroutil jsem hlavou. Jemně jsem se odrazil rukama od zdi, takže jsem se zase srovnal. Ruce jsem si založil na prsou.* "Tak a jsi volná. Utečeš teď odsud s křikem?" *Zeptal jsem se s trochu pobaveným hlasem. V duchu jsem ale doufal, že ještě zůstane. Přece jenom bych to tady asi sám nevydržel a její společnost byla více než příjemná.*
Kenshin Takagawa

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi marec 14, 2014 12:47 pm

Áno, přesně tak...*zašeptala a tak trošku se zasmála. Když řekl, že jí věří, vyprskla smíchy - vážně netušila, že to zabere, ale očividně to zabralo až podezřele jednoduše* Takže přiznáváš, že jsi závislý? *zeptala se trošku pobaveně a jakmile jí pustil, jen se trošku protáhla a zasmála se* Teda, lehko jsi to vzdal. *dodala se smíchem a jen si ho tak prohlédla od hlavy až k patě.* Ne, opravdu utéct nehodlám, proč bych to dělala, když jsem v takové společnosti ne? *zeptala se trošku zvědavě, ale přitom se chtě nechtě pousmála*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za Pi marec 14, 2014 12:58 pm

"Nevím, nějaký důvod si určitě najdeš." *Řekl jsem pobaveně. Pak jsem trochu naklonil hlavu.* "Takže vzdal?" *Snažil jsem se mluvit naoko vážně, i když jsem se musel přemáhat, abych se nesmál.* "Já se moc lehko nevzdám." *Popošel jsem o krok blíže k ní, takže jsem se musel dívat trochu dolů, abych ji viděl do tváře.* "Nemusel jsem tě pouštět vůbec." *Stále jsem se tvářil vážně, i když jsem měl opravdu co dělat, abych nevyprskl smíchy.*
Kenshin Takagawa

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi marec 14, 2014 1:04 pm

No, jen říkám, jak to vypadá... *řekla směrem k němu, vlastně to pověděla opravdu tiše, protože to stačilo, když byl opět takhle blízko.* Nemusel, každopádně jsi to udělal - předpokládám, že to bylo z toho důvodu, že už to tvé ruce nevydržely. *oznámila mu a podívala se mu do očí, přičemž si nemohla pomoci a ukazováčkem ho cvrnkla do čela - už prostě byla v té náladě, navíc se to tak trošku nabízelo. Nechtěl, aby se k němu chovala zdvořile, každopádně, netušila, jak bude reagovat na něco takového*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za Pi marec 14, 2014 1:14 pm

*Když mě cvrnkla do čela, na chvíli jsem se zarazil, naklonil jsem hlavu a nazdvihl jsem jedno obočí. Pak jsem se zasmál a rychlým pohybem jsem ji vzal za nohy a druhou ruku jsem ji dal kolem zad. Zvedl jsem ji jakoby do náruče a rychlým pohybem jsem přešel na opačný konec místnosti.* "Ty jedna malá..." *Položil jsem ji na pohovku, sedl si vedle ní a ruce jsem ji něžně přitlačil k pohovce tak, aby se ani nehnula.* "Vypadám jako někdo, kdo se snadno vzdává?" *Řekl jsem nakonec a trochu jsem se usmál.*
Kenshin Takagawa

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi marec 14, 2014 1:22 pm

Hmm...Páni. *proběhlo jí hlavou a tiše se zasmála, protože ji ta reakce nijak nevyděsila, spíš tak nějak překvapila. Kupodivu jí to ale nevadilo, i když to od něj neočekávala* Takže malá, jo? *trošku se ušklíbla a podívala se na něj trochu zkoumavě* No tak to tedy ne, žádná malá... *oznámila mu trošku vzdorně, ale pak se musela opět zasmát* Nu, těžko říct, zatím na mě tak působíš - možná se mýlím? *tajemně se usmála*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za Pi marec 14, 2014 1:26 pm

*Trochu jsem se zasmál. Popravdě jsem se obával, že bych ji tímto mohl vyděsit, ale očividně to nebyl problém.* "Možná?" *Na tváři se mi objevil menší úšklebek a malinko jsem přitlačil na její ruce.* "Budeš muset použít něco více než vůni, abych se vzdal." *Řekl jsem nakonec a trochu jsem se zasmál, protože mi došlo jak to muselo vyznít.*
Kenshin Takagawa

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi marec 14, 2014 11:15 pm

Tu malou... Odvolej. *zatvářila se tak trošku vzdorně, i když on to mohl myslet ne výškově, ale třeba věkově, každopádně narážky na její výšku si nemohla jen tak nechat líbit. Přitom se snažila vykroutit ruce z jeho sevření, i když asi marně* Něco víc? *udělala zamyšlenou* Co tím myslíš? *zeptala se trošku zmateně, ale potom se zasmála taky, když si všimla, že se směje - asi to myslel jako vtip?*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za Pi marec 14, 2014 11:53 pm

"Heh... A co když neodvolám? Vypadá to, že se odsud jen tak nedostaneš." *Trochu jsem se zachechtal, když se pokoušela vzepřít proti mému sevření.* "Tím myslím, že by ses musela hodně snažit, abych tě teď pustil. Přece jenom sis o to řekla sama." *Po dokončení věty jsem se trochu zasmál. V podstatě jsem to myslel jako vtip. V podstatě.*
Kenshin Takagawa

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi marec 14, 2014 11:58 pm

Když to neodvoláš? Hmm... *dělala, že je zamyšlená, i když vlastně věděla, co mu na to poví* Tak tě asi kousnu. *odpověděla trošku pobaveně, vážně to moc nemyslela, i když by ji pak nejspíš také pustil, anebo také ne* Ale noták, pusť mě. *zkusila opět tak trošku lišácky udělat smutná očka, vlastně byla i zvědavá, pokud to zabere i napodruhé. Přitom se snažila pomalinku a co nejméně nápadně uvolnit své ruce*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za So marec 15, 2014 12:19 am

"Hmmm... Takže kousneš? To zní opravdu lákavě, ale asi bych tě stejně nepustil." *Trochu jsem přitlačil na její ruce, ale snažil jsem se jemně, abych ji nějakým způsobem neublížil.* "A kde beru záruku, že mě zase nevyprovokuješ?" *Odpověděl jsem se smíchem a pak jsem trochu nazdvihl jedno obočí, když opět zkusila ten svůj pohled. Sice to pořád působilo stejně, ale teď jsem jen zakroutil hlavou a trochu se pousmál.* "Podruhé už to nezabere. Snad." *Podíval jsem se na její ruce. Trochu mě pobavil pohled na to, jak se snažila nějak dostat z mého sevření.* "Hlavně nenápadně." *Prohodil jsem s tichým smíchem.*
Kenshin Takagawa

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za So marec 15, 2014 12:28 am

Lákavě? Jsi si jistý? *při tom pomyšlení se trošku zasmála, protože si vzpomněla na minulý lov, kdy ji Kenshin sledoval a oznámil jí, že si to kousnutí ten člověk možná i užil, to si ale sama nemyslela, i když nebyla ten typ upíra, co by kousnul tak, aby to co nejvíce bolelo, spíš tak nějak naopak* Tak to ti, popravdě, nezaručím ani já - nejspíš prostě už jsem takový malý provokatér od přírody. *oznámila mu pobaveným tónem, ale nejspíš to tak bylo, protože jí to říkali i lidé, i když o něco raději provokovala upíry, co si tak sama všimla* Škoda... *povzdechla si a nasadila svůj obvyklý pohled, vlastně se i trošku pousmála, bůhví proč, ale byla ráda, že podruhé už nevycouval, že by to zase vzdal... No neočekávala to od něj. Přitom své ruce už nechala bezvládně v těch jeho, možná vzdala to své věčné bránění, možná ne, každopádně, už se bránit nechtěla, ne, pokud by ji nějak nevyprovokoval* Takže, co uděláš? Budeš mě tu držet, dokud budeš moct? *zeptala se se smíchem*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za So marec 15, 2014 12:44 am

"Příliš jistý si nejsem. Můžeš to zkusit, uvidíme jestli budu spokojen." *Trochu jsem se pousmál. Vlastně mě zajímalo, jaký je to pocit, nechat se kousnout upírem, ale nechtěl jsem to moc zkoušet. Nebyl jsem si ale jistý, jestli mě opravdu nekousne, přece jenom jsem ji teď tak trochu provokoval já, i když možná oprávněně.* "Bez záruky tě bohužel nemůžu pustit, pokud teda nenastane nějaká přírodní katastrofa, která mě k tomu přinutí." *Malý provokatér. To byla nejspíš pravda, opravdu měla talent na provokování, jak jsem mohl okusit na vlastní kůži. Pak jsem se trochu zasmál její reakci.* "Nevzdáváš se náhodou ty nějak snadno?" *Chtěl jsem ji trochu poškádlit, přece jenom si to tak trochu zasloužila. Dokonce se přestala i bránit, což mě překvapilo.* "Záleží na tobě. Uvidíme, jestli mě dokážeš přesvědčit k tomu, abych tě pustil." *Sám jsem nevěděl, jak dlouho tady takhle budeme, ale ještě jsem neplánoval ji pustit. Tuto laskavost jsem ji nabídl už jednou a hned si provokací řekla o další uvěznění. Nad tou myšlenkou jsem se trochu pousmál.*
Kenshin Takagawa

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za So marec 15, 2014 12:51 am

Nejsi? No, v tom případě to můžeme zkusit, že? *zeptala se naoko vážně, přitom se ho ani neptala na svolení, no, byl přeci jen opravdu blízko, takže se jen naklonila k jeho krku, jako by se ho chystala kousnout, k tomuhle činu ji vlastně vyprovokoval, každopádně, nekousla ho a ani se o to nepokusila, spíš jen tak nasála jeho vůni a pousmála se nad tím* Nevzdávám se, nabírám energii. *dodala na vysvětlenou (i když ne tak úplně po pravdě) a zasmála se, no, možná to tak bylo, ale spíš ne, prostě už ztrácela motivaci se bránit, i když stále byla dost nervózní, snažila se to zamaskovat tím, co dělala.* Má cenu tě přesvědčovat? Však ty mě pustíš sám, až tě to přestane bavit... *oznámila mu tak nějak ujištěně, přeci ji tu nemohl držet věčnost*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za So marec 15, 2014 1:05 am

"Heh... N-No..." *Když byla tak blízko mého krku, znejistěl jsem. Pořádně jsem nevěděl, co mám dělat nebo říct, tak jsem radši zareagoval na její další větu.* "Mám se bát?" *Zeptal jsem se a trochu jsem se zasmál. Pro změnu jsem byl teď nervózní já, pustit jsem ji ale nehodlal.* "Uvidíme, třeba se budu bavit ještě hodně dlouho." *Prohodil jsem trochu výhružným tónem, samozřejmě jsem to myslel jako vtip.*
Kenshin Takagawa

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za So marec 15, 2014 1:13 am

Koleduješ si. *oznámila mu tak pobaveně zbarveným tónem. Přitom ale zůstávala tak blízko jeho krku, jen ho provokovala, protože vážně neměla v plánu ho kousnout. Upíra by kousla opravdu jen v krajním případě, i když relativně nedávno se jí to málem stalo, teď se na to necítila* Mmm, možná? *zašeptala trošku tajemně, aby ho dál provokovala* Hodně dlouho? To je kolik století? *zeptala se se smíchem*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za So marec 15, 2014 1:20 am

"J-jo? O- o co přesně?" *Dostal jsem ze sebe. Pocítil jsem ve tváři takový zvláštní pocit. Zčervenání? To se mi nestalo už roky, možná století. Snad si toho nevšimla - proběhlo mi hlavou.* "K-kdo by se tě mohl bát?" *Zažertoval jsem. Nebyl jsem si jistý, jestli mě opravdu kousne, ale předpokládal jsem, že k tomu nedojde. Kdežto můj mozek začal myšlenky posouvat dost zajímavým směrem.*
Kenshin Takagawa

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za So marec 15, 2014 3:18 am

Heh? No, to si ještě rozmyslím... *zamumlala směrem k němu a malinko se odtáhla, ale ne moc. Přitom si všimla jeho nervozity, takže se sama uvolnila, protože takhle to bylo tak, že v tom nebyla sama, což ji dost uklidnilo, navíc, on tu svou nervozitu vůbec neuměl maskovat, což se jí zrovna hodilo* No, já nevím - vypadám snad tak nevinně? *zeptala se se smíchem. Nu, ale bát se opravdu nemusel, alespoň ne v tomhle smyslu, že by ho chtěla pokousat, anebo něco podobného, to by si vážně nedovolila - a už vůbec ne někoho, kdo je zkušenější než ona sama*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za So marec 15, 2014 3:50 am

"No, asi se opravdu začnu bát." *Řekl jsem a trochu jsem se zasmál. Znělo to docela zlověstně, navíc jsem nevěděl, co by to se mnou udělalo, kdyby mě opravdu kousla. Když se odtáhla, uhnul jsem trochu pohledem.* "Nevinná jako beránek." *Prohlásil jsem a trochu jsem se zachechtal. Tak mě napadlo, jak by to asi vypadalo, kdyby teď někdo vstoupil do místnosti. Nad tou představou jsem se pousmál. Po chvíli jsem se zadíval Eli do očí, ale nic jsem neřekl.*
Kenshin Takagawa

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za So marec 15, 2014 3:56 am

Myslíš, že bys měl? *zeptala se pobaveným tónem, tu reakci nečekala, ne, on by se jí neměl bát, to spíš ona jeho, když jsou tu v jeho sídle sami, navíc on ji tu už nějakou dobu drží "uvězněnou" v jeho sevření a kdoví, jaké s ní má plány* Také, že jsem... *zamumlala se smíchem. Kdyby mohla, ještě by si rukou nad hlavou nakreslila svatozář, to ale bohužel, když nemohla ani jednou rukou pohnout, i když se o to opět tak trošku pokusila* C-Co je? *zeptala se nevyrovnaně, vlastně, jako by byla opět o něco nervóznější, když se jí podíval do očí, ale nic neřekl - o to to bylo zvláštnější*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za So marec 15, 2014 4:05 am

"Nevím jistě, ještě se rozhodnu." *Odpověděl jsem se stopou smíchu v hlase. Každopádně jsem z ní opravdu strach neměl. I kdyby chtěla, asi by mi neublížila, navíc jsem si byl jistý, že se o to ani nepokusí. Opět jsem si všiml nepatrného pohybu její ruky, což na mou tvář dosadilo menší úsměv. Když vyslovila svou otázku, trochu jsem znejistěl. Sklopil jsem zrak a pomalu jsem odpověděl.* "To nic, jen si prohlížím toho anděla, kterého mi poslali z pekla." *Po tváři mi přelétl menší úsměv, ale nevzhlédl jsem.*
Kenshin Takagawa

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za So marec 15, 2014 4:11 am

Uhm, no tak to samozřejmě můžeš - na rozhodování máš opravdu ještě času dost. *odpověděla s úsměvem, upíři se přeci jen dožívají vysokého věku a i když byl Kenshin mnohonásobně starší a prožil si toho už víc, ještě čas opravdu měl, pokud se tedy neplánoval nechat zabít lovcem, k čemuž opravdu už neměl daleko. Po tom, co řekl, neubránila se tomu, aby se nepatrně zasmála - nechtěla, aby to vypadalo, že se mu vysmívá nebo tak, ani to tak nebylo, každopádně to, co řekl, bylo opravdu zvláštní a nikdy nic podobného neslyšela. Tu druhou část by i pochopila, ale...* A kde jsi vzal toho anděla, prosím tě? *zeptala se a přitom se tak trošku zasmála, ale všimla si, že uhnul pohledem, a tak překvapeně zamrkala* Co... To nebyl vtip? *proběhlo jí hlavou*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Kenshin Takagawa za So marec 15, 2014 4:19 am

*Vzala to jako vtip... Nevěděl jsem, jestli to je dobře, nebo špatně. Trochu jsem si povzdychl a postupně jsem ji pustil ruce. Sedl jsem si vedle Eli na pohovku a zamyšleně jsem se díval dopředu.* "Přece jenom jsi mi dvakrát zachránila život, což z tebe děla anděla. A nevěřím, že by o mě měli někde jinde než v pekle zájem." *Naklonil jsem se dopředu a opřel jsem si ruce o kolena. To vlastně byla taková moje "víra". Jakožto upír jsem nevěřil, že bych se po smrti měl dostat jinam než do pekla. Můj názor byl, že první upír byl člověk, co pro tento dar zaprodal duši ďáblu, čímž se toto prokletí začalo předávat ostatním. Zadíval jsem se do země a jen jsem čekal její reakci.*
Kenshin Takagawa

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down