textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenshinovo sídlo

2 posters

Strana 38 z 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Št apríl 17, 2014 2:38 am

*trošku se lekla, když za ni takhle zatáhl, ale nakonec se jen pousmála* Tak, máme to tu malinko stísněné...*dodala pobaveně, ale volnou rukou ho přitom pohladila po tváři* Jako by ti to vadilo - myslela jsem, že respektovat nechce, ale tak...Pokud na tom trváš. *oznámila mu pobaveně, ale takovým provokativním tónem, jako by se vážně chystala ten respekt alespoň nějak předstírat*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Št apríl 17, 2014 2:45 am

Nevěřícně jsem na ni po té první poznámce podíval. To ti tato postel nepřipadá dost velká? Zeptal jsem se pobaveně a letmo jsem ji políbil na krk, jenom abych ji trochu vyprovokoval. Po její druhé větě jsem se ale trochu odtáhl a pozdvihl jsem jedno obočí, přičemž jsem se ale po chvíli zasmál. Vztahy založené čistě na respektu většinou příliš dlouho nevydrží. Řekl jsem hraně vážným tónem, ale můj úsměv určitě prozradil, že jsem to myslel čistě jako vtip.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Št apríl 17, 2014 3:03 am

Mmm...To né, ale... *zapřela se o ruku a hlavu si podepřela dlaní, aby na něj lépe viděla, její pohled byl ale asi tak stejně pobavený jako ten jeho, vlastně měla ve zvyku takhle nedokončovat věty, někdy chtěně, jindy nechtěně* Výborně, to v tom případě máme dobře nakročeno... *odpověděla se smíchem na rtech, ale přitom zavrtěla hlavou* Dobrá, tak já tě tedy respektovat nebudu, ale pak si nestěžuj. *oznámila mu s úsměvem a opět se k němu přitulila, vypadala dost spokojeně* Víš... Ono je to i těžké, když obvykle vypadáš tak roztomile - podle toho, co jsem viděla, bych tě ale za nepřítele nechtěla. *dodala s úsměvem*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Št apríl 17, 2014 3:13 am

Trochu jsem se pousmál, když se ke mě přitulila. Začal jsem ji jemně hladit po vlasech, přičemž jsem si s jednotlivými pramínky jejích vlasů tak trochu pohrával v prstech. Já a roztomilý... Tak to slyším poprvé. Od tak roztomilé upírky to je ale pocta. Odpověděl jsem ji šeptem, přičemž se úsměv na mé tváři jen rozšířil. Vyčerpání se mě začínalo zmocňovat, ale snažil jsem se udržet oči otevřené.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Št apríl 17, 2014 3:27 am

*spokojeně zamručela a její úsměv se trošku rozšířil* Heh... Jaká pocta, prosímtě? Poctěna bych tu měla být tak maximálně já... *zašeptala takovým pobaveným a trošku provokativním tónem a prohlédla si ho. Přitom si všimla té jeho únavy a jen obmotala své ruce okolo jeho pasu* Pokud jsi unavený, prostě spi, já se o tebe zatím postarám. *zamumlala tiše a přitom ho políbila do vlasů*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Št apríl 17, 2014 3:30 am

Trochu jsem přivřel oči a usmál jsem se. Svou paží jsem ji objal a přitiskl jsem ji blíže k sobě. Dobře, svěřím se tedy do tvé péče. Řekl jsem potichu a postupně se mě začal zmocňovat spánek. Přece jenom jsem dlouho nespal a to, co se dnes stalo, mě už dorazilo natolik, že jsem se bez nějakého toho odpočinku prostě neobešel. Po několika minutách jsem spokojeně s Eli v náručí usnul.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Št apríl 17, 2014 6:47 am

*podívala se na něj, bylo to opravdu rychlé, jak usnul. Vypadal tak roztomileji než obvykle, tak bezbranně. Dřív si toho nevšimla, protože většinou to byla ona, kdo usnul, ale tentokrát nebyla unavená, neměla z čeho, ale on ano, a navíc těch důvodů bylo více. Musela se také zamyslet nad tím, že po smrti jejího otce, by její vztah se Salem mohl o trošku zlepšit, ale také je možné, že to tak nebude. Každopádně by to bylo dobré, když je v jejich rodu, aby s co nejvíce upíry vycházela. Jenom Kenshinovi přejela dlaní po zádech a trošku se nad ním pousmála*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Št apríl 17, 2014 8:22 pm

Pomalu jsem otevřel oči a předloktím jsem si zastínil zrak, aby mě neoslepilo světlo. Chvíli jsem ještě mžoural očima, než se mé zorničky světlu přizpůsobily. Podíval jsem se na Eli a usmál jsem se. Lehce jsem ji políbil na čelo a přejel jsem dlaní po její tváři. Dobré ránko. Zašeptal jsem a s úsměvem jsem se ji zadíval do očí. Zajímalo mě, jestli také spala, ale asi ano, jinak by tady zřejmě celou noc jen tak neležela... Zřejmě.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Št apríl 17, 2014 9:24 pm

*pousmála se na něj* Dobré... Doufám, že ses hezky vyspal, opět jsi byl nehorázně roztomilý. *dodala s úsměvem a jen jednou rukou oplatila to pohlazení po tváři. Vlastně spát mohla, ale nebyla nijak unavená, což ji samotnou překvapilo, ale už to tak bylo. Navíc ho nechtěla budit a kdyby se jen pohnula, nejspíš by se to stalo, vzhledem k tomu jejich těsnému objetí, ale tak to jí nevadilo, protože ten pohled na něj ji nijak neomrzel*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Št apríl 17, 2014 10:30 pm

Trochu jsem se zachechtal potom, co opět pronesla poznámku o mé roztomilosti. Opět mi tady paní rozkošná vzdává takovou poctu? Pronesl jsem pobaveně a pokusil jsem se pohnout se zraněnou rukou, abych ji mohl objat. Jen jsem bolestně sykl a nechal jsem ji tak jak je. Přece jenom to bylo zranění způsobené stříbrem, takže bylo pochopitelné, že to takto působilo.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Št apríl 17, 2014 10:38 pm

*také se trošku zasmála, ale když si všimla, jak se snažil pohnout se zraněnou rukou, jen zavrtěla hlavou a na jeho dlaň položila svou a trošku jí stiskla, jako by mu chtěla zabránit s tím jakkoliv hýbat.* Tak paní rozkošná? Ty jsi teda kecal...*zamumlala pobaveně a spojila své rty s jeho, pak se jen pousmála. Bylo to zvláštní, ale vůbec na ni nešla únava i přesto, že vlastně vůbec nespala, což bylo ještě zvláštní v tom, že vlastně celou noc nic moc nedělala a ani jí to nevadilo - hold asi v tomhle bude přeborník*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Št apríl 17, 2014 11:21 pm

Mírně jsem se zasmál, přičemž jsem ji oplatil její polibek. Po chvíli jsem se odtáhl a zamyšleně jsem se ji zadíval do očí. Napadlo mě, jestli konečně to zlé skončilo a budu se moci takto budit každý den až do konce tohoto prokletého života. Nemělo smysl nad tím uvažovat, a navíc by to určitě vyznělo sentimentálně, tudíž jsem toho nechal. Jsem hold roztomilý kecal... Zašeptal jsem pobaven, přičemž jsem úplně uvolnil svou zraněnou ruku, protože nemělo smysl se s ní snažit hýbat, když to způsobuje takovou bolest.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Pi apríl 18, 2014 1:33 am

*malinko se zašklebila a pohladila ho po dlani, na které mělo položenou tu svou* Na něco jsi zapomněl - také jsi prvotřídní provokatér a ve své technice nemáš soupeře. *trošku jí při téhle její poznámce zacukaly koutky a jen si tak pro sebe zavrtěla hlavou* Áno, a také ten nejsilnější, nejlaskavější a nejobětavější upír, kterého jsem kdy potkala. *dodala s úsměvem, přeci jen tohle byla dost zvláštní kombinace, ale všechno z toho byla pravda*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Pi apríl 18, 2014 1:44 am

Jakmile vyslovila svou myšlenku, zapřel jsem se o svou zdravou ruku a uštědřil jsem jejím rtům jeden něžný polibek. Svou zraněnou rukou jsem ji přejel po tváři, přičemž jsem ignoroval jakoukoliv bolest, kterou tento pohyb způsobil. A ty jsi ta nejkrásnější, nejroztomilejší a nejúžasnější upírka, kterou jsem kdy potkal. Popravdě lepší nikdy nepotkám. Zašeptal jsem, když jsem se odtáhl a pousmál jsem se. Všechno, co jsem řekl, jsem myslel vážně, i když se to tak nemuselo zdát.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Pi apríl 18, 2014 1:50 am

*trošku se zakřenila, když ji pohladil tou rukou a pak jen zvedla ukazováček a trošku s ním zahýbala ze strany na stranu v takovém nesouhlasném gestu* Prostě jí nech chvilku odpočívat a regenerace udělá své...*zašeptala, jako by mu to ale chtěla vyčítat, i když tohle on moc dobře všechno věděl. Potom se jen zasmála a zadívala se do jeho očí* Dobře... No, myslím, že mě opět začínáš dostávat do rozpaků, ale... To nikdy nemůžeš vědět. *zamumlala s úsměvem, i když takovým trošku rozpačitým, protože tahle slova prostě byla až moc lichotivá*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Pi apríl 18, 2014 1:56 am

Opatrně jsem položil svou zraněnou ruku zpět na postel a zasmál jsem se. Dobře, přece jenom, ty jsi tady ta skvělá zdravotní sestra. Řekl jsem a poté jsem se zašklebil a nazdvihl jsem jedno obočí. Dobrá, i kdybych nějakou takovou potkal, což je nemožné, ani bych si jí nevšiml. Odpověděl jsem ji šeptem a zadíval jsem se ji zkoumavě do očí. Trochu mě iritovalo, když se pokaždé snažila vyvrátit to, co řeknu, ale vyčítat jsem ji to nemohl. Možná má slova mohla vyznít vždy nedůvěryhodně.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Pi apríl 18, 2014 2:03 am

*lehce se zasmála, ale pak jen přikývla - podle toho, co řekl, tak to vážně vypadalo, že si zatím stál, ale ona nechtěla prostě být naivní, i tak mu to ale nemělo smysl rozmlouvat, když byl takhle pevně rozhodnutý* Tak dobře, nu - já jsem byla taky taková nenápadná, že? *zašeptala se smíchem a jen ho lehounce objala.* Dneska jsi tedy samý kompliment, budeš pokračovat? *zeptala se s úsměvem*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Pi apríl 18, 2014 2:08 am

Usmál jsem se na ni, přičemž jsem zakroutil hlavou. V mých očích jsi rozhodně nenápadná nebyla. Když mě poté objala, Povolil jsem své zapření, abych ji mohl přitisknout rukou pevněji k sobě. Pokud chceš... Zašeptal jsem pobaveně. Poté mě ale napadla jedna otázka. Byla to taková banalita, mě to ale zajímalo. Proč si se vlastně tenkrát na náměstí tak zastavila, když jsi mě viděla? Byl jsem prostě jen hladový upír, co seděl na lavičce a ty jsi mě s takovým zaujetím sledovala. Zeptal jsem se potichu. V podstatě nemělo smysl tu otázku nějak přikrášlovat, tudíž jsem se zeptal na rovinu.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Pi apríl 18, 2014 2:23 am

Uhm...*pronikavě se podívala do jeho očí* Vážně? Čím jsem si tedy zasloužila tvou pozornost, že jsem nebyla nenápadná? *je to zvláštní se vracet k takovým otázkám, ale takhle zpětně by jí to celkem zajímalo, navíc se mohla třeba dozvědět tímhle stylem nějakou zajímavou odpověď. Pak se ale zarazila nad tou jeho otázkou a jen se pousmála* Tak to bylo asi o tom, že jsi vypadal dost nesvůj, takže já... No, pár dní předtím se mi stalo to, že jsem také byla hlady bez sebe, možná to byl takový soucit, zaujetí, že ne všichni upíři jsou stejní, to je asi všechno, vlastně v tom nebylo nic zvláštního. *přiznala tiše a jen se usmála, taková nostalgie, jak se poprvé setkali, na něco takového se pěkně vzpomíná, i když v té době nejspíš ani jeden z nich nečekal, že to dopadne takhle*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Pi apríl 18, 2014 2:28 am

Trochu jsem se zachechtal, když mi položila takovouto otázku. Nevěděl jsem přesně, čím to bylo. Navíc má první reakce na ni nebyla přívětivá... Zuřivec... Proběhlo mi hlavou při té vzpomínce. Prostě jakmile jsem se uklidnil a pořádně se na ni přes tu krvavou mlhu v očích podíval, prostě mě zaujala. Myslím, že by ti na to mohlo odpovědět zrcadlo. Řekl jsem žertovně, jelikož jinak se to v podstatě nedalo popsat. Poté jsem si vyslechl její odpověď a trochu jsem se pousmál. V podstatě jsem vůbec nevěděl, co na to říct, takže jsem raději mlčel a jen jsem ji letmo políbil na rty.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Pi apríl 18, 2014 3:16 am

*trošku se zarazila nad tou jeho odpovědí a jen se trošku zašklebila* Ale ale... Takže se ti líbil můj vzhled? Láska na první pohled? *zeptala se pobaveně, ale přitom si ho zaujatě prohlížela - stále ji tohle překvapovalo, protože si vzpomněla, že zpočátku možná moc příjemný nebyl, ale to také mohlo být tím, že byl hladový, taky pak obvykle bývá nevrlá, takže se to prostě pochopit dalo.* A zrcadlu se raději vyhýbám. *dodala se smíchem, ale nemusela se dívat na takové monstrum, stále prostě byla upírkou, což byla taková zvláštní existence. Ne, že by z toho vyloženě byla tak moc špatná, ale už ta myšlenka, že vlastně žije ve stylu - pij lidskou krev, nebo chcípni, pokud teda vůbec tohle životem je, tak nebyla úplně pěkná*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Pi apríl 18, 2014 3:53 am

Malinko jsem se zasmál a zakroutil jsem hlavou. Možná by se to tak dalo nazvat. Odpověděl jsem ji s úsměvem, poté jsem ale zavrtěl hlavou, když vyslovila svou další myšlenku. Raději jsem ji na to neodpovídal, i když to mohla myslet jinak, než by se na první pohled zdálo. Samozřejmě, jsme upíři a jsme považováni za monstra, ale stále tu jsou výjimky. Já osobně jsem se za monstrum právem považoval. Několikrát jsem zabil nevinného člověka a to, co jsem udělal Eli... Prostě pokud by to myslela takto, měla by se nejdříve podívat na mě, a až poté posuzovat sebe. Každopádně doufám, že teď už mi přestaneš neustále utíkat. Řekl jsem pobaveně a mírně jsem se zachechtal.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Pi apríl 18, 2014 4:00 am

*zašklebila se nad tou jeho odpovědí, ale nejspíš to takhle bylo normální, i když na něco jako "láska na první pohled" prostě nevěřila, protože se to jí samotné nikdy nestalo. Takhle to prostě většinou měla - vycházela z nějaké zkušenosti, a když nebyla ta, tak dejme tomu, že to neexistuje, když se to nikdy nestalo.* Mmm... Mělo by to tak být, aby to ale nebylo spíš naopak. Třeba se tě budu držet jako klíště, až ti to bude otravné. *dodala se smíchem a jen tak ho pevněji stiskla, jako by mu chtěla dokázat, že je toho opravdu schopná. Přitom se ale zamyslela nad tím, když už mluvil o tom zrcadlu, co se stalo v jejím životě, většinou to bylo všechno málem, ale jednou pokousala naprosto nevinnou dívku, dívku, které nejspíš nemohlo být ještě ani 15 let, takové mládě... Tenkrát jí Shiro pomohl a zhypnotizoval ji, i když vlastně ona se tomu sama dlouho bránila, ale tohle byla jedinečná příležitost a její hlad byl příliš velký. Při téhle vzpomínce trošku sklopila pohled, navíc si ještě pamatovala, jak za ní pak ta holčička běžela, že se klidně může napít znovu - bylo jí ze sebe sama tak trošku zle*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Pi apríl 18, 2014 4:13 am

Trochu jsem se zašklebil, ale stiskl jsem ji ještě pevněji. Můžeš to zkusit, ale varuji tě, bude to trvat minimálně několik století. Odpověděl jsem ji pobaveně, i když jsem to myslel vážně. Každopádně tyhle myšlenky mě přinutily si vzpomenout na to, jak jsem zabil tu nevinnou dívku a její ubohý přítel se na to musel dívat. Sledoval, jak z ní vysávám i tu poslední kapku života a poté tam prostě zůstal s jejím mrtvým tělem. Teď je nejspíše mrtvý, jelikož to byl ten lovec, co se mě pokusil zabít, když jsem šel s Elerí poprvé sem. Nebo můj první lov. Tříčlenná rodina, všichni mrtví a to jenom kvůli mému běsnění. To bylo také poprvé, co se u mě projevila ta podstata - Zuřivost. Prostě jsem se neovládl a všechny tři jsem je brutálně zabil, a to bez výjimky toho sotva pětiletého dítěte. Tohle ona nevěděla a kdyby ano, asi by tu teď nebyla. Malinko jsem se otřásl, i když jsem se to snažil nějak skrýt.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Pi apríl 18, 2014 4:21 am

Hmm? Opravdu? To zní lákavě. *zašeptala a jen se trošku zasmála, protože takhle by to úplně nešlo, ale představa to byla dobrá i tak. Co se týká levelu monster, tak jí je jasné, že kdyby to s Kenshinem začala řešit, nejspíš by říkal, že on je na tom daleko hůř, přeci jen to s tou vraždou té dívky a toho, že po něm šel ten lovec, sice to vyznělo trošku děsivě, ale i tak... On se podle ní nemohl srovnávat s těmi upíry, co prostě někoho zabijí bez výčitek svědomí, jen tak, takový on nebyl. Dost si to vyčítal a bylo to znát, takže to udělal prostě omylem a z hladu. Na druhou stranu ale musela chápat i toho lovce, který se možná lovcem stal jen kvůli tomuhle. Každý upír si nejspíš musel projít něčím takovým, kdy zabije člověka, nejspíš skoro každý, a tady se ukazuje, že i ti silní a čistokrevní jsou na tom stejně. Přitom si všimla toho jeho zachvění, což ji chladnou nenechalo* Kenshine...Co se děje? *zeptala se trošku zaraženě*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 38 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 38 z 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.