textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bar

+8
Kenshin Takagawa
Meimozuchi Futoka
Rai Tetsu
Akina Hazuki
Eleria
Shiro Takumi
Takahiro
Shin Takehiko
12 posters

textove RPG :: Hra :: R2

Strana 7 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Shin Takehiko So marec 15, 2014 1:18 am

"Kdo že mi to dovolil? No já sám sobě" *Odpověděl jí s úsměvem* "Přece nemůžu nechat svou přítelkyni aby za sebe platila sama.. no ne?" *Poví, při tom ji položí dlaň na hlavu a trochu ji rozcuchá vlasy* "Bylo by to jak nevzhledné, tak i hodně nevhodné. Jaký kluk by to neudělal?" *Usměje se, schová si peněženku a zadívá se jí do očí*
Shin Takehiko
Shin Takehiko

Počet príspevkov : 1634
Join date : 24.01.2014
Age : 26

Character sheet
Meno: Shin Takehiko
Zamestnanie: Student, brigáda v supermarketu
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Eleria So marec 15, 2014 3:21 am

Ale... *zašeptala, jako by chtěla něco namítat, když ale položí dlaň na její vlasy, trošku sebou cukne a zčervená* Ty - hraješ proti pravidlům. *zamumlala rádoby nafoukle, přitom ale měla sto chutí se smát* Nevím, spíš jaký kluk by to udělal... Ne, to jsi prostě ty, nikdy mě nenecháš zaplatit ani sklenku džusu, že? *trošku se při tom pomyšlení zasmála a pohled do očí mu opětovala.*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Shin Takehiko So marec 15, 2014 4:27 am

"Proti pravidlům? Možná, ale já můžu" *Namítne s úsměvem a názorně si poklepe na hruď* "No... když jsi se mnou tak platit nebudeš na to si zvykni" *Zasměje se. Porozhlédne se kolem, vypadá to že tady není zrovna moc lidí. To mu vyhovuje. Jestli půjdou do toho zábavního parku, tak to bude asi trošku problém, přece jenom nemá rád společnost* "Každopádně měla by jsi nějak využít toho že nic platit nebudeš, ale zase to nepřeháněj musím z něčeho žít"
Shin Takehiko
Shin Takehiko

Počet príspevkov : 1634
Join date : 24.01.2014
Age : 26

Character sheet
Meno: Shin Takehiko
Zamestnanie: Student, brigáda v supermarketu
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Eleria So marec 15, 2014 4:40 am

Jsi si jistý, že můžeš? Asi ti to zatrhnu. *zasmála se při tom pomyšlení, i když tušila, že jí to bude k ničemu a stejně si tím nijak nepomůže - prostě to Shin nedodrží, když nebude chtít* Ale noták...Ne, využívat toho nehodlám. *nadzdvihla obočí a jen si tiše povzdechla, to by pro ni bylo pohoršující, ještě tohohle využívat* No tak, proč nemůžu někdy platit já, vždyť víš, že nemám problém... *pověděla s takovou naschvál nafouklou tváří*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Shin Takehiko Ut marec 18, 2014 4:56 am

"Chm.. Já vím že můžeš, možná někdy jindy.." *Povzdechne si* "Myslím že je dobře, že toho nehodláš využít" *Usměje se na ní a postaví se* "Měli bychom už jít" *Obleče si bundu a počká až se taky připraví. Odejdou pryč z baru.* (Jen před bar s Kennym jsme něco vymysleli, takže nikam od toho baru neutíkej =D)
Shin Takehiko
Shin Takehiko

Počet príspevkov : 1634
Join date : 24.01.2014
Age : 26

Character sheet
Meno: Shin Takehiko
Zamestnanie: Student, brigáda v supermarketu
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Eleria Ut marec 18, 2014 5:18 am

*přikývne, pomalu se zvedne a hodí přes sebe bundu, přeci jen venku ještě až taková zima není. Přitom se Shinem vyjde ven*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Shin Takehiko Ut marec 18, 2014 8:24 am

*Vyjdou společně ven před bar. Otočí se na Elerí zády k silnici* "Tak kam si to nemíříme? Půjdeme se někam projít?" *Zeptá se docela s nadšením chtěl s ní strávit více času. Dnes je hezky takže to není tak špatný nápad*
Shin Takehiko
Shin Takehiko

Počet príspevkov : 1634
Join date : 24.01.2014
Age : 26

Character sheet
Meno: Shin Takehiko
Zamestnanie: Student, brigáda v supermarketu
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Eleria Ut marec 18, 2014 8:28 am

*na chvilku se zamyslela, ale nenapadlo jí nic konkrétního, takže se jen pousmála a nechala to na něm, tak nějak nenápadně* No, s tou procházkou to vůbec není špatný nápad. *oznámila mu nakonec a rozhlédla se okolo, jako by přemýšlela, kam jít, kdyby to chtěl nechat na ní*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Shin Takehiko Ut marec 18, 2014 8:47 am

"Tak tedy dobře.." *Řekne jí se smíchem* "Já něco vymyslím, nebo taky můžeme jen tak chodit kolem" *Prohodí a chytí ji za ruku. Je na čase si dnešek užít. Celou dobu s ní řešil jen problémy a vůbec si neužili. (To zní divně, ale chápeš =D) Takže tohohle hodlá využít, aby s ní strávil pěkný zbytek dne. Potáhne jí blíže k cestě. Ze zatáčky vyjede černá dodávka s neprůhlednými skly. Vypadalo to že hodlá jen projet kolem, ale těsně před Shinem hodně zpomalila a otevřela boční dveře. Nějací chlápci ještě za jízdy popadli Shina. Vypadá jako kdyby šli jen po něm, tak toho využil a ještě stihl odstrčit Elerí stranou. Nabrali ho do dodávky, zavřeli boční dveře a rychle ujeli pryč. Po Shinovi zůstal na zemi jen papírek s telefonim číslem*
Shin Takehiko
Shin Takehiko

Počet príspevkov : 1634
Join date : 24.01.2014
Age : 26

Character sheet
Meno: Shin Takehiko
Zamestnanie: Student, brigáda v supermarketu
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Eleria Ut marec 18, 2014 9:04 am

*jen nadšeně přikývla a nechala se vést. To nadšení jí ale moc dlouho nevydrželo, když se odehrálo tamto, vlastně to skoro nestihla postřehnout, ale už se chtěla rozeběhnout za tím autem, no, bylo by to beztak marné* Shine!! *vykřikla trochu zoufale...Nevěděla, co se to odehrálo, proč a jestli to mělo co společného s jeho strýcem. To si ale všimla papírku ležícího na zemi, pořádně si ho prohlédla a překvapeně zamrkala* To je... Telefonní číslo? *zeptala se sama sebe a na chvilku zaváhala - pak ale vzala z kapsy mobil a namačkala to číslo, přičemž zahájila hovor*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Kenshin Takagawa Ut marec 18, 2014 9:39 am

*Rychlým krokem jsem došel k baru. V hlavě jsem si sestavoval plán, jak to teď udělám. Nějaké představy jsem měl, ale realizovat je by už nemuselo být tak snadné. Trochu jsem se rozhlédl, až jsem si všiml Eli stojící u silnice opodál. Doběhl jsem k ní a s vážnou tváří jsem ze sebe vysoukal.* "Eli... Ahoj..." *Opět jsem se rozhlédl, jestli mě někdo nesledoval. Pak jsem se opět podíval na Eli.* "Pojďme dovnitř." *Zamumlal jsem a otevřel jsem dveře od baru, poté jsem čekal až vejde, přičemž jsem se pořád obezřetně rozhlížel. Zbraň jsem měl připravenou tak, abych ji mohl jedním rychlým pohybem vytáhnout.*
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Eleria Ut marec 18, 2014 9:44 am

*když si všimla Kenshina, jen trošku zvedla ruku na znamení pozdravu* Ahoj... *zamumlala opravdu rozrušeným tónem, navíc se jí nelíbilo, jak se stále rozhlíží - vážně netušila, o co jde, jestli se jí to týká také, anebo jestli se to týká Kenshina, očividně se ale nedělo nic pěkného. Jakmile jí Kenshin pokynul, aby šla dovnitř, vešla a zmateně se na něj podívala.* Máme vůbec čas se tu jen tak poflakovat? *proběhlo jí hlavou a trošku se podívala do země* Tak...C-co se děje?
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Kenshin Takagawa Ut marec 18, 2014 9:47 am

"Gomen, asi tě trochu děsím, ale..." *Přemýšlel jsem, jestli jí mám všechno říct na rovinu, nebo to trochu zaobalit. Nakonec jsem si řekl, že detaily osekám.* "Potřebuji vědět, co se přesně stalo." *Trochu naléhavě jsem se ji podíval do očí. Potřeboval jsem nutně vědět všechny detaily, jelikož i nějaká drobnost mi mohla napovědět, na koho se "obrátit", abych zjistil, kam vzali Shina.*
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Eleria Ut marec 18, 2014 9:51 am

Trošku... *smutně se nad tím pousmála a podívala se na něj trošku zmateně a snažila se si vzpomenout, jak se to všechno semlelo* Prostě jsme se chtěli s Shinem projít, přitom ho ale za jízdy sebral někdo do auta... To auto mělo tmavá skla, takže jsem si nevšimla, jak ten dotyčný vypadal. To auto ale bylo černé... Černá dodávka. *tiše si povzdechla a nakonec pokrčila rameny, nevěděla, co dalšího by mu k tomu měla říct, ani netušila, jak by ho tohle k tomu mělo dovést*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Kenshin Takagawa Ut marec 18, 2014 9:58 am

"Zatraceně." *Zamumlal jsem si pro sebe a otočil jsem se na chvíli zády k Eli. Tohle by mohlo být složitější, ale nemohl jsem se zastavit. Chvíli jsem uvažoval, až mě napadlo něco, co by mě mohlo přivést na alespoň nějakou stopu. Otočil jsem se na Eli a trochu omluvně jsem se na ni podíval.* "Gomen Eli. Vím, že je toho trochu moc, ale zkus se uvolnit. Běž domů, trochu se vyspi a přenech to mě. Já přivedu Shina zpátky." *Nevěděl jsem, jestli to Eli prostě příjme, nebo jestli půjde se mnou. To by ale bylo dost nebezpečné. Neměl jsem záruku, že se z toho vůbec dostanu živý já sám, natož ona.*
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Eleria Ut marec 18, 2014 10:01 am

*když si všimla jeho reakce, znejistěla ještě víc. Vůbec se jí to nelíbilo... Nemohla se tu ale jen tak zastavit, zvednout se a jít domů, ne, když byla svědkem toho, že Shina unesli, ne, když nevěděla, co se stalo, kde je... A prostě o něj měla strach, což mohl Kenshin opravdu očekávat* Nemůžu jít domů a spát! *trošku zvýšila hlas, mohlo to znít nepříčetně, ale v tuhle chvíli by se nenechala jen tak odradit. Byla ráda, že s sebou povětšinou nosí svou katanu, měla jí na zádech i tentokrát, opravdu se mohla hodit*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Kenshin Takagawa Ut marec 18, 2014 10:05 am

*Sklopil jsem pohled a zakroutil jsem hlavou. Nerozumné dítě. Proběhlo mi  hlavou. Na tohle jsem každopádně neměl čas. Když chtěla jít se mnou, budiž, ale pokud se jí něco stane, budu ji mít na svědomí, což mě znepokojovalo.* "Dobře. Půjdeš tedy se mnou, ale pod jednou podmínkou. Budeš dělat to co řeknu a nebudeš do ničeho zasahovat, dobře?" *Podíval jsem se ji vážným pohledem do očí. Na tohle musela přistoupit. Já sám jsem dobře věděl, co je potřeba udělat a jak postupovat.*
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Eleria Ut marec 18, 2014 10:09 am

Uhm. *trošku se zamyslela nad tím, co to obnáší, přesto si nebyla jistá, jestli tyto podmínky bude moct splnit, občas prostě jednala instinktivně, což bylo jen přirozené, obzvlášť, když šlo o Shina. Kdyby ale řekla, že je na tom takhle, nejspíš by ji s sebou nevzal, a tak nakonec jen nejistě přikývla* D-Dobrá... *zamumlala smutně a podívala se na něj. Nejspíš věděl přesněji, co se děje, asi to vážně nebylo dobré, když jednal tímhle způsobem*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Kenshin Takagawa St marec 19, 2014 2:23 am

"Dobře, tak by jsme tedy měli vyrazit, nemáme moc času nazbyt." *Řekl jsem a vyšel jsem z baru, přičemž mi zazvonil mobil. Podíval jsem se na číslo a hned mi bylo jasné kdo to je. Podíval jsem se na Eli a omluvil jsem se:* "Omluv mě prosím tě na chvíli" *Otočil jsem se a poodešel jsem pár kroků dál, poté jsem zvedl hovor. Okamžitě po mě vyštěkl známý hlas, chvíli jsem poslouchal a pak jsem se pokusil odpovědět:* "Ano pane, jistěže pane. Už na tom pracuji." *Opět mě přerušil rozzuřený hlas. Po chvíli jsem se zase dostal ke slovu.* "Zklamal jsem vás snad už někdy pane?" *Hlas se trochu zklidnil ale zněl výhružně, řekl mi poslední větu a pak položil hovor. Schoval jsem mobil a otočil jsem se na Eli.* "Gomen. Pracovní hovor."
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Eleria St marec 19, 2014 2:27 am

*přikývla a také v těsném zákrytu za ním vyšla z baru. Přitom, když mu zazvonil mobil, snažila se neposlouchat, ale vzhledem k tomu, že ten rozzuřený hlas byl slyšet i přesto, nechtěně zaslechla pár slov, potom se na něj jen otočila a přejela ho trošku tázavým pohledem, i když se jí to nejspíš netýkalo. Říkal jí, že nepracuje, takže co to jen mohlo být?* Uhm, ty víš, kam máme jít? *zeptala se tak trošku naléhavě, přeci jen chtěla vědět, jestli je Shin v pořádku, a to co nejdříve*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Kenshin Takagawa St marec 19, 2014 2:32 am

*Rozhlédl jsem se kolem sebe a pak jsem opět upřel zrak na Eli.* "Pokud se ptáš na Shina, tak ne, ještě nevím kde je. Ale vím kde to zjistit." *Oznámil jsem ji a aniž bych jí jakkoliv pokynul jsem se otočil a šel jsem směrem do Nočního klubu, pořád jsem doufal, že nepůjde se mnou, ale asi ji v tom nic nezabrání.*
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Eleria St marec 19, 2014 2:36 am

Hmm. *zamumlala a když si všimla, že odchází, rozeběhla se za ním, protože byla chvilku "mimo", tak nějak zamyšlená, takže si toho ani nevšimla. Nevěděla, kam má namířeno, takže ho musela dohnat, aby jí nezmizel z dohledu.*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Rai Tetsu St apríl 02, 2014 2:57 am

*Pomalým krokem přijdu k baru a opatrně otevřu dveře všimnu si, že tu nikdo není jako vždy jdu směrem k baru a sednu si na stoličku.*"Takové krásné místo a nikdo tu není, tohle je smutné"*stále má svůj skleslý výraz*"Dám si jednu whiskey"*řeknu směrem k barmanovi*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Mizuri St apríl 02, 2014 3:16 am

*Z nejakého dôvodu ma to ťahá týmto smerom.Vlastne som tu už párkrát bola,tentokrát som však poprvýkrát sama a príde mi to také zvláštné.Vnútri sa mi to zdá také pusté,keďže je tu ticho a vlastne počuť je len akási pieseň,ktorú nepoznám.Idem priamo k baru,kde si sadnem,vytiahnem z tašky krabičku cigariet a zapálim si.*,,Prečo som vlastne tu?"*pomyslím si.Odpoveď však neviem.Tak mi napadne,že by som si mohla aj niečo objednať.Alkohol?Neznie to ako zlý nápad...*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Rai Tetsu St apríl 02, 2014 3:22 am

*Všimne si, že do baru přišla nějaká dívka, posune se k ní a zeptá se*"Co tu takové krásné děvče dělá samo?"*barman mu podá whiskey a pomalu se napije*"můžu vás na něco pozvat jmenuji se Rai Tetsu"*jemně se nakloním a chci ji políbit na ruku*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Bar                                 - Stránka 7 Empty Re: Bar

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 7 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Návrat hore


textove RPG :: Hra :: R2

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.