textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jazero

+7
Angel Waris
Yuki Chimamire
Mizuri
Inori
Hiroshi Mashiba
Megami Jigoku
Rai Tetsu
11 posters

textove RPG :: Hra :: R2

Strana 6 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Rai Tetsu Št apríl 24, 2014 4:54 am

"Jsi krásná, no ty vypadáš tak, že by jsi mohla být i dokonalá, ale je to jen můj názor. Neříkal jsem ti, že ještě jednou a ten tvůj neposedný jazýček ti chytím? Neboj myslím, že tady nemá šanci se zranit házím ji do hluboké vody."*řeknu, usměji se a chci se vydat směrem k ní, ale potom se vynoří Yuki a začne nadšeně křičet.* "No klidně tě můžu hodit ještě jednou jestli budeš chtít."*řeknu, ale na chvíly se zarazím, když obejme, myslel jsem si, že je stydlivá. Ale ono se to potvrdí, když se ihned oddálí*"Ne nemusíš se omlouvat je to v pohodě"*řeknu a trochu se usměji.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Mizuri Št apríl 24, 2014 5:10 am

,,Nié....Ano zďaleka nie som dokonalá a ani nechcem byť."*poviem s úprimným smiechom,keďže byť dokonalý je pre mňa niečo ako...urážka,keďže dokonalosť je v podstate synonymum pre nudu.Aspoň podľa mňa.*,,Hah..Nie..Nič také si nevravel."*poviem,pričom provokatívne vyplazím jazyk,ktorý hneď nato aj stiahnem späť a na perách sa mi vytvorí úsmev,keď začujem nadšenú Yuki.Podľa jej reakcie myslím,že by chcela spraviť aj viacero skokov,takže by sa možno hodil mostík.Takže dostanem nápad.Avšak ho ešte nehovorím,keďže sa zdá,že v jazere je im dobre.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Yuki Chimamire Št apríl 24, 2014 5:18 am

*Pousměji se.* Né díky...stačilo mi to, jsem z toho plavání trochu unavená, jdu si n chvíli sednout k Mizu.* Řeknu mile, připlavu k břehu, vylezu z jezera, sednu si vedle Mizu. Protáhnu se trošku a nakonec si lehnu, dám si pod hlavu svoji mikinu, přivřu oči a začnu přemýšlet o tom co budu dělat až dojdu domů, možná že si pouklízím, najím se  potom si půjdu lehnout a asi potom usnu. Celkem mě bavilo přemýšlet o tom co budu dělat, celkem mě napadali zajímavé věci, no často někdy to byli hrozné nápady.*
Yuki Chimamire
Yuki Chimamire

Počet príspevkov : 93
Join date : 04.04.2014

Character sheet
Meno: Yuki Chimamire
Zamestnanie: Jenom někdy studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Rai Tetsu Št apríl 24, 2014 5:44 am

"No dobře, jak chceš nechci se s tebou hádat, protože jsi moc krásná, na to, aby jsem tě chtěl naštvat. Já si myslím, že jsem to říkal, ale co už tak to říkám teď"*usměji se a jdu k Mizuri blíž, sednu si vedle ní a chci jí chytit ten jazyk, jenomže ho rychle schová*"Ty jsi dneska nějaká rozverná nemyslíš?"*zeptám se s úsměvem na rtech, hlavu natočím směrem k ní nahnu se k ní a letmo ji políbím na její rty.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Mizuri Št apríl 24, 2014 7:47 am

*Zrazu počujem škrípot kamienkov a blížiace sa kroky,keď v tom si vedľa mňa lahne Yuki.*,,Už sa ti vo vode nepáči?"*spýtam sa jej s úsmevom na perách.Potom však začujem Raia a tak sa otočím k nemu.*,,Hm...Naštvať ma?..To sa darí len ozaj šikovným ľuďom."*poviem so smiechom,keďže nahnevať ma je väčšinou ťažké.Je pravda,že vlastním mnoho zlých vlastností,ale hnev zapŕićinený blbosťou medz ne nepatrí.*,,A to vadí?"*zaklipkám nevinne očkami,keď sa spýta zrejme rečnícku otázku.Potom ma však pobozká,takže to opätujem,pričom si dovolím ho jemne kusnúť do pery.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Yuki Chimamire Št apríl 24, 2014 8:04 am

Ne jenom jsem už unavená, pro dnešek toho mám dost, asi umřu...právě teď. Jakmile to dopovím, převrátím oči v sloup a udělám ze sebe mrtvolu, tím že je zavřu a vypláznu jazyk. No má to do mrtvoly dost daleko, ale za tu srandu to stojí. Dál jsem tak ležela a vybavovala si, spíše se snažila vzpomenout, co se mi v dětství stalo, že jsem taková, jak jsem se k tomu dostala a co když mě to popadne zrovna teď a někomu ublížím, vůbec jsem nevnímala, protože jsem se tím tak zabírala, že jsem byla úplně mimo.
Yuki Chimamire
Yuki Chimamire

Počet príspevkov : 93
Join date : 04.04.2014

Character sheet
Meno: Yuki Chimamire
Zamestnanie: Jenom někdy studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Rai Tetsu Št apríl 24, 2014 8:42 am

"Tak to jsem rád, že se mi to jen tak nepovede, alespoň se nemusím bát."*řeknu, znovu se pousměji*"Ne mě to nevadí, alespoň no trochu se pobavíme"*řeknu vyzývavě a zvednu obočí. Když mi polibek oplatí, jen trochu se pousměji, jednu ruku jí dám za hlavu, a druhou rukou ji jemně přitlačím k zemi, tak že hlavou leží na mé ruce. Pomalu ji začnu líbat a do svých polibků přirozeně zapojím i jazyk.*"Doufám, že ti to nevadí"*řeknu s tak trochu nevinným tonem hlasu a poté znovu pokračuji v líbání.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Mizuri Pi apríl 25, 2014 3:13 am

,,Hm...Myslím,že báť by si sa niečoho aj mal."*poviem so smiechom.Predsa sa dá povedať,že som celkom náladová.Ten jeho vyzývavý tón ma trošku vystraší,ale skôr pobaví,takže sa uškrniem.Keď na mňa zatlačí,tak si ľahnem,pričom pod hlavou mám jeho ruku a tie svoje obmotám okolo jeho krku a prstami zájdem do vlasov.Tiež zapojím jazyk,ktorým krúživými pohybmi maznám(?) ten jeho.Najprv ale trošku neisto.Potom sa však odtiahne.*,,Um...N-nie.."*vykoktám,pričom trošku sčervenám.Nie,že by mi to vadilo,ale príde mi to trošku blbé,keďže je Yuki hneď pri nás a aj mi napadne ho zastaviť,lenže to akosi nespravím.Predsa len nie všetký plány sa musia uskutočniť hneď.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Yuki Chimamire Pi apríl 25, 2014 5:05 am

*Přestanu o tom přemýšlet, protřu si oči, sednu si  podívám se na ty dva, strašně moc zrudnu, kdyby dal někdo vedle mě rajče tak bych s mu podobala, až tak jsem byla červená, opatrně jsem se zvedla  šla do vody, nejdřív jsem si tam ponořila nohy a poté tam vlezla. Chvilku jsem se rozhlížela kam plavat, našla jsem si skoro uprostřed jezera takový hezký místečko, nevím o mě k tomu táhlo, prostě jsem tam začala plavat, ponořila jsem se pod vodu a chvíli se tam rozhlížela co tam vše je, bylo to docela hluboké a plné řas, vynořila jsem se a plavala jsem takové menší kolečko kolem toho místa.*
Yuki Chimamire
Yuki Chimamire

Počet príspevkov : 93
Join date : 04.04.2014

Character sheet
Meno: Yuki Chimamire
Zamestnanie: Jenom někdy studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Rai Tetsu Pi apríl 25, 2014 5:26 am

"To jsem rád, protože kdyby ti to vadilo musel bych toho nechat a to se mi moc nechce."*řeknu když se odtrhnu, nakloním se Mizuri k uchu a opatrně jí skousnu ušní lalůček, tou rukou, kterou jsem ji přitlačil pomalu s ní začnu cestovat po celém jejím těle, a zastavím se když ji zlehka pohladím po její tváři. Všimnu si, že Yuki se vzbudila a byla taková nějaká nesvá, možná nervozní. Otočím se zpět k Mizuri a opatrně ji začnu líbat na krku a lehce se usměji.*"Vážně můžu skončit jestli by se ti to nelíbilo"*řeknu trochu tlumeně a rukou ji znovu pohladím po tváři.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Mizuri Pi apríl 25, 2014 9:34 pm

*Počujem,že Yukiko išla do vody a nejak tuším aj prečo.Na jej mieste by tak tiež reagovala a prišlo mi trošku blbé,že odišla kvôli nám.Pri tom,čo povie sa uškrniem a možno aj málinko zvraštím obočie do nedôverčivého výrazu.Keď sa jeho prsty dotknú mojej pokožky,tak mi naskočí husia koža,keďže sú pomerne studené.Keď sa však perami dostane k môjmu krku,tak trošku zakloním hlavu a na tvári sa mi vytvorí úcmev.Potom sa však trošku odstrčím od seba,ale len tak jemne zatlačením na hruď a posadím sa.*,,Um..Nie,že by sa mi to nepáčilo..Ale...Nemali by sme z Yuki robiť piate koleso na voze."*poviem mu,pričom sa ospravedlňujúco usmejem a letmo ho pobozkám na pery.Následne sa postavím.*,,Ideme do vody?"*spýtam sa milo.Nechcem,aby sa urazil alebo niečo také,ale jednoducho mi neprišlo správne ju takto ignorovať.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Yuki Chimamire Pi apríl 25, 2014 11:37 pm

*Něco ve vodě zahlédnu, otřelo se mi to o nohu, bylo to něco ostrého a trochu mě to pořezalo na noze, viděla jsem na hladině jak to pluje neustále kolem mě, snažila jsem se to zjistit co to je, potopila jsem se, trochu jsem tam viděla, byla to taková rybička co měla háček v puse, opatrně jsem ji chytla, asi tak nějak na pátý pokus, dala jsem si ji do jedné dlaně, byla taková malá takže se mi tam vlezla a opatrně jsem jí ten háček vytáhla, dala jsem ji zpět do vody a sledovala jak odplouvá.*
Yuki Chimamire
Yuki Chimamire

Počet príspevkov : 93
Join date : 04.04.2014

Character sheet
Meno: Yuki Chimamire
Zamestnanie: Jenom někdy studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Rai Tetsu So apríl 26, 2014 12:01 am

*Chvíly přemýšlím o tom, proč Yuki odešla. Po nějaké chvíly mi pojde, že to bylo asi kvůli tomu, co jsme s Mizuri dělali. Když se Mizuri dotknu naskočí ji husí kůže, trochu mě to znervózní, ale pak mi dojde že jsem byl ve vodě a měj jsem studené ruce. Když ji políbím na krku jen zakloní hlavu a usměje se taky se usměji a jsem rád, že se jí to líbí. Když mě odstrčí, jen si stoupnu a a už jsem se chtěl zeptat. proč mě odstrčila, že bych udělal něco co se jí nelíbilo? řeknu si pro sebe ale potom řekne, že nechce z Yuki dělat páté kolo u vozu.*"No dobře jak myslíš nebudeme z ní dělat páté kolo u vozu"*řeknu normální hlasem a když se mě zeptá jen potichu odpovím*"Jo půjdeme do vody"*řeknu a chci ji vzít do náruče.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Mizuri So apríl 26, 2014 1:31 am

*Len mu venujem úsmev a pomalým krokom idem k vode.Bola som dosť dlho mimo nej,takže najprv do jazera len strčím špičku nohy,pričom sa otočím na Raia a načiahnem k nemu ruku.*,,Tak poď."*poviem mu so smiechom,keďže vlastne čakám naňho.Potom sa však zamyslím a napadne mi či sa nehnevá a ako to už mám vo zvyku,tak sa rovno aj spýtam.Držak jazyk za zubami jednoducho nie je moje.*,,Nehneváš sa,však?"*spýtam sa mierne starostlivo.Predsa len som ho od seba odstrčila.Síce oddôvodnene,ale nezazliavala by som mu,ak by to tak bolo.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Yuki Chimamire So apríl 26, 2014 1:36 am

*Rozhlédla jsem se, viděla jsem že už jdou do vody, proto jsem se radši ještě o kousek oddálila od nich, přemýšlela jsem kam mám dát ten háček, ke břehu se mi plavat nechtělo a hodit do vody už vůbec ne. Zohla jsem si ho a obmotala kolem jednoho z culíků, takhle by mi neměl překážet, no byla jsem docela nervózní, trochu jsem se uklidnila a raději plavala zpět ke břehu.*
Yuki Chimamire
Yuki Chimamire

Počet príspevkov : 93
Join date : 04.04.2014

Character sheet
Meno: Yuki Chimamire
Zamestnanie: Jenom někdy studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Rai Tetsu So apríl 26, 2014 1:47 am

*Když se na mě Mizuri usměje a natáhne ke mě ruku trochu se pousměji a jdu k ní, přeci jen nenechal bych ji samotnou plavat v jezeře, protože člověk nikdy neví co se může stát, a kdyby se jí něco stalo tak bych si to neodpustil.*"Už jdu už jdu"*řeknu a zasměji se.*"Ne proč bych měl být naštvaný, přeci jenom bylo ode mě hloupé ignorovat Yuki."*řeknu tak trochu víc vážně a sundám Mizuri mikinu*"Myslím, že teď už ji nebudeš potřebovat"*řeknu s malým úsměvem na svých rtech a mikinu položím na břeh, potom rovnou skočím do vody, protože se chci co nejrychleji namočit. Všimnu si, že Yuki plave ke břehu a podám Mizuri ruku, aby se jí něco nestalo.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Mizuri So apríl 26, 2014 11:13 pm

*Trošku sa strasiem,keď mi dá dole mikinu,ale je to dosť nebadateľné.Podídem viac do jzera,takže mi voda siaha po členky.Nechcela somisť ďalej bez neho,keďže riskovanie je nebezpečné.*,,Hm...Poďme teda za ňou."*usmejem sa.Predsa len ideme vlastne späť do vody kvôli nej.Potom  začujem člupnutie,takže zrejme skočil do vody a následne kvapkynie kvapiek vody z jeho ruky,ktorú ku mne načahuje.Vleziem ted do vody,pričom chytím jeho ruku.Chvíľku trvá kým si zvyknem na teplotu vody,ale nie dlho.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Yuki Chimamire Ne apríl 27, 2014 12:05 am

*Doplavu kousek od břehu, plavu na jednom místě. Všimnu si že jsou už oba ve vodě, pousměji se, odplavu zase pryč, skoro do půlky, tam zůstanu plavat na jednom místě. Začnu přemýšlet co bych mohla zítra dělat, možná že zase tady plavat nebo to zkusit jít do školy, ale radši ne do školy bych se bála jít sama, mezi těmi děckama které by mě mohli zase něco udělat, možná že bych jm mohl zase něco udělat.*
Yuki Chimamire
Yuki Chimamire

Počet príspevkov : 93
Join date : 04.04.2014

Character sheet
Meno: Yuki Chimamire
Zamestnanie: Jenom někdy studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Rai Tetsu Ne apríl 27, 2014 12:16 am

*Chytím Mizuri pevně za ruku, a plavu s ní směrem, kde je Yuki trochu se zarazím, když se Yuki znovu otočí a plave zase zpátky co to dělá řeknu si pro sebe a stále sleduji Mizuri, nechci aby se jí něco stalo ne že bych pochyboval o jejích plaveckých schopnostech, ale přece jen může se tu orientovat jen podle sluchu a to alespoň podle mě šlo těžko, protože foukal vítr a já slyšel jen vítr a vlny,*"Co by jsi chtěla dělat potom, až si zaplaveme"*zeptám se tak trochu zvědavě, tuhle otázku jsem už měl na jazyku, ale prostě jsem ji nedokázal vyslovit.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Mizuri Ne apríl 27, 2014 12:49 am

*Plávam za ním a nechávam sa viesť.Predsa len orientovať sa popri plávane vo vode počas toho ako fučí je o niečo ťažšie,takže sa radšej spolieham na Raia.Jeho otázk ma celkom zaskočí,keďže som nad tým ešte nepremýšlala a vlastne ako niekto nerozhodný trošku zvraštím zamyslene obočie.*,,Ja neviem....Je mi to jedno...čo by si chcel robiť ty?"*odpoviem.Predsa len ochotná robiť čokolvek.Hlavne nech je to zábavne alebo jednoducho nech to nie je nudné.Preto sa vlastne aj spýtam či jemu niečo nenapadá.Potom trošku pootočím hlavu smerom,kde by podľa zchytené zvuku mala byť Yuki.*,,Yukikooo?"*zakričím jej meno napokon.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Yuki Chimamire Ne apríl 27, 2014 1:01 am

*To že uslyším své jméno ignoruji, potopím se, chvíli plavu pod vodou  potom se vynořím, spravím si vlasy aby mi nepadaly do obličeje.* Copak ? *Po dlouhé době už zareguji na ně. Začnu plavat za nimi, zastavím u nich, nahodím úsměv a dělám jako by se nic nestalo.* Copak by jste chtěli ? *Zeptám se mile a dál hraji milou holčičiku.*
Yuki Chimamire
Yuki Chimamire

Počet príspevkov : 93
Join date : 04.04.2014

Character sheet
Meno: Yuki Chimamire
Zamestnanie: Jenom někdy studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Rai Tetsu Ne apríl 27, 2014 1:10 am

*Celou tu dobu ji pozoruji a poté co řekne, že jí je to jedno se trochu zamračím a zeptám se* "jak ti to může být jedno?"*Potom však řekne, že mám rozhodnout já chvíly přemýšlím a poté se nakloním směrem k ní*"víš co chtěl bych poznat tvé rodiče, tedy jestli by ti to nevadilo."*zeptám se trochu nesměle, vím že to není obvyklé, ale já chci aby věděla, že to s ní myslím vážně. Když zakřičí na Yuki, která se chvíly po tom potopí, myslím si že nás chce ignorovat, ale poté k nám a usmívá se taky se usměji a pozoruji Mizuri.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Mizuri Ne apríl 27, 2014 2:01 am

,,Jednoducho...Je mi to jedno,dokým budem s tebou."*poviem so smiechom,keďže mám pocit,že sa mu tá odpoveď nepáčila a zrejme to tak aj bolo.Následujúci návrh ma však zaskočí.Predsa len je to nezvyčajné chcieť poznať rodičov dievčata,ktoré pozná ani nie týždeň.Môje prekvapenie je vidno na zaklipkaní očami a zmäteným výrazom.*,,Nevadilo by mi to,ale..."*zaváham.Nie je to tak,že by mi vadilo ich zoznámiť a ani ich reakcia.Predsa len ma už rodičia poznajú.*,,Momentálne sú mimo štátu,takže spoznať u mňa doma možeš spoznať akurát tak služobníctvo."*poviem,pričom môj zvyčajnýúsmev nachvíľu pohasne.Potom však začujem Yuki a tak sa na ňu otočím.*,,Len či v poriadku.."*usmejem sa na ňu prívetivo.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Yuki Chimamire Po apríl 28, 2014 3:42 am

* Pousměji se.*Jo jsem, ale budu muset asi jít už domů...začíná mi být zima a mám hlad..* Odpovím mile a u toho se usmívám.*Ale pořád nevím jestli mám už jít nebo tu mám ještě s vámi zůstat.*Dodám k tomu a pomalu se vydám ke břehu abych si mohla odpočinout.*
Yuki Chimamire
Yuki Chimamire

Počet príspevkov : 93
Join date : 04.04.2014

Character sheet
Meno: Yuki Chimamire
Zamestnanie: Jenom někdy studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Rai Tetsu Po apríl 28, 2014 3:55 am

"Tak to ti děkuji za poklonu takže je ti se mnou tak příjemně jako mě s tebou za to jsem rád"*řeknu a pousměji se. Všimnu si jejího udiveného výrazu a trochu se pousměji, přece jen není normálním, aby kluk chtěl potkat rodiče holky, kterou zná jen chvíly, ale ona pro mě moc znamenala miloval jsem ji, ale zatím jsem neměl odvahu jí to říct.*"Ale co?"*zeptám se zvědavě a dál ji poslouchám.*"Jestli pro tebe něco znamenají klidně se s nimi poznám."*řeknu klidně a otočím se na Yuki.*"Promiň za to, co jsem udělal vážně jsem tě nechtěl urazit."*řeknu a zatvářím se provinile*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Jazero             - Stránka 6 Empty Re: Jazero

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 6 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Návrat hore

- Similar topics

textove RPG :: Hra :: R2

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.