textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rodinný dům - Rodiny Chimamire

2 posters

Goto down

Rodinný dům - Rodiny Chimamire Empty Rodinný dům - Rodiny Chimamire

Odoslať pre Yuki Chimamire St apríl 23, 2014 5:10 am

Rodinný dům - Rodiny Chimamire Japanese_house_by_neellss
Rodinný dům- uvnitř:

Tradiční japonský rodinný dům, je tu hodně pokojů, kuchyň a jídelna tu jsou jen jedny, tradiční vybavení, ale v některých pokojích jsou i moderní a luxusní vybavení...
Yuki Chimamire
Yuki Chimamire

Počet príspevkov : 93
Join date : 04.04.2014

Character sheet
Meno: Yuki Chimamire
Zamestnanie: Jenom někdy studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinný dům - Rodiny Chimamire Empty Re: Rodinný dům - Rodiny Chimamire

Odoslať pre Yuki Chimamire Pi máj 02, 2014 5:26 am

*Vystoupím z taxíku, zaplatím taxikáři, zavřu dveře, pomalým krokem se vydám do domu, otevřu dveře, přede mnou stojí už Takahiro, s takovým naštvaným výrazem, chvíli se na něj dívám.* Takahiro co..co se děje ? *Zeptám se starostlivě, odložím si svoji mikinu na bok ( na skříňku ), vejdu do vnitř a zavřu dveře.*To jsi zapomněla, že dnes má Samuel narozeniny..?*Zeptá se mě nechápavě.* No víš trochu jo..byla jsem s kamarády a tak nějak na to zapomněla..*Odpovím mu, už mu nemám co říct a tak se vydávám po schodech do mého pokoje, ještě než vyjdu schody na mě Takahiro zavolá.* Přál bych si aby se ti nic nestalo..! Dávej si na sebe pozor..musím jít do práce tak se zatím měj...*a poté odešel pryč. Vešla jsem do pokoje na mé posteli už seděl Samuel, usmíval se pobaveně, všimnul si mě.* Ááhh konečně jsi už dorazila.*Řekl zvednul se z postele, přišel ke mně a odložil mi všechny věci, tak, že jediné co jsem měla bylo oblečení, můj mobil vypnul a dal do šuplíku, nechápavě jsem se na něj dívala.* Samueli..*Nestihla jsem svoji otázku ani položit, chytl mě, pohodil mě na postel.* Když mám ty narozeniny a ty už jsi skoro velká..tak bych si svůj narozeninový dárek mohl rozbalit.*Pověděl pobaveně, sedl si na mě, chytl mi ruce a začal si mě prohlížet.*Sam..Samue.Samueli.. !* Koktavě jsem vydala ze sebe.Přestal s tím co dělal.* Copak by jsi chtěla malá sestřičko..? Přestat ? Ty se nebavíš ?* Zeptal se mě a pořád se usmíval pobaveně.* Nebavím..pusti mě !*Odpověděla jsem mu a začala jsem se kroutit, trochu povolil stisk a políbil mě na rty. tohle byl vrchol mého dobrého já, shodila jsem ho ze sebe, stoupla si k němu, rychle se zvedl a pomalu odešel do kuchyně, šla jsem za ním, z kuchyňské linky jsem si vzala nůž a snažila jsem se s ním pořezat Samuela, skoro každému útoku se vyhnul, přestala jsem s tím, vypadalo to že jsem se uklidnila. Přišel ke mně a pousmál se.* Všechno bude v pořádku.*Řekl a jen tak nehybně přede mnou stál.*Mýlíš se nikdy nebude..*Odpověděla jsem se smíchem a rychle jsem mmu vrazila nůž do břicha. Udiveně se na mě díval.* Yuki..co se to s tebou děje ?*Neustále opakoval, ale já ho neposlouchala, stála jsem tam a pozorovala jak krvácí, vzal si mobil a zavolal si Takahira, aby rychle přijel, že krvácí. Taki rychle přijel, přiběhl k němu a začal ho opatrně ošetřovat. Probudila jsem se z tranzu, uviděla jsem Samuela celého od krve a sebe taky, hned mi sdošlo, že jsem to udělala já, utekla jsem do pokoje tam se přeslekla do černé mikiny a do černých riflí, vzala jsem si svůj mobil, seběhla jsem dolů, ale dveře byly zamčené. Ozval se Takahirův hlas.* Nikam nepůjdeš..tohle si vyřešíme.*Nic jsem nechtěla řešit, chtěla jsem prostě utéct a už nikdy je vidět, aby mě neviděl šla jsem do svého pokoje, otevřela jsem si potichu okno, stoupla si na stříšku co byla nad dveřmi a opatrně jsem slezla a začala utíkat pryč.*
Yuki Chimamire
Yuki Chimamire

Počet príspevkov : 93
Join date : 04.04.2014

Character sheet
Meno: Yuki Chimamire
Zamestnanie: Jenom někdy studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinný dům - Rodiny Chimamire Empty Re: Rodinný dům - Rodiny Chimamire

Odoslať pre Megami Jigoku So máj 10, 2014 12:49 am

*Dojela jsem až sem s Yuki, která mě celou cestu navigovala.* Co tady budeme dělat ? Vypadá to tady celkově slušně..*Řeknu a mezitím si sundávám helmu.*
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Rodinný dům - Rodiny Chimamire Empty Re: Rodinný dům - Rodiny Chimamire

Odoslať pre Yuki Chimamire So máj 10, 2014 12:56 am

*Když uvidím že si Megi sundává helmu rychle ji zastavím a dám ji tu helmu zpět.* Bude lepší když si ji necháš..dej si na sebe moji mikinu..je to klučičí..takže bych brala kdyby ses chovala jako kluk.kvůli mému bratrovi víš..jak jsem ti o tom vykládala..*Řeknu a opatrně slezu z motorky pomalým krokem přijdu ke dveřím a zaklepu.*
Yuki Chimamire
Yuki Chimamire

Počet príspevkov : 93
Join date : 04.04.2014

Character sheet
Meno: Yuki Chimamire
Zamestnanie: Jenom někdy studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinný dům - Rodiny Chimamire Empty Re: Rodinný dům - Rodiny Chimamire

Odoslať pre Megami Jigoku So máj 10, 2014 12:59 am

No dobře.* Oblékla jsem si mikinu, nechala si helmu a rychle běžela za Yuki.*Takže si mám dávat bacha a být vždy připravena..*zopakovala jsem si to a čekala jen na to než někdo otevře, dala jsem jednu ruku na rameno Yuki.*
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Rodinný dům - Rodiny Chimamire Empty Re: Rodinný dům - Rodiny Chimamire

Odoslať pre Megami Jigoku So máj 10, 2014 1:03 am

*Helmu jsem si stále nechávala, pozměnila jsem trochu hlas aby byl mužský.* Nazdar..*Odpověděla jsem mu a vešla jsem s Yuki dovnitř, sedly jsme si na gauč a jak to tak vypadalo tak jsme se dívaly obě na Takahiru.*
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Rodinný dům - Rodiny Chimamire Empty Re: Rodinný dům - Rodiny Chimamire

Odoslať pre Yuki Chimamire So máj 10, 2014 1:04 am

Ano..přesně..*Odpověděla jsem, trochu jsem se pousmála když mi dala ruku na rameno. Otevřely se dveře a v nich stál Takahiro s vykulenými oči.* Co..co tu děláš ? Kde jsi tak dlouho byla, víš jak jsem se bál k...*Nedopověděl to protože si všiml osoby, která stála vedle mě.* Umm..Ahoj..pojďte dál..*Řekl a šel do obýváku.*
Yuki Chimamire
Yuki Chimamire

Počet príspevkov : 93
Join date : 04.04.2014

Character sheet
Meno: Yuki Chimamire
Zamestnanie: Jenom někdy studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinný dům - Rodiny Chimamire Empty Re: Rodinný dům - Rodiny Chimamire

Odoslať pre Yuki Chimamire So máj 10, 2014 1:05 am

( příspěvky mají být naopak. :DD )
Yuki Chimamire
Yuki Chimamire

Počet príspevkov : 93
Join date : 04.04.2014

Character sheet
Meno: Yuki Chimamire
Zamestnanie: Jenom někdy studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinný dům - Rodiny Chimamire Empty Re: Rodinný dům - Rodiny Chimamire

Odoslať pre Yuki Chimamire So máj 10, 2014 1:14 am

*Přijde i Samuel a sedne si na vedlejší gauč, odepře si bradu a neustále se civí na Meg.* No jak se má ten tvůj kluk Yuki...vypadá to, že by měl chodit do posilovny, protože vypadá jako nějaká slečínka.*Řekl a pousmál se.* no..jako malý trpěl podvýživou..víš.*odpověděla jsem trochu nervózně.* Musím jít do práce..bude vás mít na starosti Samuel..jo..*Ozval se Takahiro, přišel do obýváku, vzal za ruku Meg a odtáhl ji ven.* Prosím dávej na ni pozor, jdu jenom do obchodu..chci vědět co bude dělat Samuel..jenom.tak zatím..*Řekl a odjel.*
Yuki Chimamire
Yuki Chimamire

Počet príspevkov : 93
Join date : 04.04.2014

Character sheet
Meno: Yuki Chimamire
Zamestnanie: Jenom někdy studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinný dům - Rodiny Chimamire Empty Re: Rodinný dům - Rodiny Chimamire

Odoslať pre Megami Jigoku So máj 10, 2014 1:16 am

*Trochu jsem se polekala, když mě Takahiro odtáhl.Vše jsem pozorně poslouchala, poté jsem se zpět vrátila.* Jenom se mě ptal jestli nejsem nějáký feťák.ne nejsem..*Řekla jsem a sedla jsem si zpět na místo.*
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Rodinný dům - Rodiny Chimamire Empty Re: Rodinný dům - Rodiny Chimamire

Odoslať pre Yuki Chimamire So máj 10, 2014 1:23 am

Jo aha.*Řekl Samuel a stoupl si, přišel k mě a začal mě hladit, následně mě začal líbat na krku.*Chtěl bys ji zachránit ? *Řekl a dál v tom pokračoval v tom co dělal.* prosím..*Řekla jsem a čekala na pomoc od Meg, doufám že Meg neni sralbotka a neuteče.*
Yuki Chimamire
Yuki Chimamire

Počet príspevkov : 93
Join date : 04.04.2014

Character sheet
Meno: Yuki Chimamire
Zamestnanie: Jenom někdy studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinný dům - Rodiny Chimamire Empty Re: Rodinný dům - Rodiny Chimamire

Odoslať pre Megami Jigoku So máj 10, 2014 1:26 am

*Stoupla jsem si k Samuelovi, sundala jsem si helmu, odhodila jsem ji, už zase mi šly vidět moje svítivě rudé oči.*Nech ji být...
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Rodinný dům - Rodiny Chimamire Empty Re: Rodinný dům - Rodiny Chimamire

Odoslať pre Megami Jigoku So máj 10, 2014 1:28 am

To ti říká Megami Jigoku, hlavní cíl mafie, který se nebojí někoho jako jsi ty.*Řekla jsem a vytáhla jsem si katanu a byla jsem připravena ho ,,trochu" pořezat.*
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Rodinný dům - Rodiny Chimamire Empty Re: Rodinný dům - Rodiny Chimamire

Odoslať pre Yuki Chimamire So máj 10, 2014 1:28 am

*Samuel přestal a pousmál se.* A to mi říká kdo..nějáká slečínka..nebo co ? *Řekl a díval se na mě pobaveně.*
Yuki Chimamire
Yuki Chimamire

Počet príspevkov : 93
Join date : 04.04.2014

Character sheet
Meno: Yuki Chimamire
Zamestnanie: Jenom někdy studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinný dům - Rodiny Chimamire Empty Re: Rodinný dům - Rodiny Chimamire

Odoslať pre Megami Jigoku So máj 10, 2014 1:29 am

(zase naopak :DD )
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Rodinný dům - Rodiny Chimamire Empty Re: Rodinný dům - Rodiny Chimamire

Odoslať pre Yuki Chimamire So máj 10, 2014 1:33 am

*Po menší rvačce mezi Samuelem a Meg, vše přestalo, Megi mě odtáhla pryč s katanou od krve, zase Samuel skončil na zemi v kaluži krve, nastartovali jsme a odjely, abych nevypadala hrozně tak jsem se převlékla s Megi do nového oblečení, aby šlo poznat že jsem jedna kapela.*
Yuki Chimamire
Yuki Chimamire

Počet príspevkov : 93
Join date : 04.04.2014

Character sheet
Meno: Yuki Chimamire
Zamestnanie: Jenom někdy studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinný dům - Rodiny Chimamire Empty Re: Rodinný dům - Rodiny Chimamire

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.