textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenshinovo sídlo

2 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Pi apríl 25, 2014 8:04 am

Trochu jsem se pousmál a přejel jsem dlaní po její tváři. Samozřejmě, že mi to nevadí. Zašeptal jsem a opět jsem ji letmo políbil na čelo. Poté jsem se pomalu zvedl z postele a nepřítomně jsem si pohrával s nožem, který spočíval v mé ruce. Počkám na tebe venku. Řekl jsem s úsměvem, přičemž jsem vyšel z pokoje a zamířil jsem po schodech k venkovním dveřím. Venku jsem se opřel o zeď sídla a nůž jsem schoval. Nepřítomně jsem si hvízdal melodii, která mě zrovna napadla. Doufal jsem, že tentokrát náš lov nic nevyruší, i když už v podstatě nebylo nic, co by to dokázalo. Sice jsme mohli potkat lovce, ale proti něčemu takovému jsem si dostatečně důvěřoval.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Pi apríl 25, 2014 8:44 am

*lehounce přikývla, i když jí přišlo zvláštní, na co s sebou tahá ten nůž - bojí se nějakého útoku? Ale na co by mu byl nůž proti lovcům, pro které jsou takové zbraně jen hračky?... Ne, s takovými myšlenkami by měla přestat, proč by ho po tom všem ještě měla podezřívat?* Měla bych jít. *zamumlala si pro sebe, pomalu se zvedla z postele a seběhla schody, přitom se rozhlédla okolo, jestli tu někdo není, ale bylo vcelku ticho, tak jen vyšla z venkovních dveří a pousmála se na Kenshina*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Pi apríl 25, 2014 5:52 pm

Jakmile vyšla ven, trochu jsem se pousmál a poodešel jsem od zdi. Můžeme jít? Zeptal jsem se a jemně jsem stiskl její ruku, přičemž jsem své prsty propletl s těmi jejími. Nůž jsem nosil u sebe pořád - Bez něj jsem cítil takový pocit nejistoty. Navíc i když se to zdá jako nic proti lovcům, jeden přesně vržený nůž dokáže ukončit potyčku dříve, než vůbec začne. Navíc tu ještě byla ta hrozba ze strany jejího rodu, jelikož nevíme, co se s tím rodem po smrti jejího otce stalo.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Pi apríl 25, 2014 8:44 pm

*lehounce přikývla a také trošku stiskla jeho ruku, pocítila v tu ránu takový pocit jako vlastně vždy, když mu byla na blízku. Také se zamyslela nad tím, jak to je tedy s jejím rodem - museli zjistit, že její otec je mrtvý, ale jak zareagovali? Možná někteří z nich mohli utéct, ale málokdo by to tam udělal, ať už kvůli strachu, který je sužoval, anebo kvůli tomu, že neměli důvod utíkat, protože se do toho rodu dokonale hodili. Člověk - vlastně i upír, dělá ze strachu strašné věci, takže ve výsledku občas nebylo poznat, jestli ten upír je dobrý nebo zlý. Kupodivu, lovce naposledy potkali tamtoho, který měl na Kenshina dost spadeno, oprávněně, ale tentokrát by bylo dobré, kdyby výjimečně proběhlo vše v klidu, přeci jen to tak být mohlo. Pomalinku udělala pár nejistých kroků neurčitým směrem, protože si nebyla jistá, kam vlastně chce Kenshin jít lovit*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Pi apríl 25, 2014 9:10 pm

Jednu ruku jsem měl v kapse a tou druhou jsem stiskl její ruku. Pomalými kroky jsem vyšel směrem od sídla, přičemž jsem ji tak trochu vedl, jelikož jsem ji neřekl, kam vlastně jdeme lovit. Každopádně jsem byl poněkud zamyšlený, jelikož jsem uvažoval nad tím, jaká je teď asi situace v jejím rodu. Dle mého názoru měli jen malou šanci na to se opět vzpamatovat natolik, aby mohli pouštět hrůzu. Většina z nich určitě prostě odešla a zbytek se dle mého názoru povraždí sám, jelikož takoví upíři jako byl její otec, budou soupeřit o moc i v takovýchto situacích.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Pi apríl 25, 2014 9:17 pm

*na chvilku se zadívala na něj, ale přitom málem zakopla o kořen stromu, takže si jen tiše povzdechla a svůj pohled stočila k zemi, aby mohla sledovat kudy jdou. Raději se nechala tak trošku táhnout, jelikož neměla ani tušení, kam to vlastně jdou - mohli jít třeba do centra, anebo měl Kenshin v plánu nepozorovaně odchytnout nějakého samotného človíčka někde na odlehlejším místě, to těžko říct, i když v centru by byla větší šance, ale zároveň větší nebezpečí, že si jich nikdo všimne, také záleželo na tom, jestli Kenshin pociťuje nějaký hlad.*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa St apríl 30, 2014 9:25 am

Pomalu jsem se vracel zpět do sídla s Eli v náručí. Byla opravdu rozveselená potom, co vypila, i když toho nebylo moc, ale asi nebyla na alkohol vůbec zvyklá, jako třeba někdo jako já. Opatrně jsem prošel dveřmi a oddechl jsem si, když jsem si všiml, že kolem nebyl nikdo z rodu. Pomalými kroky jsem vyšel schody a prošel jsem dveřmi svého pokoje, přičemž jsem Eli položil na postel a posadil jsem se vedle ní. Domov, sladký domov. Zamumlal jsem s úsměvem a přejel jsem ji hřbetem ruky po tváři.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria St apríl 30, 2014 9:38 am

*pousmála se, když ji takhle položil. Prostě jen natáhla paže k jeho krku v gestu naprostého odevzdání a nakonec si ho k sobě přitáhla pro polibek. Musela uznat, že teď se s ní tak trošku hýbal svět... No, jak to popsat. I když takhle ležela, tak pociťovala takový dost výrazný houpavý pocit. Bylo jí opravdu daleko lépe než kdy jindy, přeci jen poslední doba nebyla moc příjemná, navíc po alkoholu je vždy chvilku dobře snad každému, ona zvlášť nebyla výjimkou*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa St apríl 30, 2014 10:19 am

Její polibek jsem ji vášnivě opětoval, ale po chvíli jsem se malinko odtáhl a zachechtal jsem se. Neslíbil jsem ti náhodou, že tvého podnapilého stavu nijak nezneužiji? Zeptal jsem se pobaveně, ale svou ruku jsem přesunul na její břicho, přičemž jsem se neostýchal zajet rukou pod její tričko. Trochu jsem zakroutil hlavou. Byl jsem rád, že se tak trochu uvolnila, i když to je pod vlivem trochy toho alkoholu - Ale i ta trocha ji opravdu očividně stačila.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria St apríl 30, 2014 10:27 am

*maličko se zašklebila a prohrábla jeho vlasy, přičemž si hravě namotávala jednotlivé pramínky vlasů na své prsty. Druhou rukou chytila zápěstí té ruky, kterou přiložil na její břicho, jako by chtěla, aby ji tam nechal.* Mmm... A neříkal jsi taky, že bys z toho baru odešel klidně hned pod takovou záminkou? *zeptala se ho s vyplazeným jazykem, ale zároveň ho tak pronikavě sledovala*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa St apríl 30, 2014 10:37 am

Nóóó, to je vlastně taky pravda. Zamumlal jsem a trochu jsem se zasmál a naklonil jsem se k ní, přičemž jsem ji začal pomalu líbat na rty. Přece jenom... Kolik takových příležitostí dostanu? Obvykle jsme byli oba dva neuvolnění a vystresovaní, i když jsem to já nedával až tak najevo, to teď nehrálo roli - Alespoň tím jsem uklidňoval své svědomí, které si připadalo velice provinilé, jelikož Eli nebyla až tak moc při smyslech.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria St apríl 30, 2014 10:45 am

*polibky mu začínala dost vášnivě oplácet, vášnivěji než obvykle, přeci jen byla uvolněnější než obvykle. Rukou, kterou držela jeho zápěstí, pomalu zajela pod jeho tričko, takže ho začala pomalu hladit po hrudi. Nehorázně si to užívala i vzhledem k tomu, že moc nevnímala ostatní okolí. Její zorničky byly stále dost rozšířené a tváře trošku zrudlé. Kdyby se pokusila zvednout, nejspíš by hned spala zpět, ale to teď nebylo důležité, protože to neměla v plánu ani náhodou*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa St apríl 30, 2014 10:49 am

Když jsem vedle ní tak seděl, zapřel jsem se o svou levou ruku a lehl jsem si nad ní. Svou volnou rukou jsem ji začal pomalu hladit po břiše, přičemž jsem její tričko vyhrnul trochu výš. Spokojeně jsem zamručel a provokativně jsem lehce skousl její spodní ret, přičemž jsem do dalších polibků zapojil i svůj jazyk, kterým jsem párkrát šťouchl do toho jejího.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria St apríl 30, 2014 10:58 am

*rukou, kterou přejížděla po jeho hrudi, se přesunula na jeho záda, která začala jemně škrábat - tohle byl její obvyklý styl, který alkohol tedy nejspíš nezměnil, až tedy na tu přidanou vášnivost a smělost, která nebyla až taková, samozřejmě. Polibky mu oplácela a jakmile ji kousl, maličko se zašklebila, ale ještě více jí to vyprovokovalo, i když nejspíš ne tím špatným způsobem*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa St apríl 30, 2014 1:05 pm

Povšiml jsem si, že je poněkud vášnivější než obvykle. Byl to zřejmě takový vedlejší účinek alkoholu, na který jsem si rozhodně nestěžoval. Já osobně jsem toho nevypil až tolik, aby mě to moc ovlivnilo, tudíž jsem se nechoval nijak zvláštně. Pomalu jsem se odtáhl od jejích rtů, ale jenom proto, abych se mohl přesunout k jejímu krku, na který jsem ji začal na různých místech líbat.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria St apríl 30, 2014 9:00 pm

*nejdřív trošku nesouhlasně zamručela, když se odtáhl od jejích rtů, ale potom jen přivřela očka a zaklonila hlavu. Alkohol jí nezabránil něco takového prožívat, dokonce měla pocit, že to prožívá intenzivněji než obvykle díky tomu, že opadla nervozita a taková ta lehká odtažitost, která jí zaměstnávala mozek právě tím, že je nervózní, což by nebylo úplně dobře. Jednou rukou ho začala hladit po vlasech a přitom za ně párkrát provokativně zatáhla, druhou rukou stále nepřestávala v jemném škrábání po zádech*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa St apríl 30, 2014 9:20 pm

Svými rty jsem nalezl její krční tepnu, přes kterou jsem přejel velice pomalu jazykem. Svou volnou ruku jsem pomalu přesunul až k jejím stehnům, přičemž jsem předtím provokativně přejel přes její třísla. Její stehno jsem malinko stiskl a své polibky jsem směřoval až k její klíční kosti, přes kterou jsem nejdříve po celé délce přejel jazykem, poté jsem ji zasypával něžnými polibky.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria St apríl 30, 2014 9:45 pm

*její úsměv se rozšířil, i když takhle ji stavil do takové trošku znevýhodněné pozice, že nemohla dělat téměř nic. Jen ho provokativně začala škrábat trošku silněji po celé délce jeho zad a nehorázně si přitom užívala ty jeho doteky, přitom se mu pokusila tričko přehodit přes hlavu, aby měla trošku volnější ruku, přeci jen musela uznat, že jí trošku překáželo, když o něj každou chvilku zadrhávala*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa St apríl 30, 2014 10:45 pm

Jakmile jsem zaregistroval, že se mi pokouší sundat tričko, malinko jsem se nazdvihl, abych ji s tím pomohl. Poté jsem se opět naklonil k jejím rtům, přičemž jsem ji ale jenom provokativně kousl do spodního rtu. Také se připomnělo zranění na mé ruce, které se ale už celkem uklidňovalo, tudíž jsem necítil až takovou bolest. Pevně jsem se zapřel o svou zdravou ruku, přičemž jsem zůstal velice blízko jejích rtům.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Št máj 01, 2014 1:37 am

*ještě jednou ho vášnivě políbila na rty, přeci jen ji tím trošku vyzýval, když byl takhle moc blízko. Rty se poté naklonila k jeho hrudi, po které mu začala přejíždět jazykem, nejdřív pomalu, než zrychlila a místo toho začala zásobovat jeho hruď polibky. Provokoval ji ještě více než byla vlastně vyprovokována alkoholem, anebo ji to vlastně více podpořilo v téhle vášnivé povaze, která v ní běžně byla úplně skryta někde hluboko v jejím nitru*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Št máj 01, 2014 1:51 am

Trochu mě iritovalo, že mám k dispozici jen jednu ruku, tudíž jsem si lehl na bok, abych se nemusel podpírat. Obě své ruce jsem přesunul na její záda, přes které jsem začal pomalu přejíždět dlaněmi, čímž vzniklo takové obětí. Hlavou mi proběhla myšlenka, že pokud to účinkuje takto, tak bych z ní měl udělat alkoholičku. Tu myšlenku jsem samozřejmě zavrhl - Stejně to byl jen takový žertovný návrh, kterému jsem zabránil, aby vyšel z mých úst.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Št máj 01, 2014 2:01 am

*trošičku se odtáhla, když se takhle překulil na bok a trošku překvapeně zamrkala. Vypadalo to, že je snad prvně trošku vášnivější než on, což se jindy nestalo. I přes působení alkoholu si moc dobře pamatovala jeho slabá místečka, především jedno. Naklonila se k jeho krku, přes který si polibky vytvořila cestičku až k jeho uchu, na které ho něžně políbila a trošku skousla jeho ušní lalůček, potom se úplně odtáhla a zadívala se do jeho očí*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Št máj 01, 2014 2:11 am

Nepatrně jsem se zachvěl, jakmile se opět soustředila na mé ucho. Přitiskl jsem ji blíže k sobě, přičemž jsem rukama vyhrnul její tričko a naznačil jsem gestem ruky, že je to při hlazení tak trochu zbytečná překážka. Tak to aby jsme do toho baru chodili častěji, což? Zeptal jsem se s úsměvem. Zajímalo mě, jak moc je ovlivněná tím co vypila a jestli je prostě jen uvolněná, nebo ji to maličko co vypila stačí k tomu, aby si ráno nic nepamatovala.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Št máj 01, 2014 2:19 am

*pousmála se, když se zachvěl, tohle bude muset dělat častěji, přeci jen to s ním očividně dělalo hodně.* Hmm... *začala s takovým úšklebkem, ale samozřejmě přikývla, je tu ale ta možnost, že ráno by na to řekla úplně něco jiného než teď. To mohla být takovou tou nevýhodou. Svýma rukama si přitom sundala tričko, aby mu opět zprůchodnila cestu dál, navíc to jeho naznačení bylo dost jasné*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Št máj 01, 2014 7:02 am

Ještě párkrát jsem přejel dlaněmi přes její záda, přičemž jsem se opět naklonil k jejímu krku, který jsem se neostýchal zasypat něžnými polibky. Mé dlaně stále přejížděly přes její hebkou kůži, přičemž jsem si užíval každý dotek, který mi byl umožněn. V tuto chvíli jsem byl naprosto spokojený a doufal jsem, že nás v nejbližší době nic nevyruší.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 4 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.