textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rodinná vila Nagatsuki

3 posters

Strana 1 z 24 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next

Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi So máj 03, 2014 10:45 pm

Zde žije vlivná a bohatá rodina Nagatsuki. Žijí zde rodiče Saiichiho, stejně jako jeho sestra. Dům má až nadbytek pokojů, stejně jako garáž dostatečné velikosti pro několik aut.
Wata:
Saiichiho sestra:
Na skládání spoilerů do spoileru jsem moc lenivé hovado, takže jich bude víc.
Obývák:
Kuchyň:
Koupelna:
Saiichiho Pokoj:


Naposledy upravil Saiichi dňa Št máj 08, 2014 10:56 am, celkom upravené 1 krát.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Št máj 08, 2014 10:31 am

Dorazil jsem k sobě domů, přičemž jsem zaparkoval v garáži, ale ještě jsem pár minut seděl v autě a dával jsem si dohromady události dnešního dne - Dosáhl jsem jednoduchého závěru - Podělal jsem to. Pomalu jsem vystoupil z auta a vešel jsem dovnitř domu, přičemž jsem nikoho po cestě do mého pokoje nikoho nepotkal - Naštěstí. Až když jsem vstoupil do pokoje, seděla na mé posteli má sestra. Zdravím bráško. Slyšela jsem o té scéně s Christine. Nechceš mi říct nějaké pikantní detaily? Vychrlila ze sebe, přičemž jsem já jen dal ruce před sebe a usmál jsem se. Vůůůbec nic zajímavého se neudálo sestřičko. Teď se prosím odeber do svého pokoje, rád bych odpočíval. Odpověděl jsem ji s úsměvem - Svou sestru jsem měl opravdu rád, protože se vždy zdála veselá a dokázala mi zvednout náladu, což jsem i v této situaci ocenil. Má sestra si jen odfrkla a odešla z pokoje. Já jsem si sedl do křesla a sáhl jsem do kapsy pro svůj mobil. Chvíli jsem přemýšlel, než jsem si nakonec vzpomněl na ten horor a její problémy s usínáním, pokud na to teda má teď myšlenky. Našel jsem si proto její číslo v mých kontaktech a rozhodl jsem se ji napsat.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Št máj 08, 2014 11:04 am

Odeslal jsem ji svou zprávu, ale neočekával jsem odpověď, přece jenom na to nebylo co odpovědět. Svůj mobil jsem položil na stůl a zamířil jsem do sprchy, kde jsem strávil několik minut. Nejdříve jsem se oblékl a poté jsem vyšel ze sprchy, přičemž jsem opět po cestě potkal svou sestru. A slyšela jsem, že jsi byl už s nějakou jinou, kolikátá už to je? Zeptala se mě a neskrývala jakoukoliv zvědavost ve svém hlase. Já jsem se jen usmál a rozcuchal jsem ji vlasy. Na takové věci jsi ještě moc malá a teď už by jsi měla spát. Řekl jsem žertovným tónem, přičemž jsem čekal, že zase zareaguje nějakou její typickou hysterickou reakcí, jelikož nenáviděla, když se k ní chovám jako k dítěti, přece jenom byla o rok mladší než já. Nic ale neřekla, jen zakroutila hlavou a zachechtala se, přičemž zalezla do svého pokoje. Já jsem naopak vstoupil do toho svého a lehl jsem si na postel, přičemž mi nedělalo ani problém zdárně usnout.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Pi máj 09, 2014 11:48 pm

Po pouhých několika minutách jízdy jsem dorazil s k mému domu, přičemž jsem s autem zastavil na příjezdové cestě - Nechtěl jsem ještě auto parkovat do garáže, jelikož jsem předpokládal, že ji povezu domů, i když... Pomalu jsem vystoupil z auta a když vystoupila i Eli, poukázal jsem směrem k domu, který byl obklopen stromy. Tak tě vítám ve skromném obydlí mé rodiny. Řekl jsem s úsměvem, přičemž jsem Eli vedl k hlavním dveřím domu, které jsem jen otevřel a počkal jsem, až vstoupí.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Pi máj 09, 2014 11:51 pm

*udiveně vydechla, když vystoupila z auta - tohle neočekávala ani ona, přeci jen to vypadalo tak, jako by byl synem nějakého prezidenta, nebo někoho podobně důležitého* Skromném... *zopakovala po něm a jen se tomu zasmála* Téda, občas si říkám, jestli to myslíš vážně. *oznámila mu a jen šla s ním směrem ke dveřím, do kterých vstoupila a ihned si zula své boty, aby mu tohle krásné obydlí jakkoli neušpinila, přeci jen to vypadalo opravdu dost luxusně, ale měla to prostě očekávat*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi So máj 10, 2014 12:02 am

Také jsem vstoupil do domu a vyzul jsem si boty, přičemž jsem ji dal ruku lehce kolem pasu a pomalu jsem došel ke schodům, po kterých jsem pomalu vyšel nahoru. Otec je na pracovní cestě a matčino auto nebylo ani v garáži, takže je doma asi jen moje sestra, takže doufám, že ti nevadí možná až trochu moc přátelští lidé. Řekl jsem potichu, přičemž jsem zamířil do svého pokoje, který byl ve druhém patře. Vstoupil jsem společně s Eli dovnitř a přesně jak jsem čekal - Má sestra tady zase čekala, jelikož slyšela mé auto. Zdravím bráško, ja... Zarazila se uprostřed věty, když se na mě podívala a zahlédla Eli. Ach... Gomen, nečekala jsem, že bude mít bratr návštěvu. Poté se zeširoka mile usmála a přistoupila k Eli, přičemž k ní napřáhla ruku. Byla zhruba stejně vysoká jako Elerí, takže jsem je sledoval trochu z výšky. Jsem Emiko, těší mě. Řekla s možná trochu moc nadšeným úsměvem - Zase strašně přátelská a nedbala na to, že může někoho přivést do rozpaků.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria So máj 10, 2014 12:08 am

Heh? Ne, vůbec mi takoví lidé nevadí. *přikývla s úsměvem a jakmile došli do pokoje a ona zahlédla jeho sestru, jen se zeširoka usmála a jen lehce se vysmýkla z toho Saiichiho držení. Také napřáhla svou ruku směrem k jeho sestře a jen lehce tu její stiskla. Bylo to zvláštní, ale dost ji potěšilo, že je tak na stejný výškové úrovni, protože přeci jen se takhle třeba vedle Saiichiho cítila dost malá* Ahoj - em... *prohlédla si jí a na tváři se jí vykouzlil ještě větší úsměv - vyzařovala dost pozitivní energii* Já jsem Eleria - stačí, když si mé jméno třeba nějakým způsobem zkrátíš, dělá to dost lidí. *řekla jí stále se stejným úsměvem a jen trošku mrkla*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi So máj 10, 2014 12:18 am

S úsměvem jsem je sledoval a doufal jsem, že se sestra včas zarazí a nezačne zase kecat blbosti, jako obvykle. Každopádně mě potěšilo, že je zase tak veselá a pozitivní, aspoň někdo byl pořád šťastný. Těší mě Elerí, říkej mi třeba Emi, hlavně se ale neřiď jeho příkladem a neříkej mi prcku. Řekla a malinko se zasmála svým typickým zvonivým smíchem. Poté se s úšklebkem podívala na mě, přičemž zase spustila. Ale být tebou, raději uteču, přece jenom tenhle člověk není žádný andílek, ale kdoví, třeba to budeš ty, kdo ho konečně zkrotí... V tu chvíli jsem se trochu zasmál a udělal jsem krok k ní, přičemž jsem ji vzal za nohy a přehodil jsem si ji přes rameno, jako kdyby byla pytel. Myslím že to už stačilo prcku, raději ti dopomohu k cestě do tvého pokoje. I když byla jen o rok mladší než já, stále se svým způsobem chovala jako dítě, což mi najednou stranu přišlo roztomilé, na tu druhou mě to ale znepokojovalo. Hééééééj, ještě jsem neskončila! Dostala ze sebe a svou rukou zaťatou v pěst mě udeřila do zad, což jsem ale ignoroval a donesl jsem ji až ke dveřím jejího pokoje, kde jsem ji postavil na zem. Tak, teď buď hodná a neruš nás. Řekl jsem, přičemž mi ona odpověděla jen tím, že na mě vyplázla jazyk a zalezla do pokoje. Já jsem se opět vrátil do svého pokoje, kde jsem se opřel o zeď a pobaveně jsem si prohlédl Eli. Tak tohle byla moje sestra, je jí sedmnáct a stále je úplně šílená. Řekl jsem a malinko jsem se zasmál.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria So máj 10, 2014 12:26 am

*když se Saiichi vrátil, jen si ho pobaveně prohlédla a své ruce překřížila na prsou* Uhm, mně je tvá sestra opravdu sympatická... Je jí 17 a ty jí říkáš "prcku"? *zeptala se ho a trošku se tomu zasmála* Já být tvou sestrou, tak už schytáš pár facek. *oznámila mu nekompromisně, ale stále výrazně pobaveně* Každopádně - po tom, co mi řekla, nejspíš bych se tě vážně měla začít bát. *řekla rádoby s hraným vyděšeným pohledem. Vážně jí jeho sestra připadala taková roztomilá, nevinná a světem nezkažená, ale opravdu jí o dost zlepšila náladu. Konečně měla šanci se trošku rozhlédnout po pokoji, a tak to udělala - byl opravdu stylově zařízený, moc pěkný*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi So máj 10, 2014 12:34 am

Trochu jsem se zachechtal a zakroutil jsem hlavou. Už se o to několikrát pokoušela, ale nemohla na mě dosáhnout a skákání ji moc nepomohlo. Odpověděl jsem ji s úsměvem, přičemž jsem se ale trochu ušklíbl, když konstatovala, že by se mě asi měla bát. Opravdu by ses bála tak neškodného neviňátka, jako jsem já? Zeptal jsem se s úsměvem, přičemž jsem se na ní podíval s pozvednutým jedním obočím.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria So máj 10, 2014 12:41 am

*trošku se zašklebila* Hmm... To víš, že by to nějak šlo. *oznámila mu, ale pak jen zavrtěla hlavou, když takhle o sobě mluvil jako o neviňátku, sama se už přesvědčila o tom, že až takové neviňátko není, navíc jí to teď ještě dosvědčila jeho sestra* Nevím, nějak se mi nezdá, že bys byl až tak neškodný a nevinný, pokud mě tedy nehodláš přesvědčit o opaku. Navíc mám pocit, že tvá sestra tě zná víc než já, takže?... *podezíravě si ho prohlédla, a pak si sedla na židličku ke klavíru, ale stále ho přitom pozorovala*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi So máj 10, 2014 12:48 am

Trochu jsem se zachechtal, přičemž jsem se na ní zaujatě podíval. Zvedl jsem jedno obočí, přičemž jsem popošel ke klavíru u kterého seděla. Posadil jsem se na ten klavír, přičemž jsem se trochu ušklíbl a zadíval jsem se jí do očí. Myslím, že nemá smysl se tě snažit přesvědčit o opaku. Řekl jsem pobaveně, přičemž jsem jednu svou ruku přesunul na její tvář a naklonil jsem se k ní, abych ji mohl políbit - Tento nápad přišel zčistajasna, takže jsem přemýšlel, jestli mi dá teď už tu tak dlouho slíbenou facku.
Nyu Q__Q:
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria So máj 10, 2014 12:58 am

*překvapeně zamrkala, když ji zase políbil - v téhle situaci to bylo ale opravdu nečekané, jen zůstala sedět s vyvalenýma očima ho sledovala, aniž by se někam jen pohnula. Až tak moc ji to překvapilo. Navíc on jí i nohama tak trošku zablokoval, takže jediné, co mohla udělat bylo, že by se mohla odtáhnout, ale bůhví proč to neudělala.* Vážně... Není to žádný andílek. *proběhlo jí v tu chvíli hlavou*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi So máj 10, 2014 1:04 am

Překvapilo mě, že se neodtahuje nebo že se nijak nebrání, ale obviňoval jsem z toho ten moment překvapení. Polibek jsem dále protahoval, aniž bych jakkoliv pomýšlel na to se sám odtáhnout. Jednu ruku jsem stále přidržoval její tvář, přičemž tu druhou jsem opatrně položil zlehka kolem jejího pasu. Zajímalo mě, kdy se odtáhne a s jakými následky pro mě to nakonec dopadne.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria So máj 10, 2014 1:14 am

*když se z toho trošku vzpamatovala, položila dlaň na jeho rameno a malinko se odtáhla od jeho rtů, i když ne na příliš velkou vzdálenost. Sama se přitom pronikavě zadívala do jeho očí a hledala v nich vysvětlení, které ale znala. Sama si přitom pokládala otázku, proč se vlastně neodtáhla dřív, ale na tu otázku prostě neznala odpověď. Jen se trošku sklonila a zapřela se hlavou o jeho hruď, přičemž opravdu nerozuměla těm svým reakcím*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi So máj 10, 2014 1:18 am

Její reakce mě překvapila ještě víc - Nechovala se jako typická dívka jejího věku, což mě přimělo trochu znejistět, nehodlal jsem se ale začít chovat jinak. Vidíš? Úplný andílek. Řekl jsem a trochu jsem se zachechtal, přičemž jsem ji začal jednou rukou jemně hladit po vlasech, když měla tak opřenou hlavu o mou hruď. Stále jsem seděl stejně, tudíž jsem ji trochu blokoval mýma nohama.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria So máj 10, 2014 1:21 am

*trošku zčervenala a skousla si svůj ret* Co to dělám? *proběhlo jí hlavou a jen tak s ní zavrtěla. Opravdu se v tuhle chvilku nechápala, ani nevěděla, jestli něco dělá špatně nebo dobře* Andílek, říkáš...? Ne, já si to nemyslím. Takhle mě mást. *zamumlala trošku rozechvělým hlasem, ale přitom se tak rozpačitě zasmála. Neodvážila se teď Zvednou svou hlavu. Ona se tímhle stylem nemohla skoro vůbec hýbat, měl to vymyšlené opravdu pěkně, to musela uznat*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi So máj 10, 2014 1:26 am

Zaslechl jsem to, jak se ji chvěje hlas, což mě trochu rozhodilo. Pomalu jsem slezl z klavíru, čímž jsem uvolnil to moje "sevření", které vytvářely mé nohy. Dřepl jsem si před ní, abych ji viděl do tváře. Trochu jsem se usmíval, přičemž jsem se ji díval upřeně do očí. Mást? Nechápu, co tě na tomto mate. Řekl jsem, přičemž jsem si ji stále prohlížel. Opravdu jsem nechápal, co se ji odehrává v hlavě, i když to asi bylo tím, že někoho měla, takže se chovala tímto způsobem. To bych ale spíš čekal, že se naštve a odejde, než tohle.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria So máj 10, 2014 1:34 am

*zavrtěla hlavou a trošku rozpačitě se pousmála.* Ne, možná mě nemateš ty, to jen já matu sebe. *mohlo to vyznít možná opravdu zvláštně, ale takhle se cítila - zmateně kvůli vlastním reakcím, kterým nedokázala nijak poručit, což se jí obvykle nestávalo* Nejspíš vyzařuješ nějakou super-silnou auru, která mě nutí pochybovat o tom, co vlastně mám v danou chvíli udělat. *dodala tentokrát už s takovým slabším smíchem, ale pak zavrtěla hlavou. Třeba pochopil, co tím chtěla říct, i když takhle to bylo dost zmatené, to musela uznat*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi So máj 10, 2014 1:51 am

Trochu jsem se zašklebil a zakroutil jsem hlavou. Pokud ti tato má aura brání v tom, abych obdržel tu slíbenou facku, tak jsem s ní spokojen. Řekl jsem a trochu jsem se zachechtal, přičemž jsem se ale naklonil k ní a objal jsem ji. Co ti ta aura radí teď? Zeptal jsem se pobaveným tónem, přičemž jsem obě ruce přesunul kolem jejího pasu a letmo jsem ji políbil na čelo.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria So máj 10, 2014 1:54 am

*nevěřícně nad ním zavrtěla hlavou* Teď se mi jen potvrdilo, že nejsi takový andílek, jakým se zdáš. Co za černou magii to využíváš? *zeptala se ho najednou a bezděky položila hlavu na jeho rameno* Ta aura... Mozek mi říká, že bych jí radši měla ignorovat. *přiznala, i když vlastně její tělo dělalo úplně něco jiného než mu říkal mozek, což bylo přesně to, co nebyla schopná pochopit...*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi So máj 10, 2014 1:57 am

A máš v plánu poslouchat svůj mozek? Zeptal jsem se pobaveně, přičemž jsem svou rukou zajel do jejích vlasů, přičemž jsem jí ale stále svým způsobem hladil. Svým způsobem jsem chápal, co tím myslí, protože ona na mě působila v podstatě úplně stejně, takže jsem to chápal více než si mohla sama myslet. Prostě mozek říkal jednu věc, tělo druhou, přesně jak jsem si všiml u mě samotného.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Megami Jigoku So máj 10, 2014 2:00 am

*Elerii začal zvonit mobil ( nevěděla jsem jak to mám napsat :DD)*


Naposledy upravil Meggy-chan dňa So máj 10, 2014 2:11 am, celkom upravené 1 krát.
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria So máj 10, 2014 2:11 am

H-he? *zeptala se zmateně a prohlédla si ho přitom, pak se trošku pousmála* Já nevím - prostě dělám něco jiného, nemůžu to nijak ovlivnit, je to spíš takový instinkt, řekla bych. *odůvodnila, a pak zavrtěla hlavou* Opravdu to nechápu. *přiznala s takovým smutným úsměvem. Pak už jí ale začal zvonit mobil, a tak se na něj jen podívala* Em... Gomen. *zašeptala a vzala ten mobil - neznámé číslo*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Megami Jigoku So máj 10, 2014 2:13 am

Ahoj Eli..to jsem já Megi..jestli chceš můžeš přijít na náměstí v R2, hraji tam s jednou kapelou, pro pobavení ostatních..*Jakmile jsem to dořekla tak jsem zavěsila.*
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 24 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.