textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rodinná vila Nagatsuki

3 posters

Strana 8 z 24 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Next

Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Ut máj 13, 2014 4:38 am

Trochu jsem se uchechtl, ale neodtahoval jsem se od jejího ucha. Myslím, že to není nejlepší nápad, už jenom kvůli těm nebohým klukům, které by jsi oblbovala. Jak naznačovala má sestra, nedělá mi problém někomu jednou ranou zlomit nos a tou druhou pár žeber. Zašeptal jsem a zlověstně jsem se zachechtal. Přece jenom by k tomu ale mohlo dojít, kdybych opravdu začal žárlit, i když bych Eli nic neřekl, jenom by toho kluka museli zanedlouho odvážet do nemocnice. Tak mi nevěř, jak myslíš. Řekl jsem a odtáhl jsem se od ní, přičemž jsem ji pustil úplně a jen jsem se opřel o pohovku, přičemž jsem zaklonil hlavu a zavřel jsem oči - Neusmíval jsem se, i když jsem měl problémy s tím se nezačít smát.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Ut máj 13, 2014 4:45 am

*pobaveně si ho prohlédla* Tak kvůli těm nebohým klukům, anebo kvůli tobě? *zamumlala, ale pak po té jeho poznámce o lámání žeber a nosu jen zavrtěla hlavou - samozřejmě, typická černá magie, každopádně, stále si myslela, že by se k ničemu takovému nikdy neuchýlil* Musím tě ale zklamat - jak jsem řekla, černá magie není můj styl, ale i tak - tebe se pokusím vší silou přetáhnout na svou stranu. *oznámila mu s menším úsměvem, pak ale, když se přestal usmívat a odtáhl se, jen se na něj trošku zmateně podívala a začala si opravdu dost vyčítat - přehnala to snad? Ale... On si přeci začal. Chvilku ho jen tak pozorovala, než k němu po čtyřech dolezla a dala mu malou pusu na ucho* Netrucuuj. *špitla*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Ut máj 13, 2014 4:54 am

Stále jsem měl zavřené oči a ani když mě políbila na ucho, nepodíval jsem s na ni. Zajímalo mě, jestli ji nevyprovokuju k tomu, aby udělala něco víc. Neudělal jsem vůbec nic, jen jsem si potichu odfrkl. Každopádně mě pobavilo to, co říkala o bílé magii, předpokládal jsem, že se pokusí překazit mojí povahu a takový ten přehnaný zájem o dívky, ale to se ji už povedlo, i když si to neuvědomovala. Možná předpokládala, že bych se ze žárlivost neuchýlil k násilí, ale byl jsem pubertální namyšlený kluk, kterému bylo vždy něco takového úplně jedno, teď se to ale změnilo, tudíž jsem nebyl na žárlivost zvyklý, což mě dělalo ještě nebezpečnějším - Samozřejmě ne pro Elerí.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Ut máj 13, 2014 5:01 am

*smutně po něm pokukovala, když trucoval tímhle způsobem. Vyvedlo ji to z míry, navíc si nebyla úplně jistá, jestli to jen hraje, anebo prostě jestli ho to nějakým způsobem vzalo. Kdyby to ale hrál, už by povolil, ne? Chvilku si ho jen tak prohlížela, než si tiše povzdechla - začínala cítit jakousi povinnost to nějakým způsobem odčinit, pokud ho tedy urazila, a tak se jen pomalinku naklonila k jeho krku, kde si začala polibky brázdit cestu, i když naprosto bezúčelně jen proto, aby na ni nebyl naštvaný*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Ut máj 13, 2014 5:13 am

V podstatě se mi povedlo to, co jsem chtěl, vyprovokoval jsem ji, aby udělala něco více, než u ní bylo obvyklé. Otevřel jsem oči a jediným rychlým pohybem ruky jsem ji vzal za nohy a přesunul jsem ji na svůj klín, přičemž jsem ji uštědřil jeden delší polibek. Po chvíli jsem se odtáhl a jen jsem si ji pobaveně prohlížel. Nevěděl jsem, že ti něco takového dovoluje bílá magie. Řekl jsem s úsměvem a jednu ruku jsem jen zlehka položil na její břicho, přičemž ji ta, spočívající na jejích zádech, podpírala, aby nepadala dozadu, když tak seděla na mém klíně.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Ut máj 13, 2014 5:18 am

*když ji takhle posadil na jeho klín, trošku se zakymácela a vytřeštila oči, každopádně spadnout nemohla, protože ji podpíral. Chvilku ho pozorovala, ale pak zahanbeně sklopila pohled. Takže to vážně hrál... Musel být opravdu dobrý herec, protože tady nebyl vidět ani náznak toho, že se ji snažil vyprovokovat* To jsem si mohla myslet... Černá magie se opět začíná projevovat... Provokatér. *zamumlala tiše, v podstatě spíš pro sebe než pro něj. Tu jeho poznámku ale naprosto ignorovala - prostě ji tak vyprovokoval, že udělala něco, čeho by normálně nebyla schopná, ale to byl očividně záměr.*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Ut máj 13, 2014 5:26 am

Jen jsem přiložil svou dlaň na její tvář a natočil jsem ji tak, aby se na mě dívala. Nedala jsi mi jinou možnost, když mi nevěříš, jak výjimečná pro mě jsi. Řekl jsem potichu, přičemž jsem se zeširoka usmíval. Tohle její chování mě ale trochu zarazilo - Trápilo ji snad to, co udělala? Vždyť v podstatě neudělala vůbec nic, i když to bylo více, než co by udělala normálně. "Kámo, poslední varování, podle těch reakcí je jasné, že se na tebe dříve nebo později vykašle, raději se vzpamatuj, užij si, a pošli ji někam, alespoň budeš pokračovat v tomhle stylu života, který nám oběma vyhovuje." Tyhle myšlenky se mi opět začaly vkrádat do mozku a musel jsem uznat, že na tom něco bude. Že by mělo mé ego pravdu? Vynutil jsem si předtím ten polibek, který opravdu vynuceně působil?
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Ut máj 13, 2014 5:33 am

*malinko se pousmála* Divíš se po těch provokacích, co se na první pohled tvářily tak vážně? *zdůvodnila a jen si ho přitom pozorně prohlížela, jako by se snažila vyzkoumat, co je doopravdy zač, protože tenhle člověk byl pro ni stále ještě dost tajemstvím. V tuhle chvilku navíc vypadal dost zamyšleně, zajímalo by ji, nad čím to přemýšlí, ale jen tak se zeptat? To by byla pitomost. Její úsměv se malinko rozšířil a Eli se naklonila k jeho rtům, na které ho jen tak letmo políbila, pak se odtáhla.* Mmm... Umí tvá sestra péct? *zeptala se najednou úplně mimo dané téma*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Ut máj 13, 2014 5:36 am

Ten její polibek mě tak trochu vytrhl ze zamyšlení a ta její otázka ještě víc. Proč se ptá na tohle? Cože? Ehm... Mám pocit, že její marné pokusy skončily velice špatně jak pro ni, tak pro celou kuchyň, ale nevím, jak je na tom teď. Odpověděl jsem ji a přitom jsem si ji zkoumavě prohlížel. Tahle otázka byla opravdu mimo téma a navíc jsem neznal důvod, proč by se na něco takového měla ptát. Ty temnější myšlenky v mé mysli stále byly a neustále se ozývaly jako ozvěna, ale v tuto chvíli jsem se je snažil ignorovat.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Ut máj 13, 2014 5:40 am

*po té jeho odpovědi se trošku pousmála - očividně ho to zaskočilo, čemuž se ale nedivila, protože ta otázka byla opravdu mimo téma. Odpověď na ni ji ale doopravdy potěšila, i když to nebylo nijak škodolibé* Výborně. *zamumlala a doufala, že on v ničem takovém také není moc zběhlý, protože tohle by byla další možnost, jak se ukázat v pěkném světle. Trošku se rozhlédla a natáhla se ke knihovničce, kde zahlédla knížku s recepty. Opravdu zadumaně tím začala listovat*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Ut máj 13, 2014 5:47 am

Trochu jsem se zasmál, když začala listovat v receptech. Jen jsem ji jemně zvedl a posadil jsem ji vedle sebe, přičemž jsem ji přejel dlaní po vlasech. Pokud na mě chceš dělat dojem pečením či vařením, bohužel to moc dobře nepůjde, dojem na sebe už dělám v tomhle ohledu sám. Řekl jsem pobaveně. Vařit i péct jsem uměl, přece jenom jsem musel umět všechny tyto věci, abych se zdál naprosto dokonalý pro jakoukoliv dívku.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Ut máj 13, 2014 5:50 am

*skrčila kolena a chodidly se zapřela o sedačku, jen se zakřenila a odložila tedy tu knížku, pak jen zavrtěla hlavou* To není fér! *obořila se na něj a skoro ho tak probodla pohledem - existovalo vůbec něco, co on neuměl? Potřebovala si také nějakým způsobem dokázat, že její sebevědomí, které se málokdy projevuje, protože ani tak moc velké není, je naprosto oprávněné - on jí v tom ale rozhodně nepomáhá.* Pfff... *zamručela a stále ho tak pozorovala* Vsadím se, že jsem lepší. *zamumlala nakonec na svou obranu*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Ut máj 13, 2014 5:56 am

Jen jsem se zasmál té její reakci a pobaveně jsem si ji prohlížel. Copak? Jsem pro tebe až moc dokonalý? Zeptal jsem se pobaveně, tohle už vyznělo opravdu sebevědomě a já jsem jen čekal, jakou jízlivou poznámkou mi odpoví, nebo jak se to pokusí vyvrátit. Každopádně jsem se považoval za více než jen zběhlého ve vaření a pečení, takže jsem si v tomhle ohledu dost věřil. Dobrá, řekni co chceš prohrát. Řekl jsem a trochu jsem se zachechtal.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Ut máj 13, 2014 6:04 am

Ne, každopádně... *trošku se zamyslela - dalo se to říct i takhle, ale ona to brala trošku jinak* Trošku to podkopává mé sebevědomí, víš? *odpověděla s takovým lehkým úšklebkem a dál si ho podezíravě prohlížela. V pečení si dost věřila, i když v tom vaření byla jen tak průměrná, v pečení ji už dost lidí vychvalovalo, a tak to byla jedna z mála věcí, kde si opravdu dost věřila* Hmm? Co tak máš na mysli? *zeptala se dost odvážně, protože samotnou ji nic nenapadlo.*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Ut máj 13, 2014 6:18 am

Tvého sebevědomí je mi opravdu velice líto, bohužel na takovou úroveň, na jaké jsem teď, jsem se musel složitě dostávat, takže ji nechci jen tak nevyužít. Řekl jsem pobaveně, přičemž jsem ji přejel celou takovým usměvavým provokativním pohledem. Nóóó... Nějaká odměna by se pro mě určitě našla. Řekl jsem provokativně, přičemž mi bylo jasné, jak to vyznělo, když jsem si zrovna prohlížel celé její tělo. Každopádně mě zajímalo, jak na něco takového zareaguje.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Ut máj 13, 2014 6:24 am

Váážně? Nevypadáš na to, že by ti jich bylo líto. *zašeptala s takovým menším úšklebkem, a pak zavrtěla hlavou* Jasně, že to chce trénink, ale jsou věci, které také umím, takže... *trošku provokativně vyplázla jazyk a přejela ho pohledem* Odměna? *chvilku si ho dál prohlížela, a samozřejmě, že jí došlo, na co tím naráží, když si ji takhle prohlížel, bylo nemožné si něčeho takového nevšimnout, ale rozhodla se nakonec dělat, že neví, na co to naráží, i když si tak nervózně překřížila ruce na hrudi* O-o čem to mluvíš?
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Ut máj 13, 2014 6:31 am

Jasně jsem si všiml toho jejího zaváhání, když se mě ptala o čem to mluvím, takže mi bylo jasné, že ji to muselo dojít. Mmm... Myslím, že moc dobře víš o čem teď mluvím. To, co jsem teď řekl, byla hlavně provokace, jelikož když už jsem věděl, že je stále panna, bylo mi jasné, že na takovéto provokace bude poněkud citlivější, alespoň tak jsem to odhadoval a podle mě jsem musel mít pravdu.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Ut máj 13, 2014 6:38 am

N-ne, nevím, o čem mluvíš. *zalhala a trošku nedůvěřivě si ho prohlédla. Zamumlala to tak trošku nervózněji, než původně předpokládala, i když svou nervozitu nechtěla vůbec dát znát, bylo to prostě těžké - tohle byla moc velká provokace. Každopádně, i kdyby chtěli o něco takového soupeřit, nebylo by to nejspíš objektivní* Mmm... Ještě jsme se ani nedomluvili, co ten druhý vyhraje, když zítra porazí toho druhého ve finále té soutěže. *změnila rychle téma*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Ut máj 13, 2014 6:46 am

Hlasitě jsem se zasmál, když opět odpověděla tímto způsobem. Ale ano, víš. Řekl jsem jen prostě, aniž bych k tomu cokoliv dodal. Navíc ta nervozita byla opravdu krásně slyšet z jejího hlasu, tudíž mi bylo vše jasné. Samozřejmě, že myšlenky takového ražení v mém mozku byly, prostě jsem pořád jen puberťák a ona je atraktivní a přitažlivá dívka, takže ať jsem chtěl nebo nechtěl, bohužel tam pořád takovéto myšlenky byly. Nevím, napadá tě něco? Zeptal jsem se nakonec jako odpověď na tu její zoufalou změnu tématu.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Ut máj 13, 2014 6:52 am

*jen rázně zavrtěla hlavou a podívala se stranou, jako by hledala oporu někde ve stropu, což se jí ale kupodivu nedařilo. Všimla si, že se jí podařilo změnit téma, což ji dost uklidnilo. Saiichi byl očividně dost sebevědomý, což už věděla, ale i tak... Že se odvážil naznačit něco takového? Dobře, je to obyčejný puberťák, nemůže to mýt za zlé, navíc on obvykle nemívá problém vyjádřit jakoukoli myšlenku. Nakonec jen zavrtěla hlavou* Ne, nevím. *odpověděla s trošku menším úšklebkem, proto se přeci ptala*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Ut máj 13, 2014 7:02 am

V tom případě je v sázce pouze hrdost a sebevědomí protivníka. Řekl jsem s úsměvem, přičemž jsem se trochu uchechtl a dal jsem ji ruku kolem ramen, když takhle seděla s pokrčenýma nohama na sedačce. Sice bylo jasné, že ona ve mě vzbuzuje... Dalo by se to nazvat touhou, i když je to poněkud přehnané slovo, ale nevěděl jsem, jestli něco aspoň trochu podobného vzbuzuji já v ní, i když to zatím vypadalo, že je to spíš naopak, alespoň to tak vypadalo. Prostě jsem se v ní nevyznal, jelikož valná většina mých teorií o tom, jak se v příští minutě zachová, byla naprosto mylná, snad až na tu facku, se kterou jsem počítal.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Ut máj 13, 2014 7:08 am

*trošku se zašklebila - vzhledem k tomu, že jeho sebevědomí bylo daleko větší, vsázel tak víc, protože tím více by sebevědomí upadlo, takže nakonec přikývla, pro ni to znělo opravdu výhodně* Hmm? To zní zajímavě, dobře. *odsouhlasila mu to a pousmála se. Když jí dal ruku okolo ramen, jen si zapřela hlavu o to jeho rameno a její úsměv se o trošku rozšířil - opět pociťovala ten pocit bezpečí, když ji takhle držel, ostatně jako pokaždé, když byl tak nablízku. Třeba to ale bylo jen tím, že nikdy nepochybovala o jeho ochranitelských schopnostech*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Ut máj 13, 2014 7:15 am

Jen jsem se pousmál a druhou rukou jsem odhrnul těch pár pramínků vlasů, které ji spadaly do tváře, a zastrčil jsem je za její ucho, přičemž jsem ji jen letmo políbil na čelo. Miluji tě. Zašeptal jsem, což jen podtrhlo tuhle romantickou atmosféru. Prostě jsem svým způsobem vycítil, že tahle situace se dá jen vylepšit tím, že tohle řeknu, navíc asi neuškodí, když ji to zopakuji, i když jsem ji to už řekl jednou u ní, to bylo ale v afektu z toho, jakým způsobem jsem byl odmítnut a z toho, že jsem si ještě úplně neuvědomoval, proč mě to tak štvalo.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Ut máj 13, 2014 7:19 am

*o něco více se k němu přitulila a trošku se pousmála nad tím, co řekl. Podle toho, co zjistila od jeho sestry a tak, tohle asi nikomu moc neřekl. * Mmm... Jen počkej, až tě začnu štvát. *zavyhrožovala se smíchem trošku pobaveným tónem a ukazovákem ho cvrnkla do nosu, což u ní při provokacích bylo dost často zvykem. Pak si ho ještě chvilku prohlížela, jako by přemýšlela, co by mu na to měla říct* Je t'aime... *zašeptala nakonec s úsměvem a takovým tím pravým francouzským přízvukem, přeci jen, to jí nedělalo problém, vzhledem k jejímu původu*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Ut máj 13, 2014 7:26 am

Trochu jsem se zasmál a svou rukou jsem ji začal velice pomalu hladit po vlasech. Uvidíme. Každopádně tvé varování beru na vědomí a budu si na to dávat pozor. Zašeptal jsem pobaveně, přičemž jsem se zeširoka usmíval. Cítil jsem se tak nějak zvláštně spokojený, když se ke mě takhle tulila, byl to celkem zajímavý, ale skvělý pocit. Poté jsem se jen tiše zasmál, když mi odpověděla Francouzsky. Naštěstí má znalost francouzštiny sahala dost daleko, abych tomu rozuměl. Nic jsem ji na to neřekl, ani na ten přízvuk, který mě upřímně dost překvapil.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 8 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 8 z 24 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.