textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rodinná vila Nagatsuki

3 posters

Strana 15 z 24 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Next

Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Po máj 19, 2014 7:41 am

*po tom, co řekl, jen do něj tak lehounce šťouchla, zavrtěla hlavou a tak hraně nafoukla své tváře a překřížila své ruce na prsou* Ts...tsé, ale jojo... *zamrmlala tak nespokojeně tvrdohlavě, i když tušila, že má nejspíš pravdu, protože jeho přepral málokdo a ona sama věděla, že na tom, co se týká hrubé síly, zvláště v rukou, opravdu není nejlépe. Nakonec se ale trošku zarazila* Ve vší počestnosti? Zase ta hláška... *maličko se nad tím ušklíbla a zavrtěla hlavou* Vážně se tím řídíš? "Ve vší počestnosti"? *zeptala se ho trošku pobaveně, ale když na ni takhle mrkl, jen spojila své čelo s tím jeho. Svíčky zatím už opravdu zhasly*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Po máj 19, 2014 7:58 am

To zkus říct tomu nebohému bratrovi moji ex, se kterou už jsi měla ve škole tu čest. Odpověděl jsem ji s úšklebkem, jelikož ten člověk byl o dost vyšší než já a sílu měl úctyhodnou - Úplně k ničemu. Poté jsem se jen zasmál, přičemž když už zhasly ty svíčky. Nenápadně jsem do jedné ruky sevřel obě naše trička a zvedl jsem se z pohovky, přičemž jsem Eli zvedl do vzduchu, jelikož se mi nezdálo potřebné se stále zdržovat v této místnosti, když už svíčky zhasly. Pomalu jsem s Eli v náručí odešel z místnosti, přičemž jsme naštěstí na té krátké chodbě, kterou jsme museli projít, než jsme se dostali do mého pokoje, nikoho nepotkali. Otevřel jsem nohou dveře mého pokoje a poté jsem je stejným způsobem za sebou zavřel. Poté jsem zamířil rovnou k posteli, do které jsem si lehl, tudíž jsem Eli svým způsobem položil vedle sebe. Samozřejmě, že se tím řídím, to ještě nevyšlo najevo? Zeptal jsem se, jako kdyby jenom ona přehlížela něco, co je naprosto jasné, i když to tak nebylo.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Po máj 19, 2014 8:06 am

*zakroutila hlavou a nesouhlasně si ho prohlížela. Její hrdost jí říkala, že nesmí dát najevo svou porážku, i když moc dobře ví, že tohle by porážka byla... A dost trapně vyhlížející.* Ale...Ale já jsem já. *špitla tvrdohlavým tónem a dál si ho tak vyzývavě prohlížela, jako by zkoumala svou kořist - z takové té její nevinné tváře to působilo opravdu zajímavě. Jakmile jí takhle zvedl, jen sebou opět trhla - udělal to vždycky tak nečekaně, že nestihla jakkoliv zareagovat. Nechápala, jak ji mohl takhle jednoduše zvednout... Jednou rukou, to pro ni bylo prostě naprosto nepochopitelné, ale nejspíš byl opravdu silný. Jakmile ji položil takhle vedle sebe na postel, jen rozpačitě zamrkala, ale pak zavrtěla hlavou. Sama si nebyla jistá, jestli se tím řídí, a tak ji teď dost zmátl* Tak... Aha. *to bylo to jediné, co z ní vypadlo, přeci jen to řekl dost přesvědčivě*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Po máj 19, 2014 8:10 am

Jen jsem zakroutil hlavou a pousmál jsem se, přičemž jsem ji rukou objal kolem pasu a přitiskl jsem ji k sobě. Zadíval jsem se jí do očí, ale tentokrát už jsem měl opravdu strašné problémy s tím je udržet otevřené. I když jsem měl v plánu ji trochu více uvést do rozpaků, nakonec jsem si uvědomil, že tento plán padne, jelikož všechno kolem začalo tmavnout - Dost dlouho jsem nespal, tudíž se mě už mozek neptal na to, jestli má usnout nebo ne. Prostě jsem po několika vteřinách usnul.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Po máj 19, 2014 8:22 am

*když ji takhle k sobě přitiskl, jen se spokojeně pousmála a pohled do očí mu opětovala, všimla si ale toho náznaku ospalosti v jeho očích a nebylo se čemu divit, vždyť byl úplně mrtvý už před soutěží, navíc si uměla představit, jak každá chvilka s ní může být značně vyčerpávající. Když si všimla, že své oči už neudržel a nějakou dobu je neotevírá, usoudila, že usnul. Vypadal daleko roztomileji než obvykle - musela se nad tím opravdu tiše zasmát, kdoví, co by jí na tuhle její myšlenku řekl. Jen mu dala malou pusu na čelo a také zavřela své oči. Když takhle cítila tu teplotu jeho těla společně s tím jeho objetím, cítila se tak v bezpečí, že usnout jí nedělalo sebemenší problém.*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Po máj 19, 2014 7:11 pm

"Sakra to jsem včera jen tak usnul?" Proběhlo mi hlavou hned potom, co jsem se probral. Sice mě štvalo, že jsem včera zničehonic jenom tak usnul, ale tento pocit ze mě rychle opadl, když jsem si uvědomil, v jaké poloze Eli usnula. Nedržel jsem ji pevně, takže se mohla kdykoliv odtáhnout a spát stejně jako předtím. Potěšilo mě ale, že to neudělala a svým způsobem jsem to dával za vinu tomu překvapení, které jsem pro ní včera připravil. Normálně bych prostě vstal a šel něco dělat, momentálně jsem si chtěl ale ještě užít tuhle chvíli, jelikož jsem se z nějakého důvodu také cítil spokojený. Miluju tě. Zašeptal jsem, i když mi bylo naprosto jasné, že ještě spí, navíc jsem to řekl takovým stylem, že by ji to nemělo probudit. Prostě jsem ji stále držel v tom objetí a svým pohledem jsem těkal po jejím obličeji. Vypadala opravdu nevinně a roztomile, což mě přimělo se trochu pousmát.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Ut máj 20, 2014 3:31 am

*ještě malou chvilku spala po tom, co se Saiichi probudil. Samozřejmě ve svém spánku nemohla ani tušit, že už je vzhůru, každopádně pár minut po tom, co Saiichi tak špitl to "miluju tě", tak se jí to promítlo do snu, což bylo zvláštní, navíc to do toho jejího snu vůbec nezapadalo, ale rozhodně si neměla na co stěžovat. Ze spaní se malinko uculila a zanedlouho se probudila, přitom, když si všimla, že tu stále je, trošku zčervenala a uhnula pohledem. Tahle její reakce mohla být způsobena možná tím, že se objevil v jejím snu, ale možná také tím, že když se probouzela, většinou už byl úplně na jiném místě, ale on ji tu stále držel a očividně ji sledoval ještě než se probudila, to aspoň usoudila podle toho, že jeho pohled směřoval k jejímu obličeji, když ho takhle poprvé zahlédla* D-Dobré ráno... *zašeptala s tím, že doufala, že je stále ještě ráno. Byla celkem zvědavá jak dlouho už vzhůru může být, případně, jak dlouho ji už takhle pozoruje*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Ut máj 20, 2014 4:04 am

Zeširoka jsem se usmál, když se probrala a zčervenala. Jen jsem ji pevněji přitiskl k sobě, jelikož jsem se už nemusel obávat, že bych ji vzbudil. No dobré, už jsem si myslel, že se neprobereš. Poznamenal jsem provokativně, i když se neprobrala moc dlouho po mě. Uštědřil jsem ji jemnou pusu na čelo, přičemž jsem se nemusel moc naklánět, jelikož byla opravdu blízko mě, což mě opět přinutilo se pousmát, jelikož mě napadlo, co se změnilo, jelikož dokázala usnout i v této poloze.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Ut máj 20, 2014 4:12 am

*trošku se zasmála tomu, co řekl, zpočátku se lekla, kolik už tak může být hodin, když se ale podívala na hodiny, jen zakroutila hlavou a lehce obtočila ruce okolo jeho pasu, když ji k sobě takhle přitiskl.* Stejně mám pocit, že ještě spím... Co, když jsem se ještě neprobrala? *zašeptala s menším smíchem, přeci jen i to by bylo možné vzhledem k tomu, že se jí realita prolínala do snu, proč by to tedy nemohlo být třeba i...Opačně?* Dneska vařím já...*oznámila mu nekompromisně a zadívala se mu do očí*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Ut máj 20, 2014 4:26 am

Malinko jsem se zasmál, když vyslovila takovou teorii, že se možná ještě neprobrala. Zapřel jsem se o jednu ruku, čímž jsem se svým způsobem dostal nad ní. Jednu ruku jsem používal jako podpěru a tu druhou jsem umístil na její tvář, poté jsem spojil své rty s těmi jejími v delší polibek. Je mi jasné, že probuzení s někým jako jsem já se může zdát jako sen, ale můžeš být klidná, jako jediná na světě o tom nemusíš jen snít. Řekl jsem pobaveně, přičemž jsem se trochu zachechtal. Poté jsem trochu překvapeně zamrkal. Tato věta tak trochu nezapadala do kontextu, ale nakonec jsem nad tím jen s úsměvem zakroutil hlavou. Násilím ti bránit nebudu, jen počítej s tím, že nevaříš jen pro mě. Oznámil jsem ji pobaveně. Takže pokud ti vaření pro více lidí dělá problém, můžu to převzít já. Dodal jsem k tomu. Zajímalo mě, jestli by se do toho pustila i tak, ale pokud ano, tak má zaručeny sympatie minimálně u mé matky. Samozřejmě to ještě mohla myslet i jinak, ale to by už totálně nedávalo smysl.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Ut máj 20, 2014 4:35 am

*když se takhle zapřel jen jednu svou dlaň přiložila na ruku, kterou se opíral a druhou na jeho zátylek, čímž si ho vlastně zaručeně držela stále takhle blízko sebe, jen se zakřenila ale po tom, co řekl* Zas tak si nefandi. *zamrmlala s menším úšklebkem a jen zavrtěla hlavou. Samozřejmě, že mu to jeho ego brát nechce, dala mu to dost jasně najevo, ale i tak, nic se nemá přehánět a on to své ego měl opravdu dost vysoko, ale dobře o tom věděl* Myslela jsem to trošku jinak, asi tak, že ses mi promítl do snu, to je všechno. *zdůvodnila tu její nejistotu, ale pak zavrtěla hlavou. Po tom, co řekl o tom vaření, jen překvapeně zamrkala* Ehm...Myslím, že i tak to zvládnu - kolik přesně lidí tu teď je? *zeptala se ho s menším úsměvem, přeci jen v takovém velkém sídle se to těžko jen tak počítalo, i tak ale předpokládala, že Saiichi má přehled. Trošku po tomhle ale znejistěla, i když měla více lidí očekávat... Nevařila nijak špatně, ale nevěděla, na jak velký luxus je tahle rodina zvyklá a tak podobně*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Ut máj 20, 2014 4:52 am

Trochu jsem se uchechtl, když mě takhle držela v těsné blízkosti u sebe. Opravdu s ní musel včerejšek něco udělat, jelikož to vypadalo jako kdyby z ní opadla většina té nervozity, která ji většinou zabraňovala v podobných věcech. Jak si mám nefandit, když jsem na tebe zapůsobil natolik, že se ti o mě i zdá? Zeptal jsem se nevěřícně, přičemž jsem se po chvíli i trochu zasmál. Každopádně mě pobavilo to, jak se zeptala pro kolik lidí by to asi tak bylo. Není nás moc, jelikož je otec pryč, takže jen já, má sestra a matka. Obvykle se o jídlo starám já, přičemž jsem si to právo musel u své matky vybojovat, ale pro dnešek ti to s radostí přenechat. Řekl jsem prostě. Každopádně když mě takhle držela, neodolal jsem tomu ji znovu políbit.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Ut máj 20, 2014 5:12 am

*zasmála se tomu, co řekl, ts - ještě ho v tom takhle omylem podpořila, což rozhodně neměla v plánu, a tak bylo potřeba to nějakým způsobem napravit* Ne, to byla náhoda. *zdůvodnila s menším úšklebkem a jen nad tím jeho pochodem myšlenek zavrtěla hlavou. Potom jen ale na tu jeho odpověď přikývla a trošku se pousmála - čekala větší počet lidí, ale i tak ji znervózňovala jeho matka. Jak bude asi reagovat? Bude jí chutnat? Ten moment nejspíš pro ni byl dost důležitý, i když by to nejspíš měla nechat plavat* D-Dobře...zvládnu to...*špitla trošku nejistě, ale už ho pustila*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Ut máj 20, 2014 5:36 am

Oba dva víme, že to náhoda nebyla, sice oceňuji tvou snahu o sražení mého ega, ale bohužel to nebude tak jednoduché. Odpověděl jsem ji, přičemž jsem se trochu zachechtal. Byl jsem rád, že nesouhlasí se vším co řeknu, jelikož to spíš naopak posloužilo jako palivo pro mé sebevědomí. Poté jsem se jen zasmál, když odpověděla tak rozpačitě. Určitě musela být nervózní, i když určitě ne kvůli tomu, že by se bála, že by její jídlo nechutnalo mě, to spíš souviselo se zbytkem rodiny, konkrétně asi s mou matkou, jelikož Emiko už znala a věděla, že je to takové šílené pometlo. Ale pozor, naše rodina má opravdu vybíravé chuťové buňky, takže se budeš muset snažit. Postrašil jsem ji. Teď jsem si svým způsobem vymýšlel, jelikož má rodina nebyla v jídle až tak vybíravá, jak by se podle té naší úrovně mohlo zdát.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Ut máj 20, 2014 5:56 am

*trošku se zakřenila nad tou její odpovědí, ale už by musela hodně přitvrdit, aby ho tak trošku usměrnila, což by zase bylo moc...Dle jejího názoru, mohl by si to třeba přebrat jinak, což by nebylo úplně dobré. Nakonec se ale ještě mohla obrátit na jeho sestru, i když těžko říct, jestli by o něčem věděla. Nejspíš by ji ale podpořila, alespoň to tak nějak tipovala, vypadala totiž na takový ten typ, co mají své sourozence nade všechno rádi, ale i přesto jim rádi dělají naschvály - vlastně na tom byla podobně i Eli v tomhle případě.* C-co...*trošku sebou hrkla po tom, co začal mluvit o vybíravosti a opravdu z toho byla ještě nervóznější - o co se snažil? Chtěl ji snad zastrašit? To by se mu stejně tak lehce nepodařilo, ale přesto byla pravda, že si nebyla jistá, co by měla připravit, aby jim to všem chutnalo*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Ut máj 20, 2014 6:31 am

S radou o tom, jak mi srazit ego se opravdu ještě mohla obrátit na mou sestru, ale ta ji toho asi nic moc neporadí, jelikož jakožto můj sourozenec používá takové ty provokace, což ke snížení mého sebevědomí nestačí. Tiše jsem se zasmál, když takto rozpačitě zareagovala. Otevřel jsem pusu, jako kdybych ji chtěl odpovědět, když v tom jsem uslyšel vzlyky přicházející z chodby, přičemž jsem si uvědomil, že se blíží směrem k mému pokoji. Ohlédl jsem se přes rameno, jelikož mě napadlo, jestli nemá ten zdroj těch zvuků namířeno sem. To co jsem nečekal že uvidím byla ale má sestra, která prošla dveřmi jako kdyby se nechumelilo - Bodejť aby ne - Po tváři ji stékaly slzy a vzlykala tak, že jsem se divil že se ještě neudusila - Ten pohled mě celkem vyděsil, co se ji mohlo stát? V ten moment už jsem byl na nohou a u mé sestry, přičemž jsem ji vzal kolem ramen a pomohl jsem ji se posadit na pohovku - Vypadala jako kdyby se měla každou chvíli zhroutit. Emiko? Co se proboha stalo? Zeptal jsem se a bylo mi úplně jedno, že na sobě nemám tričko - Přece jenom to byla pořád moje sestra. Ona jen zakroutila hlavou a znova zavzlykala, přičemž se ji z očí hrnuly další slzy - Nebyla schopná ze sebe dostat jediné slovo. Klekl jsem si před ní a s trochu vyděšeným pohledem jsem si ji prohlížel. Nakonec mě napadlo, co by tohle mohlo způsobit. Udělal ti něco? Zeptal jsem se, přičemž mi bylo jasné, že ví o čem mluvím. Emiko opět přikývla, přičemž jsem rozeznal mezi vzlyky nějaká slova. Ř-Ř-Ř-Řekl mi, ž-ž-že jsem jen stu-stupidní d-děvka a-a že, že se mnou nechce mít n-nic s-společného. Dostala ze sebe a jen zabořila tvář do dlaní, přičemž její vzlyky jen zesílily. Já jsem chvíli jen tak klečel u pohovky, jako kdybych pobíral to, co mi právě řekla. Po pár vteřinách jsem se zvedl a popošel jsem ke skříni, kterou jsem otevřel a začal jsem se oblékat. Já ho zabiju. Opakoval jsem potichu pořád dokola.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Ut máj 20, 2014 6:42 am

*jakmile zaslechla ty kroky a vešla jeho sestra, jen sebou trhla. Tenhle obraz se jí nejspíš navždy uchová v paměti. Nečekala, že ji takhle někdy uvidí - byla vždy tak veselá, tedy pokaždé, když ji viděla, pak si ale vzpomněl na to, co o ní a jejích vztazích řekl Saiichi, a tak si uvědomila, že by mohlo jít o..."jejího kluka", pokud se to tedy dá tak nazvat podle toho, co říkala. Jen ty dva pozorovala a jen přitom zakroutila hlavou - neznělo to hezky a nejspíš by tomu klukovi hned jednu vrazila, kdyby byla na jejím místě, každopádně ona asi nebyla ten typ, i když Eli také ne, pokud ji něco vyloženě nevytočí. Když zaslechla, co u té skříně Saiichi říká, jen sebou trhla a podívala se jeho směrem. Bylo jí jasné, že nějak takhle zareaguje, přeci jen, když už mu na něčem záleželo, i když toho nebylo hodně, tak byl schopný se za to bít hlava nehlava, to už se jí několikrát potvrdilo*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Ut máj 20, 2014 6:53 am

Když jsem se dooblékal, podíval jsem se směrem k Emiko a rty se mi zkřivily takovou bolestí smíchanou se vztekem. Takhle jsem ji nechtěl vidět, i když se mi to už několikrát podařilo. Popošel jsem ke svému stolu, ke kterému jsem si sedl a otevřel jsem první šuplík, ve kterém byla schovaná zbraň. Tu jsem vytáhl společně s krabičkou nábojů a zásobníkem, do kterého jsem začal náboje po jednom ukládat. Emiko se na mě jen podívala a trochu vyděšeně hrkla. C-C-Co chceš dělat? Dostala ze sebe, přičemž se ale příval slz z jejích očí nezastavil. Já jsem si jen pohrdavě odfrkl. Chci tomu bastardovi dát to, co si zaslouží. Řekl jsem naprosto chladně.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Ut máj 20, 2014 6:59 am

*předtím, když mluvil o tom, že ho zabije, myslela si, že s ním jenom cloumá vztek a doopravdy by to vážně nemyslel, anebo, že třeba jen přehání - prostě by ho srazil na kolena, trochu ho zmlátil, seřval, případně přidal pár ran navíc, ale tím by to tak haslo. Když však z šuplíku vytáhl zbraň, trhla sebou. Japonci u sebe běžně zbraně nemívají, navíc, neočekávala, že to vezme tak vážně. Předtím zakročit nechtěla, bylo by to zbytečné. Teď jí ale po tváři přelétl zděšený výraz a jen si tak pro sebe zavrtěla hlavou a přivřela oči* To není správné... *proběhlo jí hlavou a pomalu se zvedla z postele a došla k Saiichimu, kterému chytila zápěstí té ruky, kterou držel zbraň, možná poněkud pevněji než jindy, protože tohle jeho chování ji trošku vyděsilo. Z toho by mohl být opravdu velký průšvih, kdyby takhle dál pokračoval. Je za sebe plně zodpovědný, takže... Kdyby ho zabil, anebo mu jinak ublížil, hrozilo by tu vězení... I vzhledem k jeho dosavadním problémům, o to by to bylo ještě horší. Možná...Vězení jen s trochou štěstí. Byla si prostě jistá, že pár ran by mělo stejný efekt*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Ut máj 20, 2014 7:23 am

Jen jsem sebou trhl, když mě chytla za ruku. Podíval jsem se ji do očí, přičemž jsem měl ve svých očích jiskru zuřivosti. Nemůžu to nechat jen tak být. Sykl jsem skrz zuby, přičemž jsem pohledem zabloudil k Emiko, která stále zmateně těkala pohledem mezi mnou a Eli. Byla to moje sestra, na které mi záleželo více než na čemkoliv jiném, a nikdo neměl právo na to ji ublížit. Byla to ta nejhodnější osoba jakou jsem kdy znal a žádný idiot neměl právo na to ji říct to co ji řekl, ne dokud jsem byl já naživu.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Ut máj 20, 2014 7:32 am

*té jiskry si nemohla nevšimnout, opravdu se jeho pohled změnil, ale nebylo se čemu divit, taky z toho nebyla úplně unešená, dokázala si totiž představit sebe ve stejné situaci, jeho vztah se sestrou byl ale opravdu prohloubený, takže kdoví, jak se cítil. Nakonec jen zavrtěla hlavou a ani nepovolila tu jeho ruku, ani trošku* To po tobě nikdo nechce, měl by dostat to, co si zaslouží, ale... Tu zbraň nech tady. *zašeptala skoro prosebným tónem, jako by se o něj bála. Ona navíc byla takový ten typ mírumilovného člověka, i když i ona zavraždila jednu osobu... Každopádně, to bylo jiné. Dalo se to brát možná i jako sebeobrana a jediné možné řešení, které zbývalo. Při té vzpomínce trošku sklopila pohled*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Ut máj 20, 2014 8:12 am

Ruka, ve které jsem držel zbraň, se začala nezastavitelně třást. Chtěl jsem ho seriózně zabít, i když... K tomu přece nepotřebuju zbraň, znal jsem dost způsobů jak zabít člověka rukama, takže zbraň by mi jen překážela. Pustil jsem tu zbraň a zhluboka jsem se nadechl. Dobře, postarám se o něj beze zbraně. Poté jsem se zvedl od stolu a popošel jsem k pohovce, na kterou jsem se posadil a zlehka jsem objal sestru, přičemž jsem její hlavu přitiskl na mou hruď. Šššššš... Půjdu si s ním promluvit, zatím tady zůstaň s Eli ano? Zašeptal jsem, přičemž ona jen přikývla. Ještě jsem ji ale chvíli takhle držel, čímž jsem se ji pokoušel uklidnit.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Ut máj 20, 2014 8:19 am

*jen mu lehce přejela dlaní po paži a lehce přikývla. Stále ale měla podezření, že vztek z něj zdaleka ani trošku nevyprchal, nechtěla, aby udělal nějakou pitomost, i když se tak obvykle sice nechoval, ale vztek dokázal udělat opravdu hodně, to věděla moc dobře.* Řekla bych...Že pár ran by mohlo stačit...*špitla spíš prosebně, než že by mu to doporučovala. Mohl alespoň tušit, že by mohl být problém z toho, kdyby tohle někdo zjistil, i těch pár ran...On nemá žádný důkaz, že to udělal oprávněně, navíc i tak, něco takového se prostě obvykle jako důvod nebere. Pak si jen sedla vedle jeho sestry ne pohovku a trošku sklopila pohled*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Saiichi Ut máj 20, 2014 8:24 am

Trochu jsem si povzdechl a jemně jsem sestru políbil do vlasů, poté jsem vstal z pohovky, přičemž jsem odešel z pokoje. Postarej se o ni prosím. Zamumlal jsem ještě směrem k Eli. Emiko s mezitím neudržela a začala zase bulet, čemuž jsem se nedivil, spíš to jen podpořilo ten vztek, který ve mě dřímal. Zabořila si tvář do dlaní a dále vzlykala. Já jsem jen zakroutil hlavou a odešel jsem, přičemž jsem venku nastoupil do auta a odjel jsem hledat toho parchanta, který se opovážil ublížit mé malé sestřičce.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria Ut máj 20, 2014 8:34 am

*smutně se podívala na Saiichiho, ale na tu jeho prosbu jen kývla* Prosím, neudělej nic... Nezákonného. *proběhlo jí hlavou a ještě ho sledovala, jak odchází, pak se ale otočila na Emiko a pokusila se o takový povzbudivý úsměv, přičemž ji jen tak lehce objala, jako by jí tim chtěla nějakým způsobem uklidnit. Neměla moc zkušenosti s něčím takovým a moc nevěděla, jak ji utěšit, a tak prostě použila takovou tu ohranou větu* To bude dobré...*špitla povzbudivým tónem*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Rodinná vila Nagatsuki - Stránka 15 Empty Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 15 z 24 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.