Rodinná vila Nagatsuki

Strana 21 z 24 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23, 24  Next

Goto down

Re: Rodinná vila Nagatsuki

Odoslať pre Eleria za Pi máj 30, 2014 4:14 am

*na chvilku se odtáhla, protože tímhle stylem by ho nejspíš brzy nehezky kousla. Místo toho si ale teď skousla ret a tiše vzdychla - to, co dělal, bylo nehorázně příjemné, ale stále se bála, co přijde potom... Když tohle dělal, ruka, která jí byla oporou, vlastně podpěrou, se trošku zachvěla, a to i přesto, že se držela na předloktí, ne na dlani. Druhou rukou ale stále nepřestávala, jen si začala tak trošku hrát a změnila intervaly, vlastně je střídala. Chvilkama zas přejela provokativně palcem přes jeho špičku a lehce se pousmála*
Eleria

Počet príspevkov : 4392

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

Zobrazit informácie o autorovi http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 30, 2014 4:26 am

Když jsem si všiml toho, jak se ji chvěje ruka, jen jsem se pousmál a volnou rukou jsem ji chytil za zápěstí, přičemž jsem tu její podpěru nadzdvihl a poté jsem ji jen volně položil na postel, takže teď ležela na mě, což bylo celkem... Zajímavé, alespoň pro ni, jak jsem odhadoval. Trochu jsem zrychlil pohyby svých prstů, když mě začala tak trochu provokovat, chtěl jsem ji to trochu oplatit a zatím to vypadalo, že je ji tohle příjemné, tak proč to trochu nezlepšit.
Saiichi

Počet príspevkov : 629

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 30, 2014 4:32 am

*skoro by si ani nevšimla, že jí takhle podlomil tu její podpěru, ještě chvilku a opravdu by byla mimo natolik, že by si nevšimla. Takhle sice ano, ale i tak jedinou reakci, kterou to způsobilo byla ta, že trošku zčervenala, ale kdoví, jestli to byla reakce na tohle, anebo spíš na to, co právě dělal svými prsty.* Mmm...*zabořila svůj obličej do jeho hrudi, čímž se také snažila tlumit tiché vzdychání, které z ní bezděky vycházelo - na tohle nebyla zvyklá, bylo to pro ni něco nového, sama netušila, jak bude reagovat. Svou rukou si však nepřestávala "hrát", a také se přizpůsobila té jeho rychlosti, aniž by o tom vlastně věděla*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 30, 2014 7:04 am

Zeširoka jsem se usmál, když se snažila takto utlumit své vzdychání. Každý její vzdech mě přinutil se cítit spokojeněji a sebejistěji, tudíž jsem s každým takovým zvukem přidával na rychlosti a intenzitě dráždění, přičemž jsem si užíval to, jak rychlost pohybů své ruky přizpůsobovala těm mým. Bylo to více než příjemné a doufal jsem, že se ona cítí stejně, ale ona to na rozdíl ode mě dávala najevo, takže jsem o tom nepochyboval.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 30, 2014 7:11 am

*byla si vědoma toho, že vedle v pokoji je jeho sestra, a tak se musela trošku krotit, i když to šlo opravdu těžko, protože to vypadalo tak, jako by se Saiichi vyloženě snažil o to, aby byla ještě hlasitější, i když se jí to dařilo silou vůle, no, a také díky jeho hrudi trošku tlumit tak, aby to slyšel vlastně jen on, i když kdyby byl někdo natisknutý na dveře, nejspíš by také neměl problém něco zaslechnout. Opravdu rychlost své ruky přizpůsobovala tomu, jak rychlý byl on, ale sama o tom ani neměla páru, prostě se to dělo samo od sebe. Když on ze sebe nevydal ani hlásku, trošku zvedla hlavu a pohlédla na něj, třeba by z jeho výrazu rozpoznala, jestli se mu to opravdu líbí, anebo jestli něco nedělá špatně, to by jí ale řekl, ne? Přeci jen je to Saiichi, takže bylo dost možné, že to prostě opět jen nedává najevo.*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 30, 2014 9:42 am

Jen jsem se pousmál, zaklonil jsem hlavu a přivřel jsem oči - Užíval jsem si to co dělala. Díky tomu, že jsem měl přivřené oči, jsem si nevšiml toho jejího pohledu, ale její vzdechy mi prozradily, že je stále dosti spokojená, proto jsem neměl důvod přestávat. Spíše naopak! Po několika minutách jsem ji chytil kolem pasu a otočil jsem se společně s ní, čímž jsem se dostal "nad ní". Poté jsem bez jakéhokoliv varování přesunul svou hlavu k jejím tříslům, přičemž jsem přes její citlivé místo přejel jazykem.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 30, 2014 9:51 am

*když si všimla, že má své oči zavřené a zakloněnou hlavu, usoudila, že to bude něco jako jeho projev spokojenosti, což ocenila, protože ji to podpořilo, každopádně, neměla moc času ho dále takhle rozmazlovat, přeci jen byl Saiichi očividně zvyklý na takovou tu dominanci, kterou se projevoval i mimo takové situace, i když trošku jinak, no... Prostě jí tu její chvilkovou dominanci, ten pocit převahy, nenechal ji tak dlouho, naopak, dostal ji do situace, kde si mohla jen užívat toho, jak rozmazloval on ji. Nechala své oči zavřené, a když přejel jazykem přes její místečko, lehounce se zachvěla a vzdychla, což ji trošku rozhodilo, protože stále měla pocit, že je tu může kdokoli slyšet. Jednou svou rukou stiskla polštář ležící vedle ní a druhou poslepu vyhledala jeho ruku, kterou pevně stiskla*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 30, 2014 9:56 am

Začal jsem ji jazykem velice pomalu dráždit, s čímž jsem už měl své zkušenosti takže jsem svým způsobem věděl co dělám. Rozhodně jsem ji nechtěl přenechat tu dominanci, na to jsem nebyl zvyklý, abych zrovna já zůstával pozadu, vždy jsem byl ten, co měl navrch a teď to tak muselo být také. To, jak stiskla mou ruku mě přinutilo se pousmát, ale to nemohla poznat, když jsem měl obličej v takovéto poloze. Každopádně mě její vzdechy nutily pokračovat, i kdybych nechtěl, ale očividně jsem byl s touto situací zatím spokojený.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 30, 2014 10:04 am

*jen naklonila hlavu na stranu a zuby sevřela polštář, aby to vzdychání utlumila, aby se cítila o něco...Jistěji? Musela uznat, že tohle opravdu umí a dívky to musely zbožňovat, no, stejně tak jako ona - dokonce na chvilku zapomněla na ten strach z toho, co ji čeká, vlastně teď více méně zapomněla na všechno, na to, aby byl mozek vůbec schopen pracovat totiž byly ty pocity dost intenzivní. Rukou, kterou předtím stiskla tu jeho po ní jen tak lehce přejela a propletla si své prsty s těmi jeho.*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 30, 2014 10:08 am

Pokračoval jsem dále a přidával jsem na intenzitě, přičemž jsem zlehka sevřel její ruku, když si tak propletla její prsty s těmi mými. Toho, jak sevřela zuby polštář jsem si nevšiml, ale povšiml jsem si toho utlumení jejího vzdychání, takže mě napadlo, jak se to asi pokouší utlumit. Nechtěl jsem se ale zastavit a podívat se na ni, ještě ne, dokud si nebudu jistý, že je opravdu maximálně spokojena.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 30, 2014 10:17 am

*její tělo se tak trošku napnulo, což se jí v životě nestalo - bylo to zvláštní, ještě k tomu ta teplota jejího těla... Jako by prostě měla horečku, ale nebylo to tak, to by se totiž necítila tak skvěle. Co je to za pocit? Z jedné stránky to vážně bylo k zbláznění, ale asi to tímhle stylem Saiichi dělal naschvál, protože čím víc to bylo tímhle způsobem "mučivé", tím to vlastně bylo paradoxně lepší, což si také neuměla vysvětlit. Své nohy nakonec jen skrčila tak, aby svá chodidla mohla zapřít o matraci, přitom ho takovým pohledem, s červenými tvářemi sledovala. Dalo by se říct, že to, co teď cítila, bylo hodně podobné extázi, anebo něčemu, co k extázi vedlo*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 30, 2014 10:23 am

Začal jsem celou svou hlavou, společně s jazykem pohybovat nahoru a dolů - Přičemž jsem pomalu a postupně zrychloval tempo. Ty její reakce se mi velice zamlouvaly - Zvyšovalo mi to ego, jelikož jsem si připadal jako něco podobného bohu - Všechny dívky takto reagovaly a ona tedy nebyla výjimkou, za což jsem byl velice rád. Své ruce jsem přesunul na její stehna, která jsem pevně stiskl.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 30, 2014 10:31 am

*vážně to vypadalo tak, že přesně ví, co dělá - není se čemu divit, přeci jen ta dlouholetá praxe nejspíš začala nést nějaké to ovoce, no, zamlouvala se jí tahle zkušenost, i když by třeba mohla zpětně žárlit, což by ale nemělo jakýkoli smysl... Stále se tak křečovitě zuby držela polštáře, aby nevydala nějaký zvuk, který by se mohl ozvat ve vedlejším pokoji. Víčka teď také měla pevně semknutá k sobě, ale začala trošku zmatkovat, tohle byl divný pocit... Co má sakra teď dělat?*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 30, 2014 10:42 am

Dále jsem se ji snažil udělat dobře, přičemž mě docela mátlo, že takto úspěšně tají i všechny zvuky, kterým se obvykle dívky nebránily. Přece musela mít to nutkání něco takového udělat, ne? Pokud ne, tak jsem dělal něco špatně, což moc dobré nebylo. Hladověji jsem svůj jazyk zapojil do toho co jsem dělal, přičemž jsem svýma rukama začal přejíždět přes její nohy.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 30, 2014 10:48 am

*rozhodně by to nebylo tak, že něco dělal špatně, naopak, čím to bylo příjemnější, tím se snažila silou vůle více tajit tyhle zvuky, i když to šlo horko-těžko, při nejmenším. Nakonec pustila ten polštář zuby a silně se kousla do rtu, aby utlumila další přicházející vzdech, ale tentokrát se kousla trošku silněji, a tak se jí část spodního rtu zbarvila do ruda, čehož si ale ani nevšimla, nedokázala v tuhle chvilku moc vnímat bolest, na to bylo moc intenzivní to potěšení, čím dál tím lepší, to musela uznat*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 30, 2014 10:56 am

Jen jsem se pousmál a pokračoval jsem. Její sílu vůle jsem měl v plánu zlomit, alespoň v tomto ohledu. Bylo mi jedno, jestli ji uslyší i celý dům, to na tom byl ten nejlepší pocit, který jsem často zažíval a nechtěl jsem, aby mi byl teď odepřen. Tudíž jsem musel trochu přitvrdit, takže jsem tomu přizpůsobil pohyby svého jazyka, které nabraly na intenzitě a agresivnosti.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 30, 2014 11:04 am

*začala pravidelně, ale co nejvíce tiše vzdychat, stále se tomu bránila, ale šlo to těžko vzhledem k té jeho snaze ji zlomit, vzhledem k tomu, že tohle zažívá prvně, a tak moc neví, co od toho může čekat, ale také díky těm jeho zkušenostem, kvůli kterým ví, co má přesně v danou chvíli dělat, aby to bylo co nejúčinnější.* S-Saiichi!...*vykřikla takovým slabším hlasem, no...vlastně to úplně tak výkřik nebyl. Její tělo bylo bezvládné, ale přesto úplně napnuté, jako by na něco čekalo...*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 30, 2014 11:09 am

To, jak tak potichu vykřikla, spíše řekla mé jméno, mě nepřinutilo zastavit, spíše mě to ještě více pobídlo. Tohle vždy přišlo - Vzdychání, přecházející v takové "výkřiky", které většinou obsahovaly mé jméno. Upřímně, měl jsem pocit, jako kdyby už na to byli ostatní obyvatelé tohoto domu zvyklí a ignorovali to, nebo to alespoň taktně přehlíželi, tedy až na mého otce, ten si nikdy neodpustil nějakou jízlivou poznámku, ten tady ale teď nebyl, takže nebylo čeho se obávat.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 30, 2014 11:15 am

*její vzdechy trošku zesílily, tentokrát už to opravdu nešlo zastavit, ani silou vůle, na kterou v tolika situacích sázela - tentokrát ji ale zradila, což bylo značně frustrující. Snažila se nějakým způsobem ovládnout své tělo, anebo myšlenky, prostě aspoň jedno z toho, ale nedalo se to, bůhví proč. Vypadalo to, jako by ji teď v plné moci měly Saiichiho činy, což pro ni momentálně znamenalo naprostou bezvládu* J-já už...Nemůžu. *špitla rozpačitě a trošku rozechvělým hlasem - tyhle pocity totiž byly zvláštní, i když příjemné*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 30, 2014 11:24 am

Její slova mě přiměla se zeširoka usmát, ale ještě jsem naposled jazykem přejel přes její třísla, než jsem vzhlédl a podíval jsem se ji do očí s vítězoslavnou jiskrou v očích. Trochu jsem si olízl rty. Mmm... Slaďoučká. Řekl jsem s provokativním úsměvem na tváři, přičemž jsem si ji prohlížel. Tohle asi bylo poprvé, co něco takového zažila, takže jsem doufal, že to taky bylo to nejlepší, co kdy zažije - Jak taky jinak, přece jenom jsem to pořád já.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 30, 2014 11:30 am

*její tělo se trošku zachvělo a Eli začala ztěžka oddechovat, přičemž jí také trošku zajiskřily oči - neuvěřitelné, vůbec nechápala, netušila, že taková rozkoš může vůbec existovat, každopádně, po těch jeho slovech a celkové reakci ještě více zrudla, takže vypadala jako příbuzná nějakého rajčete. Uhnula pohledem a předloktím si zakryla tváře, jako by se za tu svou momentální červenou barvu styděla*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 30, 2014 11:39 am

To, jak si začala zakrývat tváře mi přišlo svým způsobem strašně roztomilé. Natáhl jsem svou dlaň k její tváři a hřbetem ruky jsem přejel přes její líčko, které teď bylo naprosto sytě rudé. Tááák roztomiloučká. Řekl jsem a poté jsem se hlasitě zasmál. To, jak se tvářila, bylo opravdu kawaii a nutilo mě to se zeširoka usmívat - Vypadala tak... Nevinně? Myslím, že to je to slovo. Svou rukou jsem ještě párkrát přejel přes její tvář.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 30, 2014 11:46 am

Uh?... Mmm... *stále se snažila zklidnit svůj dech, který vypadal, jako by právě uběhla nějaký vytrvalostní běh, přesto ale v podstatě jen ležela, ale takhle ji to vyčerpalo - neuvěřitelné* B-baka...*špitla s menším úsměvem, jako by na něj v tuhle chvilku nedokázala být naštvaná, ani naštvanou hrát, přitom ale opět měla pocit, že se ji snaží vyprovokovat, přeci jen takový byl pokaždé, nehledě na situaci* J-jen...*zarazila se, věděl moc dobře, co tuhle její reakci způsobilo a není se čemu divit, opravdu měl nacvičeno, což na někoho, kdo nic podobného nikdy nezažil, muselo působit ještě o dost víc*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 30, 2014 11:52 am

Pobaveně jsem se zachechtal. Ale no tak, proč tak krutá slova? Zeptal jsem se s hraně uraženým tónem, ale přitom mě ta její reakce spíše opravdu pobavila. Bylo to jako kdyby se mě dlouho snažila odmítat a já poté udělal tohle a ona to ještě přijala, ale potom toho litovala - Jako v každém druhořadém filmu. Tohle ale určitě nebyl ten případ a byla prostě nezkušená, takže se chovala takto.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 30, 2014 12:00 pm

*jen zakroutila hlavou - očividně si z ní opravdu rád dělal legraci, ale teď prostě jen využil toho, že je daleko snadným terčem než obvykle - tse, jak zbabělé.* Krutá, říkáš? Néé... Když...Ty mě provokuješ, to proto. *špitla stále s takovým menším úsměvem, přičemž její dech se už trošku ustálil, ale tváře stále zůstávaly dost červené. Hřebem jedné ruky přejela po jeho tváři a její úsměv se tak trošku rozšířil. Nechtěla ho moc přechvalovat, přeci jen, pak jeho sebevědomí stoupalo dost rapidně do výšin*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down