textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reštaurácia

+11
@Namine
Raito
Takahiro
Jessica
Eleria
Eno Sole
Shin Takehiko
Twin
Kenta
Inori
Admin
15 posters

textove RPG :: Hra :: R2

Strana 16 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Goto down

Reštaurácia  - Stránka 16 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Twin Po september 08, 2014 2:35 am

Nechápavě se na ni podívá a dá si další sousto do pusy. Achjo, tohle je fakt moc málo.. Kdyby aspoň eden člověk.. zamyslí se. A co ta skupina s Eli?
Twin
Twin

Počet príspevkov : 364
Join date : 14.01.2014
Age : 22
Bydlisko : Jihlava

Character sheet
Meno: Twin Netopýr
Zamestnanie: Nájemný vrah, Právník, 19 let
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 16 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Megami Jigoku Po september 08, 2014 5:54 am

No...chtěla jsem s ní být,ale nakonec ona neměla čas a potom si našla toho kluka..a už se mnou v kapele nechtěla být..Odpovím a vložím do úst soustu.
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 22
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 16 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Megami Jigoku Št september 11, 2014 2:11 am

*Dám si do úst další sousto a podívám se směrem z okna ven, zahlédnu tam "někoho známého", dojím jídlo.* Gomen...*Ve s pěchu si nechám na stole mobil, běžím za tím dotyčný směrem do baru.*
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 22
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 16 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Twin Ne február 15, 2015 12:20 am

Otevře Meggy dveře jak u auta, tak i u restaurace, kabát v ruce hodí na věšák. Vyber si stůl, já mezitím něco zařídím. Bude to jen chvilka. Podívá se jí do očí a usměje se. Namíří si to k recepční přímo za rohem. Připravte prosím stůl pro dva, chci tam růže, svíčky, úplně všechno co se patří na Valentýna. Zaplatím vám extra. Chci, aby dáma měla největší pohodlí, jaké máte, chci ten největší luxus a největší komfort, co máte k dispozici. Recepční kývne, mezitím přijde ke stolu kde je Meggy. Chvilku počkej. Jak se tu cítíš? zeptá se,podívá se na Meggy a usměje se.


Naposledy upravil Twin dňa Ne február 15, 2015 12:25 am, celkom upravené 1 krát.
Twin
Twin

Počet príspevkov : 364
Join date : 14.01.2014
Age : 22
Bydlisko : Jihlava

Character sheet
Meno: Twin Netopýr
Zamestnanie: Nájemný vrah, Právník, 19 let
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 16 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Megami Jigoku Ne február 15, 2015 12:25 am

"Umm..dobře jdu si teda sednout." Odpověděla jsem mile a šla si vybrat nějáký stůl, chvíli jsem jen tak stála a rozhlížela se na nějáký pěkný a pěkně umístěný, vybrala jsem jeden u okna, bylo to tam takové příjemné a závěsy byly zastřené.Sedla jsem si tedy a čekala jsem na Twina, když přišel usmála jsem se na něj a odpověděla." Je to tu příjemné...a pěkné, dobře počkám tedy.."
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 22
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 16 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Twin Ne február 15, 2015 12:33 am

To jsem rád. poví a usměje se. Tak místo u okna? Aha. Proč sis vybrala zrovna tohle místo? Jakmile to dopověděl, dorazili 3 lidI, donášeli 2 nové phodlné vycpané židle, svíčky, růže, čokolády, prostě vše, na co si člověk vzpomene. Nebylo to uplácané, bylo To lehké, prostorné a okouzlující. Přinesli šampaňské v ledu a dvě skleničky. Bouchl šampáňo přímo číšníkovi do nosu. Dělal že nic neudělal a nekoukal se na něj. číšník na něj civěl jako na totálního kreténa, jako by to byl nějakej idiot bez mozku. Vlastně Twinje idiot bez mozku, jen si to nedokáže přiznat. Nalil šampaňské oboum dvoum a mezitím čekal na Meggyinu odpověď. Ale pořád si dácal oko na číšníka, jak si bere kapesník na krev z nosu.
Twin
Twin

Počet príspevkov : 364
Join date : 14.01.2014
Age : 22
Bydlisko : Jihlava

Character sheet
Meno: Twin Netopýr
Zamestnanie: Nájemný vrah, Právník, 19 let
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 16 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Megami Jigoku Ne február 15, 2015 12:37 am

"Líbilo se mi, sama nevím proč..."Odpověděla jsem vesele a poté jsem si sedla na novou pohodlnou židli, když Twin bouchl šampáňo číšníkovi do nosu, dala jsem si ruku na pusu a chvíli se nafukovala jako žába, dlouho jsem to nevydržela a začala se smát jak trefená. Několik lidí se na mě podívalo a tak jsem raději se uklidnila.
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 22
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 16 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Twin Ne február 15, 2015 12:42 am

Tak nazdraví! řekl a cinknul si. Příšel číšník s 2. meny, dneska byl valentýnský den. Pití byla zlevněná stejně jako předkrmy a polévky. Něco k pití? zeptal se číšník. Ty první. Mezitím si vzal meny a koukal se,co tam mají dobrého.
Twin
Twin

Počet príspevkov : 364
Join date : 14.01.2014
Age : 22
Bydlisko : Jihlava

Character sheet
Meno: Twin Netopýr
Zamestnanie: Nájemný vrah, Právník, 19 let
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 16 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Megami Jigoku Ne február 15, 2015 12:45 am

Podívala jsem se na číšníka." Ne děkuji..vystačí mi šampaňské.."Odpověděla jsem a podívala jsem se na Twina, vzala jsem si do ruky menu a mrkla jsem do něj co si dát za haminku :3.
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 22
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 16 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Twin Ne február 15, 2015 12:52 am

Vybral si Hunger steak, rare propečený, se štouchanými brambory, k předkrmu obědnal menší ceasar salát. Samozřejmě tě zvu, vyber si ckoliv, na cenu nehleď. Sem zazobanec, můžu si dovolit cokoliv co chci. Jen přece sem Francouz. Dořekl a louskl prsty na číšníka, sice na to je pokuta, ale jelikož je Twin neskutečně zazobanej, může si to dovolit. K předkrmu si dám Ceasar salát, ale menší. Poté pro mě Hunger steak s šťpuchanými brambory a dezert nám obědnám později. řekl, zavřel meny a podíval se na Meggy a čekal, co si objedná ona.
Twin
Twin

Počet príspevkov : 364
Join date : 14.01.2014
Age : 22
Bydlisko : Jihlava

Character sheet
Meno: Twin Netopýr
Zamestnanie: Nájemný vrah, Právník, 19 let
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 16 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Megami Jigoku Ne február 15, 2015 12:57 am

" Hmm..já si objednám..to samé..." Řekla jsem a pousmála jsem se." Tak Francouz, mesié..." Vzpomněla jsem si na to, jak bouchl to šampaňské a trefilo to toho číšníka, to se prostě povedlo, začala jsem se zase smát.
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 22
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 16 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Twin Ne február 15, 2015 2:26 am

Uklidni se. jsme v res.. poté najednou chytil jen tak záchvat smíchu, debil.. po chvilce se uklidnil a číšník donesl 2 saláty plné křupavých housek a kuřecích kousků. Samozřejmě ledový salát, a poté ještě přinesl dresingy. Na to jak je venku mrtvo, je tu v restauraci celkem hodně lidí. Kouká se kolem, jestli nevidí někoho, koho zná. Neúspěšně. Chutná ti? Teda mně celkem dost, jedno z mých nejoblíbenějších jídel. Doufám že tobě taky. řekl a dával si sousto do pusy. Podíval se na Meggy, je pěkná, její dlouhé vlasy jí přesně sedí k jejím nafialovělým očím, je malá, Meggy si prostě nedokážu představit vysokou.. Má pěkný úsměv, sluší jí, vypadá pak strašně vesele a září po celé místnosti. Vymyslel sem ještě program na zbytek dne. Máš se na co těšit. dopověděl, sumál se a dal si sousto do pusy.
Twin
Twin

Počet príspevkov : 364
Join date : 14.01.2014
Age : 22
Bydlisko : Jihlava

Character sheet
Meno: Twin Netopýr
Zamestnanie: Nájemný vrah, Právník, 19 let
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 16 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Megami Jigoku Ne február 15, 2015 2:33 am

"Oh dobře..takže klid." Odpověděla jsem a přestala se smát.."Ano, zajímalo by mě, kam se všichni naráz poděli, jednoho dne jsem se probudila v nemocnici a nikdo nikde. Ano chutná mi, je to výborné.."Dodala jsem po chvíli a dala si sousto do úst a pomalu jsem začínala jíst."Už se těším, dnešek vypadá na to, že bude speciální.." Odpověděla jsem  s úsměvem a pokračovala s jídlem.
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 22
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 16 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Twin Po február 23, 2015 6:15 am

Dojedl jídlo, poté přišel Hunger steak s bylinkovým máslem. Maso bylo rare, dobře okořeněné, prostě výborné. Nic co vytknout. Dojedli i toto, poté přišel dezert. Ani Twin nevěděl co donesou, donesli fondy s čokoládou a jahody, banány a snad všechny druhy ovoce co existují. SAkra, sem tak plnej. opře se o židli a chytí se za břicho a oddechne si. Kopne do sebe zbytek šampaňského a podívá se na Meggy. Doufám že ti jídlo chutnalo. Nevypadáš zrovna na to, že by ses bavila.. Podepře si hlavu ruce a ty si opře o stůl. I kdyžz jsme po jídle a já asi hodím šavli, co říkáš na to, kdybychom šli do zábavného parku?Twin je asi totální vjeb,nehorázně se přežral a te¨ˇd si chce sjet nějaký horský dráhy. Občas jeho inetligence a chod motoru klesá níž než nejnižší bod v celém vesmíru, zatímco jeho ego, to si v pohodě sedí a vrchu nad bohem.Ale dům vynech, na ten můžeš zapomenout. Odvrátí pohled a ušklíbne se. Tak to že vás před kamarádkou vyděsí nějakwj maniak s motorovkou která měla kvalitu horší než z číny a nefungovala je celkem trapas.. Tak co? Zeptal se a čekal na její odpověď.


(pardon že sem tu chvíli nebyl, nebyl ani moc čas.. Učení apráce nejsou jen přeci dobrá kombinace. Very Happy)
Twin
Twin

Počet príspevkov : 364
Join date : 14.01.2014
Age : 22
Bydlisko : Jihlava

Character sheet
Meno: Twin Netopýr
Zamestnanie: Nájemný vrah, Právník, 19 let
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 16 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Megami Jigoku Ut február 24, 2015 2:28 am

Jídlo jsem si vychutnávala, když už jsme dojedli, byla jsem plná i já." Omlouvám se, byla jsem trochu mimo, byla jsem unesena touhle pochoutkou, bylo to vynikající, někdy musím pozvat já tebe někam, jak to vypadá jsem plná i já...Do zábavního parku ? Hmm..to zní skvěle, doufám že tam nehodím duhu...Copak bojíš se snad ? Bylo to vtipné jak ses lekl...Dobře půjdeme do zábavního parku, ale do strašidelného domu ne...Můžeme hned vyrazit" Odpověděla jsem mile a usmála jsem se.
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 22
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 16 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Twin Št február 26, 2015 5:53 am

Tak jo, jedem ne? Zvedne se, ukradne láhev vcelku plného šampaňského a vzal si kabát. Počkal na Meggy u dveří, ab jí mohl otevřít dveře. Rozlížel se mezitím, kde má auto, bylo asi o uličku dále směrem k náměstí.. Podíval se a čeká u dveří.




pšššššt, ale:
Twin
Twin

Počet príspevkov : 364
Join date : 14.01.2014
Age : 22
Bydlisko : Jihlava

Character sheet
Meno: Twin Netopýr
Zamestnanie: Nájemný vrah, Právník, 19 let
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 16 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Megami Jigoku Št február 26, 2015 6:29 am

Zvedla jsem se, s tichým smíchem jsem šla za Twinem, vyšla jsem z restaurace a otočila se na Twina" Jasně že jedeme..."Odpověděla jsem mile a usmála se na něj.
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 22
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Reštaurácia  - Stránka 16 Empty Re: Reštaurácia

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 16 z 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Návrat hore

- Similar topics

textove RPG :: Hra :: R2

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.