Valentina "Eno" Sole

Goto down

Valentina "Eno" Sole Empty Valentina "Eno" Sole

Odoslať pre Eno Sole za Pi január 10, 2014 7:11 am

Meno:Valentina Sole
Prezývka:Eno
Vek:17
Pohlavie:Žena
Dátum narodenia:28.10
Okres:R2
Zamestnanie:Študentka, žoldnierka pre všetku špinavú prácu od hocikoho
Národnosť:Anglická

Osobnosť/Povaha:Neľútostná zabijačka, je jej jedno, pre koho pracuje, hlavne že za to dostane peniaze. Miluje svoju motorku a svoj nožík, ktorý je to jediné čo jej ostalo po mame. Keď ide do školy je vcelku milá a snaží sa včleniť do spoločnosti, aby nikto nevedel čo je zač. Arogantná ku všetkým novým ľuďom, ktorým nedôveruje, verí vo svoje schopnosti, dokáže sa ubrániť. Naozaj milá a priateľská je len ku svojmu bratrancovi, ktorý ju všetko naučil. V škole prosperuje, je veľmi múdra a maturitu má v suchu.
Má rád/a:Svoju motorku a nožík,svojho bratranca, jedlo, svoju mačku a Ellie.
Nemá rád/a:Psy, otravných ľudí, ktorí sa na ňu lepia, špehúňov a zradcov (niekedy)a hlavne svoje meno (preto si vymyslela prezývku).
Strach:Z väzenia.
Ciel:Prežiť a zbaviť sa svojho uja.

Schopnosti:Strielanie zo zbrane, pästné súboje, útoky nožom, ovláda bojové umenia (kung fu, teakwondo, atď), hrá na husle.
Majetok:1-izbový byt v lepšej časti okresu+ zariadenie, také jednoduchšie, čierno- strieborná Yamaha motorka, falošný vodičák, zbraň 9mm, nožík po matke a čierno- biela mačka.
Motorka:Valentina "Eno" Sole Images?q=tbn:ANd9GcSX8QpAyXHdjemdvNBi0g68746okjKgoZSPQVurxG7hdfRl5JaK
Zbraň:Valentina "Eno" Sole Images?q=tbn:ANd9GcQWQrhJ4pD5y0bk0QRcTwPwctYTulU_dLTRBHhSjDthDjiPfn-l
Nožík:Valentina "Eno" Sole Images?q=tbn:ANd9GcQVT4HS3xbT9ePLjO8s0obsfY6aWMTScD_DscKzUwp8zf7SXUsD

Vlasy:Dlhé čierne
Oči:Tmavé, čierne, vo svetle až fialové
Výška:170cm
Váha:58kg
Obrázok:Valentina "Eno" Sole 57e7b7edb0_90757364_o2

Životopis:Valentina sa narodila v Anglicku v čase tvrdej monarchie slobodnej a veľmi chudobnej matke. Poriadne ich ani nemala z čoho uživiť a nikto jej nepomáhal, keďže bola slobodná matka a všetci ju odsudzovali. V živote to mala ťažké a ešte horšie to bolo, keď prišiel Valentinin otec a potom ju hneď aj opustil. Valentina sa predierala životom, ale v škole, ktorá bola tak podpriemerná, že jej nedala skoro žiadne vzdelanie, zabrala, a ona sama sa stala najlepšou študentkou. To prinieslo jej matke trochu pokoja, a preto, po dlhodobej a ťažkej chorobe umrela v pokoji. Tesne pred smrťou kúpila mama malej 11 ročnej Valentine letenku do Japonska. Tam býva jej ujo, mamin brat, ktorý ju nenávidel za to, že sa nevydala, a predsa mala dieťa. Samozrejme potom nenávidel aj Valentinu, ale predsa jej dal aspoň malú podkrovnú izbietku, keď sa o ňu už vôbec nestaral. Nenávidela ho veľmi podobne a preto si prisahala, že keď bude schopná, odíde. Našťastie jej k tomu pomohol jej bratranec, ujov syn, ktorý sa vrátil z turné v bojových umeniach. Naučil ju biť sa a strieľať, všetko potrebné na to aby sa osamostatnila. Preto si raz zbalila kufre, rozlúčila sa a ako 15 ročná odišla bývať do R2. Tam sa dala na voľnú nohu vrahyne a zlodejky a kúpila si motorku a malý bytík. Pracovala pre všetkých, pre bossov podsvetia, dokonca aj pre policajtov. Netrápilo ju to. Naučila sa žiť samostatne, starať sa o seba. Medzičasom si našla dobrú školu, kde aj teraz veľmi prosperovala a stala sa najlepšou študentkou. Našla si pár kamarátov, ktorí nevedeli, kto je v skutočnosti. Má iba jednu kamošku, ktorá vie, kto je a tou je Ellie. Rada k nej chodí do reštaurácie a spolu sa rozprávajú. Jediný sen ktorý má, je zasa sa stretnúť s bratrancom, ale to je skoro nemožné, lebo do R1 ísť nemôže, mohli by ju chytiť a on je slávny, takže to už vôbec nejde. A jediné, čo v svojom živote nenávidela viac ako uja, bolo jej meno. Preto si ho zmenila na Eno a nenávidí, keď ju niekto osloví Valentina.
Ako si sa sem dostal/a? O.o:Adminka mi to vôôôôôôbec nepovedala osobne Razz


Naposledy upravil Eno Sole dňa St január 22, 2014 5:07 am, celkom upravené 3 krát.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Valentina "Eno" Sole Empty Re: Valentina "Eno" Sole

Odoslať pre Inori za Pi január 10, 2014 8:50 am

POVOLENE ^^
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.