Gympel (vyššia stredná)

textove RPG :: Hra :: R1

Strana 5 z 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Goto down

Re: Gympel (vyššia stredná)

Odoslať pre Eleria za Št máj 08, 2014 1:12 am

Mmm... *zapnula si pás a jen se trošku pousmála* Musím uznat, že to zní opravdu lákavě. *přiznala s úsměvem a zapřela se hlavou o opěrátko, přitom přivřela oči a zaposlouchala se do hudby. V tuhle chvilku, když byla tak přetažená, by se jí ta masáž opravdu hodila, ale zapochybovala, že by jí Saiichi namasíroval v kině, pokud by to vůbec šlo. Přitom se zamýšlela nad tím, jak by mohl vypadat takový film, na který by chtěla dnes jít, ale prostě to musí nejspíš nechat náhodě*
Eleria

Počet príspevkov : 4392

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

Zobrazit informácie o autorovi http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Št máj 08, 2014 1:19 am

Pobaveně jsem se na ní podíval a nasadil jsem si sluneční brýle, přičemž jsem se už věnoval řízení. Vycouval jsem z parkoviště a poté jsem vyrazil směrem do města, konkrétně ke kinu. Jsem velice vynalézavý člověk, tudíž by mi v masírování nebránilo ani kino. Odpověděl jsem ji při jízdě. Každopádně jsem si také říkal, jestli vůbec budou dávat něco, co stojí za řeč. Doufal jsem v to, že ano, ale i kdyby nedávali nic zajímavého, dokázal bych snad vymyslet náhradní program.
Saiichi

Počet príspevkov : 629

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Št máj 08, 2014 7:00 pm

Opět jsem v autě dorazil ke škole a opět jsem tu byl ze stejného důvodu jako včera. Zaparkoval jsem před školou a povzdechl jsem si. Po včerejšku mě moje puberťácká část mozku nazývala každou minutu idiotem, a ta druhá neměla slov, takže jsem byl dost nepříjemně ovlivňován ve svém přemýšlení o tom, co dělat dál. Po chvíli jsem prostě jen vystoupil z auta a pozvolnou chůzí jsem šel do třídy. Ve své třídě jsem se posadil dozadu do rohu, jako obvykle, přičemž jsem se trochu rozhlédl a povšiml jsem si, že ten hromotluk, kterému se včera nevyplatilo přehnaně chránit svou sestru, nesedí na svém místě. Přinutilo mě to se pousmát, i když ještě mohl klidně přijít, ale pochyboval jsem o tom. Pomalu jsem se houpal na židli a stále jsem přemýšlel, jestli to řešení, co mě napadlo, je správné.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 09, 2014 1:59 am

*jakmile doběhla do školy, jen se opřela o zeď, své dlaně zapřela o kolena a ztěžka oddechovala. Zbývalo pět minut do konce hodiny, a tak jí přišlo nedůležité na tu hodinu ještě chodit* Tak... Jaký bude dnešní den? *zauvažovala nahlas a rozhlédla se okolo. Bylo tu hrobové ticho, i když za nedlouhou dobu očekávala nával studentů různých ročníků, také ale očekávala, že potká profesorka historie, která nejspíš nebude mít úplně milý pohled. Zazvonilo. Jak očekávala, ze tříd se vyřítila hejna studentů, přitom jak předpokládala, tímhle směrem šla i profesorka, která je měla na historii, ale neviděla u ní naštvaný pohled, což ji překvapilo.* Slečno de Shi'-Tsuki? *oslovila Eleri - tohle byla jedna z profesorek, která studentům vykala, ale přesto byla skvělá a u ostatních si nekřečovitě udržovala respekt, aniž by se o to jakkoliv snažila, prostě byla takové povahy. I Eleri ji respektovala, a tak chtěla přijít na její hodinu, ale už to prostě na těch pár minut vážně nemělo smysl.* Moc se Vám omlouvám, zaspala jsem. *omluvila se Eleri a profesorka jen s úsměvem přikývla.* To se hold stane - pokud chcete jít na dějepisnou soutěž, přihlaste se u mě, ráda Vás tam uvítám. *oznámila ji, a pak odešla do svého kabinetu. Eleri se nad tím jen pousmála - dějepis byl předmět, který ji více-méně bavil, navíc to, že ji tato profesorka pozvala na soutěž, pro ni bylo poctou. Spokojeně překřížila nohy a přemýšlela nad tím, jestli do toho má jít anebo ne*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 09, 2014 2:44 am

Jakmile skončila hodina, v podstatě jsem se probral ze svého zamyšlení, úplně jsem ignoroval celé vyučování i spolužáky. Zhluboka jsem se nadechl a prohrábl jsem si rukou vlasy. Okej, jde se na to. Proběhlo mi hlavou, přičemž jsem se zvedl a pomalým krokem jsem vyšel ze třídy. Měl jsem v plánu jít na Elerí počkat k její třídě, přece jenom už jsem věděl kde je, ale nakonec tento plán padl, jelikož jsem spatřil Eli opřenou o zeď. Chvíli jsem se na ni ještě díval a uvažoval jsem. V hlavě byl celý ten můj plán tak jednoduchý, ale teď? Moje ego mě jako kdyby rozpohybovalo kupředu - Přece jenom se nezastavím jenom kvůli tomu, že chci nějaké holce něco říct. Došel jsem až k ní a s úsměvem jsem ji pozdravil. Ahoj.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 09, 2014 2:52 am

*jen tak zamyšleně se dívala před sebe, aniž by vnímala okolím procházející studenty. Byla ráda, že za ní přišla ta profesorka, a zatím přemýšlela, jestli se zúčastní soutěže a reprezentuje školu, bylo to celkem lákavé pomyšlení, navíc si v dějepisu dost věřila, takže by se dost mohla vytáhnout. Z jejího přemýšlení jí vytrhl až známý hlas, trošku sebou trhla a zvedla hlavu, přitom se s úsměvem podívala na Saiichiho* Ahoj... *zamumlala* Díky za tu esemesku, potěšila mě. *dodala s úsměvem, protože jí přišlo blbé tu SMS prostě jen tak ignorovat, měla by mu za ní aspoň poděkovat, když už si vzpomněl*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 09, 2014 3:02 am

To, že se usmívala mě přesvědčilo o tom, že na mě není naštvaná, což mě svým způsobem potěšilo a uklidnilo. Nemáš zač, ale když už jsme u toho včerejšku... Začal jsem potichu, přičemž jsem si ji nejistě prohlédl. Tohle bude mé sebevědomí bolet. Chci se ti omluvit. Uvažoval jsem nad tím, co jsem řekl a... "Trojka, trojka, trojka!" Ozývalo se mi přitom v hlavě - Začínal jsem se cítit už jako schizofrenik, jelikož se poslední dobou v mém mozku neustále hádaly takové dva tábory - Jeden z nich byla ta pubertální část, která ovládala většinu mého myšlení, ta druhá bylo to normální přemýšlení, které až s věkem získávalo na převaze. "Zavři už zobák." Ozvalo se v mé hlavě jako odpověď na tu předešlou myšlenku. A nechci jakkoliv vyvracet to, co jsem řekl, spíš jsem to myslel více vážně, než cokoliv jiného co jsem kdy řekl. Ale je mi jasné, do jaké situace bych tě dostal, kdybych se dále choval takovým způsobem, takže jsem se rozhodl to tak nějak nechat plavat, pokud víš jak to myslím. Dokončil jsem to co jsem chtěl říct a doufal jsem že pochopí, co tím chci říct.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 09, 2014 3:13 am

*překvapeně zamrkala nad tím, co říkal. Protiřečil si, opravdu výrazně. Včera řekl něco v tom smyslu, že i kdyby její kluk byl bůh, on se stejně nepřestane snažit si ji získat, teď přitom ale řekl tohle, takže z toho byla opravdu zmatená. Sice pak zaargumentoval takovým tím způsobem, který nejspíš byl pravda: "je mi jasné, do jaké situace bych tě dostal, takže..." Takže proto to říkal? Přitom tak nějak sklopila pohled a skousla si ret. Nebyla si jistá, jestli mu na to je schopná vůbec něco říct, protože absolutně nechápala jeho myšlenkové pochody, absolutně nechápala to jeho chování v různých situacích, prostě ho ještě úplně neprohlédla a dost zapochybovala, že se jí to někdy podaří* Dobře, tak... Co si teď o tom mám myslet? *zeptala se ho takovým rozechvělým hlasem, i když vlastně nechtěla - přitom jí po tváři nevědomky stékala slza, kterou už nemohla zadržet*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 09, 2014 3:21 am

Když jsem se ji tak díval do tváře, všiml jsem si, že pláče. V tuhle chvíli jsem nevěděl, co si o tom mám myslet - Myslel jsem si, že něco takového chce, že prostě o mě nemá zájem a nechce, abych se o ní takovýmto způsobem snažil. Po chvíli jsem jen zakroutil hlavou a pevně jsem ji objal. O tom by sis měla myslet to, že mé city k tobě zůstanou beze změny, jen ti nechci komplikovat život. Řekl jsem šeptem, přičemž jsem ignoroval veškeré pohledy ostatních na chodbě. Nemohli mě slyšet, ale stačil jen pohled na nás, aby to v nich vzbudilo jejich zájem.
Klik Q__Q:
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 09, 2014 3:31 am

*jen si opatrně položila hlavu na jeho rameno a otřela si slzy, přičemž ignorovala dívčí závistivé pohledy a udivené pohledy ostatních. Když tak nad tím zauvažovala - Shin se jí od té doby, co byli v té budově neozval. Přeci by jí dal vědět, že je v pořádku, ne? Anebo alespoň Kenshin. Takhle se trošku bála, že došlo k nejhoršímu, nemohla to dostat z hlavy. Přeci jen by měl mít rozum alespoň jeden z nich a dát jí hned vědět. Možná udělala chybu, možná tam prostě měla zůstat. Když trošku vzhlédla, všimla si, že přestávka za chvilku končí, a tak jen trošku zavrtěla hlavou* Prosím, zůstaň tu se mnou. *špitla směrem k němu - teď neměla ani trošku náladu na učení po tom, co měla takové pesimistické myšlenky*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 09, 2014 3:38 am

Nevěděl jsem, co přesně způsobilo tuhle její náladu - Jak bych taky mohl, takže to můj mozek dal automaticky za vinu pouze mě. Zadíval jsem se ji do očí, přičemž jsem ji jemně přejel dlaní po tváři. Jak dlouho jen budeš chtít. Odpověděl jsem ji na její prosbu. Přece jenom jsem byl zase ve škole jen kvůli ní, takže pokud chtěla, abych teď zůstal s ní, byla by pitomost jakýmkoliv způsobem odmítnout.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 09, 2014 3:48 am

*malinko se pousmála po té jeho odpovědi. I když si mohl myslet opak, byl pro ni v téhle situaci opravdu oporou, což jí osobně přišlo dost sobecké, i když cokoli z toho, co dělala, prostě jednala instinktivně, bez jakéhokoli plánu, anebo možného výtěžku.* Promiň mi za tu dnešní náladu, já... Jen jsem si na něco vzpomněla. *odůvodnila to své chování s takovým chabým úsměvem, přičemž ale pláč nadobro ustal. Hlavně nechtěla, aby si cokoli vyčítal, přeci jen byl pro ni v tuhle chvilku nejdůležitějším člověkem, a tak ovlivňoval její situaci úplně opačně, než se mu mohlo zdát*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 09, 2014 4:04 am

Už jsem opravdu nechápal sám sebe. Proč tu vůbec ještě jsem? Byly to pro mě starosti navíc, a navíc už jsem si byl jistý, že z tohoto vztahu nic nebude. Prostě jsem se dostal do takové té skupiny, ze které se dalo už jen zpátky, ne dále. Nelíbilo se mi v té skupině, prostě jsem se cítil jako kapesník - Vybrečet se a jít zpátky za tím jejím klukem, k tomu jsem ji asi teď sloužil, jak to tak vypadalo. Vykašli se na ni a jdi. Ozvalo se z jedné strany. Teď nikam nejdeš, podívej se na ni! Ještě ji tím bodneš do rány. Přišlo z té druhé jako odpověď. V hlavě se mi odehrávala hádka, přičemž jsem nevěděl, na čí stranu se přiklonit. Na jednu stranu jsem k ní opravdu něco cítil, to bylo jasné, na tu druhou jsem tímto akorát uštědřoval rány sám sobě, což se mi nezamlouvalo. Prostě jsem byl jen druhý v řadě, nic jsem s tím udělat nemohl, ona se prostě pro mě nerozhodne. Gomen, ale... Začal jsem potichu. Nejsem si jistý, jestli je dobré se dále vídat. Řekl jsem prostě, ale něco mi bránilo ji pustit. Stále jsem ji držel v tom objetí, přičemž jsem se díval stranou. Nemohl jsem ji přímo do očí říct, ať mě nechá na pokoji, když o mě nestojí, to prostě nešlo a navíc by to nedávalo smysl.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 09, 2014 4:16 am

*trošku zalapala po dechu po tom, co řekl. Nevyznala se v tom, vypadalo to, jako by pokaždé přemýšlel místo něj někdo jiný, vždyť pokaždé říká úplně něco jiného? Svou hlavu svěsila - už neměla vůli se na něj dívat. To, jakým způsobem to řekl, ji opravdu ranilo. On pro ni přitom nebyl žádnou náhradou, ani ničím podobným - přesto jí ale neúmyslně ubližoval. Eli v tuhle chvíli ale opravdu nechápala sama sebe, přeci jen Shin byl někde v budově, pokud tam ještě byl, pokud ne, prostě jí nedal vědět, což se jí zdálo nepravděpodobné, přeci by jí řekl, že je naživu, anebo zemřel, což-... Na což nechtěla ani pomyslet. Její myšlenky se však teď točily spíš okolo Saiichiho, což ji trošku znejistilo. Slabě polkla a zavrtěla hlavou, přičemž ho pevně jednou rukou chytila za rukáv* C-co... Vždyť jsi před chvilkou říkal úplně něco jiného. *zašeptala takovým smutným a zmateným hlasem*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 09, 2014 4:29 am

Chodba už byla úplně vylidněná, což svým způsobem uvolnilo jakési další nadbytečné napětí v mém mozku. Bylo mi jasné, že je zmatená, přece jenom jsem si tímto protiřečil, a to dost razantním způsobem. Oba dva víme, jak tohle dopadne... Začal jsem šeptem. Můžeme se tvářit, že se nic neděje, že jsme bůhví jak dobří přátelé, ale já k tobě budu stále cítit něco víc. Budu se muset dívat na to, jak jsi šťastná a spokojená se svým klukem, zatímco budu mít jen slzu v oku a sen v hlavě. To, co jsem teď řekl, přišlo úplně zčistajasna. Nepřemýšlel jsem nad tím, jak to říct, prostě to co jsem cítil, jsem vyjádřil slovy. Naprosto mi ale protiřečila reakce mých rukou, které ji pevněji přitiskly ke mě.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 09, 2014 4:35 am

*ani si nejspíš nevšimla, že se to tu poněkud vylidnilo, přeci jen i předtím ty lidi okolo okázale ignorovala, neměla sebemenší důvod je vnímat* Ne! *vydala ze sebe a zoufale si ho prohlédla* Ne... Ani jeden z nás nemůže tušit, jak tohle dopadne. *potom lehce zavrtěla hlavou a sklopila svůj pohled* Já... Já ani nevím, jestli je Shin naživu. *přiznala trošku rozklepaným hlasem. Původně tohle před ním vůbec nechtěla vytahovat, každopádně se potřebovala někomu svěřit, navíc tahle situace vyžadovala to, aby mu to řekla. Připadala si jako malá holka, která sama nezvládne nic - alespoň v tuhle chvíli, což se jí nestávalo moc často.*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 09, 2014 4:46 am

To zní jako dobrá správa. Ale no ták... - V hlavě pořád všechno komentovaly mé myšlenky, což mě svým způsobem děsilo. Každopádně mi došlo, že Shin je zřejmě její přítel, nebyl jsem si jistý, jestli mě to takovým opravdu nehezkým způsobem potěšilo, nebo rozhodilo, ale spíš obojí zároveň. Jen jsem vytřeštil oči, jelikož jsem to nechápal. Nevěděl jsem o co jde. Bylo dost možností, co se mohlo stát - Dostal se do problémů a byl nějakým způsobem unesen, nebo že by profesionální voják? Jak to myslíš? Zeptal jsem se nejistě. Třeba to byla jen nějaká metafora, kterou jsem nepochopil, každopádně když takhle stála se sklopeným pohledem, zabořil jsem svou tvář do jejích vlasů.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 09, 2014 4:57 am

*když se tak zeptal, jen se trošku zachvěla a chvilku byla úplně ticho. Měly by mu tady všechno takhle říct? Ostatně, ona sama toho moc nevěděla, takže co by mu na to měla odpovědět? Znala jen pár detailů, které si nejspíš nedokázala úplně dobře dát do kupy* Stalo se to v jeden den, kdy jsem toho byla svědkem. Unesli ho - bylo to auto s tmavými okny, to si pamatuju úplně zřetelně. *špitla trošku rozhozeně, jako by se s tím stále nějak vyrovnávala* Na zemi ležel lísteček s telefonním číslem, a tak jsem se rozhodla, že zavolám. Byl to někdo, koho jsem už trošku znala, každopádně to byl ale také Shinův přítel z dětství. Dalo to nějakou práci, ale nakonec se nám podařilo zjistit, kam tak to auto mohlo jet. Dorazili jsme k opuštěné budově, kde jsme se museli dostat před ozbrojené stráže, nakonec se nám podařilo se dostat až k Shinovi, přitom to vypadalo, že v budově už nikdo není, takže jsme vyšli ven - chvilku byl klid, než někdo vystřelil. Takže Shin s jeho přítelem opět vběhli dovnitř, a já... Já jsem jen zbaběle utekla, i když bych jim tam nejspíš s katanou byla k ničemu, neměla jsem to dělat...Nejspíš. *zamumlala smutně a zavrtěla hlavou* Mám takový pocit, že to má něco společného s jeho strýcem, nejspíš je to někdo důležitý... Možná má i co do činění s mafií, ale tím si už jistá nejsem - skoro nic o něm nevím. *přiznala sklesle, přičemž přirozená jiskra v jejích očích pohasla*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 09, 2014 5:08 am

Pozorně jsem ji poslouchal, přičemž jsem měl stále tvář v jejích vlasech a měl jsem pevně zavřené oči. Takže mafie, to je další skvělá věc - Pokud se s ní budu vídat, za pár dní se mě nějaký týpek v kvádru pokusí odstřelit. Pokusit se může, nakonec se bude ještě modlit, aby byl mrtvý on sám. Pronesla ta sebevědomá část mě. Každopádně jsem se soustředil na jejích posledních pár vět. Pomalu jsem uvolnil to objetí, ale čupnul jsem si před ní, přičemž jsem ji jemně stiskl obě ruce. Udělala jsi dobře, že jsi utekla. Zkus se na to podívat logicky - Kdyby jsi tam byla pouze s katanou, ještě by tě musel jeden z nich v podstatě hlídat, takže by to jen zvýšilo šanci na to, že něco nevyjde. Netušil jsem, proč se ji snažím takhle uklidnit, prostě mě štvalo, že si dává něco takového za vinu. Díval jsem se ji do očí a vynutil jsem ze sebe alespoň malý konejšivý úsměv.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 09, 2014 5:16 am

*trošku nejistě se na něj podívala. Byla pravda, že z ní trošku opadlo to břemeno, každopádně když se na ni takhle koukal, také se trošku pousmála. Tohle bylo přesně to, na co myslela, když odcházela. Prostě by jim tam ještě byla na obtíž, než aby nějakým způsobem pomohla.* Nejspíš máš pravdu, to byl důvod, proč jsem vlastně odešla. *přiznala s takovým chabým úsměvem. Teď už aspoň Saiichi mohl trošku více pochopit tu situaci, když znal detaily. Není to tak, že by ho nějakým způsobem využívala, což si možná neuvědomoval, ale hodlala ho o tom při nejhorším přesvědčit*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 09, 2014 5:31 am

I když mi bylo Eli v tomhle ohledu docela líto, pořád jsem nevěděl jak to vysvětluje to, že bych se s ní měl dále vídat. Gomen, ale i tak... Pořád to nevyvrací to, co jsem říkal předtím. Řekl jsem neprůhledným tónem, přičemž jsem sklopil pohled. Z nějakého důvodu jsem se ji prostě nemohl dívat do očí, když jsem říkal něco takového, i když i ona musela vědět, že mám pravdu - Prostě to skončí tak jako vždy, když se jedná o podobné případy jako jsme my dva.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 09, 2014 5:37 am

*nevěřícně zavrtěla hlavou a chvilku koukala do země, pak ale zvedla hlavu a jemně za bradu zvedla jeho obličej, teď bylo důležité, aby viděla každý náznak jeho emocí, a proto by nebylo dobré, aby se koukal do země* Vyvrací. *zamumlala směrem k němu* Samozřejmě ale... Já ti nejspíš nemůžu bránit, pokud se mě chceš vzdát a raději si hledat jiný cíl - na to přeci jen nemám sebemenší právo. *špitla smutně a trošku uhnula pohledem. Neměla tušení, proč jí vlastně tohle jeho chování tolik štve - daleko více než cokoli jiného*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 09, 2014 5:57 am

Vzhlédl jsem, tudíž jsem ji nebránil zvednout můj obličej. Zadíval jsem se ji do očí, přičemž jsem jsem po chvíli zakroutil hlavou. Tak jak jsem klečel, jsem pustil její ruce a pevně jsem ji objal, přičemž jsem si hlavu opřel o její břicho. Nechci se tě vzdát, jen... Nikdy jsem se nehnal do beznadějných bojů. Zamumlal jsem, aniž bych vzhlédl, přičemž jsem zavřel obě oči.
Nyu Q__Q:
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 09, 2014 6:04 am

Beznadějných bojů... *zopakovala po něm tiše a jen mírně zavrtěla hlavou, přitom svou dlaní lehce přejela po jeho vlasech, když ji takhle objímal, přitom si ale skousla ret a trošku uhnula pohledem.* Takže... Co teda chceš dělat? Chceš se přestat stýkat, jak jsi říkal předtím? *zakroutila hlavou* Pokud myslíš, že je to dobré řešení... Já si to nemyslím. *zamumlala nesouhlasným tónem a trošku si ho přitom prohlédla*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 09, 2014 6:18 am

To co řekla mě přinutilo znejistět. Byl jsem přesvědčený, že to nemá cenu a měl bych prostě jen odejít. Když jsem ji ale takhle objímal a cítil jsem teplo jejího těla, nalomilo to tohle rozhodnutí. Chvíli jsem byl ticho, než jsem zakroutil pomalu hlavou. Ne. Na to prostě nemám. Tohle říct bude moje ego ještě dost dlouho bolet, pokud se z toho vůbec vzpamatuje. Stále jsem se od ní neodtahoval, pevně jsem ji držel, což by muselo vypadat zvláštně, kdyby se tu teď někdo objevil, ale naštěstí byla ještě hodina.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down