Gympel (vyššia stredná)

textove RPG :: Hra :: R1

Strana 6 z 13 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next

Goto down

Re: Gympel (vyššia stredná)

Odoslať pre Eleria za Pi máj 09, 2014 6:23 am

*trošku znejistí, ale opravdu nechápe význam té jeho věty, když ji tu takhle pevně stále drží. Jinak by řekla, že to byla odpověď na ten její návrh - tedy spíš něco opačného, než návrh. Každopádně, dávalo to teď smysl? Tím si nebyla tak úplně jistá, ale to ostatně u něj skoro ničím. Vůbec nedokázala odhadnout to, co udělá v budoucí minutě, ani netušila, co si třeba myslí - prostě se v něm nevyznala.* Cože... Co nemá cenu? *zeptala se pro jistotu, aby si byla jistá, co tím vlastně myslí, přitom mu ale dlaní opět trošku projela vlasy*
Eleria

Počet príspevkov : 4392

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

Zobrazit informácie o autorovi http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 09, 2014 6:37 am

Jen jsem si povzdechl, přičemž jsem se ale zvedl a jednu ruku jsem ji přiložil na tvář. Nemá cenu se tě snažit vzdát. Řekl jsem, přičemž jsem se ji díval do očí. Tak to je bezvadný. - Opět si zase můj mozek našel nějaké připomínky k tomu co jsem řekl a já jsem se mu upřímně nedivil. Těmto situacím jsem se vždy jenom smál, nikdy by mě nenapadlo, že se do ní dostanu sám, a to ještě jenom díky tomu, že jsem se rozhodl před dvěma dny v R2 zaparkovat dále od klubu.
Saiichi

Počet príspevkov : 629

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 09, 2014 6:42 am

Heh? *zatvářila se dost zmateně, ale trošku se zasmála - možná na odlehčení situace, ale i tak bylo celkem vtipné, že si takhle stále protiřečil. Každopádně tohle dělala často. I když jí nebylo do smíchu, často se začala smát jen tak, aby trošku zlepšila tu atmosféru okolo. Její tváře trošku zčervenaly, a tak uhnula pohledem* Saiichi... Takže co ty vlastně chceš? *zeptala se ho dost zmateně, přeci jen vůbec nevěděla po včerejšku, dnešku a téhle situaci, co si má sakra myslet*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 09, 2014 6:53 am

Jen jsem zakroutil hlavou a podíval jsem se stranou. Na tuhle otázku bych rád znal odpověď, ale rozhodl jsem se odpovědět tou jedinou věcí, kterou jsem věděl jistě. Chci tebe, to je zatím jediné, co jsem pochopil. Odpověděl jsem a trochu smutně jsem se pousmál, jelikož to muselo vyznít zajímavě, jako kdybych neznal sám sebe. Myslel jsem si, že se znám, ale ona mě rychle vyvedla z omylu.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 09, 2014 6:57 am

*trošku překvapeně zamrkala a sklopila pohled* Jak jsem říkala - stále máš čím překvapovat... *odpověděla trošku smutně, protože tohle byla opravdu svízelná situace. Chvilku měl pocit, že se vzdá, pak zase ne - nevyznala se v tom, ale pokud to cítil takhle, tak ji opravdu překvapil, protože když tak chladně odmítl tu dívku, přitom to jeho obvyklé lehce arogantní chování, jako by zmizelo, z čehož byla opravdu zmatená. Snažil se jí tímhle chováním získat, anebo takový vážně úplně nebyl? Lehounce ho objala a zavrtěla hlavou* Nevyznám se v tobě. *zamumlala nakonec*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 09, 2014 7:14 am

Tak teď už je asi pozdě... Idiote. Proběhlo mi hlavou, přičemž jsem se jen trochu pokřiveně usmál. Upřímně? Udělala jsi ve mě takový zmatek, že se v něm nevyznám ani já sám. Řekl jsem s úsměvem, přičemž jsem se po chvíli ještě trochu zasmál. Upřímně jsem nevěděl, co si ona myslí, jelikož jsem byl moc soustředěn na to si nějak uspořádat vlastní myšlenky. Podíval jsem se stranou na hodiny a uvědomil jsem si, že jsme tu už skoro celou jednu hodinu.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 09, 2014 7:19 am

*podívala se na hodiny také, přičemž se zasmála a rozhodla se přitom změnit tohle pro oba trošku depresivní téma* Počkáme si na profesory, abychom byli seřváni, že nechodíme do hodin? *zeptala se ho s mírnějším úšklebkem. Přeci jen ta atmosféra opravdu chtěla trošku provětrat. Tady nebylo co řešit, oba dva věděli, jak na tom jsou, teď už víc nevyřeší, to vyřeší čas, anebo se to prostě vyřeší samo, teď by se tím ale neměli zabývat*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 09, 2014 7:23 am

Ocenil jsem, že změnila téma, přece jenom tohle by nebylo moc příjemné téma pro kohokoliv a obzvlášť pro někoho jako jsem já. Nooo... Tak pokud chceš, můžeme si počkat, nebo tě samozřejmě můžu pozvat na večeři. Řekl jsem pobaveně, přičemž jsem se zeširoka usmál. Měl jsem v plánu se tak trochu srovnat a začít se opět chovat normálně, jelikož nemělo cenu to tímto způsobem dále řešit.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 09, 2014 7:31 am

Na večeři? *zeptala se ho trošku pobaveně, ale musela uznat, že to zní docela pěkně* No, nechtěla bych být seřvána po tom, co mě pozvala profesorka na dějepisnou soutěž, mimochodem... Slyšela jsem, že je to i pro vyšší ročníky, spojené hodnocení, takže by teoreticky prváci měli být v nevýhodě, ale neměl bys o to zájem? *zeptala se ho s úsměvem* Mohl bys mi být dobrým soupeřem. *dodala poté s takovým dost vyzývavým pohledem, přitom ale vyšla směrem k východu, nestála od něj moc daleko, přeci jen. Opravdu se rozhodla - už tak moc nechodila do hodin, navíc tady to chodilo už jinak než na základce - kdykoli ji mohli i s takovými výsledky vyhodit, kdyby chtěli, ale vzhledem k tomu, že tak dobře reprezentovala školu, neudělali to, protože by se jim to nevyplatilo*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 09, 2014 7:41 am

Pomalu jsem vedle ní vyšel ven, přičemž jsem už automaticky zamířil ke svému autu a aniž bych si to nějak uvědomoval, otevřel jsem dveře spolujezdce a čekal jsem až nastoupí - Už jsem to dělal automaticky. Dobře, aspoň o tobě vím něco navíc - Že ráda prohráváš. Řekl jsem pobaveným tónem, přičemž jsem se hlasitě zasmál. Pokud se tam opravdu opravdu přihlásím, tak jenom kvůli tomu, abych ji mohl porazit - Přece jenom jsem byl docela soutěživý, pokud se to tak dalo nazvat.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 09, 2014 7:48 am

*nastoupila do auta a trošku se zasmála tomu, jak zareagoval, přičemž počkala, až nastoupí, aby slyšel, co mu na to odpoví, i když ta jeho odpověď ji dost pobavila - vážně si v dějepisu věřila* Hmm? Nepovídej. Myslím, že spíš ráda vyhrávám, navíc tady je dost reálná šance na úspěch. To je navíc jeden z mála předmětů, který mě vážně baví, takže se tomu věnuji. *dodala takovým dost sebevědomým tónem. Obvykle se jí sebevědomí až tolik nedrželo, ale když už věděla, že jí něco jde, prostě si věřila* Stále si tolik věříš? V tom případě výborně, přihlas se a uvidíme, jak to dopadne. Opovaž se mě pak ale opustit ještě než bude finále. *dodala s trošku vyplazeným jazykem*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 09, 2014 7:52 am

Nastoupil jsem do auta na místo řidiče, přičemž jsem se po její odpovědi hlasitě zasmál. Prosím, snaž se v tom finále trochu, abych neusnul. Odpověděl jsem ji provokativním tónem, přičemž jsem se zeširoka usmíval. Ona si sice očividně v dějepise věřila, ale to mě jakýmkoliv způsobem neodradilo, věřil jsem si natolik, že jsem svou výhru bral za skoro jistou. Nastartoval jsem auto, přičemž jsem vyjel směrem k nejbližší restauraci, do které jsem chtěl Eli vzít.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 16, 2014 8:04 am

Dorazil jsem ke škole, přičemž jsem před ní zaparkoval. Opět jsem zívl a rukou jsem si promnul oči, přičemž jsem si tou druhou prohrábl vlasy. Prosím, snaž se ignorovat všechny vražedné a pomstychtivé pohledy ostatních dívek, nemusíš se bát, ochráním tě. Řekl jsem a trochu jsem se zasmál - I když se na škole odehrávala soutěž, neznamenalo to volno úplně pro všechny žáky - "Mimo provoz" bylo jen jedno patro, konkrétně to druhé. Vystoupil jsem z auta a jakmile vystoupila i Elerí, propletl jsem prsty své ruky s těmi jejími a jemně jsem ji stiskl ruku, přičemž má druha ruka spočinula v mé kapse. Takto jsem s Eli vešel do školy.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 16, 2014 8:12 am

*jakmile vystoupila z auta, trošku starostlivě si ho prohlédla - třeba v té škole nakonec usne, všechno se tomu tak tvářilo, ale třeba je dost odolný.* Mmm... To se ti opravdu lehko říká, když mám každý den s tebou pocit, že na mě v nejbližší době nějaká dívka bude chtít spáchat atentát, a bude jí jedno, jestli bude sebevražedný. *zasměje se a jen zavrtí hlavou. Jemně stiskla jeho ruku a vstoupila s ním do školy, ihned se na ně začaly upínat pohledy ostatních, a tak si jen tiše povzdechla a došla ke schodům, přičemž se ještě zamyslela, jestli to je v druhém patře, pak tam ale vystoupila. Došla až k učebně, kde se soutěž měla odehrávat a potichu vstoupila, opravdu očividně přišli na poslední chvíli. Bylo tam dost lidí a všichni vypadali opravdu nadrceně, polovina z nich - takoví ti typičtí šprti. Zahlédla svou učitelku na historii a jen se na ni trošku pousmála, ona zpočátku také, ale když zahlédla Saiichiho, její pohled ztuhl*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 16, 2014 8:16 am

Trochu jsem se porozhlédl po učebně a uchechtl jsem se, přičemž mi bylo úplně jedno, že si této mé reakce všimnou ostatní. Je mi jich líto snad ještě více než tebe, všichni dnes půjdou domů zklamaní. Zašeptal jsem směrem k Eli, přičemž když jsem spatřil profesorku historie a povšiml jsem si jejího výrazu při pohledu na mě, jen jsem se pousmál takovým nepříjemným pokřiveným úsměvem. Jsem hold oblíbený u všech učitelů. Pronesl jsem tichým tónem a upíral jsem chvíli na profesorku svůj pohled, než jsem se opět podíval na Eli a můj úsměv se opět stal takovým laskavým.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 16, 2014 8:20 am

*také si všimla profesorčina pohledu, což ji trošku zarazilo - pokud byl Saiichi tak chytrý jak říkal, proč by ho učitelé neměli mít rádi? Ale očividně, pokud se choval nějak arogantně na hodinách, tak se nebylo úplně čemu divit, každopádně, to ona neměla tu možnost pochopit.* Je ti jich líto? Páni - já tě nepoznávám. *trošku se zasmála, což v téhle atmosféře, kde všichni byli úplně rozhození, zamyšlení a snažili se toho zapamatovat co nejvíce... Zatímco Eli se Saiichim se tu jen tak smějí* Mě ale nezmiňuj, hodlám ti to pěkně zavařit. *zašeptala a pevněji přitom stiskla jeho ruku*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 16, 2014 8:29 am

Trochu jsem se pousmál a trochu jsem se sehnul, abych mohl Eli letmo krátce políbit - Bylo mi úplně jedno, kolik tu bylo lidí, navíc to byl naprosto nevinný letmý polibek. Uvidíme se ve finále. Řekl jsem a poté jsem se zachechtal, přičemž jsem pustil její ruku a popošel jsem směrem k jedné z mála volných lavic, ke které jsem si sedl a pohodlně jsem se opřel o židli. Všichni tady vypadali nervózně a soustředěně, zatímco já jsem jen kroutil hlavou a usmíval jsem se, přičemž jsem čas od času přejel pohledem k profesorce, přičemž jsem na ni provokativně jedním okem mrkl.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 16, 2014 8:58 am

*pousmála se a jen si také sedla do lavice - očividně jí věřil, že se tam dostane - ostatně jako si věřila ona. Profesorka jen přišla k Saiichimu a zavrtěla nad ním hlavou* Co tu děláte? Soutěž za nedlouho začne - doprovod? *trošku ho přejela pohledem, a pak se otočila na Eli, která v tu dobu ale koukala jinam. Prostě si nemohla připustit, že přišel takhle bez pozvání, každopádně ho teď už vyhodit nemohla, když přišel, navíc musela uznat, že má celkem dobré naděje na úspěch. Za tu dobu přišel před tabuli organizátor a profesorka se musela stáhnout do rohu, vypadal dost přísně a i se tak choval* Tak, ticho! *vykřikl a křídou načmáral nějaký čas na tabuli a všichni ještě vypadali více vyklepaně než předtím.* Čas testu - začínáme za 2 minuty! *mezi tím rozdali otočené testy, ale on ještě musel zadat instrukce* 60 otázek musíte stihnout za 45 minut, není čas tu dlouho nad něčím přemýšlet, ale otázky jsou postaveny poněkud složitěji, na to vás musím upozornit. Pozorně si přečtěte otázky, odpovídejte na to, na co se vás ptají, pokud odpovíte na něco jiného, odečtou se vám body... A teď k tomu. Ano, body se odečítají! *předpokládal, že by se někdo dříve nebo později zeptal, a tak odpověděl dříve, než se to stalo* Pro základ nemáte žádné body, takže se můžete dostat do mínusu - za špatně zodpovězenou otázku máte -bod. Za dobře zodpovězenou otázku 3-5 bodů, záleží na typu otázky. V testu máte napsané, za co je kolik bodů. To je první část. Nějaké dotazy? *zeptal se třídy a když se nikdo nehlásil, prostě pokračoval, aniž by čekal nějakou delší dobu, nepředpokládal, že se tu někdo na něco bude ptát* Výborně, tak k druhé části - to je ústní část. Do ní postoupíte nehledě na tom, jak jste napsali test. V ústní části není možné ztratit body. Jde o to, že rychle odpovíte na položenou otázku, ale pozor! Vždy proti sobě postavíme dvojici, kde se vlastně soutěží o to, kdo první řekne správnou odpověď. Pokud se stane to, že jeden odpoví špatně, má druhý šanci odpovědět do jedné minuty, aniž by byl nějak omezován limitem toho, jestli neodpoví jeho soupeř dříve, protože v tu dobu on odpovídat nesmí do té doby než uběhne ta minuta, anebo pokud ten druhý také neudělá chybu, a proto zvažujte, zda budete tipovat. Nevyplácí se to. *rozhlédl se po třídě a někteří vypadali opravdu udiveně, ale nevšímal si toho a pokračoval* Samozřejmě tu jde tedy o správnost i rychlost, kdyby náhodou věděli oba odpověď, pak vyhrává ten, kdo byl rychlejší. Pokud by se náhodou stalo, že nebude jasné, kdo to řekl rychleji, pokládá se náhradní, rozhodující otázka. Pokaždé jeden prostě vypadne, a tak nám to tu bude řídnout celkem rychle, pokud se stane, že ani jeden nebude vědět odpověď, tak ještě rychleji, protože vypadnou oba. Pokud se to ale stane ve finále, bude položena jiná otázka. *trošku škodolibě se usmál, jako by jim přál všechno nejhorší - tenhle profesor byl celkem vyhlášený svou přísností a takovým tím... Překvapujícím způsobem zkoušení a písemek, kde si vymyslel vždy něco, co nemůže skoro nikdo vědět. Fungovalo u něj známkování ve stylu - Nauč se vše co můžeš, a máš za 3. Za 2 mám já - profesor a za 1 Bůh.* Co se týká bodování téhle ústní zkoušky. Představte si milionáře - hodnota peněz se zvyšuje. Tady to funguje stejně. Začínáme s jednoduššími otázkami, které se logicky ztěžují. Stejně tak se zvyšují i body. Začínáme na jednom. Ve druhém kole je možnost získat body dva, v pátém 5. To se tuším dá chápat celkem dobře. Ten, kdo prohraje, nedostává žádné body. Za obě části se body sčítají, případně odečítají, pak samozřejmě vyhrává ten, co má nejvíce bodů. Dotazy? *rozhlédl se po třídě a čekal, jestli se někdo nepřihlásí, protože tohle už bylo o něco složitější, navíc je možné, že se o něčem zapomněl zmínit. Tyhle zkoušky byly celkem těžké, ale očekávalo se, že tady budou studenti, co na to mají*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 16, 2014 7:20 pm

(Tobě je asi můj zrak naprosto ukradený, co? Very Happy )
Celou dobu jsem jen sledoval toho organizátora a poslouchal jsem - Tenhle typ kantorů byl většinou ten, co se mnou mívali problémy. Byli zvyklí na to, že mají nad studenty jistou dominanci, prostě si proti nim nikdo nedovolil říct ani slovo, na rozdíl ode mě, i když jsem se nikdy nezastavoval u slov. Každopádně když pořád takhle mluvil, bez ostychu jsem zívl, což byl takový jemnější způsob vyjádřit to, jak moc mě výklad zajímá. Když nakonec skončil, využil jsem toho obvyklého "Dotazy", což nikdy neříkalo přesně, na co se máme ptát, i když to bylo logicky naprosto jasné. Já jsem jen zvedl ruku a počkal jsem, až mě dotyčný kantor vyvolá. Mám jen jednu otázku. Chováte se takhle povýšeně už od narození, nebo je to jen nějaký komplex? Docela se totiž zajímám o mentální poruchy člověka a vy jste velice zajímavý případ. Zeptal jsem se, jako kdyby to byla naprosto normální otázka, i když jsem se poté pokřiveně usmál. Profesorka udělala z jednoho pohledu dobře, že mě sem nepozvala, což teď musela pocítit daleko víc než normálně. Navíc jsem něco takového udělal, jelikož jsem neuznával jakékoliv autority a tenhle "profesor" si ji za prvé neuměl vydobýt vůbec u nikoho normálním způsobem a za druhé vypadal, jako kdyby se považoval za nedotknutelného, nebo něco takového, což bylo potřeba pozměnit.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 16, 2014 10:58 pm

*jen se trošku zašklebil té jeho poznámce - moc dobře věděl, že tohle je provokace, navíc tenhle student s jeho chováním byl nejspíš vyhlášený na celé téhle škole. On však nebyl hloupý, a tak nad ním jen zavrtěl hlavou, přeci jen moc dobře věděl, že neřekl jasně, na co se mají ptát, čehož Saiichi prostě jakožto takový typ studenta, musel využít, a proto si musel odpustit poznámku o tom, že Saiichi by mohl být vyhozen, pokud tímhle stylem bude pokračovat. Tu jeho otázku ignoroval a jen se ještě optal ostatních, pokud mají jiné dotazy, když se ale nikdo nehlásil, řekl, aby si všichni otočili své testy, že mohou začít, pak se odebral do ústraní. Eli se trošku uculila v době, kdy Saiichi měl takovou poznámku, ale lehla si na lavici, aby si toho nikdo nevšiml - už takhle nejspíš bude mít problémy kvůli tomu, že ho sem vůbec vzala, ale nejspíš se s tím bude muset nějak smířit. Líbilo se jí, jak si Saiichi dokáže tu svou otázku odůvodnit, navíc takovým způsobem, proti kterému by nikdo nemohl říct ani ň. Jen otočila test a pustila se do odpovídání*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 16, 2014 11:08 pm

Jen jsem se trochu zachechtal a zakroutil jsem hlavou, poté už jsem jen otočil test a začal jsem s odpovídáním na otázky. Přišly mi až směšně jednoduché, ale to mohl být jen můj pocit, nevěděl jsem totiž, jak jsou na tom ostatní. Doufal jsem, že mi nějakým způsobem odpoví, docela jsem se totiž nudil a navíc jsem chtěl zrovna jemu trochu srazit sebevědomí, většinou, ne li vždy, jsem byl totiž schopen pře argumentovat kantora takovým způsobem, že není jak na to odpovědět, což je v tom lepším případě rozzuří, v tom horším to prostě jen vzdají.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 16, 2014 11:15 pm

*po nějaké době odpověděla na všechny otázky, tím, jak odpověděla, si byla až moc jistá, že je to dobře. Bylo to zhruba po dvaceti minutách, ani se nedostala do půlky limitu, který na to měli. V podstatě ani nepřemýšlela nad tím, co píše - psalo se to tak nějak samo a ten čas, který jí zabralo vyplnění testu, spíš zabralo jen napsání odpovědí, nic jiného. Když profesor říkal, že jsou to těžší otázky, no, nejspíš to tak bylo, protože většina třídy ještě zadumaně koukala na test a někteří vypadali dost bezradně. Ona si jen podepřela hlavu dlaněmi a zapřela se o židli, pak se podívala směrem k Saiichimu, jak na tom je on*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 16, 2014 11:22 pm

Svůj test jsem dopsal několik vteřin po Eli, přičemž jsem jen odložil tužku a opřel jsem se o židli. Rukou jsem si opět promnul oči - Měl jsem problém s tím je udržet otevřené, ale pořád jsem se cítil na to, že budu schopný vyhrát. Poté jsem se porozhlédl po třídě. Pobavilo mě, jak se všichni tváří soustředěně, i když jsou naprosto bez šance. V tu chvíli mě napadlo podívat se na Eli, abych zjistil jak na tom je. V tu chvíli už se na mě dívala a vypadalo to, že je hotová. Trochu jsem se usmál a mrkl jsem na ni. Vypadalo to, že to, jak si věří, je skutečně oprávněné, ale nijak mě to nerozhodilo.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Pi máj 16, 2014 11:28 pm

*všimla si, že byl hotový také opravdu dost rychle, a tak se jen malinko zašklebila, ale tenhle její odvážlivý pohled opadl ve chvilce, když si všimla jeho únavy. Trošku starostlivě si ho chvilku prohlížela, ale pak nad tím jen zavrtěla hlavou. Proč by ho měla litovat v takovou chvilku? To je nesmysl... Prostě se potom vyspí a bude to v pohodě. Po nějaké době skončil časový limit a profesor sebral papíry, přičemž někteří studenti vypadali dost zdeprimovaně, jako by to třeba nestihli, ale s tím už se nedalo nic dělat* Máte 10 minut přestávku - můžete se najíst, dojít si na záchod, probrat vše, co je potřebné. *oznámil jim a s testy opět odkráčel. Eli se pomalu zvedla a docapkala k Saiichimu, přičemž se trošku zasmála* Ty jsi trdlo. *zamumlala tiše*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Pi máj 16, 2014 11:43 pm

Trochu jsem se pousmál a jakmile ke mě Eli přišla, jen jsem ji jemně vzal za ruku. Já a trdlo? Pročpak? Zeptal jsem se nevinně, přičemž jsem se ale trochu zasmál. Bylo mi jasné, co tím myslí, ale nečekal jsem takovou reakci. Spíše jsem čekal, že mě přejede takovým tím mrazivým pohledem s otázkou "Co to sakra děláš", ale potěšilo mě, že se kvůli ní nemusím držet zpátky, když mě napadne udělat něco takového.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down