Gympel (vyššia stredná)

textove RPG :: Hra :: R1

Strana 4 z 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Goto down

Re: Gympel (vyššia stredná)

Odoslať pre Saiichi za St máj 07, 2014 10:57 pm

Trochu jsem se zašklebil a korunu jsem téhle situaci nasadil tím, že jsem ji něžně políbil na ucho, poté jsem se trochu zachechtal a opět jsem se vzpřímil. Neboj se, před případnými atentáty se tě pokusím ochránit. Řekl jsem pobaveně a poté jsem se zamyslel. Já jsem se školou neměl žádné potíže, ale nevěděl jsem jak je na tom ona. Raději jsem se tedy zeptal na něco jiného, než jsem původně chtěl. Co děláš po škole? Zeptal jsem se s úsměvem, přičemž jsem se ji zadíval do očí. Pomalu se blížil konec přestávky, tudíž se chodba začala vylidňovat.
Saiichi

Počet príspevkov : 629

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za St máj 07, 2014 11:05 pm

*překvapeně zamrkala a trošku jí zčervenaly tváře, trošku uhnula pohledem a zvedla ruku, jako by mu chtěla vrazit facku, nakonec se ale udržela a neudělala to* Ts... *zamumlala trošku rozpačitým hlasem a podívala se na dívku, která naštvaným krokem mířila směrem k nim. Byla už jedna z mála lidí, kteří ještě zůstali na chodbě. Byla to jedna z jeho bejvalek, ale takových těch "novějších", co se ještě úplně nesmířila s rozchodem. Celkem pěkná dlouhovlasá černovláska s modrýma očima* Co... Co to děláš, Saiichi?! To tak brzy zapomínáš?! *křikla směrem k němu, když přišla k nim. Eleria vlastně díky tomuhle ani nestihla odpovědět na jeho otázku, až tak ji zaskočilo, se to tu zase děje, ale nemohla říct, že by něco takového neočekávala*
Eleria

Počet príspevkov : 4392

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely

Zobrazit informácie o autorovi http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za St máj 07, 2014 11:12 pm

Jen jsem se zasmál tomu, jak přemýšlela nad tím, jestli mě praštit nebo ne. Bylo to zvláštní, ale svým způsobem jsem byl rád, že to aspoň naznačila, když už mi ji opravdu nedala. Nevěděl jsem přesně proč, ale užíval jsem si takovou tu výzvu stojící přede mnou. Nakonec jsem se jen podíval na tu dívku, co k přišla směrem k nám. No bodejť, že se s tím ještě nesmířila, když jsem se s ní rozešel teprve včera, těsně předtím, než jsem potkal Eli. Není na co zapomínat. Odpověděl jsem chladně, přičemž jsem se trochu pokřiveně usmál. Takto jsem odpovídal často, jelikož ta její otázka nebyla vůbec neobvyklá.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za St máj 07, 2014 11:17 pm

A to jako myslíš vážně?! Tolik se toho stalo, a ty si pak jen tak v klidu řekneš - "Je konec"?! *vykřikla naštvaně a probodla přitom Eli pohledem, ale dál si jí nijak nevšímala. Vypadalo to tak, že ta dívka je dost naštvaná, i když měla nejspíš jistý důvod, jen si prostě nezvykla na tu Saiichiho povahu, která ale nejspíš byla nevyzpytatelnější než si Eli vůbec mohla myslet. K ní se choval opravdu hezky, ale netušila, jestli je to tak, že se ze začátku k dívkám chová hezky, ale pak se to opravdu až nepěkně rychle změní*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za St máj 07, 2014 11:21 pm

Jen jsem ji chytl za bradu a podíval jsem se ji chladným pohledem do očí. Prostě je konec, smiř se s tím a hlavně tady nedělej scény. Jsi stejná jako tvůj bratr, kterého si mimochodem můžeš jít vyzvednout do mé třídy, má asi zlomený nos a pochroumaná žebra. Odpověděl jsem ji naprosto chladně a bezcitně, poté jsem ji jen pustil. Nechtěl jsem tohle řešit tady a teď, vlastně jsem to nechtěl řešit vůbec. Nebyla ale jediná, která se takto chovala - Prostě nedokázala pochopit jediný fakt, už mě prostě nebavila.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za St máj 07, 2014 11:29 pm

*vytřeštila oči a vrazila mu facku, měla na to odvahu, i když si všimla toho šrámu na jeho tváři, i když věděla, že proti němu nic nezmůže* Cože jsi to udělal?! Ne, budu tady dělat scény, ať tahle dívka... *ukázala přitom na Eli*...ví, co jsi zač, protože si očividně ještě nevšimla! *Trošku jí vyděsilo, co řekl o jejím bratrovi - co mu tak mohl udělat, a proč? Ale ona sama už od něj čekala jen to nejhorší, už jen kvůli tomu, že mu prostě nemohla odpustit to, co udělal. Eli zatím jen nadzdvihla obočí a podívala se na Saiichiho, přičemž ale neřekla ani "bů"*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za St máj 07, 2014 11:34 pm

Dlaní jsem přejel po své tváři v místě, kam mě trefila její facka. Jen jsem se usmál takovým nepříjemným úsměvem, přičemž jsem ukázal na šrám na mé tváři. Má moc ochranitelské sklony, takže se mu jeho první rána nevyplatila. Jakmile ale ukázala na Elerí, můj výraz se rapidně změnil. Chytil jsem ji za tu ruku a s pevným stiskem jsem ji tu ruku opět srovnal tak jak byla. Eli z toho laskavě vynech, nemůže za to, že nejsi schopná se smířit s tím, že o tebe nemám zájem. Řekl jsem trochu výhružnějším tónem, ale stále jsem mluvil potichu, narozdíl od ní.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za St máj 07, 2014 11:40 pm

A divíš se mu, po tom, co jsi udělal?! *v jejích očích se už objevily i slzy, spíš to bylo tak, že z toho byla spíš smutná než naštvaná, každopádně ten smutek se smísil s tím, že políbil Eli předtím na ucho, což pro ni prostě den po rozchodu bylo nemyslitelné. Trošku přivřela oči a zatnula zuby, když ji takhle chytl tu ruku, přeci jen to dost zabolelo, což naznačovalo i takové tlumené zakňučení* Snažíš se udělat dobrý dojem, huh? No, na to máš schopnosti dobré, to uznávám. *svou ruku se přitom snažila vykroutit, přičemž ho stále probodávala pohledem*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za St máj 07, 2014 11:45 pm

Divím se jeho blbosti, jelikož mu předtím asi nedošlo, s kým to sakra mluví. Pak jsem pustil její ruku, přičemž jsem ji probodl teď už celkem rozzuřeným pohledem. Tohle mě přestávalo bavit, navíc to nebylo příjemné ani pro Eli, jak jsem tipoval. Taky by sis měla uvědomit, že takových jako jsi ty můžu mít na každém prstu deset, nejsi ničím výjimečná, ani zajímavá, sakra vždyť nejsi ani výjimečné hezká! Divím se, že jsem s tebou vydržel vůbec tak dlouho. Řekl jsem a doufal jsem, že jí tohle bude stačit a prostě odejde, protože pokud ne, tak už bych se musel přestat ovládat úplně.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za St máj 07, 2014 11:54 pm

C-Co... *po tvářích jí začaly téct slzy* Idiote!! *vrazila mu ještě jednu facku, a pak prostě s pláčem utekla směrem k jeho třídě, kde údajně měl být její zmlácený bratr. Eleri si jen Saiichiho naprosto neprůhledně prohlížela, ale neřekla na to ani slovo, to, co se tu odehrálo bylo prostě zvláštní, proč se takhle choval k jeho bývalé holce, dobře, i když byla trošku uřvaná, ale pokud se s ní nějak nehezky rozešel bez jakéhokoli důvodu, možná se to dalo i chápat. Nejspíš měl ale pravdu s tím, že takových by mohl mít opravdu hodně podle toho, co viděla, i když co si všimla, tak ta dívka celkem pěkná byla. Je Saiichi až tak moc vybíravý, anebo se jí prostě jen chtěl zbavit?*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za St máj 07, 2014 11:58 pm

Jen jsem znechuceně zakroutil hlavou a chvíli jsem se za ní ještě naštvaně díval. Po pár vteřinách jsem se opět podíval na Elerí, tentokrát už s trochu klidnějším pohledemGomen, je mi líto, že jsi musela být svědkem něčeho takového. Řekl jsem omluvným tónem. Doufal jsem, že ji to naprosto neodradilo od toho se se mnou stýkat, i když to byla naprosto reálná možnost. Díval jsem se Eli zpříma do očí a stále jsem se snažil o takovou tichou omluvu mimikou obličeje.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Št máj 08, 2014 12:03 am

*chvilku se na něj jen tak nevěřícně dívala, ale pak si tiše povzdechla. Byl tohle takový jeho způsob hry?* Ta dívka je z druhé třídy prváků... *zkonstatovala překvapeně, i když to vlastně nic jiného neřeklo. Samozřejmě jí ale tenhle incident nijak moc neodradil, i když ty jeho poslední fráze ji překvapily - předpokládala ale, že to řekl kvůli tomu, aby už šla pryč, nechtěl se s ní o tom bavit, což by pochopila, protože prostě to chtělo jen čas, než se s tím rozchodem smíří, očividně to totiž zpět brát nechtěl* Předpokládala jsem, že s některou tvou fanynkou jsi chodil, samozřejmě. *odpověděla nakonec s menším úšklebkem na tu jeho omluvu*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Št máj 08, 2014 12:09 am

Jen jsem se pousmál a zakroutil jsem hlavou. Vypadalo to, že ji to nějak nepřekvapilo nebo neodradilo, což bylo jen dobře. Dvěma prsty jsem jeden z pramínku vlasů, který ji spadal do obličeje, zastrčil za její ucho, přičemž jsem se jen více pousmál. Stejně se ti ale omlouvám. Zopakoval jsem svou omluvu. Poté jsem chtěl tak nějak ulehčit atmosféru, takže jsem se rozhodl pokračovat tam, kde nás přerušila ta černovlasá dívka. Tak to abych se zeptal znova. Co děláš po škole? Zeptal jsem se s úsměvem, přičemž jsem se ji zadíval už o něco přirozeněji do očí.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Št máj 08, 2014 12:12 am

Co...Dneska? *zeptala se jakoby sama pro sebe a snažila se chvilku vzpomenout, co je to vlastně za datum a za den* Dneska nejspíš nic. *odpověděla s úsměvem a trošku nervózně se přitom podívala na kapsu, kde měla mobil. Proč se jí ještě Kenshin nebo Shin neozvali, jestli jsou v pořádku? Musela uznat, že nějakým způsobem jí to trošku rozhodilo, nevěděla, co s nimi je a sama jen tak utekla od toho, co se tam dělo*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Št máj 08, 2014 12:17 am

Můj úsměv se trochu rozšířil, přičemž už byla chodba úplně prázdná, jelikož už dávno začala hodina. Můžu tě někam pozvat? Třeba do kina? Zeptal jsem se s úsměvem, přičemž jsem si rukou bezděky prohrábl vlasy. Kino bylo to první, co mě napadlo a podle mě to nebyl ten nejhorší nápad, právě naopak - Sice jsem nevěděl, jaký je v kině program, ale podle mě by nebyl problém si vybrat až na místě.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Št máj 08, 2014 12:22 am

*trošku se pousmála, když se jí takhle zeptal, i když stále byla dost rozhozená z toho, že se neozvali, to se ale snad dalo vyřešit až pak ne?* Myslím, že taková pozvánka se snad ani odmítnout nedá. *odpověděla s úsměvem a jen se letmo podívala na hodiny. Nevypadalo to, že by se chystala na tu hodinu jít, ale překvapilo jí, že Saiichi je na tom úplně stejně - přeci jen od něj to nečekala, když na první pohled vypadá opravdu jako pilný studentík, ale první pohled očividně klame*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Št máj 08, 2014 12:31 am

Trochu jsem se pousmál, přičemž pohled v mých očích trochu pookřál. Dobrá. V kolik tě mám vyzvednout? Zeptal jsem se s úsměvem, přičemž jsem zaslechl z chodby nějaký hluk. Bylo to takové fňukání, společně s těžkými kroky. To byla moje bejvalka, která marně podpírala svého bratra. Její bratr mě probodl nenávistným pohledem, ale nic si nedovolil, ne po tom výprasku, který obdržel, když mě poprvé napadl.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Št máj 08, 2014 12:35 am

*všimla si těch dvou, ale raději na ně nekoukala moc dlouho, přeci jen je nijak moc neznala a nechtěla na sebe v tomhle ohledu moc upoutávat pozornost.* Na tom nezáleží, jakýkoliv čas si od téhle chvilku vybereš, nejspíš budu moct. *odpověděla s trošku menším úšklebkem - přeci jen se ve škole déle zdržovat nechtěla, nehledě na to, že sem stejně moc nechodila, a přesto na tom rozhodně nebyla nikterak hůř než její spolužáci, kteří sotva někteří procházeli z předmětů, při kterých si v klidu pospávala*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Št máj 08, 2014 12:40 am

Ještě chvíli jsem se díval na ty dva, přičemž jsem se pokřiveně usmíval. Po chvíli jsem se ale opět podíval na Eli a můj úsměv byl zase takový milý a přívětivý. No, já osobně se tady nepotřebuju moc dlouho zdržovat, takže... Odpověděl jsem zamyšleně, přičemž jsem tady opravdu nepotřeboval sedět moc dlouho. Školu jsem zvládal, i když jsem se tu moc nezdržoval, vlastně dnes jsem tu byl jen kvůli tomu, že jsem Eli slíbil, že si ji tu najdu.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Št máj 08, 2014 12:45 am

*trošku se zasmála té jeho odpovědi. Vypadalo to tak, že jsou na tom opravdu stejně* Výborně, v tom případě půjdeme za školu? Co bys tu chtěl dělat dalších pět hodin? *zeptala se ho s takovým pobaveným úsměvem, přičemž už se opravdu nepodívala stranou. Je pravda ale, že ji dost zajímalo, co v tom kině dávají, protože většinou do něj šla jen cíleně, málokdy se jí stalo, že by šla do kina, aniž by předem věděla, co tam dávají, maximálně tak, když ji přemluvila nějaká kamarádka*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Št máj 08, 2014 12:52 am

Trochu jsem se zachechtal, když řekla to co řekla. Nečekal jsem, že něco takového navrhne zrovna ona, přece jenom nevypadala jako někdo, kdo by chodil za školu, nebo tak něco. Dobrá, takže můžeme vyrazit hned? Zeptal jsem se s úsměvem, přičemž jsem si ji zaujatě prohlížel. Stejně jak tvrdila ona, že ji neustále překvapuji, tak to samé jsem mohl pronést já o ní. Každopádně jsem si také vzpomněl na to, co jsem udělal, že to tak vyprovokovalo tu černovlasou žárlivou dívku a donutilo mě to se pousmát.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Št máj 08, 2014 12:56 am

Co se tak směješ? Překvapilo tě to? *zeptala se ho s úsměvem, ale pak prostě vyrazila jednoduše směr východ, už tu nechtěla vážně být. Také to měla tak, že sem šla spíš kvůli němu než škole samotné, navíc to kino vypadalo tak lákavě, že nechtěla už na školu ani pomyslet. Jakmile vyšla ven ze školy, prostě jen zaklonila hlavu a trošku se protáhla, přeci jen to ležení na lavici způsobilo to, že byla taková trošku znehybněná.*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Št máj 08, 2014 12:59 am

Ale vůbec né, jen jsem tě nepovažoval za takovou rebelku. Odpověděl jsem ji pobaveně, přičemž jsem vyšel za ní ven. Ale copak? Potřebuješ snad masáž? Zeptal jsem se pobaveně, když jsem procházel kolem ní a všiml jsem si, jak se protahuje. Vytáhl jsem z kapsy klíčky od auta a dálkově jsem ho odemkl, jelikož stálo opodál. Poté jsem došel až k němu a opět jsem otevřel dveře spolujezdce a s úsměvem jsem se díval na Eli.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Eleria za Št máj 08, 2014 1:02 am

Rebelku... *zasmála se tomu jeho výrazu* Proč mám do té školy chodit, když jsem na tom lépe než většina mých spolužáků? *zeptala se ho s úsměvem, a pak jen přikývla* Jestli budeš tak hodný? *zeptala se ho pobaveným tónem - nemyslela to vážně. Přišla k jeho autu, přičemž když jí otevřel dveře, jen se pousmála a posadila se na "sedadlo smrti".* Pán je gentleman. *zamumlala si v podstatě pro sebe a prohlédla si ho*
Eleria

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Saiichi za Št máj 08, 2014 1:06 am

Nechci se nijak chlubit Začal jsem, přičemž jsem ale zavřel dveře spolujezdce a obešel jsem auto, přičemž jsem nastoupil na místo řidiče a klíčky jsem strčil do zapalování. Také jsem opět potichu pustil rádio. Ale na masáže jsem odborník. Dokončil jsem svou přerušenou větu, přičemž jsem ještě z kapsy vytáhl sluneční brýle, které jsem obvykle nosíval při jízdě přes den. Takže pokud by byl zájem, stačí jen říct. Dodal jsem nakonec, přičemž jsem nastartoval auto.
Saiichi

Character sheet

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down