textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

+4
Yui Ishihara
Takahiro
Shin Takehiko
Eleria
8 posters

Strana 39 z 44 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44  Next

Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Eleria Ut jún 17, 2014 6:44 am

*také ucítila to samé, co on, už jen podle doteku se to dalo poznat, a tak se jen tak sama pro sebe pousmála a její úsměv se ještě rozšířil, když takhle vzdychl, přeci jen...Saiichi, když vypadal teď takhle bezbranně, působilo to na ni zvláštně, ale očividně tohle nenechal dělat každou dívku - to už bylo vidět minule, že se ihned pokusil převzít iniciativu. O to si tuhle chvilku užívala ještě více, cítila se výjimečně. Nepřestávala ale v tom, co dělala - tohle jí dalo ještě větší motivaci k tomu, aby pokračovala, opět párkrát obkroužila jazykem špičku, než pokračovala podobně, jen o něco nepravidelněji - tady nebyl čas na mluvení, přeci jen její pusa byla zaměstnána něčím jiným, navíc takovou chvilku mu tím nechtěla kazit*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Saiichi Ut jún 17, 2014 7:23 am

Trochu jsem si skousl ret a opět mi unikl menší vzdech. Tohle bylo... Úžasné, opravdu jsem ale nečekal, že s tím oplácením rozkoší bude tak úspěšná. Obvykle jsem si rozkoš vytvářel sám, nenechal jsem se obsluhovat dívkami, já jsem byl ten co přebíral iniciativu, ale asi jsem měl svůj přístup trochu pozměnit, jelikož jsem si zatím nic neužíval tak moc jako tohle.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Eleria Ut jún 17, 2014 7:41 am

*s úsměvem sledovala výraz v jeho obličeji, takový ten nevinný a andílkovský, který se u něj opravdu jen zřídkakdy, ale nehorázně ji to motivovalo. Podle toho, jak se tvářil, si byla celkem jistá, že vše dělá dobře, což jí stále a stále zvedalo sebevědomí, přeci jen tohle nikdy dřív nedělala. No, opět trošku zrychlila, protože si všimla, jak na tohle předtím reagoval, přitom se zapřela jednou dlaní o jeho hruď, které ta váha očividně nedělala sebemenší problém*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Saiichi Ut jún 17, 2014 7:55 am

Zeširoka jsem se usmál a tento výraz mi už zůstal. Každopádně, jakmile zase zrychlila tempo, po několika minutách jsem pociťoval, že se pomalu ale jistě blížím vyvrcholení. E-Eli? Doufám že počítáš s tím co nastane, jestli mě budeš dále takto rozmazlovat. Zašeptal jsem, ale oči jsem neotevřel, jen jsem si to dále vychutnával. Nechtěl jsem aby přestávala, jen jsem ji chtěl svým způsobem "upozornit" na to čemu se blíží...
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Eleria Ut jún 17, 2014 8:04 am

*když se jí takovým tónem zeptal, jen se pousmála a na chvilku se odtáhla, aby mu mohla odpovědět, její tvář po téhle otázce ale mírně zčervenala, i když na něco takového opravdu připravená byla* Samozřejmě... Počítám s tím. *špitla stále s úsměvem, ale to už se vrátila ke své původní "práci", přeci jen ho nechtěla až takhle ošklivě provokovat, nejspíš by nebyl úplně spokojený, což by chápala, protože ani ona se necítila dobře, když přestal, a to se nejspíš ani nedostala do téhle fáze.*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Saiichi Ut jún 17, 2014 8:11 am

Jen jsem se pousmál a zaklonil jsem hlavu, přičemž když se vrátila k tomu co měla rozdělané, opět jsem potichu vzdechl. Bylo to čím dál tím příjemnější, až jsem postupně cítil, že to za chvíli přijde... Tváře se mi zalily potem a sevřel jsem ruce v pěst, poté už došlo k vyvrcholení, přičemž jsem zaklonil hlavu ještě víc a skousl jsem si ret, poté jsem otevřel oči a ztěžka jsem oddechoval - Čelo jsem měl zpocené, stejně jako tváře. Svůj pohled jsem upřel na Eli a pokřiveně jsem se usmál.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Eleria Ut jún 17, 2014 8:18 am

*když vyvrcholil, trošku se zakuckala, ale nakonec to nějak zvládla a odtáhla se od něj, přičemž naposled olízla špičku, a pak už se zadívala do jeho očí - zvláštní pocit, ale cítila se nehorázně šťastně... Jazykem přejela přes jeho hruď, až se svým obličejem dostala k tomu jeho - rukou mu pak setřela pot z čela a stále mu opětovala ten oční kontakt. Nakonec ale uhnula pohledem a zčervenala* Ch-chceš pokračovat?...*špitla dost rozpačitě*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Saiichi Ut jún 17, 2014 8:23 am

Jakmile se takto dostala k mému obličeji a zrudla, pousmál jsem se. Zaujalo mě ale, co myslela tím "pokračovat". Tohle bylo pořád takové... Polovičaté, jelikož jsem s ní pořád nic úplně neměl, pokud by se to mělo brát doslovně. Své ruce jsem umístil na její boky a otočil jsem se tak, abych byl nad ní zase já, poté jsem se ji ale vážně podíval do očí. Záleží, jestli jsi na další krok připravená ty. Řekl jsem s takovým starostlivým pohledem na tváři. Záleželo mi na tom, aby byla připravená, než přistoupíme k tomuto, přece jenom... Pořád to byla panna, takže to pro ni určitě bylo důležité.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Eleria Ut jún 17, 2014 8:31 am

*její tep se trošku zrychlil, když se takhle opět dostal nad ní. Pak se ale také zadívala do jeho očí, nemělo smysl tu nic maskovat, její rozpačitost i nervozita musela být znát, ale také to byl tentokrát strach, kterému se nemohla úplně vyhnout, i kdyby chtěla - dle jejího názoru to ale bylo prostě normální* Já...Co si představuješ pod pojmem "připravená"?... Na tohle se nedá připravit, je to prostě... Takový impuls, že jsem tě o to požádala...Samozřejmě, že se bojím, ale to je normální, ne? *špitla trošku rozpačitě a pousmála se*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Saiichi Ut jún 17, 2014 8:37 am

Jen jsem uhnul pohledem, když ze sebe dostala tohle všechno - Jasně, není "připravená", protože to prostě nejde. Gomen, jen... Záleží mi na tom více než kdykoliv jindy. Přiznal jsem takovým nesmělým hlasem, protože říct něco takového pro mě nebylo normální, ale tak to prostě bylo. Byl jsem teď nerozhodný a zmatený. Má strach, to je jasné, sama to řekla, je nervózní a v rozpacích... Zatraceně na co čekáš? Už jsi se snad úplně zbláznil nebo co? - Ozývalo se mi v hlavě a musel jsem tomuto hlasu dát za pravdu - Asi jsem se zbláznil.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Eleria Ut jún 17, 2014 8:52 am

*zmateně zamrkala, když takhle odvrátil pohled a tímhle způsobem jí odpověděl. Jen svou rukou jeho hlavu natočila opět k sobě a lehounce ho políbila. Nebyla si úplně jistá, jestli se o ni prostě bojí, jestli si myslí, že není připravena, anebo neví, co bude následovat... Každopádně, musel vědět, že na tohle se člověk jen tak nepřipraví, prostě... To nějak zvládne, to je vše. Tohle mu ale sama navrhla i přesto, že to nejspíš bude bolet, ale snad se to dá nějakým způsobem vydržet...* S-Saiichi...*špitla s menším úsměvem* Důvod, proč jsem tohle ochotná udělat je ten, že...Že tě miluji, to je vše, co potřebuješ vědět. *špitla s povzbudivým úsměvem a dlaní přejela po jeho tváři - teď je to na něm. Pokud to nezvládne teď, je jasné, že to stejně bude muset zvládnout později. Byla zmatená z toho, že Saiichi reaguje takhle nejistě, vážně mu na ní asi záleželo, protože tohle rozhodně nebylo jeho typické chování, které by od něj každá dívka očekávala*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Saiichi St jún 18, 2014 1:58 am

Jen jsem se pousmál, jakmile mi tímto způsobem odpověděla. Naklonil jsem se hlavou k jejímu krku a něžně jsem ji políbil. Miluji tě. Odpověděl jsem ji s menším úsměvem na tváři, přitom jsem ale do ní už "pronikl". Snažil jsem se ale být co nejněžnější, což překvapilo mě samotného... Tedy mé vědomí, podvědomí totiž kontrolovalo srdce a to přikazovalo tohle. Tohle byl už poslední důkaz který jsem potřeboval - Skutečně jsem ji miloval a nedokázal jsem si představit život bez ní.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Eleria St jún 18, 2014 3:44 am

*ještě než do ní pronikl, tak své paže obmotala okolo jeho krku, když to však udělal, i když na tohle byla více méně připravená, tak tu ta bolest stále trošku byla, takže si jen silně skousla ret a tlumeně fňukla - sice to tak šíleně nebolelo, ale už takový ten šok pro to její tělo tohle způsobil. Nehty trošku zaryla do jeho krku a nejistě se podívala do jeho očí, tedy, když je konečně otevřela, protože v tu chvilku, kdy tohle udělal, tak je celkem křečovitě semkla k sobě. Pak už ale své rty spojila s tím jeho a trošku se pousmála*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Saiichi St jún 18, 2014 3:58 am

Sice mě mrzelo, že takto zafňukala, ale s tím jsem musel počítat, takže jsem nepřestával. Rukama jsem byl přitom zapřený o sedačku, přičemž jsem ji začal jemně líbat na krku, samozřejmě až potom co jsem dokončil opětování jejího polibku. Chováš se jak nervózní panic, a to je ona ta, co měla být nervózní, tupče. - Ozvalo se mi v hlavě, přičemž jsem se zašklebil, to ona ale vidět nemohla, jelikož jsem se věnoval líbání jejího krku.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Eleria St jún 18, 2014 4:13 am

*no, když nepřestával, což by po něm ani nechtěla, tak se jí trošku spustily slzy, ve stejnou dobu ale tiše vzdychla, což takhle dohromady mohlo působit zvláštně, ale zároveň bylo jen logické, že reaguje právě takhle. Když ji takhle líbal na krku, trošku zaklonila hlavu a spokojeně zamručela, přičemž se její tělo ale trošku zachvělo. Jednou rukou zajela do jeho jemných vlasů a druhou z jeho krku sjela na jeho záda, po kterých tak jemně přejela dlaní - tímhle mu přestala zarývat nehty do krku, což nemuselo být úplně příjemné*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Saiichi St jún 18, 2014 5:02 am

Upřímně se dalo snést to, jak mi zarývala nehty do krku, navíc to bylo logické - Všechny takto reagovaly, prostě neudržely tuto typickou reakci, takže jsem byl už několikrát doškrábaný, hlavně na zádech a v některých případech právě i na krku. Pokračoval jsem, aniž bych ještě pomýšlel na to přestat, nevšiml jsem si ale jejích slz, jelikož jsem se stále věnoval jejímu krku - Vypadalo to totiž, že si to takto opravdu užívá.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Eleria St jún 18, 2014 5:08 am

*stále jednou rukou tak láskyplně přejížděla po jeho zádech, čímž ho vlastně hladila. I kdyby si myslel, že ty slzy znamenají, že se jí to nelíbí, tak by to prostě nebyla pravda - jen šlo o to, že to chvilkama ještě trošku bolelo, ale zároveň to bylo neuvěřitelně příjemné, no, každou chvilkou se to ale zlepšovalo. I tak, tahle kombinace byla celkem zvláštní a ona si na ní dlouhou dobu neuměla zvyknout, přeci jen tohle pro ni bylo něco nového, na rozdíl od Saiichiho, který snad tušil, že bude reagovat zrovna takhle, no, přeci jen už dost známostí měl. No, obvykle by v ní žárlivostí bodlo, ale v tuhle chvilku? Proč? Navíc musela uznat, že za to může být z jedné stránky ráda, když už je to dávno pryč a teď je s ní.*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Saiichi St jún 18, 2014 5:18 am

Malinko jsem se pousmál a už jsem trochu ubral na té počáteční něžnosti, začínal jsem se trochu více uvolňovat, jelikož jsem čekal že i její bolest už není tak strašná jako byla ze začátku, alespoň jsem v to doufal. Všiml jsem si, že mě takto láskyplně hladí a dal jsem to za vinu tomu, že je spokojená, i přesto že jsem ji jako takový vedlejší účinek způsobil dosti nepříjemnou bolest, tomu už se ale nedalo vyhnout.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Eleria St jún 18, 2014 5:56 am

*kdyby ho tolik nemilovala, nejspíš by tohle nebyla úplně příjemná situace, nikdy by si to tak takhle neužila, ale vzhledem k tomu, že nikdy předtím neměla možnost s ním být až v takhle těsné blízkosti, mělo to své kouzlo, navíc to opravdu začínalo být příjemné a bolest začínala ustávat, protože jí nahrazoval tenhle pěkný pocit. Více se přitiskla na něj a pevně zavřela oči, když takhle trošku změnil ten styl přirážení, ale nebylo jí to nepříjemné. Jen mu tiše vzdychla do ucha a jemně ho na něj následně políbila*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Saiichi St jún 18, 2014 6:29 am

Také jsem přivřel oči a jakmile se na mě přitiskla, přesunul jsem své ruce na její záda. Své polibky jsem také začal prodlužovat. Nakonec jsem se po tom jejím zavzdychání uklidnil natolik, že jsem styl přirážení opět poupravil tak, jak to dělám obvykle, už jsem se prostě nedržel zpátky - Proč taky, když je zatím spokojená a já jsem svůj styl upravil tak, aby to dívkám dělalo co nejvíce dobře.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Eleria St jún 18, 2014 6:43 am

*spokojeně zavrněla a polibky také směřovala k jeho krku a přitom mu je takhle oplácela, řekla by že tak podobně. Tímhle způsobem se jí dařilo trošku tlumit ty její vzdechy, které sice znázorňovaly její spokojenost, ale dalo se i říct, že se za to styděla. Její tváře byly sytě růžové, až do červena, přeci jen tahle situace pro ni byla dost speciální. Pocit rozkoše už u ní těžce převažoval nad tím pocitem bolesti, který to dokonale utlumilo.*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Saiichi St jún 18, 2014 7:19 am

Poté, co ze mě opadla ta opatrnost, začal jsem si to také trochu užívat, takže jsem trochu vzdechl, ale ustálil jsem svůj styl přirážení tak jak byl - Nepotřeboval pozměnit, když byla očividně spokojená ona a já také. Po čele mi stekla trocha potu, ale stále jsem neměl problém s tím pokračovat - To by se muselo stát něco opravdu zázračného, abych musel přestat takto brzo.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Eleria St jún 18, 2014 7:34 am

*všimla si, že už si to také začíná užívat, tohle přeci jen byl očividně jeho standart, něco, jak to měl už prostě prakticky vyzkoušené, bylo dost znát, že se zpočátku kvůli ní držel zpět, což bylo dobře, protože kdyby tímhle způsobem začal, tak to nejspíš bolí daleko víc, kdežto takhle to bolelo jen chvilku, což je normální. Zajímalo by ji, jestli byl takhle mírný i k ostatním děvčatům, anebo mu to snad bylo jedno? Kdoví... Maličko se odtáhla tak, aby se mu mohla podívat do očí, i když je doteď měla přivřené*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Saiichi St jún 18, 2014 7:54 am

K ostatním dívkám jsem takto něžný rozhodně nebyl, navíc jsem nečekal nebo se neptal na to, jestli je připravená nebo tak něco, prostě když jsem chtěl, tak jsem se s ní vyspal a bylo mi vše jedno. Vždy jsem se prostě choval jako takový ten týpek, kterému na holkách nezáleželo, ale ona mě začala měnit, pomalu ale jistě, i když jsem si to teď pořádně neuvědomoval, začala ze mě dělat takového toho kluka, který je schopen s jednou dívkou zůstat několik let, ne li celý život. Jakmile se mi zadívala do očí, ten pohled jsem ji opětoval a usmál jsem se, poté jsem se k ní naklonil a políbil jsem ji, přičemž jsem si stále udržoval to své tempo.
Saiichi
Saiichi

Počet príspevkov : 630
Join date : 03.05.2014

Character sheet
Meno: Saiichi Nagatsuki
Zamestnanie: Studen střední školy
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Eleria St jún 18, 2014 8:01 am

*když ji takhle políbil, jen mu zavzdychala do úst a spokojeně přivřela očka. Tohle bylo příjemné, navíc tenhle příjemný pocit se pomalu, ale jistě začal násobit. Jednou rukou pevně stiskla pohovku a své oči nechávala zavřené, přičemž mu vášnivě oplácela ty jeho polibky - přeci jen to, co dělal, v ní probouzelo tuhle vášnivější povahu. Stále se ale svým tělem držela co nejblíže u něj, chtěla cítit tuhle jeho blízkost, která ji opravdu uklidňovala*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki) - Stránka 39 Empty Re: Chata na okraji okresu (Majitel: Eleria de Shi'-Tsuki)

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 39 z 44 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.