textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Námestie

+28
Kitana-senpai
Admin
Saiichi
Meimozuchi Futoka
Twin
Inori
Hiroshi Mashiba
Kenshin Takagawa
Mizuri
Rai Tetsu
Ryuuji Akatsuchi
Akina Hazuki
Itami
Hideaki
Zero Akimura
Raito
@Namine
Kazuma
Sakura Ayuzawa
Takahiro
Angel Waris
Mirelli Kawa-Saki
Eno Sole
Eleria
Ayato
Megami Jigoku
Shin Takehiko
Shiro Takumi
32 posters

textove RPG :: Hra :: R2

Strana 35 z 38 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Next

Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Kitana-senpai Po jún 23, 2014 5:47 am

* Povzdechnu si.* Tak dobře, půjdeme si to Megami vyřídit, do soukromí, na místo, kde se z tebe stalo tohle....*Odpovím Megami, pousměji se.* Neboj tady ti nic neudělám, pomůžu ti s těmi dvoumi a pak můžeme skončit to co jsme začaly jako malé...*Dodám k tomu, vylezu z fontánky, z tama taky opatrně vytáhnu Sebastiana,položím ho na zem.* Akimuro, potáhneš si ho sám, na mě je moc těžký..*Řeknu a trochu se víc se přiblížím k Megami,abych ji mohla hned napadnou, jakmile nebude dávat pozor.*
Kitana-senpai
Kitana-senpai

Počet príspevkov : 56
Join date : 30.05.2014

Character sheet
Meno: Noroi Bara ( Rose)
Zamestnanie: Studentka, Brigádnice
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Zero Akimura Po jún 23, 2014 5:55 am

*Vylezu opatrně z fontánky, podívám se na sebe.* Sakra, v takovém stavu nemůžu s Megami nebo s Noroi bojovat..*Pomyslím si, podívat se na Noroi jak táhne Sebastiana.* No tak dobře, odtáhnu ho na to místo, kde to vše začalo. A tam se ho pokusím probrat...*Poslední větu řeknu potichu, přece jenom by z toho Noroi a Megami nebyly zrovna nadšené. Stoupnu si k Sebastianovi a přemýšlím jak ho mám odtáhnout tam,možná že ho asi probudím hned, Noroi měla pravdu, že je na ni těžký, ale on byl pro každého těžký.*
Zero Akimura
Zero Akimura

Počet príspevkov : 180
Join date : 23.01.2014

Character sheet
Meno: Zero Akimura
Zamestnanie: Herec,hudebník,mafián
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Rai Tetsu Po jún 23, 2014 7:22 am

*Klidně se otočím na Yuki a řeknu.*"Myslím, že by jsi si měla zakrýt oči, nebo se otočit, protože to co teď udělám se ti moc líbit nebude."*Potom se otočím na nově příchozího a řeknu.*"Ty možná taky, neznám tě a tak to nemůžu posoudit."*Přitom si všimnu, co Megami udělala pousměji se zpoza pasu pomalu vytáhnu svůj Deagle a řeknu.*"Po druhé už tě do vězení nepošlu. Na to jsi moc problémový."*Klidně přivřu jedno oko a pomalu stisknu spoušť náboj letí na Zera (Vyber si kam). Potom se jen pousměji a klidně se otočím na nově příchozího. Natáhnu k němu ruku, druhou si dám nesměle do vlasů a trochu blbě se usměji.*"Rai Tetsu těší mě."
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre John O´Connor Po jún 23, 2014 7:37 am

*Jen překvapivě koukám na to, jak si ten týpek vytáhl kvér a jen tak z čista jasna to napálil do druhého. Když se mi představí, nevím co si těd myslet. Rozpačitě jej chytnu za natahující se ruku a pevně ji stisknu. *"John O´Connor." *Představím se mu a přitáhnu si jej blíže k sobě rukou, kterou pevně svírám. Druhou šáhnu po bouchačce, kterou mám za pasem a přiložím jí k jeho břichu.Nakloním se k hlavou k němu a potichu mu zašeptám do ucha. *" Za bílého dne, na rušném náměstí bys neměl jen tak střílet do lidí at už jsi co jsi. Jen amatér by tohle provedl, když všude jsou svědkové..a když jsou tu i policajti.."*Dodám po chvilce a podívám se Raiovi přímo do očí s kamenným výrazem ve tváři.*
John O´Connor
John O´Connor

Počet príspevkov : 7
Join date : 19.06.2014
Age : 31

Character sheet
Meno: John O´Connor
Zamestnanie: Detektiv vražd
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Megami Jigoku Ut jún 24, 2014 12:27 am

*Když uvidím, jak si bere Rai Deagle, hned mě napadne, že bude střílet po Zerovi, jen tak tak skočím před Zera, schytám to do břicha, spadnu na kolena, jednou rukou se podepřu a druhou se chytnu za břicho, vykašlu trochu krve. Snažím se vzpamatovat.*
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Zero Akimura Ut jún 24, 2014 12:32 am

*Podívám se na Megami.* Proč? Proč...jsi to udělala ? *Zeptám se nechápavě, dřepnu si k ní.* Megami dovolíš mi pomoc ti ? Musíš mito už dovolit na tebe sáhnout.. po tolika letech..*Řeknu, tohle můžou jenom pochopit Noroi a Megami, to co se stalo kdysi dávno.*
Zero Akimura
Zero Akimura

Počet príspevkov : 180
Join date : 23.01.2014

Character sheet
Meno: Zero Akimura
Zamestnanie: Herec,hudebník,mafián
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Yuki Chimamire Ut jún 24, 2014 12:36 am

*Kývnu na souhlas Raiovi, otočím se. Ale když uslyším Zera mluvit, dojde mi,že se mu nic nestalo, otočím se zpět.* Megami-sama !!! *Zakřičím, jenže místo toho abych jí šla pomoc, tak zůstanu stát jako solný sloup.* Megami-sama....gomen...*Řeknu potichu a po tváři mi začnou pomalu téct malé potůčky slz.*
Yuki Chimamire
Yuki Chimamire

Počet príspevkov : 93
Join date : 04.04.2014

Character sheet
Meno: Yuki Chimamire
Zamestnanie: Jenom někdy studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Kitana-senpai Ut jún 24, 2014 12:42 am

* Jsem celá zmatená,nechápu proč to Megami udělala,když ví že jsem tady já,která ji může kdykoliv oddělat* Megami-chan...právě sis to pokazila,zbytečně si se oslabila a já tě můžu právě teď oddělat, neoodtáhnu si tě na to místo, ale tady před všemi to ukončím...*Řeknu a pousměji se, slezu z fontánky a pomalu se vydám k Megami. Vytáhnu si katanu, až jsem u  Megami,tak se napřáhnu, abych ji mohla ukončit život.*
Kitana-senpai
Kitana-senpai

Počet príspevkov : 56
Join date : 30.05.2014

Character sheet
Meno: Noroi Bara ( Rose)
Zamestnanie: Studentka, Brigádnice
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Megami Jigoku Ut jún 24, 2014 12:55 am

*Pousměji se.* Zero-kun dost dobře mě znáš....že ti to nedovolím..*Odpovím mu, chvíli jen tak jsem bez pohnutí, ale když uslyším,jak se ke mě blíží Noroi, zbystřím. Když se už napřáhne a katana míří na mně, ještě stihnu odžduchnout Zera a odpichnout se, málem mě to trefilo,ležím na zádech a jen tak to chvíli rozdýchávám,opatrně si stoupnu, vytáhnu si svoji katanu a namířím ji na Noroi.* Tak pojď jestli si troufáš..
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Rai Tetsu Ut jún 24, 2014 6:25 am

*Ruku klidně vytáhnu z vlasů, rychle ho chytím za zbraň, zmáčknu tlačítko na vyndání zásobníku a rychle ten zásobník odkopnu pryč. Potom se jen klidně usměji a  řeknu.*"Tak ty mi říkáš, že jsem amatér jo ?"*Usměji se klidně vyvlíknu ruku z jeho sevření a poodejdu od něj. Podívám se na Megami a řeknu.*"Hele ty se snad nikdy nepoučíš."*Trochu se podivím, po tom co Noroi řekne otočím se na Johna a řeknu.*"Víš co já to tady vyřídím vidíš tamtu malou dívku? Postarej se o ni a držte se zpátky."*řeknu a podívám se na svou zbraň. Napadne mě, že bych jim mohl vystřelit katanu z ruky, ale mohl bych je zranit. Proto si vytáhnu jeden kunai a rozběhnu se k nim, abych je mohl zastavit. Potom se otočím na Noroi a řeknu.*"Ale tak ty by jsi hrála takhle nefér?"
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Megami Jigoku St jún 25, 2014 3:25 am

*Skovám svoji katanu,zpět do "pouzdra",co mám na zádech.* Nikdy se nepoučím, všechno se mi to zvrtlo ve třinácti, když mi Zero Akimura zabil rodiče..*Řeknu klidně, otočím se na Zera pousměji se.* Kdybych nebyla rivalka s Noroi už dětství..tak by se ze mě nestala taková.....*Ještě chvíli to nebudu říkat, počkám si na Noroi co udělá.*


Naposledy upravil Megami-sama dňa St jún 25, 2014 3:35 am, celkom upravené 1 krát.
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Kitana-senpai St jún 25, 2014 3:34 am

*Podívám se na Raie a se smíchem mu odpovím.* Neni to nefér...možná kdysi by to bylo nefér, ale to co se stalo před dvěma týdny, bylo neuvěřitelné to co jsem se dozvěděla...Naše Megami má skvělou pověst...*Podívám se na Megami a pousměji se.* Že princezničko....*Na chvíli se odmlčím.* Tak by se z tebe nestalo tohle...Jestli ti to nebude vadit tak ti budu říkat tvojím pravým jménem...mladá Lady Megami Jigoku.*Řeknu se smíchem, skovám si katanu a už jenom čekám , kdy se na mě vrhne, protože tohle už nikdy nechtěla slyšet.*
Kitana-senpai
Kitana-senpai

Počet príspevkov : 56
Join date : 30.05.2014

Character sheet
Meno: Noroi Bara ( Rose)
Zamestnanie: Studentka, Brigádnice
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Yuuta-kun Pi júl 11, 2014 10:33 am

*Slyším na náměstí docela velký hluk, chvíli se jen tak procházím a konečně najdu malou skupinku lidí. Pomalým krokem se vydám k nim.* Gomen..že se vám sem pletu, ale nemám rád nepořádek. Takže když budete tak hodní, tak by jste si to mohli řešit někde jinde nebo lépe později. Jak jsem slyšel tak se jmenuješ Megami..*Řeknu a podívám se na tu dívku.* Jestli ti to nebude vadit tak tě vezmu k sobě a ošetřím ti to..jestli budeš chtít přííště bojovat s ní, musíš být v dobré formě.*Řeknu přátelským hlasem a usměji se bezstarostně.*
Yuuta-kun
Yuuta-kun

Počet príspevkov : 18
Join date : 05.07.2014

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Megami Jigoku Pi júl 11, 2014 10:40 am

*Podívám se naštvaně na toho nově příchozího.* Proč bych měla jít s někým jako jsi....*Přestanu mluvit, dojde mi že má pravdu, takhle přece nemůžu bojovat, měla bych pomalé reakce a navíc tu taky můžu každou chvilkou vykrvácet.* Dobře půjdu...*Řeknu skleslým hlasem a sklopím hlavu.*Gomen..za to před chvílí..*Usměji se a hlavu zvednu.Podívám se na Zera*..Zero, vezmi prosím Yuki na pár dní k sobě a vezmi sebou i Sebastiana.*Otočím se zpět na toho chlápka.* Můžeme vyrazit...
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Megami Jigoku Ut júl 15, 2014 4:07 am

(přesun)
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Rai Tetsu Ut júl 15, 2014 4:09 am

*Když si všimnu nově příchozího trochu se pousměji nad tím jak je drzý, ale po chvíly nasadím vážný výraz. Otočím se směrem k Megami a s udiveným podtónem hlasu se zeptám.*"A ty si jako vážně myslíš, že nechám jít Yuki s někým jako je Zero a vůbec proč by vás měla Kitana nechat odejít ?"*Dořeknu a pomalým krokem se vydám směrem, kde stojí Yuki, s klidem na tváří pozoruji Zera, pomalu schovám Kunai a pravou ruku si přiložím na pouzdro, kde mám Deagla. Pousměji se a zeptám se.*"A proč si ještě myslíš, že Zero odsud odejde po svých, přeci jen už jsem se ho dnes jednou pokusil zabít."*zeptám se a stoupnu si před plačící Yuki.*


Naposledy upravil Rai Tetsu dňa Ut júl 15, 2014 4:13 am, celkom upravené 1 krát.
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Kitana-senpai Ut júl 15, 2014 4:12 am

*Povzdychnu si.* Konečně jsi to Meggy-chan pochopila..*Řeknu a pousměji se.* Ale Yuki si vezmu já k sobě aby jsi měla důvod přijít ke mně...kdyby jsi mě hledala budu po celém R2 chodit, možná..*Usměji se na Yuki a jdu za ní, chytnu ji za jednu ruku, aby mi nemohla utéct.*
Kitana-senpai
Kitana-senpai

Počet príspevkov : 56
Join date : 30.05.2014

Character sheet
Meno: Noroi Bara ( Rose)
Zamestnanie: Studentka, Brigádnice
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Zero Akimura Ut júl 15, 2014 4:19 am

*Zvednu Sebastiana, porozhlédnu se, kama půjdu, zvolím si tu nejkratší cestu.*No dobře Noroi si vezme Yuki, já Sebastiana a radši už půjdu..Jo a Noroi, příště až se potkáme dokončíme tohle jo..*Řeknu a usměji se přátelsky, vydám se pomalým krokem domů i se Sebastianem.*(přesun)
Zero Akimura
Zero Akimura

Počet príspevkov : 180
Join date : 23.01.2014

Character sheet
Meno: Zero Akimura
Zamestnanie: Herec,hudebník,mafián
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Yuuta-kun Ut júl 15, 2014 4:20 am

(přesun)
Yuuta-kun
Yuuta-kun

Počet príspevkov : 18
Join date : 05.07.2014

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Yuki Chimamire Ut júl 15, 2014 4:25 am

Eto...můžu..si.vy..vybrat sa..sama ?*Zeptám se, utřu si slzy.*Megami mě nechala a Zero taky, takže si musím vybrat mezi..mezi Rai-sama nebo Kitana-sama...Etto...koho,koho jenom..*Pomyslím si a prohlížím si jak Kitanu-sama, tak i Rai-sama.*
Yuki Chimamire
Yuki Chimamire

Počet príspevkov : 93
Join date : 04.04.2014

Character sheet
Meno: Yuki Chimamire
Zamestnanie: Jenom někdy studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Rai Tetsu Ut júl 15, 2014 4:26 am

*Klidně se otočím na Kitanu, trochu poodstoupím a vytáhnu Deagla pomalu ho na ni namířím a klidným hlasem řeknu.*"Myslím si.že by jsi ji měla pustit, přeci jen to celkem bolí, když bych tě trefil z takové vzdálenosti.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Kitana-senpai Ut júl 15, 2014 4:31 am

*Udiveně se podívám na Raie, tak trochu mě vykolejil.* Klidně zabij mě a ušetři mě toho, abych mohla zápasit se dvěma najednou, ale neubliž prosím Yuki-chan.*Řeknu klidným hlasem a ruku si dám za záda na pouzdro se zbraní.* Ale když mě zabiješ Yuki určitě uteče pryč..nebo...se její dočasná situace zhorší a budeš ji muset zastavit..
Kitana-senpai
Kitana-senpai

Počet príspevkov : 56
Join date : 30.05.2014

Character sheet
Meno: Noroi Bara ( Rose)
Zamestnanie: Studentka, Brigádnice
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Yuki Chimamire Ut júl 15, 2014 4:55 am

Ehm...možná,že bych si měla spíše vybrat...*Nedořeknu to, bojím se jaká by byla jejich reakce.* Povšimnu si, že si Kitana chce vytáhnout zbraň, rychle se ji vyškubnu, chytnu ji ruku a tu její zbraň vytáhnu, namířím s ní na Kitanu.* Ono se tu už zhoršilo, musím si vybrat mezi vámi dvěma, protože domů nemůžu, tam na mě čeká policie, jelikož už zase jsem napadla své bratříčky...*Pousměji se a dívám se na Raie.*
Yuki Chimamire
Yuki Chimamire

Počet príspevkov : 93
Join date : 04.04.2014

Character sheet
Meno: Yuki Chimamire
Zamestnanie: Jenom někdy studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Rai Tetsu Ut júl 15, 2014 5:04 am

*Trochu se podivím nad tím, co Yuki udělala. Po chvíly se uklidním schovám svou zbraň a jdu směrem k Yuki stoupnu si před ni a s klidem dlaní odsunu čepel katany, natáhnu ruku tak, abych ji ji mohl vzít.*"Myslím, že bude lepší, když se uklidníš."*řeknu klidně a trochu se pousměji. Pak se otočím na Kitanu a řeknu.*"Myslím, že by měla jít se mnou."
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Kitana-senpai Ut júl 15, 2014 5:09 am

*Otočím hlavu na Yuki.*To bude Yuki v pořádku, on ti neublíží ani mě..něco takového by neudělal...jenom si uvědom, že někomu ubližíš a půjdeš do blázince, už ti to hrozí...*Řeknu klidným hlasem a usměji se na ni přátelsky. Tohle jí mělo vždy pomoc, když mě to učila Megami, která na tohle přišla jak ji uklidnit.*
Kitana-senpai
Kitana-senpai

Počet príspevkov : 56
Join date : 30.05.2014

Character sheet
Meno: Noroi Bara ( Rose)
Zamestnanie: Studentka, Brigádnice
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 35 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 35 z 38 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Next

Návrat hore

- Similar topics

textove RPG :: Hra :: R2

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.