Kazuma Muneyiki

Goto down

Kazuma Muneyiki Empty Kazuma Muneyiki

Odoslať pre Kazuma za So február 01, 2014 9:57 am

Meno:
Kazuma Muneyuki
Prezývka:
Zatiaľ žiadnu nedostal
Vek:
18
Pohlavie:
Muž
Dátum narodenia:
7.11 (Škoprión)
Okres:
R2
Zamestnanie:
 Študent
Národnosť:
Japonská
_______________________________________________________________

Osobnosť/Povaha:
Kazuma je naozaj veľmi nedôveričivý. Preto sa nikdy nestane žeby sa niekomu zdôveril keďže sa riadi heslom nikdy never nikomu. Je veľmi ambiciózny a to čo si zaumieni tak toho zvyčajne aj vždy docieli. Na prvý pohľad sa teda môže zdať ako chladný odťažitý človek ale opak je pravdou. Popravde rád pomáha druhým, aj keď vie že nie vždy sa mu to vyplatí keďže nieje naivný a vie že zvyčajne aj keď pomôže tak s toho nič nemá.
Má rád/a:
Kazuma veľmi rád chodí na tréningy kung fu a kenda . Je pomerne talentovaný takže nieje ani prekvapením že ho to baví. Rád bojuje aj keď nie vždy to skončí dobre. Inak z jedla má veľmi rád mäso, ktorého sa nevie nabažiť no zeleninu nemusí. Asi ako každý chalan má rád dievčatá aj keď s nimi niekedy nevie komunikovať a ak môže tak veľmi rád vyrypuje do ostatných ale vždy v norme keďže to robí zo žartu. Zo zvieracej ríše má najradšej mačky.
Nemá rád/a:
Kazuma naozaj nemá rád nafúkaných ľudí ktorý sa stále naparujú. Taktiež nemá rad ak niekto ubližuje ostatným a hlavne slabším. Aj keď vie že žije vo svete kde prežijú len tý najsilnejší aj tak to nemá rád. Taktiež nemá rád zeleninu a psov.
Strach:
Nieje toho veľa čoho by sa bál. Alebo skôr sa nenašlo veľa vecí ktoré by ho dokázali vystrašiť. Najväčší strach má ale asi s toho že ak niekomu začne dôverovať tak ho zradí.
Ciel:
Chce sa stať najlepším v užívaní katany a taktieš chce patriť medzi najlepších v kung fu. Jeho ďalším cieľom je sa v tomto odvetví uplatniť a zarábať si tak.
________________________________________________________________

Schopnosti:
Kazuma je fyzicky veľmi zdatný. Ovláda bojové umenie kung fu a taktiež vie narábať s katanou. Je obratný a veľmi rýchli. Zo streľnými zbraňmi nemá veľké skúsenosti ale vlastní malorážovú zbraň s ktorou vie ako tak narábať. Taktiež nieje špatný vo varení to je ale vlastne jediné z domácich prác ktoré by dokázal vykonávať. Aj keď veľmi nespieva keďže dá sa povedať že spievať sa hanbí ma veľmi dobrý rokový hlas hlavne na scream a podobne. Tak trochu vie hrať na gytaru ale nehrá na ňu často lebo nemá čas.
Majetok:
Kazuma vlastný veľa zbraní ako sú nunchaky, bojové tyče, kopie a k tomu má 3 katany a jedna z nich je ružne vyrobená tú pri sebe vždy nosí a nedá ju nikomu do rúk keďže je naozaj vzácna. Inak vlastní 5dverové auto značky bmw. Býva vo vlastnom dome ktorý ma slušne zariadený. Taktiež má mobil a notebook bez toho sa v dnešnej dobe nedá a k tomu má taktiež jednu čiernu gitaru ktorá je zvyčajne v kúte v jeho izbe.
________________________________________________________________

Vlasy:
Kazuma má krátke havranie vlasy aj keď ofina mu siaha až do očí.  
Oči:
Modré
Výška:
170 cm
Váha:
60kg
Obrázok:
Avatar:
Kazuma Muneyiki 2e4gm5s
_________________________________________________________________

Životopis:
Kazuma sa narodil do slušne zaobstaranej rodiny keďže jeho mama bola lekárka a jeho otec bol úspešný podnikateľ. Jeho rodičia sa Kazumu snažili vychovať slušne a to sa im dá sa povedať aj darilo. Jeho otec sa v Kazumovi videl a preto chcel aby sa dal na cestu ktorú chcel on ale nemal na to. Preto začal Kazuma od svojich 5tich rokov chodiť na kung fu na ktorého ho on sam zapísal. Jeho mama spočiatku protestovala ale keď prišla na jeden z jeho tréningov a videla Kazumu ako ho to baví a ako mu to ide tak nakoniec prestala protestovať. V jeho 6stich požiadal jeho otca aby ho taktiež zapísal na kendo kde by sa mohol učiť narábať s katanou. Tieto dva športy si Kazuma naozaj zamiloval. S týchto odvetví a taktiež aj v škole si našiel veľa kamarátov no chodieval von s takou svojou partou kde bolo pár dievčat aj keď tam bola prevaha chalanou. Všetko bolo v poriadku, Kazumovi to išlo v škole a k tomu mal veľmi zaujímavé koníčky taktiež sa nikdy nenudil keďže mal dobrých kamarátov teda skôr si to len myslel až po kým nenastal jeden osudný deň. Mal ísť na diskotéku s celou bandou kde sa mal zabaviť ale zvrtlo sa to v tom že jeden jeho dobrý kamarát tam šiel po jednej naozaj fešnej babe no problém bol v tom že to bola dcéra jedného vplyvného mafiána. Preto netrvalo dlho a začala bitka. Toho jeho kamaráta odvlieklo von okolo 5-6 goríl no nikto z jeho party mu pomôcť nešiel teda až na neho. Vonku sa zbehla poriadna mela najhoršie na tom bolo to že pri tej bitke kde sa mal Kazuma svojho kamaráta zastať stalo sa to že on utiekol a Kazumu tam nechal. Predsa len to bola presila a aj keď si myslel žeby to mohol zvládnuť jeden z nich ho strelil a v tedy všetci z toho miesta odišli len on tam ostal ležať s dierou v hrudi. Našťastie v ten večer išla akási pani a zavolala mu záchranku a on to ako tak prežil. Od toho dňa prestal dôverovať ľudom lebo zistil že aj tý najlepší kamaráti ktorím veríte vám môžu pichnúť kudlu do chrbta a nepomôžu vám keď je najhoršie. Znak po tej guľke mu to stále pripomína aby nezabudol na to čo sa stalo. Od tej doby uplynulo veľa rokov a Kazuma už má 18. Je v poslednom ročníku na strednej škole a má v pláne ísť na vysokú. Je to ťažké preživ v tomto meste v ktorom žije. Kto vie čo ešte na Kazumu v jeho živote čaká no určite to nebude také ľahké ale jedno je isté. On to zvládne!
Ako si sa sem dostal/a? O.o: Toto fórum som objavil vďaka stránke slovakforum.net


Naposledy upravil Kazuma dňa So február 01, 2014 10:23 am, celkom upravené 1 krát.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazuma Muneyiki Empty Re: Kazuma Muneyiki

Odoslať pre Eleria za So február 01, 2014 10:10 am

^^
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 22
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kazuma Muneyiki Empty Re: Kazuma Muneyiki

Odoslať pre Inori za So február 01, 2014 9:49 pm

POVOLENÉ vitaj ^^ vyplň si char.sheet Smile
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Kazuma Muneyiki Empty Re: Kazuma Muneyiki

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.