textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dům Hiroshiho

+2
Inori
Hiroshi Mashiba
6 posters

Strana 25 z 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next

Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba So marec 15, 2014 5:41 am

Neboj budu na sebe dávat pozor " řeknu potichu a jednu ruku ti položím na bříško " Co bych dělal ? nic, přece jenom už nedělám tak nebezpečné povolání co jsem dělal a jsem jenom obyčejným studentem. " řeknu s úsměvem . Byl jsem si přece jenom vědom rizika které bylo u toho vzdát se své práce. Naštěstí pro mě jsem ještě výpověď nedal ale to už je též něco jiného . Jenom se usměji  a druhou rukou tě pohladím po vlasech " nemusíš se o nic strachovat " dodám potichu "
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori So marec 15, 2014 5:56 am

*Odtiahnem sa trošku a pozriem naňho.Takúto odpoveď som ozaj nečakala.Myslela som,že začne vyvedavoť a tak.Ale som rada,že som sa mýlila.*,,Počkať....Ty si dal výpoveď?"*prekvapene naňho pozriem,po tom,čo mi dojde význam tej vety.Teda skôr to,čo mi povedal.Veľmi som však nechápala prečo niečo také spravil.*,,Nestrachujem sa...Mala by som?"*nadvihnem obočie a neisto sa usmejem.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba So marec 15, 2014 6:06 am

Ano dal, přece jenom chci s tebou žít poklidný život a to bych nemohl pokud bych furt někde byl . Navíc takto na vás budu mít spoustu času " řeknu s úsměvem  zatímco si tě dál u sebe opatrně přidržuji .Jednou rukou tě přitom opatrně pohladím po tváři"
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori So marec 15, 2014 6:17 am

*Pri jeho odpovedi sa pousmejem.Musím však uhnúť pohľadom.Uvedomím si,že on jednoducho dal výpoveď len kvôli tomu,aby tu mohol ostať.Naopak ja váham či prijmuť členstvo v mafii.Taktiež stále váham.Nakoniec sa oňho znova opriem a objímem ho,pričom premýšlam či mám zatiahnuť do svojich problémov aj jeho.Je to môj snúbenec...Záleží mi na ňom a nechcem,aby sa strachoval.Potichu povzdychnem.*,,Môj nezvestný otec...Bol mafián a ja som dostala možnosť zaujať jeho miesto..."*zamumlem mu do hrude.Neviem či to bolo zrozumiteľné.V kútiku duše dúfam,že ma nepočul.Ale vlastne aj chcem,aby to vedel.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba So marec 15, 2014 6:29 am

"usměji se " Miláčku měla by jsi to přijmout pokud jsi svého nevlastního otce milovala . Přece jenom by jsi mu tím prokázala úctu.Ale já ti do toho nemám právo povídat , je to tvé rozhodnutí ." řeknu potichu zatímco tě dál objímám. Přitom  tě znovu pohladím po tváři"
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori So marec 15, 2014 6:49 am

*Neveriacky zaklipkám očami,po tom ako sa odtiahnem.Ozaj som nečakala podporu a neviem či sa mám tešiť alebo byť smutná.Tak či onak,musím sa usmiať.*,,Uvedomuješ si,že.."*nachvíľu prestanem hovoriť.Premýšlam ako to sformulovať,aby to nevyznelo blbo.*,,..že ak sa pridám k mafii,tak si nemožem to malé nechať,však?"*dokončím napokon neisto.Predsa len by ma to len obmedzovalo a pochybujem,že v mafii je niečo ako ísť na materskú.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba So marec 15, 2014 6:54 am

"na chvilku se zamyslím " to by se taky nějak vyřešilo , třeba tím že přes den by jsi byla vůdkyně mafie a večer matka a manželka ? " řeknu zamyšleně. Nakonec ti dám pusu na tvář ."miláčku tohle si musíš rozhodnout sama. Každopádně máš mojí plnou podporu "řeknu potichu "
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori So marec 15, 2014 8:44 am

,,Si naivný..."*zasmejem sa a dám mu frčku na nos.Ale takú slabučkú,aby ho to nebolelo.Ale bola to pravda.Nečakala som,že by niečo také povedal,ale pobavilo ma to.Predsa len svet a ani mafia nie je tak jednoduchý.Ako riešenie to znelo pekne,ale realita je realita.Nemôžem si dovoliť mať na nose rúźové okuliare,ktoré som vlastne ani nikdy nemala.Pri tom ako mi dá pusu na tvár sa usmejem.*,,Ďakujem."*usmejem sa,pričom ho pobozkám na kútik úst.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba So marec 15, 2014 9:50 pm

Možná jsem naivní ale aspoň nevidím všechno černě tak jak to je . Navíc si takto můžu dělat cokoliv co se mi zlíbí a následky budu moct řešit později . "řeknu s úsměvem a trošku ublíženě se na tebe podívám protože jsi mě pinkla do čela " Baka Inori-chan " řeknu potichu a dám ti pusu do vlasů "
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori So marec 15, 2014 10:34 pm

,,Tse...naivný flegmatik."*poznamenám so smiechom.Ale vlastne mal pravdu.Asi moc všetko riešim.Zrejme je načase znova zaujať môj starý postoj k životu.Predsa len by to tak bolo jednoduchšie a všetko by bolo aj krajšie.Nadvihnem obočie,keď spraví ten ublížený pohľad,pretože to ho bolieť nemohlo.*,,Baka-....To odvoláš!"*poviem so smiechom a vyplazím naňho jazyk,pričom sa pokúsim ho pošteklit.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba So marec 15, 2014 10:42 pm

tak za toho naivního flegmatika neodvolám to baka"řeknu s úsměvem a poté s jedním pozdviženým obočím se na tebe podívám " Vážně? miláčku já nejsem lechtivý "řeknu s malým úsměvem na rtech a něžně tě políbím "
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori So marec 15, 2014 10:59 pm

*Bozk oplatím avšak nijako neprehlbujem.Len ho jemne potiahnem za spodnú peru,keď sa odtiahnem.*,,Ale odvoláš!Ja som len skonštatovala pravdu."*vyplazím jazyk a poviem naoko urazene.Aby to bolo dôveryhodné tak aj otočím hlavu a nafúknem líčka,pričom prekrížim ruky na prsiach.Zahrať urazenú pre mňa nebol problém.Vlastne ma dosť zaujímalo ako bude reagovať on.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba So marec 15, 2014 11:08 pm

"usměji se a přitáhnu si tě k sobě " jsi roztomilá když se snažíš být uražená " zašeptám ti do ouška, přitom tě u sebe pevně držím. Nakonec s tebou začnu pomalu pohupovat ze strany na stranu ."
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori Ne marec 16, 2014 12:46 am

*Pobavene nadvihnem obočie a pozriem sa naňho,pričom sa mi kútiky úst vykrútia do malého úsmevu.*,,Vieš,že je nefér voči mne to,že nie si šteklavý?"*vyplazím naňho jazyk,pričom sa zasmejem.Ale bolo celkom nefér,pretože ja šteklavá som.Pri tom ako mnou začne pohupovať sa začnem cítiť ako malá.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba Ne marec 16, 2014 2:25 am

Pročpak by to mělo být nefér miláčku ? " zeptám se s úsměvem a dám ti pusu na tvář. Přitom s tebou dál pomalu pohupuji ze strany na stranu."takhle by to mohlo být pořád nemyslíš miláčku ? " zeptám se s úsměvem na rtech"
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori Ne marec 16, 2014 3:26 am

*Nad tým oslovením sa musím pousmiať.Nie že by som to nikdy od nikoho nepočula,ale jednoducho..ňu.Na prvú otázku mu neodpoviem,v podstate to ignorujem,keďže mi nepríde dôležité mu odpovedať.Nechápavo zaklipkám očami.*,,Takto?Ako takto?"*dám hlavu do strany,pričom medzi nás vlezie Kuro a hlavu položí do môjho lona.Poškrabkám ho za uškom a hladím ho.Stále sa však pozerám na Hiroshiho.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba Ne marec 16, 2014 6:06 am

Takhle jak tu jsme "řeknu s úsměvem a všimnu kura . Jenom se pousměji a dám ti pusu na tvář.Přitom s tebou dál lehce pohupuji ze strany na stranu . Nakonec na tebe vypláznu jazyk "
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori Ne marec 16, 2014 7:34 am

*Len prikývnem,aj keď som čakala niečo konkrétnejšie.Avšak aj ja musím uznať,že takáto atmosféra je taká príjemná.Kľud,pokoj...Nič nemusím riešiť.Pokračujem v škrabkaní Kura,pričom moju tvár ozdobí úsmev.Nadvihnem obočie,keď na mňa vyplazí jazyk.*,,Koleduješ si o odhryznuetie jazyka,vieš o tom?"*poviem podpichovačne a šťuchnem doňho prstom.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba Ne marec 16, 2014 7:37 am

ňu to by jsi mi přece neudělala " zašeptám potichu přitom tě něžně políbím . Nakonec se od tebe odtáhnu, ale ještě předtím tě lehce zatahám za spodní ret " Jsi nádherná miláčku víš to ? " zeptám se potichu "
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori Ne marec 16, 2014 8:58 am

,,Myslíš?"*nadvihnem obočie o niečo vyššie.Tým však nechcem naznačiť,že by som to spravila.Aj keď...jemne ho hryznúť do toho jazyka,čo na mňa vyplazil by som dokázala a nemala by som výčitky..ktoré aj tak nikdy nemám.*,,Neviem.."*zaklamem a zasmejem sa.Potom sa mu však zahľadím do očí.*,,Dokáž mi to."*poviem provokatívne,pričom mi tvár ozdobí úškrn na perách.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba Ne marec 16, 2014 9:10 am

Ňu takže jsi nádherná blondýnka která má nádech růžové. Vidíš všechno negativně ale dokážeš být i roztomilá, krásná a něžná. Navíc jsi ještě neodolatelnější když se snažíš hrát uraženou. K tomu ještě musím připočíst že jsi moje snoubenka a čekáš miminko " řeknu s úsměvem a  všimnu si tvého pobaveného výrazu. Jenom se usměji a pohladím tě po tváři "
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori Ne marec 16, 2014 9:39 am

*Pri tom ako počúvam sa jemne začervenám,ale len na moment,keďže skloním hlavu tak,aby mi vlasy skryli tvár.Taktiež sa začnem pohrávať s prstenom,čo mám na ruke.Asi sa valí pocit viny kvôli Shionovi.Pokrútim hlavou,aby som sa toho zbavila,aj keď viem,že je to marné.*,,Aspoň ste si kvit..."*poznamená Kira v mojej hlave.Nechcela som sa cítiť zle a preto jej vlastne aj uverím.*,,Milujem ťa..."*zašepkám s úsmevom na perách a objímem ho.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba Po marec 17, 2014 5:45 am

Jo já vím " zašeptám potichu a dál s tebou opatrně pohupuji ze strany na strany . Nakonec s tebou přestanu pohupovat."Víš co miláčku ? mám pro tebe ještě jedno malé překvapení " řeknu s úsměvem  a dám ti pusu do vlasů. Obejmutí ti opatrně oplatím "
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Inori Po marec 17, 2014 6:03 am

,,Hm?"*odtiahnem sa a so zvedavosťou v očiach naňho pozriem,pričom dám hlavu do strany.Prekvapenie?Nechcem byť materialistická sviňa,ale dosť by ma zaujímalo,čo to je.Teda ak je to hmotná vec.Tým nechcem naznačiť,že ak to je niečo nehmotné,tak to zahodím ako starú handru.Stále hladím Kura,pričom sa napijem s hrnčeka,ktorý som predtým položila vedľa seba.Naštastie mi čaj ešte nevychladol.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Hiroshi Mashiba Ut marec 18, 2014 2:07 am

ňu tak nevím jestli se ti ale bude líbit "řeknu zamyšleně přece jenom nebyl jsem si jistí tím jestli tenhle dárek bude zrovna to nejlepší,ale co už . " miláčku nejdříve se půjdeme projít ano ?"řeknu mile zatímco tě se zájmem pozoruji. Nakonec ti dám pusu do vlasů"


Naposledy upravil Hiroshi Mashiba dňa Ut marec 18, 2014 2:41 am, celkom upravené 1 krát.
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Dům Hiroshiho - Stránka 25 Empty Re: Dům Hiroshiho

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 25 z 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.