textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

3 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 5 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Rai Tetsu Ut máj 20, 2014 10:23 am

"No dobře, přeci jen Mizuri říkala, že to bude na dlouho."*řeknu klidně a stále se usmívám, přeci jen jsem stále v blízkosti Mizuri a to mi momentálně stačí. Když mě popotáhneš za ret, ještě jednou tě políbím a poté ti opatrně do úst vložím cigaretu rukou ti pomalu přejedu přes záda a když sjedu až úplně dolů lehounce ti zmáčknu zadek. Pousměji se a potom se zeptám.*"Co jsi to chtěla říct krásko."*Zeptám se a znovu tě lehounce políbím na krku.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 5 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Mizuri St máj 21, 2014 5:51 am

,,Nemusíme obehnúť všetkých, ak nechceš..."*poviem s úsmevom na perách,potiahnem a následne pováľam dym na jazyku, pričom následne vyfúknem zopár krúžkov. Keď sa jeho ruka dotkne môjho chrbta, automaticky sa vystriem, keďže ma takto často napomínali, aby som sa posadila či postavila rovno. Predsa len hrbenie sa vyzerá zle. Zacítim, že sa dotkol a zmačkol môj zadok, pričom premýšlam ako reagovať. Nakoniec sa rozhodnem pre nič a znovu sa opriem o zábradlie, tentoraz chrbtom a zakloním mierne hlavu.*,,Chcela som povedať: Opíš mi to krásne nebo."*zopakujem so smiechom. Toto mi napadlo, keď Shuu pochválil nebo. Predsa len síce nevidím, ale predstaviť si to viem. Shuu je však akosi ticho..Asi sa nad niečím premýšla o čom značí jeho výraz.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 5 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Rai Tetsu Pi máj 23, 2014 2:27 am

*Opatrně se k tobě nahnu a potichu ti do ucha zašeptám.*"No mohli by jsme si udělat chvilku jen pro sebe a potom pokračovat v tom seznamování."*Dořeknu a lehounce tě kousnu do ušního lalůčku. Trochu se podivím, že jsi nereagovala na to, že jsem ti zmáčkl zadek, ale jen nad tím zavrtím hlavou. Potom co řekneš trochu se pousměji pořádně se nadechnu a řeknu.*"No představ si temnotu toho nejhloubějšího moře, a trochu ho ztmav, to by bylo pozadí, a taky jsou na té obloze krásné hvězdy, něco jako ty jen září a lidé si je prohlížejí."*řeknu tak trochu básnicky a potom tě něžně políbím.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 5 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Mizuri Pi máj 23, 2014 4:32 am

*Pousmejem sa nad jeho návrhom a trošku skloním hlavu. Neviem, čo mu na povedať. Pravdupovediac mi trošku vadí, že sa ma stále dotýka. Je to nezvyk, pretože som zvyknutá len na pomocné dotyky na ruke, keď mi niekto pomáha zísť po schodoch a podobne. Možno tiež nadobúdam pocit, že mu ide hlavne o sex, ale možno sú to len moje predstavy.*,,Ah.."*podzdychnem s neprítomným úsmevom na perách, keď si to predstavujem. Musí to byť krásne. *,,Spleť svetiel, ktoré sa zdajú byť blízko akoby by si si mohla hneď jednu uchopiť a strčiť do vrecka....Ináč...Vieš, že tá udalosť je dnes?"*začne opisovať aj Shuu, ale následne sa ma však spýta tú otázku. Najprv zakrútim hlavou, ale následne si spomeniem a vystriem sa.*Rai, prepáč, ale budeš sa musieť odprevadiť sám...Naozaj je mi to ľúto."*otočím sa na Raia, čím sa omylom vyhnem bozku. Vyštartujem ku dverám, ale napokon sa otočím na päte a vrátim sa.*,,Maj sa."*poviem mu, venujem ešte jeden ospravedlňujúci úsmev a dám mu pusu na líce. Hneď nato idem k dverám a zmizmen vnútri. Ostal tam s Shuuom, ktorý zívne a ponaťahuje sa.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 5 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Rai Tetsu Pi máj 23, 2014 7:51 pm

*Trochu se pousměji nad tím co Shuu řekl, přeci jen lépe bych to asi nepopsal na slohy a popis jsem nikdy nebyl. Potom se trochu zmateně otočím na Shua a nechápavě se zeptám.*"Co je dneska za událost."*Potom se otočím na Mizuri a řeknu.*"To nevadí, já vím kudy se dostanu domů."*řeknu klidně a usměji se.*"Taky se měj."*Potom se klidně otočím a přeskočím zábradlí teras když jsem dole otočím se na Shua a řeknu.*"Taky se měj a dávej mi na ni pozor."*řeknu klidně a jdu směrem ke svému bytu, takže po chvíly zmizím ve tmě.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 5 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.