textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raiuv Byt

+4
Kitana-senpai
Megami Jigoku
Mizuri
Rai Tetsu
8 posters

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Rai Tetsu Pi apríl 11, 2014 5:23 am

"Tak trochu si mi neodpověděla na moji otázku"*řeknu trochu vážně, ale poté se pousměji, když se jí rozzáří oči "Jak málo stačí k dětské radosti"řeknu si pro sebe a trochu se usměji*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Megami Jigoku Pi apríl 11, 2014 5:26 am

*Vyndám si lizátko z pusy.*Jenom documlám lizátko a dopiji whisky a hned půjdu..jestli ti to nebude vadit.* Dopovím a zase mám to lizátko v pusince.*
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Rai Tetsu Pi apríl 11, 2014 5:30 am

*V hlavě mi proběhne"Slíbil jsi jí, že budete kamarádi nemůžeš ji odsud jen tak vyhodit"*"No dobře dopij whiskey, documlej si lízátko vezmi si věci a běž prosím"*řeknu s úsměvem jdu do kuchyně, vezmu si sklenku s whiskey a jdu na balkon, kde v klidu popíjím whiskey*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Megami Jigoku Pi apríl 11, 2014 5:31 am

*Stoupnu si, přijdu do kuchyně vezmu si whisky a napiji se, nakonec to vypiji celé i lizátko documlám.*Tak já už jdu jop nebo jestli ještě po mě něco chceš ?
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Rai Tetsu Pi apríl 11, 2014 5:35 am

*Odejdu z balkonu a dojdu za Megami do kuchyně* "ne nic po tobě nechci, jen aby jsi odešla a alespoň den se nekoupala, kvůli těm vyčištěným ranám"*řeknu s úsměvem a jdu Megami vyprovodit*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Megami Jigoku Pi apríl 11, 2014 5:37 am

*Vezmu si všechny věci.*Dobře jenom jeden den..*Usměji se mile.Otevřu dveře a pomalu odcházím, po pár krocích se otočím a zamávám na Raie a usměji se.*Tak zatím se měj Raii..*Jakmile to dopovím pokračuji dál v cestě.*
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Rai Tetsu Pi apríl 11, 2014 5:50 am

*Zamávám, když mi zamává na rozloučenou, jdu do kuchyně, tam umyji nádobí, dojdu do ložnice, z nočního stolku vezmu mobil, a desinfekci, desinfekci odnesu zpět do lékárničky a začnu napouštět vanu, mobil položím na desku vedle vany, vysvleču se a lehnu si do vany, pomalu zavírám oči, a přemýšlím o tom, jak se asi má Mizuri*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Rai Tetsu So apríl 12, 2014 4:27 am

*Vzbudím se a vylezu z vany utřu se ručníkem, vezmu mobil a pomalým krokem jdu do ložnice. Tam si vezmu nějaké oblečení ze skříně a jdu do koupelny, umyji si zuby. Poté jdu do kuchyně, naliji si whiskey přidám led a pomalu jdu do obýváku. Přijdu do obýváku a položím sklenici na stůl, sednu si na gauč a zapnu televizi, jen tak znuděně přepínám programy, a přemýšlím o Mizuri.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Mizuri St apríl 16, 2014 2:54 am

*ink,cink...zvoní mobil.*
( Very Happy )
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Rai Tetsu St apríl 16, 2014 3:32 am

*Pomalu vstanu a podívám se na stůl uslyším mobil vezmu ho do ruku a podívám se na display a vidím neznámé číslo kdo by to tak mohl být, že by Mizuri? zeptám se sám sebe a trochu se usměji příjmu hovor a veselým hlasem řeknu*"Halo tady Rai Tetsu kdo volá?"
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Mizuri St apríl 16, 2014 5:30 am

*V mobile je ticho,keďže na tej chodbe stojím sama.Váham čo povedať,lebo vlastne mi nič nenapadá.Jednoducho som mu chcela zavolať.Napokon sa však zhlboka nadýchnem.*,,Um...Ahoj.Tu je Mizuru."*predstavím sa tak ako vždy,keď volám niekomu,kto nemá moje číslo,takže veselo.Nebolo to ani tým,že by som mala extra dobrú náladu,ale skôr zvykom.*,,Dúfam,že neruším.Napadlo mi,že ak máš Čas a nudíš sa,tak by sme mohli niekam ísť.Predsa len sa tebou celkom dobre rozpráva."*poviem,pričom sa usmievam.To však nemôže vidieť.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Rai Tetsu St apríl 16, 2014 7:09 am

"Ne ty nikdy nerušíš"*řeknu s radostí v hlase, protože mi konečně zavolala*"No jestli by jsi chtěla tak můžeme někam zajím, jen navrhni kam"*trošku se zasměji a napiji se whiskey ze sklenice*"oh tak to děkuji za takovou poklonu, že se se mnou dobře povídá"
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Mizuri St apríl 16, 2014 8:15 am

,Možno pretože ti volám ešte len prvýkrát."*poviem so smiechom,keďže viem byť aj extrémne otravná.Neviem prečo sa tak raduje,ale poteší ma to.Predsa len nie často sa stretávam s tým,že by bol niekto tak nadšený len z telefonátu.*,,Ak by som nechcela,tak sa nepýtam či máš čas."*zasmejem sa.Predsa len ak by som nechcela,tak mu nevolám a papierik s telefónnym číslom stratím.*,,Um..Kam?..Ja neviem...Kam by si chcel ísť ty?"*spýtam sa,keďže mne tak narýchlo nijaké miesto nenapadá.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Rai Tetsu St apríl 16, 2014 9:00 am

"No já si nemyslím, že by jsi mohla být nějak otravná, nebo nepříjemná, ale to říkám jen ze své zkušenosti"*řeknu a trochu se zasměji, mě osobně se s ní povídalo perfektně, a nezdála se mi nějak nepříjemná, no tak to by jsi si nedovolila, po chvíly přemýšlení řeknu*"No tak co třeba jít k tomu jezeru, když nám to minule nevyšlo, nebo se znovu jet projet na koni, tenhle výběr už nechám na tobě a jestli budeš chtít k jezeru, tak si nezapomeň vzít plavky"*řeknu a trochu se pousměji, ale toho si nemůže všimnout*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Mizuri So apríl 19, 2014 4:26 am

,,Hm.."*zasmejem sa,pričom obmotám okolo prstu kábel od slúchadla.Nad jeho návrhmi za musím znova zasmiať.Avšak vybrať pre mňa nie je ťažké.*,,Tak poďme teda k jazeru.."*rozhodnem veselo,pričom premýšlam nad tým ako sa vytratiť z domu.Aj keď stále neviem ako to chce spraviť,keďže sa v tom jazere bude musieť neustále byť pri mne.Predsa len...Na jeho mieste by mi to aj vadilo.Možno sa nad tým však príliš zamýšlam.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Rai Tetsu Ne apríl 20, 2014 7:48 am

"Jsem rád, že se bavíš, tak dobře půjdeme k jezeru, mám se pro tebe stavit, nebo se potkáme až tam?"*zeptám se s trochu tázavým tonem a čekám na odpověď, když odpoví zavěsím, položím mobil na stůl, vstanu z gauče a pomalu jdu do koupelny, umyji si obličej a zuby, obleču se do plavek a přes ně si dám všední oblečení, dám si na sebe kolínskou, dojdu do obýváku, do kapsy si dám mobil a odcházím z bytu.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Rai Tetsu So máj 24, 2014 2:40 am

*Klidně dojdu ke svému bytu osprchuji se, omyji si vlasy, potom klidně vyjdu ze sprchy a utřu se ručníkem, hlavou mi proběhne co to mělo být za událost, ale potom klidně přijdu ke skříni, obleču se do černé košile, a riflí potom pomalu sejdu k autu a pokusím se nastartovat, pomalu se vstanu ze sedačky a otevřu kapotu, začnu se hrabat v motoru a nějakou chvíly nad ním stojím, potom to opravím a klidně zabouchnu kapotu. Nasednu do auta a odjedu směrem k baru.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Rai Tetsu So máj 31, 2014 11:05 pm

*Potom si však vzpomene, že by měl pokračovat v tréningu, přeci není v tom ještě tak dobrý, jak by chtěl být, proto se rozhodne, že by mohl zajet k jezeru a znovu si zatrénovat, přeci jen teď by už neměl být vyrušen, jako minule, takže opatrně vystoupí z auta vyběhne po schodech do bytu, vezme si kunaie, zamkne a klidně sejde dolů k autu, nakonec se však rozhodne, že by měl jít pěšky a proto jen klidně zamkne auto a odejde směrem k jezeru, po cestě stále přemýšlí, co Shuu myslel tím dnem.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Rai Tetsu Ut júl 15, 2014 6:37 am

*Pomalu přijdeme k mému bytu, přede dveřmi se zastavím a potichu řeknu směrem ke Kitaně.*"V pravé kapse na kalhotech mám klíče vytáhni je prosím."*trochu se pousměji a po tom, co odemkne vejdu do bytu, odnesu Yuki do ložnice, opatrně ji položím na postel, přikryji a políbím na čelo. Potom se otočím na Kitanu a zeptám se.*"Tak co jsi taky unavená?"
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Kitana-senpai Ut júl 15, 2014 6:45 am

*Zarazím se.* To si ze mě děláš srandu, že jo..*Pomyslím si, vytáhnu klíče a odemču. Zvařu dveře a s klíčkami v ruce jdu za ním, trochu se i červenám.* Nejsem unavená..vůbec dokázala bych být vzhůru ještě další den....*Řeknu a pousměji se.*Jasně, že jsem unavená, myslíš si snad, že usnu a nechám se jen tak..vůbec.*Pomyslím si a trochu se i ušklebím.*
Kitana-senpai
Kitana-senpai

Počet príspevkov : 56
Join date : 30.05.2014

Character sheet
Meno: Noroi Bara ( Rose)
Zamestnanie: Studentka, Brigádnice
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Rai Tetsu Ut júl 15, 2014 6:52 am

*Trochu se pousměji, rukou ukážu na koupelnu a klidně řeknu.*"Tady máš koupelnu okoupej se a jdi si lehnout tady ti nic nehrozí."*řeknu klidně a jdu směrem do ložnice, ze skříně vytáhnu deku a jdu do obýváku, kde si lehnu na křeslo, a zapnu si televizi.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Kitana-senpai Ut júl 15, 2014 7:12 am

Um...Eto...no dobře.*Pomalým krokem se odeberu do koupelny, napustím si vodu a dám tam pěnu, svleču se, oblečení si položím na bok, k umyvadlu.* Je to jen obyčejná koupel, ta mě snad nezabije...*Pomyslím si a vlezu do vany.*
Kitana-senpai
Kitana-senpai

Počet príspevkov : 56
Join date : 30.05.2014

Character sheet
Meno: Noroi Bara ( Rose)
Zamestnanie: Studentka, Brigádnice
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Rai Tetsu Ut júl 15, 2014 7:16 am

*Klidně si ležím a potom mě napadne, že bych se mohl napít, proto se odeberu do kuchyně, sednu si ke stolu a naliji si whiskey přidám led a v klidu si popíjím.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Kitana-senpai Ut júl 15, 2014 7:20 am

*Ponořím se ať mám mokré i vlasy, ještě nějakou chvíli jen tak ležím ve vaně, vylezu z vany, vezmu si jeden ručník, ten si uvážu, aby mi držel, takže to vypadá jako šaty. Vezmu si druhý ručník a začnu si sušit vlasy, aby z nich nekapala voda.Ručník položím na svoje oblečení, obleču si jenom kalhotky,ručník si ještě nechám na sobě, vyjdu z koupelny a jdu za Raiem.Pár kroků od Raie zastavím.*Eto..um.. půjčím mi nějakou svoji košili ?
Kitana-senpai
Kitana-senpai

Počet príspevkov : 56
Join date : 30.05.2014

Character sheet
Meno: Noroi Bara ( Rose)
Zamestnanie: Studentka, Brigádnice
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Rai Tetsu Ut júl 15, 2014 7:28 am

*Trochu udiveně se na ni podívám a s klidem řeknu.*"Vezmi si nějakou ve skříni."*Potom vstanu a ukážu jí, kde je skříň. Zkontroluji jestli Yuki spí a zase klidně odejdu do obýváku.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Raiuv Byt      - Stránka 3 Empty Re: Raiuv Byt

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 3 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.