textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zábavný park

+6
Megami Jigoku
Kazuma
Shin Takehiko
Eleria
Twin
Admin
10 posters

textove RPG :: Hra :: R1

Strana 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Goto down

Zábavný park      - Stránka 11 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Eleria Po júl 31, 2017 6:39 pm

Po užité jízdě, která byla chvilkama tak trochu infarktová, jsem poté, co mi Saiichi otevřel dveře, vylezla z auta. Už v tu chvíli jsem si všimla, že je tu spousta lidí. To se dalo přeci jen čekat - takových akcí v okolí bylo málo, a tak se sem vždycky nahrnulo snad celé město a jeho široké okolí, a to včetně místních párů, které po nás rádoby nenápadně pokukovaly. A jejich závistivé pohledy byly o to výraznější, když mě Saiichi přivinul k sobě.
"Opravdu si tu jejich pozornost užíváš, že?" poznamenala jsem pobaveně, ale šeptem. Sama už jsem si, po té době strávené se Saiichim, na to, že se na nás každý dívá, zvykala. Přeci jen byl široko daleko proslulý. A i kdyby nebyl, rozhodně stál minimálně za prohlédnutí. Vykročila jsem směrem na pouť a sama jsem svou ruku obmotala okolo jeho pasu a nechala jsem své prsty, ať sevřou jeho košili.
Za chvíli už jsme mohli vidět spoustu atrakcí, pár z nich poměrně přeplněných, jiné se tvářily docela prázdně. Pustila jsem Saiichiho, na chvíli jsem se mu vyvlékla a "schovala" jsem se za sloupek, který tvořil vchod do strašidelného domu. "Baf!" vyplázla jsem na něj jazyk a rozhlédla jsem se okolo. Opět jsem se tvářila, jako bych byla dítě, které právě dostalo novou hračku. Oči mi zářily nadšením. Pak jsem se ale zarazila, když jsem si uvědomila, u čeho to vlastně stojím. Odběhla jsem od sloupku a přitulila jsem se pevně k Saiichiho paži.
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Strana 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Návrat hore

- Similar topics
» Park

textove RPG :: Hra :: R1

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.