textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shinův dům

2 posters

Goto down

Shinův dům Empty Shinův dům

Odoslať pre Shin Takehiko So február 22, 2014 2:25 pm

Dům:
Shin Takehiko
Shin Takehiko

Počet príspevkov : 1634
Join date : 24.01.2014
Age : 26

Character sheet
Meno: Shin Takehiko
Zamestnanie: Student, brigáda v supermarketu
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Shinův dům Empty Re: Shinův dům

Odoslať pre Shin Takehiko So február 22, 2014 2:46 pm

*Dojde domu lehne si na sedačku a ukáže Akirovi místo* "Támhle hochu" *Kupodivu ho poslechne a lehne si přímo tam kam ukázal. Potom zavře oči a usne*
Shin Takehiko
Shin Takehiko

Počet príspevkov : 1634
Join date : 24.01.2014
Age : 26

Character sheet
Meno: Shin Takehiko
Zamestnanie: Student, brigáda v supermarketu
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Shinův dům Empty Re: Shinův dům

Odoslať pre Shin Takehiko Ne február 23, 2014 4:09 am

*Probudí se a promne si oči* "Ach jo.." *Povzdechne si a postaví se, taky si všimne Akiry který ležel u dveří* "Pojď hochu dáme ti něco na jídlo... A mě taky" *Řekne a odejde do kuchyně kde dá Akirovi nějaké zbytky jídla a sám si vezme jen suchý rohlík* "Moc dobře na tom tedy nejsem" *Usměje se, připraví se a odejde z domu. Akira jde za ním*
Shin Takehiko
Shin Takehiko

Počet príspevkov : 1634
Join date : 24.01.2014
Age : 26

Character sheet
Meno: Shin Takehiko
Zamestnanie: Student, brigáda v supermarketu
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Shinův dům Empty Re: Shinův dům

Odoslať pre Shin Takehiko Po február 24, 2014 11:17 am

*Dojde domů, unaveně spadne do postele. Ukáže Akirvlovi místo na zemi vedle jeho postele, kde si Akira následně lehne* "Dobrou chlapče.." *Řekne unaveně a okamžitě a bez problému usne*
Shin Takehiko
Shin Takehiko

Počet príspevkov : 1634
Join date : 24.01.2014
Age : 26

Character sheet
Meno: Shin Takehiko
Zamestnanie: Student, brigáda v supermarketu
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Shinův dům Empty Re: Shinův dům

Odoslať pre Shin Takehiko Ut február 25, 2014 2:48 am

*Probudí se. Zývne, vstane a jde se připravit do koupelny. Jakmile je hotový dá Akirovi jídlo a sám si dá dobrou snídani* "Konečně peníze" *Usměje se a ošahá si žebra* "Ani už to tak nebolí" *Vymění si obvaz, jakmile on i Akira dojí společně odejdou*
Shin Takehiko
Shin Takehiko

Počet príspevkov : 1634
Join date : 24.01.2014
Age : 26

Character sheet
Meno: Shin Takehiko
Zamestnanie: Student, brigáda v supermarketu
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Shinův dům Empty Re: Shinův dům

Odoslať pre Shin Takehiko St marec 12, 2014 7:33 am

*Dojde domů.. "dojde" je celkem špatný popis, nějakým zázrakem se mu podaří otevřít dveře a spadne dovnitř, dveře se vlivem průvanu samy zavřou. Už uvažuje zase jasně, ale tím na něj přišla najednou i veškerá bolest ze všech jeho ranění* "Tady tohle je asi konec chlapče" *Řekne Akirovi vedle, ten jen zakňučí. Potom Shin ztratí vědomí*
Shin Takehiko
Shin Takehiko

Počet príspevkov : 1634
Join date : 24.01.2014
Age : 26

Character sheet
Meno: Shin Takehiko
Zamestnanie: Student, brigáda v supermarketu
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Shinův dům Empty Re: Shinův dům

Odoslať pre Rai Tetsu St marec 26, 2014 8:04 am

*Přijdu k shinovému bytu a rozrazím dveře, vidím shina ležet na zemi, vrazí mu injekci do krku a pustí do něj vlkodlačí krev, stojí nad shinem, a kouká co se bude dít*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Shinův dům Empty Re: Shinův dům

Odoslať pre Shin Takehiko St marec 26, 2014 8:52 am

*Všude kolem je jenom tma.. nic jiného. Tak je to nejspíše v pořádku většinu svého života prožil v takové tmě, pro něj to není vůbec nic nového. Jen je to chladnější než obvykle, cítí větší chlad než vždy, je to oproti tomu co zná jiné, ale nic na co by si nezvykl. Cítí ale, že se něco začíná dít, něco co po jeho těle rozvádí teplo, něco co ho nutí se probudit, něco zvláštního. Slabě pohne rukou. Začíná získávat do končetin znovu cit. Už může trošku hýbat rukou. Otevře oči, ale stále leží na zemi. Porozhlédne se kolem, připadá mu jako by neskutečně dlouhou dobu spal. Vedle sebe uvidí Raie* "Dlouho jsme se neviděli..." *Řekne potichu chraplavým hlasem a pokusí se o úsměv, ale spíše udělá nějaký neurčitý škleb*
Shin Takehiko
Shin Takehiko

Počet príspevkov : 1634
Join date : 24.01.2014
Age : 26

Character sheet
Meno: Shin Takehiko
Zamestnanie: Student, brigáda v supermarketu
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Shinův dům Empty Re: Shinův dům

Odoslať pre Rai Tetsu St marec 26, 2014 9:32 am

"Jo dlouho jsme se neviděly ty jeden bastarde ty jsi mě, ale vylekal"*usměji se na Shina a podám mu ruku, aby mohl stát*"Myslím že mě budeš nenávidět, ale tak trochu jsem do tebe vpíchnul vlkodlačí krev možná to bude mít vedlejší účinky, ale doufám že to nebude nic zásadního, no ale mě spíše zajímá jaké to je na druhé straně?"* Zeptám se shina zvědavě, a v hlavě mi proběhne ten moment, kdy jsem se dozvěděl že shina zabil nějaký starý upír* "A jak se vůbec cítíš" *zeptám se s tázavým výrazem*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Shinův dům Empty Re: Shinův dům

Odoslať pre Shin Takehiko Št marec 27, 2014 4:48 am

"Tak já lekám tebe? To ty jsi tady v mém domě a to jsme tě ani nezval" *Uraženě se na něj podívá a po jeho dalších slovech se zamračí* "Tak je asi zřejmé, že jsi mě neoživil polibkem" *Přijde k zrcadlu a podívá se do něj na sebe* "Já jen doufám že budu stejně krásný jako vždy" *Podotkne naoko vážným hlasem. Potom se pořádně zamyslí, aby mohl odpovědět co nejjednodušeji* "Je tam nuda.." *Povzdechne si, sedne si na sedačku a položí si nohy na stůl. Tak jak se cítím jak asi?* "Jako by jsem vstal z mrtvých.." *Pak se zarazí* "Zajímavé přirovnání na to že přesně to jsem udělal"
Shin Takehiko
Shin Takehiko

Počet príspevkov : 1634
Join date : 24.01.2014
Age : 26

Character sheet
Meno: Shin Takehiko
Zamestnanie: Student, brigáda v supermarketu
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Shinův dům Empty Re: Shinův dům

Odoslať pre Rai Tetsu Št marec 27, 2014 5:03 am

"Jo ty mě lekáš málem mi hráblo, když jsem se dozvěděl že mého parťáka zabili, víš jak dlouho jsem hledal v těch zaprášených knihách, ale to je teď jedno viděl jsem se tu potulovat celkem hodně upírů, takže máme celkem hodně práce"*usměji se a podám shinovi kunai* "Doufám že jsi to ještě nezapomněl, po té době co jsi byl ty víš kde"*rozpačitě se usměji*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Shinův dům Empty Re: Shinův dům

Odoslať pre Shin Takehiko Št marec 27, 2014 7:44 am

"Tak upíru tady hodně určitě je..." *Když mu podá kunai jen se zašklebí a podá mu ho zpátky* "Víš že na takové zbraně nejsem. Stále mám ještě ty moje.." *Řekne a podívá se na colt u pasu* "Je dobře, že mě nepřišel nikdo okrást myslím, že bych se asi neubránil.." *Postaví se a dojde ke dveřím* "Tak tedy.. vyrazíme? Vypadal jsi tak natěšeně" *Usměje se a ještě se podívá po místnosti. Vypadá to že tady není. Má tím na mysli Akiru, když se "probral" tak tady nebyl. Zajímalo by ho kam asi šel, asi jen utekl někam pryč*
Shin Takehiko
Shin Takehiko

Počet príspevkov : 1634
Join date : 24.01.2014
Age : 26

Character sheet
Meno: Shin Takehiko
Zamestnanie: Student, brigáda v supermarketu
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Shinův dům Empty Re: Shinův dům

Odoslať pre Rai Tetsu Št marec 27, 2014 8:10 am

"Dobře myslím, že by jsme měli vyrazit co nejdřív, vem si jen to nejdůležitější a mizíme"*usměji se a kunai schovám*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Shinův dům Empty Re: Shinův dům

Odoslať pre Shin Takehiko Št marec 27, 2014 9:14 am

*Pokrčí rameny* "Když to říkáš" *Odejde do obývacího pokoje kde si ze stolu sebral křížovky. Potom poodešel trošku dále a sebral si i jablko* "Myslím že už můžeme tedy jít.." *Zavolal na něj a hodil mu klíče* "Zamkni" *Potom odběhne pryč*
Shin Takehiko
Shin Takehiko

Počet príspevkov : 1634
Join date : 24.01.2014
Age : 26

Character sheet
Meno: Shin Takehiko
Zamestnanie: Student, brigáda v supermarketu
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Shinův dům Empty Re: Shinův dům

Odoslať pre Rai Tetsu Št marec 27, 2014 9:22 am

*Odcházím z bytu, zamknu a jdu za shinem, doběhnu ho.
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Shinův dům Empty Re: Shinův dům

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.