textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ghepard ----

2 posters

Goto down

Ghepard ---- Empty Ghepard ----

Odoslať pre Ghepard Po február 24, 2014 12:10 pm

Jméno: Ghepard
Prezdívka: Consulente, Donnola
Vek: 18
Pohlavie: Muž
Dátum narodenia: 21 října
Okres: R-2
Zamestnanie: Consigliere (hodnost mafie)
Národnosť: Sicilská
_______________________________________________________________

Osobnosť/Povaha: velice chytrý muž co všechno promyslí vícekrát než se do něčeho dá. Když ho někdo zradí tak neodpouští. Nezabijí pokud to není nutné nebo to nevyžaduje tradice (omerta, nebo vendeta). Je to člověk co ctí tradice a drží se jich. Dokažu lidem pomoct, ale taky pěkně zkurvit život.
Má rád/a: sicilské víno, tradici, dobré doutníky nejčastěji značky Cohiba
Nemá rád/a: policie, a lidi co strkají nos kam nemají, gangy
Strach: výšky
Ciel: zemřít na staří
________________________________________________________________

Schopnosti: Dávám přednost tradícím takže střelba ze zbraní je na velké urovni. Používám nejčastěji tradiční sicilskou zbraň Luparu. Taky mám velké zkušenosti ze zbraněma na blízko (tanto, katana, nůž)
Majetok: M9 s tlumičem, meč tanto, magnum 500, lupara
________________________________________________________________

Vlasy: celkém krátké černé vlasy
Oči: bežovošedé
Výška: 186
Váha: 75
Obrázok: (viz obrázek)
_________________________________________________________________

Životopis:
Bylo mi 6 když jsem utekli ze Sicilie. Bylo to kuli dluhum a blížící se totalitě. Pamatuju si pohled mé mátky když jsme lodí přijížděli do přístavu ve městě R2. Byl to pohled štěstí. Taky jsem byl rád že se stěhujeme do toho tak krásného města. Ovšem úsměv ze rtů nám hned slezl po navštívení čtvrti kde jsme měli bydlet. Čtvrt byla zamořená krysami a potkani. Sehnat práci nebylo opravdu jednoduché, proto muj otec Antonino začal pracovat pro chápka v přístavu, co jim zařídil veškeré věci ohledně emigrace. Musel jsem chodit do anglické školy protože ve čtvrti plné italu bych jsem se anglicky nikdy nenaučil. Škola mě nebavila ale přesto mi anglicky celkem šlo. V 15 letech jsem dodělal zakladku a měl jsem si vybrat střední školu. Šel jsem na podnikatele. Podnikatele jsem neudělal díky historickým předmětum. V 16 jsem odešel z domu a o několik týdnu na to jsem měl nedobrovolnou práci pro Dona Cornelone. Potřeboval abych mu zajistil obchod a já jako mladej kluk co potřebuje peníze logicky neodmítl. Práce šla bez velkým problemu a obchod byl uzavřen. Dostal jsem peníze a odešel jsem. Časem jsem začal takové práce bez vetších problemu brát a plnit. Jednoho dne jsem se rozhodl že pro něj už nechci dělat. Bylo to kuli tomu že mě okrádal o podíl z kšeftu. Don Cornelone mě má za mrtvého a tak to ma být!. O pár dní později jsem zistil že Otec zemřel. Prý se utopil v přístavu ale tuším že za tím bylo něco jiného. Matka to nezvladla a tak se oběsila. Všechny prachy co jsem za minulej kseft pro Dona Cornelone získal nešli na učet ale na pohřeb mého otce a matky. Pár měsícu nato jsem se seznamil s jedním chlapem. Slovo dalo slovo a zistil jsem že je Don mafie ve města R2. Udělal jsem pro něj pár kšeftu, no pár bylo jich trochu víc a když jsem zistil že mě zatím ani jednou neokradl tak jsem byl velice rád. Po 2 letech jsem byl Kapo rodiny. Poté to už šlo rychle. Za měsíc jsem byl Podšef a těd jsem Consigliere. Je mi pouze 18 let a už jsem Consigliere. Myslím si že nato že je mi pouze 18let jsem si jako Consigliere získal respekt v rodině a i mimo ní. Líbí se být Consigliere. Dává mu to možnost pomstít se Cornelonovi že ho celou dobu okrádal o peníze. Momentalně nikdy nemá o peníze nouzi a jediné co musí dělat, je občas někoho naučit dobrým způsobům tak, že buď pohrozí nebo rovnou nařeže. Lidé ve městě ho respektují. Vždicky rád říkám ''Dokažu lidem pomoc, ale taky pěkně zkurvit život''.


Naposledy upravil Ghepard dňa Po február 24, 2014 11:29 pm, celkom upravené 3 krát.
Ghepard
Ghepard

Počet príspevkov : 28
Join date : 24.02.2014
Bydlisko : R2

Character sheet
Meno: Ghepard
Zamestnanie: Consigliere
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Ghepard ---- Empty Re: Ghepard ----

Odoslať pre Inori Po február 24, 2014 10:31 pm

royzsir prosim zivototpis a prepracuj postavu Smile to iste co u shizune..predsa len nema iba jednu vlastnost Wink
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Ghepard ---- Empty Re: Ghepard ----

Odoslať pre Ghepard Po február 24, 2014 11:28 pm

edit -.-
Ghepard
Ghepard

Počet príspevkov : 28
Join date : 24.02.2014
Bydlisko : R2

Character sheet
Meno: Ghepard
Zamestnanie: Consigliere
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Ghepard ---- Empty Re: Ghepard ----

Odoslať pre Inori Po február 24, 2014 11:34 pm

POVOLENE :)vitaj u nas ^^ na VandW vsak este nesmies ._.
ak mas nejake otazky,tak pm alebo chatbox Very Happy


Naposledy upravil Inori dňa Po február 24, 2014 11:38 pm, celkom upravené 1 krát.
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Ghepard ---- Empty Re: Ghepard ----

Odoslať pre Ghepard Po február 24, 2014 11:37 pm

díky Smile
Ghepard
Ghepard

Počet príspevkov : 28
Join date : 24.02.2014
Bydlisko : R2

Character sheet
Meno: Ghepard
Zamestnanie: Consigliere
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Ghepard ---- Empty Re: Ghepard ----

Odoslať pre Inori Po február 24, 2014 11:48 pm

oh..a vypln si char.sheet ^^ najdes to v nastaveniach profilu Smile
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Ghepard ---- Empty Re: Ghepard ----

Odoslať pre Ghepard Po február 24, 2014 11:52 pm

hotov Smile
Ghepard
Ghepard

Počet príspevkov : 28
Join date : 24.02.2014
Bydlisko : R2

Character sheet
Meno: Ghepard
Zamestnanie: Consigliere
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Ghepard ---- Empty Re: Ghepard ----

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.