textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yukiko Ryūketsu

3 posters

Goto down

Yukiko Ryūketsu Empty Yukiko Ryūketsu

Odoslať pre Yukiko Ryūketsu Št marec 20, 2014 8:28 am

Meno:  Yukiko Ryūketsu
Prezývka: žádnou nemá
Vek: 15 let
Pohlavie:žena
Dátum narodenia:21.3-Beran
Okres:R2
Zamestnanie:Vzhledem k jejímu věku je stále studentkou..
Národnosť:Japonská
_______________________________________________________________

Osobnosť/Povaha: Na první pohled vypadá velice mile.Když neni psychopatická  je klidná,k ostaním se chová mile a přátelsky.K ostaním osobám je zdvořilá a slušná..A když je psychopat, tak je velice chladná,krutá přímo fatalní.K ostaním je drzá a troufalá.Celá zešílí a každého by nejradši rozpárala...
Má rád/a:Krev,vraždy-rozkuchaná těla,hudbu,svůj zpěv,bojové umění, barevné čočky do očí
Nemá rád/a:Zvrhlé muže !!!!!!
Strach:  Ze svojí druhé osobnosti ,,Psychopata", že se u ní objeví.A taky z ,,Ústavu pro duševně choré."
Ciel: Užít si svůj život
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Schopnosti:Boj z blízka a dálky,střelba se zbraní,boj s katanou,Aikido,karate,Judo,hra na housle, kytaru a všelijaké hudeb. nástroje..to vše se učí doma a nebo ve škole
Majetok:rodinný dům,katanu a pár zbraní
________________________________________________________________
Vlasy:dlouhé černé a rudé,častěji je nosí rozpuštěné
Oči:její pravá barva očí je rudá, ráda nosí barevné čočky takže pokaždé má jinou barvu
Výška: 155cm
Váha: 45kg
Obrázok:profilovka
Fotka z ústavu :
Obrázky:
__________________

-Narodila jsem se jako předposlední devátá dívka.Naše rodina byla celkem bohatá,žili jsme si v R1.V domě jsme žili já,Sakura-první, Kiyoko-druhá, Keiko-třetí, Ayame-čtvrtá,Akina-pátá, Yumiko-desátá a poslední...Všechno to byly moje sestry.O zbylých třech jsem nevěděla,také v domě bydlel otec-Shion Ryūketsu, matka-Haruko Ryūketsu.Otec pracoval jako model.Matka pracovala jako šéfka od policie.Často jezdívali pryč, kvůli práci a proto nás hlídala chůva sami by jsme se nedokázaly o sebe postarat...

-Jednoho dne, to když mě bylo čerstvě deset let,naše máma s tátou odjeli pryč, jeli někam do Ameriky kvůli práci, měli by se vrátit za tři roky.Vždy když byli rodiče pryč tak nás hlídala  jakási tajemná žena.Byla to naše chůva.Nikdy jsme ji neviděli do tváře.Když jsme večeřeli,odtáhla Sakuru do svého pokoje,chvíli se tam bavily,poté vyšli a odešli z domu.Té chvilky jsme využili a šly jsme do jejího pokoje, zajímalo nás co tam asi tak má, nikdy nám ho nechtěla ukázat,našly jsme tam jakousi složku s jménem Sakura Ryūketsu,otevřeme ji a uvidíme tam různý fotky, kde byla Sakura jak vraždí lidi...Z ničeho nic Akina zakřičela, všechny jsme se na ni podívaly.Byla probodnuta katanou,ze stínu vylezla Sakura a naše chůva. Obě se usmívaly jako psychopati,Sakura měla katanu a chůva kuchyňský nůž,chvíly se k nám blížily pomalu a poté se rozběhly.V rychlosti jsem chytla mladší sestřičku za ruku a začala jsem se vyhýbat útokům od Sakury a chůvy.Vyběhla jsem se sestřičkou z domu a zamířila jsem s ní do zábavního parku, tam jsem se chvíli s ní ukrývala v davu. Nikde jsme je už neviděly, jakýsi mladý pán si k nám klekl a zeptal se nás : Co takové malé holčičky jako vy tak pozdě tady dělají ? Když to dopověděl mile se na nás usmál. Na to jsme mu odpověděly čistou pravdu o chůvě a Sakuře.V tom strachu jsme vůbec nevěděly co by jsme měly dělat, ale jedno jsme věděly domů už nemůžeme.Mladý pán nám nabídl přespat u něj.Tu nabídku jsme přijaly, nasedly jsme do auta a odjely k němu,tam jsme se okoupaly a ulehly v jeho postely, na druhý den nás odvezl do nové školy, našly jsme si tam kamarády a spokojeně si zatím žily......

-po třech letech to když mi bylo třináct let a Yumiko  deset let. Jsme se tajně vykradly ze školy a šly se podívat do našeho starého domu. Všude byly mrtvé těla našich sester,Yumiko zůstala v kuchyni a já se šla podívat do chůviného pokoje, tam jsem našla mrtvé rodiče, vedle nich ležely jejich fotky z Ameriky asi nám je chtěli dát
, snažila jsem se udržet emoce tak jak nás to učila máma s tatou.Dala jsem si je do kapsy na sukni a šla za Yumiko.Yumiko stála ve stínu bez pohybu, začala jsem se na ni dívat nechápavě, udělala pár kroků , v očích měla slzy a promluvila : Yukiko měla jsem tě ráda... pomsti se za nás...za nás všechny..Poté se vynořila ze stínu i Sakura, probodla Yumiko a hodila ji na zem, přišla ke mně , pořezala se katanou a dala mi ji do ruky.Po pár minutách přišla policie, Sakura začala křičet že ji chci zabít a že jsem taky zabila svoji rodinu, že jsem psychopat.Chytli mě, dali mi pouta a odvezli do Ústavu pro duševně choré.Byla jsem v pokoji kde kdysi bývala malá holčička, která všechny v ústavu zabila a nakonec se v tomhle pokoji zapálila.Celé dny jsem seděla v koutě a houpala se, začalo mi z toho strašit ve věži, často jsem mívala halucinace, že ta malá dívka jsem já a celá hořím a umírám v bolestech a utrpení. Začala jsem vidět různé bytosti tzv. mrtvé lidi, mluvily na mě.....vůbec to sice nebyla pravda, protože jsem byla úplně mimo.

-Když jsem dosáhla patnácti let,přemýšlela jsem proč vraždí Sakura lidi, proč se to vůbec stalo..měla jsem dost času na myšlení. Začala jsem plánovat jak utéct z ústavu bez zabití někoho, došlo mi že by byla možnost utéct jednou chodbou,předním vchodem. Díky svojí povaze jsem si udělala pár přátel v ústavu. Zavolala jsem si  jednu z pracovnic pomocí jednoho tlačítka u dveří, pracovnice došla , na papír jsem ji nakreslila, že potřebuji pryč z ústavu, po tu dobu tam jsem přestala tak trochu mluvit, s radostí mi  nechala  otevřené dveře, měla mě ráda a chtěla mě už dlouho osvobodit z tohoto ústavu.Vyšla jsem ven z pokoje, v klidu jsem si šla, skoro u dveří mě zastavili hlídači, nechtěli mě pustit, chytli mě a táhli mě zpět, začala jsem křičet, uslyšela to ta pracovnice, vběhla dovnitř a všechny postřílela. Cesta ven už byla volná,nasedly jsem do auta, odvezla mě do jakésiho domu, řekla mi že to bude můj nový dům.Slíbila mi že mě tam nechá a že se mám učit a pořád chodit do školy abych nebyla podezřelá, že tam nechodím, nevím proč. Poté odešla a nechala mě tam..


Sakuřina fotka:
Ps : Gomen za moje chyby jestli budou v textě...nevěděla jsem kolik toho napsat, tak jsem něco málo napsala..

O této stránce jsem se dozvěděla od svojí sestry : Megi-chan ve hře známá Megami Jigoku


Naposledy upravil Yukiko Ryūketsu dňa Št marec 27, 2014 5:39 am, celkom upravené 15 krát.

Yukiko Ryūketsu

Počet príspevkov : 7
Join date : 20.03.2014

Návrat hore Goto down

Yukiko Ryūketsu Empty Re: Yukiko Ryūketsu

Odoslať pre Mizuri Pi marec 21, 2014 9:00 pm

tákže.....um...tu máš veci,čo treba upraviť
-Životopiš je fakt taký akýsi neprehľadný...Prosím skús to upraviť na odseky,tak aby sa to čítalo ľahšie.
-Ešte k tomu životopisu...Rozpíš sa.Vysvetli.Kto je Sakura?Prečo tam je tá žena?Prečo tam bola tá fotka?A dôvôd toho vraždenia?...Je tu príliš nejasností,ktoré mi tak nejak vadia.
-Príbeh tvojej postavy vyzerá ako fakty,ktoré si dala do viet a zlepila do životopisu.Chcem nejaký súvislý príbeh s hlavou a pätou.
-Ako profilový obrázok si daj jeden z tých,čo si pridala k postave.
__________________________________________________________
To je asi vśetko...Keď budeš hotová,tak napíš.Zatiaľ ZAMIETNUTÉ
+Srry,že som taká prísna,ale mám na to svoje dôvody,ktoré si musím overiť.Plus...Čím lepšie budeš mať prepracovanú postavu,tým lepšie pre teba. Smile
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Yukiko Ryūketsu Empty Re: Yukiko Ryūketsu

Odoslať pre Yukiko Ryūketsu Pi marec 21, 2014 9:17 pm

Sakuru máš vysvětlenou ve 3 větě je to moje sestra....Ta žena proč tam je je taky napsané.....je to naše chůva..hlídá nás když jsou rodiče pryč..A ostatní budu teprve zjišťovat..proč tam jsou ty fotky a proč Sakura vraždí atd....

Yukiko Ryūketsu

Počet príspevkov : 7
Join date : 20.03.2014

Návrat hore Goto down

Yukiko Ryūketsu Empty Re: Yukiko Ryūketsu

Odoslať pre Mizuri Pi marec 21, 2014 9:21 pm

však..Keď budeš hotová,tak napíš.
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Yukiko Ryūketsu Empty Re: Yukiko Ryūketsu

Odoslať pre Yukiko Ryūketsu Pi marec 21, 2014 9:23 pm

ok..a chceš to např. : -Něco jako úvod :Narodila jsem se........
-v deseti letech :.......
-ve třinácti:....

Yukiko Ryūketsu

Počet príspevkov : 7
Join date : 20.03.2014

Návrat hore Goto down

Yukiko Ryūketsu Empty Re: Yukiko Ryūketsu

Odoslať pre Mizuri Pi marec 21, 2014 9:25 pm

Dalasom ti rady,čo máš psraviť.Ako?To je už na tebe Wink Hlavne nech je to prehľadné
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Yukiko Ryūketsu Empty Re: Yukiko Ryūketsu

Odoslať pre Yukiko Ryūketsu Pi marec 21, 2014 9:25 pm

Dobře..

Yukiko Ryūketsu

Počet príspevkov : 7
Join date : 20.03.2014

Návrat hore Goto down

Yukiko Ryūketsu Empty Re: Yukiko Ryūketsu

Odoslať pre Yukiko Ryūketsu Pi marec 21, 2014 9:34 pm

Ehm..hotovo..snad to už budu vhodné k povolení Smile

Yukiko Ryūketsu

Počet príspevkov : 7
Join date : 20.03.2014

Návrat hore Goto down

Yukiko Ryūketsu Empty Re: Yukiko Ryūketsu

Odoslať pre Mizuri Ut marec 25, 2014 8:37 am

ZAMIETNUTE znova...nevidim tam tu zmenu,co som chcela.
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Yukiko Ryūketsu Empty Re: Yukiko Ryūketsu

Odoslať pre Yukiko Ryūketsu Ut marec 25, 2014 8:38 am

jakou si chtěla ???

Yukiko Ryūketsu

Počet príspevkov : 7
Join date : 20.03.2014

Návrat hore Goto down

Yukiko Ryūketsu Empty Re: Yukiko Ryūketsu

Odoslať pre Yukiko Ryūketsu Ut marec 25, 2014 8:46 am

edit

Yukiko Ryūketsu

Počet príspevkov : 7
Join date : 20.03.2014

Návrat hore Goto down

Yukiko Ryūketsu Empty Re: Yukiko Ryūketsu

Odoslať pre Megami Jigoku Ut apríl 01, 2014 8:28 am

....Tahle postava neplatí....vše co je tu je zrušeno....
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Yukiko Ryūketsu Empty Re: Yukiko Ryūketsu

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.