textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Haybushi alias Hayba-''chan''

4 posters

Goto down

Haybushi alias Hayba-''chan'' Empty Haybushi alias Hayba-''chan''

Odoslať pre Misha Haybushi So február 21, 2015 3:20 am

Meno: Misha Haybushi
Prezývka: Hayba-chan
Vek: 17
Pohlavie: muž
Dátum narodenia: 21.10
Okres: R1
Zamestnanie: Student
Národnosť: Japonská
_______________________________________________________________

Osobnosť/Povaha: Misha je velice klidný a také inteligentní muž. Většinou je ve svém pokoji a právě něco programuje. Výjímkou je škola do které prostě chodit musí. Mishova docházka je naprosto ukázková s velkou dávkou ironie. Většinou ho ve škole nezastihnete ale když právě máte to štěstí a ANO tak ho stejně uvídíte v lavici jak má na nohách notebook, vedle sebe košík s avokádem a něco dělá. Velice rád vymýšlí lidem přezdívky podle toho jak se chovají. Tímto způsobem uráží lidi které nemá rád a schazuje jim ego dolu.
Má rád/a: Kolej na které býdlí, klid a avokádo (nic jiného takřka za život nejedl). Na druhou stranu se mu líbí normalní holky které si na nic nehrajou. Má rád dobrý kolektiv který neotravuje pokaždé když potřebuje nějakou blbost. K lidem je velice upřímný a nebere si servítky. Co na srdci to na jazyku.
Nemá rád/a: Namyšlené dívky, učitele kteří ho nenechají spát při hodině která to nezajímá.
Strach: Strach pociťuje když jde večer domů a všude jsou cizinci nebo další taková havěť. Krom takového strachu ho celkem děsí pavouci.
Ciel: Pracovat pro nějakou velkou firmu jako blue hat (typ hackera) nebo jako programátor.
________________________________________________________________

[u]Schopnosti:
Ovládá něco přes 15 počítačových jazyku a dalších 5 se učí. Dokáže prolomit většinu zabezpečení na celém světe. Na internetu je znám pod přezdívkou Hayba-chan. Touto přezdívkou mate Policii protože hledají dívku (-chan). Také umí na housle, flétnu a kytaru. Jeho rodiče ho viděli někdě vysoko v hudbě, viděli velmi špatně. Taky jako schopnost by se mohla brát jeho neskutečná mluva. Dokáže si udělat velice rychle přátele ale taky dokáže ještě rychleji své přátele totalně nas*at.
Majetok: Housle, Flétna, Kytara, pokoj na koleji kde bydlí, kufr a učet PayPal na kterém má 100 000 $ (2 500 000 kč) které získál díky tomu že hacknul jednu Americkou banku.
________________________________________________________________

Vlasy: hnědo-černé
Oči: šedé
Výška: 179 cm
Váha: 75 kg

Obrázok
Haybushi alias Hayba-''chan'' 2rc8u8h
_________________________________________________________________

[u]Životopis:
Od 5 let takřka do 13 jsem chodil na hudební školu. Naučil jsem se tam na housle, flétnu a kytaru. Nechtěl jsem tam chodit ale matka a otec byli prostě takový. Mysleli si že se mužu mít dobře pouze jako muzikant, herec nebo něco takového. Já jsem si to nikdy nemyslel a proto jsem poslouchal to co mi matka řekla. Jednoho dne jsem utekl z domova ke své babičce. Bylo mi 13 a žila v tomto městě a já tu zustal taky. Začal jsem chodit na 7 stupeň základní školy. Právě v tomto období jsem se začal zajímat o programovaní. Den za dnem jsem se lepšil až v 15 se mi povedlo první vniknutí do web díky html chybě. Nebylo to nic velkého ale já byl štastní. Základní škola byla fuč a já musel na střední. Byl jsem flákač a na školu kde se programuje jsem prostě neměl známky. Tak jsem šel na první co jsem našel. Zázrakem to byla vyšší střední škola kde byla možnost bydlet na koleji. Hned jsem neváhal a nastěhoval jsem se tam. Právě nedávno jsem hacknul první Americkou banku s které jsem si vydělal něco málo přes 100 000 $. Všude to bylo v medii a na internetu.. když jsem to uviděl jenom jsem se usmál.. Nikdy mě nechytíte!!!.
Ako si sa sem dostal/a?: Kdysi jsem tu měl postavu a vzpoměl jsem si jesli to tu ještě vůbec existuje. Koukám že existuje tak si dělám postavu. Doufám že tu je alespoň nějaká aktivita Very Happy
Misha Haybushi
Misha Haybushi

Počet príspevkov : 8
Join date : 21.02.2015

Character sheet
Meno: Misha Haybushi
Zamestnanie: hacker, programmer, student
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Haybushi alias Hayba-''chan'' Empty Re: Haybushi alias Hayba-''chan''

Odoslať pre Inori So február 21, 2015 12:43 pm

Ťažko povedať či je tu aktivita, keďže adminka sa na toto tu celé vybodla, ale s radosťoi zahrám, ak chceš. :-D
Btw. Postavy sú automaticky POVLENÉ
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Haybushi alias Hayba-''chan'' Empty Re: Haybushi alias Hayba-''chan''

Odoslať pre Misha Haybushi So február 21, 2015 10:54 pm

Fajn Very Happy
Misha Haybushi
Misha Haybushi

Počet príspevkov : 8
Join date : 21.02.2015

Character sheet
Meno: Misha Haybushi
Zamestnanie: hacker, programmer, student
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Haybushi alias Hayba-''chan'' Empty Re: Haybushi alias Hayba-''chan''

Odoslať pre Twin Po február 23, 2015 8:04 am

ovladas i Javu? Very Happy
Twin
Twin

Počet príspevkov : 364
Join date : 14.01.2014
Age : 22
Bydlisko : Jihlava

Character sheet
Meno: Twin Netopýr
Zamestnanie: Nájemný vrah, Právník, 19 let
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Haybushi alias Hayba-''chan'' Empty Re: Haybushi alias Hayba-''chan''

Odoslať pre Megami Jigoku Ut február 24, 2015 2:36 am

Vítej !
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Haybushi alias Hayba-''chan'' Empty Re: Haybushi alias Hayba-''chan''

Odoslať pre Misha Haybushi Ut február 24, 2015 3:21 am

Ano ovládám i Javu (umím jí a umí jí i moje postava).. je to můj odraz osobnosti.. jenom jsem ještě nehacknul banku Very Happy Very Happy
Misha Haybushi
Misha Haybushi

Počet príspevkov : 8
Join date : 21.02.2015

Character sheet
Meno: Misha Haybushi
Zamestnanie: hacker, programmer, student
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Haybushi alias Hayba-''chan'' Empty Re: Haybushi alias Hayba-''chan''

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.