textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hotel

+7
Mirelli Kawa-Saki
Megami Jigoku
Shiro Takumi
Eleria
Ayato
Shin Takehiko
Admin
11 posters

textove RPG :: Hra :: R2

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

Hotel                             - Stránka 6 Empty Re: Hotel

Odoslať pre Kenshin Takagawa St marec 19, 2014 4:04 am

*Povšiml jsem si, že se dívá na mou zakrvácenou ruku, tak jsem ji radši schoval do kapsy.* "Eli. Zůstaň prosím tě tady. Myslím že uvnitř nenajdeš nic, co by jsi chtěla vidět. Já se o všechno postarám." *Zkoumavě jsem se ji podíval do očí, pak jsem ale vytáhl svou zbraň, chvíli jsem se na ni díval a pak jsem prstem přetřel znamení hada, které bylo vyryto na hlavni. Poté jsem se opět podíval na Eli. Doufal jsem, že tady zůstane, nechtěl jsem ji úplně zbytečně vystavovat tomu, co budu muset pro informace udělat.*
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Hotel                             - Stránka 6 Empty Re: Hotel

Odoslať pre Eleria St marec 19, 2014 4:08 am

*uhnula pohledem, už ale bylo pozdě, protože si očividně všiml, kam se dívá. Chvilku přemýšlela nad tím, co řekl. No, možná by měla jít dovnitř, ale myslela, že ví, co říká, a tak jen opatrně přikývla* Počkám za dveřmi. *oznámila mu rozhodným tónem - stále chtěla být na blízku a mít přehled o tom, co se vlastně děje, takže tohle bylo jedno z řešení, které bylo realizovatelné*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Hotel                             - Stránka 6 Empty Re: Hotel

Odoslať pre Kenshin Takagawa St marec 19, 2014 4:19 am

*Trochu jsem se zachechtal.* "Chtěla jsi říct u dveří ne?" *Než stihla zareagovat, připravil jsem si zbraň a vykopl jsem dveře. Měl jsem štěstí, člověk kterého jsem hledal zrovna položil nějaký hovor, takže nebyl připravený a zároveň nemohl nikoho varovat. Jeho zbraň byla položená na stolku, který byl blíže mě, takže to taky nebyl problém. Ten člověk jen zvedl ruce nad hlavu.* "Otoč se ke mě zády, ruce nech za hlavou a klekni si." *Přikázal jsem mu. Udělal všechno tak jak jsem řekl. Přišel jsem k němu a praštil jsem ho hlavní zbraně do hlavy, ale mírnil jsem se, takže ho to jenom srazilo k zemi. Namířil jsem mu na hlavu a zeptal jsem se.* "Shin Takehiko. Kde je?" *Mluvil jsem klidně, vyrovnaným hlasem.* "Vážně si myslíš že ti to řeknu?"*Trochu jsem zakroutil hlavou.* "Ale no tak. Nemám na tohle čas." *Čas jsem opravdu neměl. Kdo ví, co měli v plánu se Shinem a jestli ho chtějí zabít, takže jsem musel spěchat. Vytáhl jsem jednou rukou nůž a zabodl jsem mu ho do nohy. On sice vykřikl, ale neotevřel ústa, což jeho výkřik dost utlumilo.* "Kde je Shin Takehiko?" *Zeptal jsem se zase vyrovnaným hlasem.* "Myslíš že mě tímhle přesvědčíš?"*Opět jsem zakroutil hlavou. Zvedl jsem nohu a přitlačil jsem s ní na nůž, který byl zabodnutý v jeho noze.* "Špatná odpověď. Tak to zkusíme ještě jednou. Kde je Shin Takehiko?" *Stále jsem mluvil potichu a nedal jsem na sobě nic znát. On se začal svíjet bolestí, ale stále nevykřikl. Pak jenom zasyčel.* Je v opuštěné budově tady v R2."*Chtěl říct ještě něco víc, ale já už jsem věděl o jakou budovu jde, takže jsem ho již nepotřeboval.* "Děkuji za tvou spolupráci." *Řekl jsem, namířil jsem mu zbraň na hlavu a stiskl jsem spoušť, poté jsem vytáhl svůj nůž z jeho nohy,schoval jsem ho a vyšel jsem ze dveří.* "Gomen..." *Zašeptal jsem, když jsem uviděl Eli.*
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Hotel                             - Stránka 6 Empty Re: Hotel

Odoslať pre Eleria St marec 19, 2014 4:30 am

Hmm... *zamumlala. Ano, už si prožila také své, ale tohle... Na ni bylo trošku moc a potřebovala se vzpamatovat, i když dost dobře věděla, že na to teď není čas. Možná to mohlo být ještě horší, nechtěla vědět, co najdou v té budově, kam plánují jít, bylo to ale lepší, než kdyby zůstala v nevědomosti.* Pojďme. *zamumlala nakonec takovým nepřítomným tónem a šla pryč z hotelu - neměli čas, to bylo to, co jim chybělo, a proto by bylo potřeba ho co nejrychleji někde nahnat*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Hotel                             - Stránka 6 Empty Re: Hotel

Odoslať pre Kenshin Takagawa St marec 19, 2014 4:32 am

*Potichu jsem vyšel z hotelu za Eli a pak jsem vyrazil směrem k opuštěné budově. Času opravdu nebylo mnoho a nemohl jsem dopustit, aby se stalo něco víc než už se stalo.*
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Hotel                             - Stránka 6 Empty Re: Hotel

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat hore

- Similar topics

textove RPG :: Hra :: R2

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.