textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sheepysteak (Ellie Bluebell)

2 posters

textove RPG :: Hra :: R2

Goto down

Sheepysteak (Ellie Bluebell) Empty Sheepysteak (Ellie Bluebell)

Odoslať pre Admin Pi január 10, 2014 10:42 pm

Reštaurácia,v ktore sa podávajú steaky z ovčieho mäsa.Podávajú tu však aj iné jedlá ako je napríklad pizza.Zdá sa,že majiteľka je trošku zvláštnej povahy.Ak ju nahneváte,tak..Veľa štastia.Reštaurácia je pomerne na dobrej úrovni.Na ľavej strane miestosti je bar.

Admin
Admin

Počet príspevkov : 84
Join date : 06.01.2014

Character sheet
Meno:
Zamestnanie:
Okres:

https://just-play.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Sheepysteak (Ellie Bluebell) Empty Re: Sheepysteak (Ellie Bluebell)

Odoslať pre Itami Ut február 18, 2014 8:54 pm

*príde sem na aute neha motor pusteni a nezamknute dvere vydi malé množstvo ľudí a pozrie sa na podnik z predajom jedla vystúpi a vytiahne si cigaretu ktorú si zapáli tajne pod kabatom nábije Uzi a vykroci pomalým krokom k obchodu nad ním je nápis Sheppysteak vojde dnu hned na to sa ho predavačka spyta
/.Predavačka: dobry den čo si praj.. uhh *Itami vytiahol Uzi a začal po nej strieľať pri tom roztrieral veľa skla urobil veľa Škody vystrielal po nej asi 25 nabojov ostatných 30 okolo potom sa otočil na predavača ktory bol neďaleko nej*
/.Predavač: prosím mám rodinu ja ja to všetko vysvetlím ja ja predával som drogy áno priznavam aléé nikomu som nechc nechles *zakokta* ublížiť mám 2 pekne deti a mám manželku prosím nerob to
*Itami má cely čas namierené na neho a povie* si chudák vieš to *ked mieri na neho predavač plače tak začne myslieť na Mizuri nevie či ma vystrelit*
/.Predavač: pre boha vás prosím nerobte to
*Itami zavrie oči a vystreli 5 nabojov do predavača ktory okamžite umrie ostatných ľudí v predajni neha tak behom ide k autu nastúpi doň a naštartuje*
Itami
Itami

Počet príspevkov : 111
Join date : 12.02.2014

Character sheet
Meno: Itami
Zamestnanie: Mafián,FBI
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Sheepysteak (Ellie Bluebell) Empty Re: Sheepysteak (Ellie Bluebell)

Odoslať pre Itami Ut február 18, 2014 8:56 pm

*následne ihneď oddide* (sry za double post)
Itami
Itami

Počet príspevkov : 111
Join date : 12.02.2014

Character sheet
Meno: Itami
Zamestnanie: Mafián,FBI
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Sheepysteak (Ellie Bluebell) Empty Re: Sheepysteak (Ellie Bluebell)

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

textove RPG :: Hra :: R2

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.