textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leiko Sakagami

2 posters

Goto down

Leiko Sakagami Empty Leiko Sakagami

Odoslať pre Leiko Sakagami Po január 20, 2014 5:52 am

Jméno: Leiko Sakagami
Prezývka: Lei
Vek: 16
Pohlavie: žena
Dátum narodenia:29.6
Okres: R2
Zamestnanie: Studentka
Národnosť:Japonská
_______________________________________________________________

Osobnosť/Povaha:Přátelská,obětavá,zábavná,chytrá, ráda uvažuje logicky
Má rád/a:mám ráda: zvířata ,pekné oblečení a doplňky např.naušnice atd.
Nemá rád/a:lhaní a podvody..
Strach: Smrti
Ciel: Zatím žádný
________________________________________________________________

Schopnosti: pěstní souboj ,boj s katanou, střelba se zbraní,karate,skvěle vařit(nejlépe umí anglickou kuchyni)
Majetok:dům se zahradou který mám po rodičích kteří mi dočasně zmizely viz.životopis,psa,babiččin dům v R2. a ňáký šperky.katanu a motorku
________________________________________________________________

Vlasy:Hnědé,1.5m, v culíku
Oči:Hnědé
Výška:160 cm
Váha: 52 kg
Obrázok:profilovka
_________________________________________________________________

Životopis:Jako malá žila v okresku R1.Její rodina byla bohatá.Leiko se vždy oblékala do moderního oblečení oblečení. Protože byla bohatá chodila na prestižní školy.V e šklách byla ta nejhezčí a nejchytřejší. Učitelé ji měly rádi. Ráda jimm pomáhala a také studentům. Jednoho dne když šla ze školy,uslyšela v rozhlase. Všichni civilisté se musí skovat.Pozor byly jsme napadnuti okolními státy. Leiko se rozhodla utéct za rodinou.Bohužel když doběhla domů nikoho nenašla.Leiko se zhroutila.Zůstala sedět před domem a dávala si vinu za to že za to může sasma, že její rodiče tam nejsou. V keři se něco pohnulo, Leiko to hned zaznamenala. Šla se podívat a uviděla svoji babičku, která se snažila vylézt z příkopu. Babi.. !Zakřičela celá bez sebe. Lei, je mi to líto. Pověděla její babička a podívla se na ni. Co se stalo babi ? Zeptala se Leiko. Bohužel,odvezly tvoje rodiče někam pryč. Budeme muset zapomenout ať se nám nic nestane.Tohůe byly jediné vzpomínky z oného osudného dne, kdy se Leiko změnila.Po několika měsících se Leiko a její babička přestěhovaly do R2 k ní.(Babči).Začaly znovu žít,Lei začala chodit do normálních škol. Lei a babička se o sebe navzájem staraly.Leiko ji ráda pomáhá se vším. A snaží se stát znovu bohatou dívkou a najít její rodiče.

Ako si sa sem dostal/a? O.o: Od kamarádky (Megami Jigoku)
Leiko Sakagami
Leiko Sakagami

Počet príspevkov : 1
Join date : 14.01.2014

Návrat hore Goto down

Leiko Sakagami Empty Re: Leiko Sakagami

Odoslať pre Admin St január 22, 2014 1:11 am

POVOLENÉ vitaj ^^

Admin
Admin

Počet príspevkov : 84
Join date : 06.01.2014

Character sheet
Meno:
Zamestnanie:
Okres:

https://just-play.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.