textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenshinovo sídlo

2 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Ne apríl 20, 2014 8:11 am

*trošku se zasmála té jeho odpovědi, protože něco takového po té provokaci očekávat prostě musel* Právě že takhle to fér je. Ty sis začal. *oznámila mu s vyplazeným jazykem a jen tak pobaveně zamrkala, pak se ale trošku ušklíbla, vlastně tak provokativně* Nu ale dobře, jak myslíš, dáme si tedy pauzu. *zašeptala pobaveným tónem a moc dobře věděla, že tohle se mu moc jako návrh líbit nebude, tedy, alespoň něco takového očekávala*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Ne apríl 20, 2014 8:46 am

Nejdříve jsem se zasmál s ní. Sklopil jsem pohled a zakroutil jsem hlavou. Nevěděl jsem, proč srovnává v provokování mě a ji, když je jasné, že ona je přebornice a já naprostý břídil. Stále je to nefér, jelikož máš mnohem více možností. Řekl jsem pobaveně. Jakmile ale vyslovila svou druhou myšlenku. Zvedl jsem pohled a podíval jsem se ji do očí. Těkal jsem pohledem po jejím obličeji jako malý zoufalý kluk, ale nic jsem ji na to neřekl. Nic takového jako pauzu jsem teď nechtěl, ale nevěděl jsem, jestli to ona myslí vážně nebo ne.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Ne apríl 20, 2014 9:37 am

*nevěřícně nad ním zavrtěla hlavou a trošku vyprskla smíchy, její myšlenky byly úplně stejné - také měla pocit, že je v provokování lepší* Více možností? To jen ty nevyužíváš všechny. *zašeptala se smíchem a prohlédla si ho. Když si ale všimla následně toho jeho pohledu, hlavou jí proběhla taková pobavená poznámka, ale pokud si mají dále takhle hrát na kočku a myš, bude pokračovat* Copak? Tak co vlastně chceš, pokud se ti ani tahle možnost nelíbí? Buďto se ti nezdají moje metody nebo pauza? Mmm... Tak povídej? *zeptala se naoko zvědavě a překvapeně, ale doopravdy tohle byla jen taková maska, díky které ho mohla celkem dost provokovat*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Ne apríl 20, 2014 7:48 pm

Hned, jakmile můj mozek zaregistroval její reakci a to, co řekla, zarazil jsem se. Opravdu se mě snaží jenom neustále provokovat. Rty se mi zkřivily do menšího úšklebku, přičemž jsem přemýšlel. Nakonec jsem jen zakroutil hlavou a zraněnou rukou jsem se zapřel, abych se tímto způsobem dostal nad ní. Provokativně jsem se usmál a lehce jsem ji kousl do spodního rtu. To možná bude tím, že se nesnažím vypozorovat každou tvou slabinu. Odpověděl jsem ji šeptem, přičemž jsem ji uštědřil několik malých polibků na klíční kost. Myslím, že na slovo pauza teď můžeme zapomenout, ne? Řekl jsem neprůhledným tónem. Zajímalo mě, jak bude reagovat, když prostě budu hrát po jejím.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Ne apríl 20, 2014 10:14 pm

*trošku přivřela oči a pořádně si ho prohlédla, i když v zápalu si nevšimla toho, že se zapírá o tu ruku, stejně by si myslela, že to tak není, protože se ani nijak bolestně nezatvářil, jinak by si toho nejspíš všimla, když se mu takhle dívala do očí* Ty už ani nemusíš, když je skoro všechny znáš... *odpověděla s vyplazeným jazykem a pobaveně se na něj podívala* Mmm... Takže pauzu nechceš? *pokrčila rameny jakoby lhostejně, i když jí následující minuty rozhodně jedno nebyly.* Dobrá, jak myslíš...*zamumlala a prohlédla si ho ještě pozorněji, pak ale rukou začala přejíždět po jeho odhalené hrudi, jen tak lehkými, láskyplnými pohyby*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Ne apríl 20, 2014 10:26 pm

S úsměvem jsem ji ještě několikrát políbil a dlaní jsem malinko přitlačil na její ňadra. Ty snad ano? Zeptal jsem se ji, jen abych se ujistil, že jakmile si prostě uvědomí, že se již nenechám tak snadno vyprovokovat, že prostě necouvne. Sice to vypadalo, že teď je naprosto uvolněná, ale mohla to být jen maska, přes kterou jsem neviděl. Zvedl jsem hlavu a zadíval jsem se ji zkoumavě do očí.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Ne apríl 20, 2014 10:39 pm

*přivřela oči a trošku zavrněla, potom si ho prohlédla a na chvilku zaváhala, dostal ji do úzkých, takže neměla moc na výběr, co má odpovědět* N-ne... Nechci. *zašeptala a přitom trošku uhnula pohledem - její drzost a provokace byly ty tam. Rukou se při tom hlazení zastavila ale až na jeho stehně, přitom se malinko pousmála, i když vlastně ta její nervozita se trošku vrátila, takže to nejspíš bylo znát. A to to způsobila jen jediná, tak nevinně vyhlížející otázka*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Ne apríl 20, 2014 10:56 pm

Trochu jsem se pousmál, když zavrněla. Trochu mě to pobídlo, že bych neměl přestávat, ale její odpověď měla úplně opačný účinek. Nejistě jsem se ji zadíval do očí a jemně jsem ji políbil na rty, přičemž jsem se pousmál. Jsi si jistá? Zeptal jsem se. Možná to vyznělo jako provokace, ale prostě mi záleželo na tom jak se cítí a ten její pohled mě přesvědčoval o tom, že s tímhle není moc spokojená.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Ne apríl 20, 2014 11:20 pm

*nahnula se k němu a rychle mu ten polibek oplatila, pak si ho ale prohlédla a jen přikývla* Moc dobře znáš odpověď... Jen jsi mě opět donutil se stáhnout z takové té iniciativní role... *zašeptala a dlaní přitom přejela po jeho tváři a pousmála se. Vypadal dost nejistě a bála se, že se opět stáhne kvůli téhle její nervozitě, která se zase objevila tak zčistajasna, ale to nechtěla dopustit, za žádnou cenu ne teď*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Ne apríl 20, 2014 11:36 pm

Naklonil jsem se k ní a uštědřil jsem ji ještě jeden, tentokrát už delší, polibek. Na tváři se mi objevil takový malý úsměv, který se pomalu rozšiřoval, přičemž jsem svou rukou přejel velice pomalu přes její ňadra a z polibků jsem za svou rukou dělal takovou stopu z červených flíčků. Přesvědčila mě o tom, že to opravdu myslela vážně a její nervozita je prostě jen vedlejší účinek mého počínání, kterého se prostě nemohla zbavit.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Po apríl 21, 2014 12:01 am

*své oči už skoro zavřela a její tváře nabraly trošku sytější červenou barvu. Teď jí to ale nevadilo a také lehounce přejela po jeho hrudi a pousmála se - opět se trošku umírnila a možná to v tuhle chvilku bylo dobře, možná ale ne, každopádně se jen k němu naklonila a lehounce ho kousla do rtu a následně ho políbila.* Páni... Já jsem chtěla vyprovokovat tebe a nakonec to dopadlo opačně... *zašeptala pobaveně a prohlédla si ho*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Po apríl 21, 2014 12:13 am

Trochu jsem se zachechtal a rád jsem ji ten polibek oplatil. Provokace se ti vydařila, jen asi působí opačně než jsi čekala. Zašeptal jsem pobaveně a zadíval se ji do očí. Když jsem si ale všiml, že má trošku zrůžovělé tváře, trochu jsem se pousmál a přejel jsem dlaní po jejím obličeji. Tak roztomilá... Zamumlal jsem v podstatě pro sebe.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Po apríl 21, 2014 12:17 am

*zavrtěla hlavou a trošku se zasmála* Ne, myslím, že jsi spíš vyprovokoval více ty mě, než já tebe, ale dobrá, jak myslíš. *zašeptala s úsměvem, který měl nakročeno ke smíchu, přitom si ho prohlédla a trošku sklopila pohled* Vážně... Ty máš co říkat - někdy takhle roztomilý, jindy pro nepřátele nejnebezpečnější upír... Mmm, to je celkem zajímavá kombinace, nemyslíš? *zamumlala s úsměvem a přitom se zapřela o jeho hruď dlaní a rty mu na krku přitom vytvořila cucflek*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Po apríl 21, 2014 3:21 am

Nevěřícně jsem se na ní podíval a nazdvihl jsem jedno obočí. Opravdu jsem nechápal, co je podle ní na mě tak roztomilého, ale raději jsem ji při tom nechal. Pomalu jsem zakroutil hlavou a něžně jsem ji políbil. Pro všechny, co by se ti pokusili ublížit postrach, pro tebe roztomilé trdlo. Zamumlal jsem pobaveně a zůstal jsem celkem blízko jejích rtů. To je vcelku zajímavé. Dodal jsem nakonec a pohladil jsem ji po vlasech.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Po apríl 21, 2014 3:25 am

*malinko se zašklebila a dlaní rozcuchala jeho vlasy* Mm... Opět jsi zapomněl, někdy, když se ti chce, tak i nehorázný provokatér... Ale ano, jinak je to dost zajímavé, ale prostě to tak je. *odpověděla mu a prohlédla si ho, potom se naklonila k jeho krku, který mu lehounce přejela jazykem* Mimochodem, kde jsme to skončili? *zeptala se takovým pobaveným tónem, přeci jen jí opět dal chvilku, aby z ní mohla opadnout ta nervozita*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Po apríl 21, 2014 3:32 am

Její věta mě trochu pobavila, ale jen jsem se provokativně ušklíbl. Noooo... Dovol mi ti to trochu připomenout. Řekl jsem potichu a své rty jsem spojil s těmi jejími, přičemž jsem svou rukou jen malinko stáhl její kalhoty. Nepřestával jsem ji ale líbat, přičemž jsem se nebál se zapojit i jazykem. Vypadalo to, že její nervozita malinko klesla, ale nebyl jsem si jistý, jestli se to tímto nevrátí do původního stavu.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Po apríl 21, 2014 3:36 am

*malinko se pousmála a zapojila se do jeho polibků tím, že nejdřív párkrát svým jazykem šťouchla do toho jeho, poté ale nechala svůj jazyk kroužit. Když svou rukou zabloudil k jeho kalhotám, tak vlastně její dlaň bezděky udělala to samé, sama Eleria o tom vlastně sotva věděla, protože se opět vracela do toho stavu, kdy pro ní bylo těžké ovládat její reakce, natož nějak přemýšlet, to vlastně pak způsobovalo takové to instinktivní chování*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Po apríl 21, 2014 4:23 am

Své rty jsem stále neodtahoval od těch jejích, neměl jsem k tomu důvod a upřímně jsem ani nechtěl. Jakmile jsem postřehl její chování, stáhl jsem její kalhoty ještě níž a dlaní jsem přejel přes její spodní prádlo, přičemž jsem se malinko pousmál, ale jen tak, jak mi polibek dovolil. Nechal jsem svůj jazyk ať dělá to, co uzná za vhodné, jelikož já jsem moc mimo na to, abych jakkoliv uvažoval.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Po apríl 21, 2014 4:33 am

*také se trošku pousmála, i když opět zrozpačitěla, když ucítila jeho dotek na spodním prádle, prostě to bylo stále dost zvláštní, takže i takřka nemožné se ubránit téhle fyziologické reakci, vlastně ani on se tomu někdy neubránil a to uměl takovéhle věci potlačovat daleko lépe, i když její provokace většinou zabraly. Nechtěla teď zaostávat, takže také dlaní trošku více sundala jeho kalhoty, což už vlastně předtím trošku načala, ale nedodělala to. Rukou také přejela přes ten "hrbolek" a jen se při polibcích zadívala do přivřenýma očima do těch jeho takovým zkoumavým pohledem*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Po apríl 21, 2014 5:37 am

Zraněná ruka se mi začala nesnesitelně třást a ta bolest nešla přehlížet a to ani v této situaci. Ruku jsem ohnul a zapřel jsem se o předloktí, což sice nebylo také moc pohodlné ani bezbolestné, ale dalo mi to ještě chvíli čas, než se má podpěra zhroutí úplně. Dále jsem pokračoval ve vášnivém líbání, přičemž jsem si ani nevšiml jejího pohledu, jelikož jsem měl celou dobu oči zavřené.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Po apríl 21, 2014 5:47 am

*vzhledem k tomu, že její oči nebyly úplně zavřené, tak si všimla toho, že se jeho ruka třese, přitom i toho, že trošku změnil její polohu* Proboha, to jsem si toho všimla až teď?! *zanadávala si vzduchu a aniž by se od něj odtáhla, dlaní chytla tu jeho a posunula jí tak, aby tu ruku měl opět volně, jen nad tím trošku zavrtěla hlavou a pohladila ho po hrudi, než se odtáhla* Mmm... Měl jsi zákaz. *zamumlala naoko podrážděně a už úplně otevřela své oči, aby si ho mohla kritickým pohledem prohlédnout. Mohlo se to zdát neslušné, že ty oči předtím nezavřela, ale to v téhle situaci prostě nemohla*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Po apríl 21, 2014 6:48 am

Lehl jsem si opět na bok, abych nelehl na ní, jelikož při tom, jak je drobná, by to nemuselo být nejlepší. Když se odtáhla, trochu smutně jsem "zakňučel", přičemž jsem se ale zachechtal, když vyslovila svou větu. Omlouvám se madam. Řekl jsem hraně vážně, ale myslel jsem to jako vtip, jelikož jsem věděl jak špatně reaguje na to, když ji vykám.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Po apríl 21, 2014 7:02 am

*podívala se na něj a musela se trošku zasmát, když tak zakňučel, i když to vlastně opět bylo nehorázně kawaii a na chvilku ucítila potřebu ho nějak rozmazlovat, přitom jí to ale rychlo přešlo, když vyslovil tu další myšlenku* Hmm... Nezlob, nebo si mě nepřej. *zamumlala naoko vážně, ale přitom ho opět jak u ní bývalo zvykem, cvrnkla do nosu a zašklebila se, přitom ale dlaní po jeho hrudi sjela trošku níž a úšklebek se změnil na úsměv*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Po apríl 21, 2014 7:06 am

Trochu jsem se zašklebil a po chvíli jsem nahrál zděšený pohled, přičemž jsem musel zadržovat smích. Ale ne! Potrestáte mě má paní? Zeptal jsem se naoko vážně a čekal jsem, jak na to zareaguje, přičemž jsem ale dlaní pomalu přejel po jejích zádech a stále jsem hrál ten zděšený pohled, i když jsem měl stále větší nutkání vyprsknout smíchy.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Po apríl 21, 2014 7:11 am

*chvilku ho jen tak klidně sledovala, ale pak se zašklebila. On moc dobře věděl, co dělá, takže ji opět prostě provokoval* Nu dobře... *zamumlala vážným, tajemným hlasem a jen pevně stiskla jednou svou rukou zápěstí jeho zdravé ruky a tak šibalsky se usmála* Dobře... Jak myslíš. *zašeptala a rty si začala razit cestičku přes jeho hruď, vcelku rychle na její obvyklé poměry, vlastně bylo celkem jasné, jakým směrem míří, ale momentálně nečekala na jeho souhlas, to on ji takhle vyprovokoval*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.