textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nočný klub

+7
Megami Jigoku
Shiro Takumi
Takahiro
Eleria
Shin Takehiko
Eno Sole
Admin
11 posters

textove RPG :: Hra :: R2

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eleria Ut február 11, 2014 9:17 am

*zčervenala, když si vzpomněla, o čem to vlastně mluví* Eh, noo... *zamyslela se a po chvilce přikývla* Jo, máš pravdu, nejspíš už to tak bude. *mrkla na něj a všimla si brzy toho, jak pokukuje po parketu, musela se nad tím pousmát* Páni, ty ale musíš být nedočkavý. *pousmála se a sledovala ho* Tak, půjdeš tedy první? Podívám se. *mrkla na něj a doufala, že jí to snad odkývá, stále byla maličko nejistá, i když už ne tak moc*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Kazuma Ut február 11, 2014 9:25 am

"Ale tak nedočkavý nie som, len jedno ti prezradím. Ja popravde veľmi rád vzbudzujem pozornosť." Po tom čo som to dopovedal kývol som barmanovi aby prišiel ku mne. Keď sa tak stalo pošepkal som mu niečo a dal som mu 10 eur do kapsy. On sa medzi tým pobral za DJ-om. Potom som sa otočil smerom na Eleri. "Tak ideme to teda roztočiť." Povedal som teraz nedočkavo a ako začal hrať hudba bolo počuť že to bol remix Jacksona a ešte niečoho čo som nepoznal. No dobre, nesklamal až tak. Predsa len nemohol tam pustiť priamo Jacksona keďže tu sa hrali modernejšie hudby. V tedy keď hudba bola v tom čase ktorý som potreboval som vstal a spravil som krok od stolu kde sme boli. Zablisklo sa mi v očiach a začal som sa hýbať doslova ako jackson, hlavne som teraz využíval ruky a nohy no to bolo asi tak zopár sekúnd hneď na to som moonwalkom doslova odkráčal na parket tam som spravil kolečko pomocou slajdu až po kým som nebol bližšie zasa u stola kde bola Eleri spravil som nakoniec otočku a obomi rukami som ukázal na Eleri. "Bum." Namieril som ukazovámky o niečo vyššie ako keby som vystrelil zo zbraní a potom som ukázal prstom nech ide bližšie.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eleria Ut február 11, 2014 9:33 am

*pozorně sledovala jeho pohyby, čekala od něj hodně, ale z toho, co řekl, že to bylo rychlé a ne žádný zázrak, byla opravdu překvapená, v mysli jí znělo něco jako: "Zatraceně, tohle já nikdy nezvládnu."... Byly tu dvě možnosti. Buďto na tohle měl Kazuma opravdu talent, anebo si to tak užíval, tu pozornost diváků, že se do toho opravdu pustil celou svou duší, a prostě se nechal unést, jakmile se ozvalo "Bum" a Kazuma předvedl něco jako výstřel, trošku sebou trhla, možná jí to překvapilo, rozhodně jí to nevyděsilo, ale i přesto sebou trošku trhla. Všimla si taky Kazumova náznaku* Tak...Mám jít? *byla trošku na pochybách, uhnula pohledem a po chvilce přemýšlení, při kterém stejně nic nevymyslela, pocupitala o pár krůčků vpřed*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Kazuma Ut február 11, 2014 9:44 am

V tedy keď prišla ku mne tak som ju chytil za ruku a pomaly som si ju odvliekol na parket. Popravde na nás asi bolo veľa očí ale ja som to nevnímal vážne som si to užíval. Keď sme boli už v strede parketu v tedy skončila pesnička a pustili shuffl preto som hneď prestal tancovať ako predtým a skôr som to premenil na taký bláznivý tanec. Na toto by sa mohla chytnúť aj Eleri predsa len tu sa stačilo vyblázniť. Popravde už ako sme vchádzali na parket netrvalo dlho a na tento shuffl sa pridalo už zopár ľudí. V tedy som mrkol na Eleri keďže teraz na parkete sa veľmi rozprávať nedalo.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eleria Ut február 11, 2014 9:48 am

*nejistě v jeho doprovodu přišla na parket, jakmile se začali hromadit lidi okolo, opravdu se uvolnila, jinak by ani na to, co právě hrálo nemohla moc tancovat, tak jí to přišlo trošku vhod, pousmála se na Kazumu, právě se totiž cítila vážně v pohodě, rozhlédla se okolo, co tak na to lidi tancují a všimla si, že v tom vážně není nic složitého* Ále, proč se tak bojím? Vždyť hudbu mám v krvi. *pomyslela si, rozzářila se a začala se hýbat do svižného rytmu hudby*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Kazuma Ut február 11, 2014 9:54 am

Tancoval som dosť blízko u Eleri tak aby keď nekdo bol po blízku nežduchal a pod. Aj keď som tancoval vnímal som aj okolie lebo na parkete sa to niekedy vedelo zvrtnúť. "Vážne ti to ide... kecala si." Povedal som hlasnejšie aby ma čula, nebolo to tým žeby som jej teraz chcel nejako zvýšiť sebavedomie ale jej to vážne šlo. Ja som potom spravil takú jacksonovskú otočku okolo Eleri a pokračoval som vlastne v tomto bláznivom tanci. Aj keď by nebolo špatné keby sa okolo mňa vrtí, T_T No som jej senseii. Musel som sa pousmiať sám nad svojími myšlienkami. Na parket vypustili plno dymu ktorý zahltil parket, boli to vlastne také menšie efekty. Parket bol tentoraz už oproti tomu čo sme prišli plný. Vážne to chcelo len niekoho kto to roztancuje, vlastne ako vždy.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eleria Ut február 11, 2014 10:01 am

*zarazila se, jakmile se okolo ní otočil a trošku si oddechla* Nekecala jsem, možná je to tím pitím. *zašeptala mu do ucha, aby tu nekřičela na celý bar, trošku se sklonila a chytila se za kolena, poté si všimla efektů* Pěkné. *pomyslela si a pousmála se, ale ztěžka oddechovala* Měla bych se sebou začít něco dělat, nemám vůbec fyzičku. *pomyslela si, nečekala, že odpadne tak brzy* Je to dost rychlé. *podívala se na Kazumu a rozpačitě se zasmála, chtěla mu vysvětlit, proč přestala na chvilku tancovat, ale přesto se cítila vážně trapně, že nevydrží více, navíc takhle vytuhnout před svým mistrem pro ni nebylo nijak super*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Kazuma Ut február 11, 2014 10:05 am

Popravde som si všimol že už nemôže ale nečakal som to že to bude tak skoro preto som ju zobral za ruku a zamieril som späť moonwalkam smerom na miesto kde sme si mali sadnúť. Našťastie nám s cesty uhnulo len pár ľudí a možno to bolo asi preto čo som predviedol no kto vie. Nakoniec sme sa dostali až k stolu. "Nieje to tu také zlé nie?" Opýtal som sa jej potom čo som sa usadil. Na to že už nemohla som nehovoril nič predsa len ja som bol rád že sa vôbec aspoň trocha odviazala a dúfal som že sa baví. Predsa len by bolo zlé to keby to bolo inak.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eleria Ut február 11, 2014 10:10 am

*nechala se dovést ke stolu a posadila se* Ach, gomen. *zamumlala a trošku se rozhlédla kolem* Sice to bylo rychlé, ale i tak jsem nečekala, že odpadnu takhle brzy, je to tak trošku...Trapné? *zamumlala a pousmála se* Opravdu se mi tu líbí, bála jsem se, že to bude daleko horší, přeci jen ty zvěsti o nočním klubu a tak. *nervózně se porozhlédla okolo, začalo se to tu hemžit divnými lidmi, čím blíž se blížilo noci, tím více takových lidí se tu zjevovalo* Ale je to opravdu super, navíc, nečekala jsem, že tancuješ tak dobře, překvapuje mě to. *mrkla na něj* To ses naučil sám? *zeptala se zvědavě*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Kazuma Ut február 11, 2014 10:15 am

"Tak, jeden čas som nechodieval vôbec medzi ľudí takmer až doteraz som si žil v tom dome ako samotár takže som sa učil aj niečo takéto keď som sa nudil. No to je vlastne dôvod asi prečo tu skoro nikoho nepoznám ale teraz by som to aj rád zmenil." Aj som na tom vlastne začal pracovať predsa len zopár dobrých ľudí som už spoznal napríklad tuto Eleri ktorá sedela naproti mne. "Ono sa to vie tu aj niekedy zvrtnúť, čo som počul tak sa tu často niekto pobije alebo sú tu policajné razie kvôli drogám." Povedal som jej popravde ako to je. "Preto je to tu niekedy nebezpečné ale zas ak vieš kam sa pozerať tak vieš kedy sa vytratiť." Povedal som tak trochu pravdivo o tomto mieste a potom som sa porozhliadol okolo seba. "Inak ty chodievaš aj na plesy? Keď si spomínala tie spoločenské tance." Opýtal som sa nakoniec.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eleria Ut február 11, 2014 10:20 am

*pousmála se a přestala se tak rozhlížet okolo* S tebou se cítím bezpečně, i když, mohla jsem si vzít s sebou nějakou obrannou věc, ale tahat to na tancování? Ještě by se mohl stát nějaký průšvih, který by znehodnotil, při nejlepším znehodnotil, tento večer, takže... *mrkla na něj a napila se* A s těmi plesy. *zamyslela se, protože přemýšlela, jak mu na tohle odpovědět* Já jsem vlastně jako malá tancovala závodně, vlastně už si toho moc z toho nepamatuju, samozřejmě, ale myslím, že je to všechno jen o zopakování, kroky jsou hračka, pokud už to má člověk celkově nějak zažité...*začala tak trošku vzpomínat* Na plese jsem snad byla jen jednou, bylo to právě díky tomu, že jsem chodila tancovat, takže to vlastně ani nebyl opravdový ples. *trošku se zasmála*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Kazuma Ut február 11, 2014 10:24 am

Pousmial som sa nad tým čo povedala keďže som bol rád že sa cíti bezpečne."Tak, príšte by sme mohli zájsť na niečo také ale to by som sa ja skôr u teba musel doučovať tie spoločenské tance. " Navrhol som jej aj keď to som skôr povedal len tak aj keď by to nebolo od veci. "A teraz už asi netancuješ že? Ako to?" Opýtal som sa keďže s toho čo hovorila som pochopil niečo také.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eleria Ut február 11, 2014 10:28 am

*pousmála se* Myslím, že by to šlo, kdybych si to trošku zopakovala, pocvičila se...Eh, no. *pokrčila rameny* Měla jsem na výběr, ale nakonec jsem se rozhodla, že chci začít s hudbou, v rodině, kamarádi, spolužáci - hodně lidí mi říkalo, že mám dobrý sluch, že bych svůj talent neměla jen tak zahodit, teď by mi sice mohl začít někdo oponovat, já vím, že tanec je spojení hudby s pohybem, ale vzhledem k tomu, že mě třeba baví vytvářet nová sóla, navíc jsem vždy chtěla kapelu a tak...*mrkla na něj* Samozřejmě bych chtěla opět začít tancovat, ale tady jde i o to najít partnera, holek, které chtějí tancovat je vždy víc, navíc netuším, jestli bych stíhala dělat všechno, co bych chtěla pořádně. *řekla nakonec*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Kazuma Ut február 11, 2014 10:34 am

"Viem ako sa cítiš, tiež som toho chcel veľa robiť ale ak chceš byť v niečom vážne dobrá musíš sa tomu venovať poriadne." To ako hovorila o tom že spieva ma naozaj zaujalo keďže som rád počúval ako niekto spieval teda popravde skôr dievčatá vždy ma to proste vedelo uchvátiť. "Chcel by som si ťa niekedy vypočuť ako spievaš." Povedal som jej s úsmevom. Okom som zahliadol ako sa niečo na parkete asi schyľuje k mele. "Nó, bolo by asi dobré sa pomaly pobrať preč." Povedal som a naznačil som jej hlavou aby sa pozrela za seba. "Bude tu totiž rušno." Keďže sa tam začala akási banda medzi sebou strkať.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eleria Ut február 11, 2014 10:38 am

A-ach, poslechnout...Zpívat? *trošku se podívala do strany, ale nakonec přikývla* Dobrá, ale je to na tvé vlastní nebezpečí. *zasmála se, ale pak její pohled trošku zvážněl, když si všimla, co se tu děje, čekala sice, že se tu něco takového semele, přeci jen jsou v R2, v nočním klubu ještě k tomu, ale neočekávala, že až tak brzy* Děkuji za podporu, pokusím se sehnat někoho, kdo by do toho se mnou šel, když se tolik nebudu soustředit na školu, myslím, že bych to zvládla. *mrkla a pomalu se zvedala ze židle* Máš pravdu, myslím, že bychom měli pomalu jít, mimochodem, s tím plesem - počítám s tebou! *uculila se*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Kazuma Ut február 11, 2014 10:41 am

"Tak ak nejaký bude viem koho pozvať. Aj tak si myslím že ma ale vymeníš" Povedal som jej s úsmevom a pomaly som sa pobral preč až po kým som sa nedostal von z baru. "Určite to zvládneš si šikovná." Povedal som jej a potom som sa pobral pomaly k aute. "Vezmem ťa niekam?" Opýtal som sa jej pre istotu.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eleria Ut február 11, 2014 10:46 am

*urychleně vylezla z klubu* Eh, arigato - půjdu asi pěšky, mám jen krátkou cestu. *mrkla na něj* Určitě tě nevyměním, dnes jsem viděla tvé schopnosti, i když je to jiný druh tance - tanec je tanec a ty cítíš, kdy se máš jak pohnout, myslím, že se budeš rychle učit. *zasmála se* No, děkuji za pěkný večer, bylo to super, ale teď už raději půjdu domů, přeci jen je trošku pozdě, jakmile narazíš na nějakou podobnou akci, třeba ten ples, napiš mi nebo zavolej. *pousmála se a ještě než odešla, tak mu zamávala* Měj se, Kazumo, doufám, že se brzy uvidíme...*a po chvíli se ztratila ve tmě*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Kazuma Ut február 11, 2014 10:53 am

"Maj sa." Povedal som jej pri odchode a zamieril som do auta. Netrvalo dlho a vyrazil som preč aj ja.
(presun)
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eno Sole So marec 15, 2014 10:55 am

Prídem sem, držiac sa za ruku s Kazumom. Začnem sa rozhliadať pri tom, ako vchádzam dnu. Už je tu zábava v plnom prúde, všade veľa tancujúcich a spotených tiel, hlasná hudba a málo svetla. Predieram sa davom spolu s Kazumom, hľadám nejaké voľnejšie miestečko na tancovanie. Na pravej strane, no najďalej od baru, je to voľnejšie. Zastavím tam a usmejem sa na Kazumu. "Tak čo? Predvedieš sa?" spýtam sa s úškrnom.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Kazuma So marec 15, 2014 10:59 am

"Ako chceš vlastne tancovať?" Opýtal som sa jej s ličkackým hlasom. "Normálne diskotékové dance? Alebo telo na telo?" Pošepkal som jej ale tak aby to počula cez tú hudbu tam. Popravde ja som nemal problém tancovať takmer čokoľvek ale bol som zvedavý či na to ona pristúpi alebo čo skôr vyberie.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eno Sole So marec 15, 2014 11:04 am

Uškrniem sa. "Vieš, že je mi to jedno? Po tom, čo si mi vliezol do sprchy, sa ma na toto spýtaš? aký gentleman...." podpichnem ho a zasmejem sa. "ale najprv chcem vidieť tie tvoje tanečné kreácie." znova sa uškrniem, keďže si chcem trvať na svojom a naozaj to chcem vidieť. No za chvíľku stiahne hudba aj mňa, a tak ako ostatní sa začnem vlniť do rytmu, no nespúšťam oči z Kazumu.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Kazuma So marec 15, 2014 3:08 pm

"Niekedy byť gentlemanom musím nie?" Prehovoril som k nej zo smiechom. Po tom čo povedala že chce vidieť moje "tanečné kreácie" spravil som jacksonovskú otočku a pár korkov dozadu moonvolkom no potom som sa už začal vlniť a pohybovať viac do rytmu priamo pred ňou. Bol som dobrý tanečník takže mi to pomerne išlo a uznal som vlastne za vhodné že to stačí preto som spravil krok bližšie k Eno aby som sa na ňu trocha viac natlačil predsa len telo na telo sa nedá tancovať z veľkej vzdialenosti.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eno Sole Po marec 17, 2014 10:57 pm

Aj ja sa zasmejem. Aj na tom čo povedal, no trošku aj na jeho tanci. No fajn, musím uznať, že tancoval dobre, ale aj tak som sa nad tým musela aspoň pousmiať. Potom sa prispôsobím jeho tancu, aby sme si nezavadzali, keď sme tak blízko a tancujem skoro podľa jeho pohybov. Podídem ešte trošku bližšie, medzi nami je už len malá medzierka.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Kazuma Po marec 17, 2014 11:18 pm

Keď sa prispôsobila môjmu tancu a podišla bližšie rukou som ju chytil okolo pása a jemne som sa naňu pritiahol až na doraz. Vlastne som sa pri tom ako som sa hýbal obtieral o jej telo a ona o moje. Vlastne sa to zmenilo tým pádom na trocha erotickejší tanec ale zas mne takto takcovať nevadilo k tomu sa mi to aj páčilo. Tento druh tanca sa mi pozdával najviac lebo bol podľa mňa najlepší.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eno Sole Po marec 17, 2014 11:32 pm

Usmejem sa, ale tak, aby to nevidel a nechám sa pritiahnuť k nemu. Pokračujem v tanci, aj keď teraz je to naozaj o čosi... erotickejšie. Nevadí mi to, je mi to vlastne úplne jedno a páči sa mi tá blízkosť, obtieranie našich bokov a náš zrýchlený dych. Trochu sa mi z toho zatočí hlava, ale je to také príjemné omámenie.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 5 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat hore

- Similar topics

textove RPG :: Hra :: R2

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.