textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kazumov domový komplex na konci mesta

5 posters

Strana 6 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole St marec 05, 2014 4:24 am

"Ale sluhovi musím vždy prikázať, no nie?" spýtam sa s úsmevom, už som sa viac uvoľnila. Stiahnem ruku a zmyjem zo seba všetko mydlo. Chvíľu rozmýšľam a potom sa uškrniem. "Počuj, keď už si sa tak krásne ponúkol, čo tak mi umyť aj vlasy?" spýtam sa ho a podám mu nejaký šampón.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma St marec 05, 2014 4:29 am

Po tom čo povedala že jej mám umyť vlasy som ju naschváľ jemne tľapol po zadku. "Ako si praješ." Povedal som no pri tom som sa zasmial a zobral som do ruky šanpón ktorého som si dal na ruky a odložil ho. Potom som jej začal umývať aj jej vlasy. Snažil som sa jej netrhať vlasy keďže som ešte vlastne okrem seba nikoho neumýval.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole St marec 05, 2014 5:07 am

Zamračím sa. "Nerob to." poviem s kamennou tvárou, ale snažím sa nesmiať. Potom si užívam dotyk jeho rúk a masáž, ktorú mi tým vlastne robí a modlím sa, aby ma nezačal príliš ťahať, lebo to neznášam. "Dobre..." poviem po chvíli a začnem si zmývať z vlasov penu.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma St marec 05, 2014 5:18 am

Neťahal som ju keďže to asi nikto nemá rád. "Aká chladná." Povedal som na oko smutne po tom čo som ju tľapol aj keď to bolo zo žartu. Ako si zmývala vlasy ja som sa medzi tým tiež chcel trochu napeniť ale šmyklo sa mi to a preto som sa na ňu viac natlačil ale našťastie sa mi podarilo ju nepritlačiť celou váhou lebo som sa dotkol rukami steny. "G-gomen ... šmýka sa." Povedal som zasa zo smiechom a odtiahol som sa od nej.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole St marec 05, 2014 5:30 am

Mierne sa usmejem a prevrátim očami, pretože sa mi to aj páčilo, ale to nepriznám. "Aký nešikovný." poviem mu zo žartu a tiež sa zasmejem, jeho blízkosť mi nie je nepríjemná.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma St marec 05, 2014 8:06 am

"Nieje nad to sa spoločno kúpať čo Eno?" Povedal som zo smiechom a potom som prehovoril k jej ušku. "Škoda že ťa vidím len zo zadu." Povedal som podripovačne. Nie žeby som sa sťažoval s tým čo mám teraz. Prebehlo mi mysľou a musel som sa nad tým uškrnúť.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Št marec 06, 2014 2:38 am

"Nie, nie je nad to..." uškrniem sa, aj keď to stále nevidí. "No..... tvoja škoda. Ak to chceš inak, niečo pre to urob." poviem s miernym úsmevom. Stále na nás lejem vodu, ale už ma začína bolieť ruka. Preto ju spustím dole a sledujem, ako mi tečie po nohách dole a mizne preč.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Št marec 06, 2014 3:07 am

Uškrnul som sa po tom čo povedala, bral som to skôr ako provokáciu na to aby som niečo spravil. Preto som jej položil ruky na boky a otočil som si ju smerom na seba ale nepozeral som jej ešte po jej tele a pozeral som jej naschváľ do jej očí aj keď mi oči chceli ucuknúť nižšie. "Mne nemusíš hovoriť dva krát." Povedal som to tak že som sa priblížil bližšie k jej tvári a bol som tesne svojími perami od jej ako keby som vlastne skúšal že či jej moja prítomnosť takto blízko nevadí.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Št marec 06, 2014 3:24 am

Presne som čakala, že ma otočí alebo obráti. Uškrnula som sa a skrátila som tú medzeru medzi nami. Potom som sa naklonila ešte trošku a jemne som ho pobozkala. Bolo to niečo ako znak, že mi jeho blízkosť neprekáža.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Št marec 06, 2014 3:27 am

Jej bozk som jej opätoval a pri tom som sa usmial. Ruku som jej obtočil okolo pása a pritiahol som si ju na seba aby medzi nami nebola skoro žiadna medzera. Bozk som prehĺbil a zapojil som doňho jazyk ktorým som vyhľadal ten jej. Druhou rukou som jej opatrne prechádzal rukou vo vlasoch.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Št marec 06, 2014 3:46 am

Jednou rukou mu zájdem do vlasov a tú druhú mu prehodím okolo krku. Pritisnem sa k nemu trošku bližšie, poriadne to ani nevnímam, ale aj tak si to z časti uvedomujem a dosť ma to udivuje. Môj jazyk narazí na ten jeho a začne sa s ním hrať.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Št marec 06, 2014 3:51 am

Možno to bolo trocha skoro ale ja som začínal byť vzrušený keďže som mal u seba takto blízko krásne nahé dievča s ktorým som sa k tomu bozkával, len som dúfal že to hneď neucíti ale bola blízko tak to vie. Ruku ktorú som mal v jej vlasoch som pomaly skĺzol po jej chrbte smerom na jej zadok a pritlačil som naňho tak aby si bola ešte bližšie u mňa ak to išlo. Do hry z jazykmi som sa tiež zapojil a začal som krúžiť okolo toho tvojho.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Št marec 06, 2014 4:04 am

Trochu sa zasmejem, cítim to všetko a skrátka mi to prišlo... zaujímavé. Jednu ruku spustím z jeho krku a prechádzam mu ňou po chrbte. Pritisnem sa naňho, nemám na výber, keďže si ma pritiahol a stále ho bozkávam. Akosi mdlo si však aj uvedomujem, že sme stále v sprche a že odniekiaľ stále strieka voda. Načiahnem sa, že ju zavriem, ale nedosiahnem. Na chvíľku sa odtiahnem a pozriem sa na Kazumu. "Ehm... sme stále v sprche..." poviem potichu a teraz konečne zavriem vodu.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Št marec 06, 2014 4:08 am

Keď sa odtiahla pozrel som k nej. "Tu by to bolo zaujímavé." Povedal by som podpichovačne no z úsmevom na perách. Predsa len čistý sme už boli obaja mohli sme už ísť odtiaľto preč.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Št marec 06, 2014 9:46 am

Okato sa poobzerám po úzkom sprchovom kúte, kde sa spolu tlačíme. "Zaujímavé a úzke, malé." poznamenám s mierne zdvihnutým obočím a úsmevom na perách. "To poďme radšej von." poviem mu a čakám, že vyjde von prvý, keďže stojí rovno pred dverami.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Št marec 06, 2014 10:23 am

Vyliezol som prvý ako chcela a dával som si pozor aby som sa nešmykol. Zabalil som sa do uteráka a zobral som jeden aj pre ňu ale nepodával som jej ho ale stál som na mieste predsa len som si ju tak mohol prezrieť. "Tu máš uterák." Povedal som lišiacky. Načiahol som k nej len ruku s uterákom.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Pi marec 07, 2014 3:34 am

Sledujem jeho výraz a ten uterák a posúvam ho pohľadom. Keď je jasné, že mi ho bližšie nedá, nakloním sa von, ale nedosiahnem. Preto rýchlo vyleziem, schmatnem uterák a v rýchlosti sa doňho zabalím. Ani neviem, prečo to bolo všetko tak rýchlo, keď sme boli doteraz nalepení na seba. Trochu ma strasie, je tu zimšie ako som čakala. Pevnejšie si obalím uterák okolo tela a pozriem naňho zvedavým pohľadom.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Pi marec 07, 2014 3:36 am

Ja som sa na ňu len neviine usmial a vybral som sa s kúpeľne smerom do obývačky. Našťastie ja som mal zimu rád takže mne až taká zima nebola ale ak by chcela nemal by som problém ju zahriať. "Nevyrazíme si niekam?" Opýtal som sa Eno keďže sa mi zdalo že sme boli u mňa už pridlho teda skôr v nejakom dome.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Pi marec 07, 2014 3:42 am

Vybrala som sa za ním. Keď to povedal, neveriacky som pokrútila hlavou. *Po tom, čo sa stalo.... Asi to nič neznamenalo.* pomyslela som si, na moje prekvapenie, celkom smutne. "Dobre.... musím aspoň na chvíľu skočiť domov...." odvrátim pohľad. "Ale.... vezmem si asi tvoju košeľu a.... nejaké nohavice. Snáď ti to nebude vadiť...?" spýtam sa ho.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Pi marec 07, 2014 3:46 am

"Takžé teraz ideš domov a potom pôjdeš von alebó?" Nechápal som práveže ako to myslela keďže ja som si vlastne chcel niekam práve s ňou výjsť ale toto skôr vyzerala že nechcela teda tak sa mi to zdalo, predsa len niekedy som možno zle chápal. "Nie to problém nebude kľudne si ich vezmi. " Povedal som jej.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Pi marec 07, 2014 3:57 am

"Vďaka." poďakovala som a odbehla do kúpeľky. Tam som si obliekla posledné dva kusy, ktoré ostali čisté- spodné prádlo. Potom som išla do jeho izby, vytiahla som nejakú košeľu a gate, ktoré zo mňa až tak nepadali a mikinu, aby som nezmrzla. Neboli až tak veľké, aspoň som sa v tom netopila. Zobrala som si všetky veci, mobil, nožík a kľúče a išla som späť za ním. "No.... potrebujem ísť na chvíľku domov a potom.... si môžeme niekam vyraziť." mierne sa usmejem.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Pi marec 07, 2014 3:59 am

Ja som sa medzi tým šiel tiež obliecť a keď som sa obliekol vrátil som sa do obývačky kde som ju mal na pláne počkať. "Dobre ... kde ťa počkám?" Opýtal som sa jej keďže som chcel vedieť ako by to vlastne chcela.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Pi marec 07, 2014 4:03 am

Pokrčím plecami. Chvíľu som nad tým premýšľala. "Nu... tak mohli by sme sa stretnúť... na námestí? Mám to tam celkom blízko a... potom by sme niekam zašli. Dobre?" spýtam sa.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Pi marec 07, 2014 4:06 am

"Dobre môže byť takže tam." Súhlasil som s jej miestom stretnutia. "Tak teda budem tam." Povedal som z úsmevom.

(gomen teraz musím)
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Pi marec 07, 2014 4:15 am

(jasné, v pohode :3 paa)
Prikývnem. "Dobre.... Ahoj." mierne sa usmejem a odchádzam preč. Vonku pred domom si pritiahnem mikinu k telu, predsa len nie je najteplejšie a ja som práve vyliezla z vane. Prídem k motorke, dám si na hlavu prilbu, naštartujem a vyrazím domov.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 6 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 6 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.