textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opustená budova

+16
Sayuri Kirigakure
Shizune Uzami
Itami
Eleria
Twin
Shiro Takumi
Kannon
Chika
Ayato
Eno Sole
Megami Jigoku
Shion
Inori
Haru Nakagawa
Hideaki
Admin
20 posters

textove RPG :: Hra :: R2

Strana 24 z 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Goto down

Opustená budova      - Stránka 24 Empty Re: Opustená budova

Odoslať pre Kenshin Takagawa So apríl 12, 2014 3:33 am

Nejistě jsem je oba přejel pohledem, ale pak jsem se trochu usmál. Chtěl jsem něco říct, ale v kapse mi zazvonil mobil. Vytáhl jsem cigaretu z pusy a podíval jsem se na číslo. Zakroutil jsem hlavou a cigaretu jsem odhodil. Prosím pane. Začal jsem a neobtěžoval jsem se mluvit potichu. Muselo jim být oběma jasné, s kým mluvím. V mobilu se ozvala odpověď, která vyzněla už klidněji, než minule před barem. Ano, je v pořádku pane. Odpověděl jsem a pohlédl jsem na Shina. Hlas v telefonu něco řekl a já jsem podal mobil Shinovi. Chce s tebou mluvit. Zamumlal jsem a mobil jsem držel v ruce napřažené směrem k Shinovi. V podstatě mi bylo jasné, že Shin ví o co jde, ale asi nevěděl, že jeho strýc se o něj zajímá více než dává najevo. Přece jenom... Já jsem si nepřipadal jako nějaký druhořadý poskok, takže by se dalo říct, že na ochranu Shina nasadil jednoho z nejlepších. Už jenom kvůli mému výcviku bych tuhle myšlenku považoval za pravdivou.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Opustená budova      - Stránka 24 Empty Re: Opustená budova

Odoslať pre Shin Takehiko So apríl 26, 2014 11:22 pm

*Odpověď už předem znal, věděl že ho určitě bude chtít odvést, pak ale Kenshinovi zazvonil telefon. Je to tady.. Tiše si povzdechl a čekal co se bude dít dále. Kenshin s jeho strýcem prohodil jen pár ne moc důležitých slov, až na to že žije. Kenshin k němu natáhl ruku s telefonem. Tak mluvit spíše bude jen řvát.. Vzal od Kenshina mobil a přiložil si ho k uchu. Dost hodně ho překvapilo co uslyšel. Pozorně strýce poslouchal. Nevypadá to že je naštvaný, dalo by se dokonce i říct že je rád že mi nic není.. To je blbost.. Podívá se stranou a zamračí se. Co po něm vlastně vůbec chce? On se o práci pro něj neprosil a dopadlo to takhle a to tam ani nezačal pořádně pracovat* "Řekni mi.." *Poví s ledovým klidem do telefonu* "Co po mě chceš k čemu mě hodláš přesně využívat?" *Odpověď nějakou dobu nepřicházela. A když už jí konečně dostal nevěřil tomu co slyšel. Nebyla šance aby ti dva slyšeli co mu právě řekl, nevěděl jestli o tom náhodou Kenshin už něco neví, doufal že ne* "Tohle myslíš vážně? A ty čekáš, že ti s tím pomůžu? Není šance abych tohle udělal" *Zařval do telefonu, přestával se ovládat. Odpověď zase nějakou dobu nepřicházela, když konečně odpověděl. Už to nezvládl hodil s mobilem o zem a pořádně ho rozšlapal, že po něm toho moc nezbylo. Vytáhl z kapsy svůj mobil a hodil ho Kenshinovi* "Náhrada.." *Řekl ještě pořad opravdu hodně naštvaný* "Víš proč vlastně máš chodit se mnou?" *Řekl s pohledem upřeným na Kenshina*
Shin Takehiko
Shin Takehiko

Počet príspevkov : 1634
Join date : 24.01.2014
Age : 26

Character sheet
Meno: Shin Takehiko
Zamestnanie: Student, brigáda v supermarketu
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Opustená budova      - Stránka 24 Empty Re: Opustená budova

Odoslať pre Kenshin Takagawa So máj 03, 2014 5:01 am

To, co Shin udělal, mě dost překvapilo, ale přinutilo mě to se trochu zasmát. Po jeho otázce jsem jen pobaveně pokrčil rameny. Mám se postarat o to, aby jsi byl použitelný - Což znamená bez kulky v hlavě. Jak vidíš, tak to zatím funguje. Detaily mě nikdy nezajímaly, proto jsem možná u tvého strýce oblíbený. Odpověděl jsem mu pobaveně, přičemž jsem si ho prohlédl. Mobil, který mi dal jsem si jen schoval a dál jsem o tom nemluvil Zajímalo mě ale, co s ním jeho strýc měl v plánu, když to Shina tak rozzuřilo, upřímně jsem ho takto naštvaného ještě neviděl, ale to jsem ani nemohl, jelikož ho v podstatě vůbec neznám. Asi na vteřinu jsem spočinul pohledem na Elerí, ale pak jsem se podíval opět na Shina, nebylo slušné se nedívat na někoho, s kým právě mluvím. Očekával jsem, že ti uvnitř ještě nebyli poslední, ale nečekal jsem to, co se právě stalo. Z okna nedaleké budovy přišel výstřel, který skončil ve zdi jen pár centimetrů od mé hlavy. Okamžitě jsem se skrčil a odtáhl jsem Shina sebou dovnitř opuštěné budovy pro krytí. On teď byl nejdůležitější, jelikož pokud přijde o hlavu on, ta moje nebude daleko za ní.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Opustená budova      - Stránka 24 Empty Re: Opustená budova

Odoslať pre Eleria Ne máj 04, 2014 6:40 am

K-kenshi-...! *zadívala se tím směrem, kam vběhli a tiše si povzdechla. Nebylo by bezpečné tu zůstávat déle, navíc ona by se svou katanou nic nezmohla. Tady se to nějak zvrtlo a ona netušila, co se tak může dít, už ten telefon, to, co se stalo... S jeho strýcem? Byla dost zmatená. Ještě jednou se podívala tím směrem, a pak jen přivřela oči a zadoufala, že budou oba v pořádku. Potom se nejistým krokem vydala směrem odtud, stejně by se tak akorát stala terčem nějaké z kulek, což by nebylo úplně fájn, ale i tak ji trošku tížilo svědomí a doufala, že udělala dobře*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Opustená budova      - Stránka 24 Empty Re: Opustená budova

Odoslať pre Megami Jigoku Ut júl 15, 2014 9:13 pm

*Přijdu sem,uslyším nějaké výstřely, ale těch si nevšímám, vlezu do druhé budovy vedle a stoupnu si k oknu.*
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Opustená budova      - Stránka 24 Empty Re: Opustená budova

Odoslať pre Kitana-senpai Ut júl 15, 2014 9:40 pm

* Dojdu sem, uvidím Megami v okně, vytáhnu si katanu ajdu za ní, pár kroků od ní zastavím.* Tak to tedy dokončíme...*Řeknu, ale nechci to skončit, chci jí jenom něco udělat, protože se musím vrátit zpět za Yuki.*
Kitana-senpai
Kitana-senpai

Počet príspevkov : 56
Join date : 30.05.2014

Character sheet
Meno: Noroi Bara ( Rose)
Zamestnanie: Studentka, Brigádnice
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Opustená budova      - Stránka 24 Empty Re: Opustená budova

Odoslať pre Megami Jigoku Ut júl 15, 2014 9:47 pm

*Otočím se na Kitanu.* Říkala jsi jenom povykládat, co to má znamenat.* Řeknu a udiveně se na ni dívám.*
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Opustená budova      - Stránka 24 Empty Re: Opustená budova

Odoslať pre Kitana-senpai Ut júl 15, 2014 9:49 pm

*Rozběhnu se na ni a ke krku ji přitlačím katanu.* Tohle je tvůj konec...*Řeknu se smíchem, z pouzdra ji vytáhnu dýku.*
Kitana-senpai
Kitana-senpai

Počet príspevkov : 56
Join date : 30.05.2014

Character sheet
Meno: Noroi Bara ( Rose)
Zamestnanie: Studentka, Brigádnice
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Opustená budova      - Stránka 24 Empty Re: Opustená budova

Odoslať pre Megami Jigoku Ut júl 15, 2014 9:53 pm

Noroi..nedělej to, prosím...*Řeknu a znervózním, jelikožmám dost velkou práci, držet tu katanu,která mi, každou chvílí, uřízne dlaně.*
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Opustená budova      - Stránka 24 Empty Re: Opustená budova

Odoslať pre Kitana-senpai Ut júl 15, 2014 9:55 pm

*Katanu dám na bok, napřáhnu se a zabodnu ji tu dýku do levého oka. Se smíchem odstoupím pár kroků od ní.*
Kitana-senpai
Kitana-senpai

Počet príspevkov : 56
Join date : 30.05.2014

Character sheet
Meno: Noroi Bara ( Rose)
Zamestnanie: Studentka, Brigádnice
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Opustená budova      - Stránka 24 Empty Re: Opustená budova

Odoslať pre Megami Jigoku Ut júl 15, 2014 10:00 pm

*Přestanu se hýbat, cítím se jako by se stopl čas. Tu dýku si vytáhnu, bohužel i se svým okem, zahodím tu dýku, chvíli se za to oko držím,svojím posledním okem zaregistruji kde je Kitana, rozběhnu se na ni, jelikož se mi zavírá oko a vydím rozmazaně, tak do ní jenom silou narazím, tím ji žduchnu ke stěně.*
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Opustená budova      - Stránka 24 Empty Re: Opustená budova

Odoslať pre Kitana-senpai Ut júl 15, 2014 10:00 pm

*Nečekala jsem, že do mě žduchnu, zamotaly se mi nohy, při pádu se udeřím do hlavy a upadnu do bezvědomí.*
Kitana-senpai
Kitana-senpai

Počet príspevkov : 56
Join date : 30.05.2014

Character sheet
Meno: Noroi Bara ( Rose)
Zamestnanie: Studentka, Brigádnice
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Opustená budova      - Stránka 24 Empty Re: Opustená budova

Odoslať pre Megami Jigoku Ut júl 15, 2014 10:02 pm

*Zakryji si "oko" a jdu pomalým krokem pryč odsud, za Yuki, ktertá bude podle mojich představ určitě u Raie.*
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Opustená budova      - Stránka 24 Empty Re: Opustená budova

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 24 z 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Návrat hore


textove RPG :: Hra :: R2

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.