textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inorin byt ^^

+4
Shion
Hideaki
Eno Sole
Inori
8 posters

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Goto down

Inorin byt ^^        - Stránka 7 Empty Re: Inorin byt ^^

Odoslať pre Inori St február 12, 2014 10:21 am

,,Maj sa."*kývnem mu.Potom idem do svojej izby,kde sa prezlečiem a vliezem do postele.Netrvá dlho a zapím zababušená do periny.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Inorin byt ^^        - Stránka 7 Empty Re: Inorin byt ^^

Odoslať pre Hiroshi Mashiba St február 12, 2014 10:25 am

Dobrou "řeknu potichu a obuji si boty, poté odejdu z tvého bytu a jdu do svého auta, které odemknu, poté si nastoupím, klíčky dám do zapalování a odjedu k sobě domů "
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Inorin byt ^^        - Stránka 7 Empty Re: Inorin byt ^^

Odoslať pre Inori St február 12, 2014 10:58 pm

*V podstate už nespím.Len sa  mi nechcelo z postele,takže tu vylehávam.Pomaly sa posadím a pretriem oči.*,,Hmm...Ako som sa sem dostala?..."*zamrmlem.Vyleziem z postele.*,,Tss..Bŕ..zima..."*zoberiem perinu a prehodim si ju okolo pliec.Je mi akosi zle a bolí ma hlava.Možno by ranná sprcha pomohla.Vleziem si teda pod horúcu vodu a premýšlam nad včerajškom.Pamätám si,že som zase pila...A ďalej?Pery sa mi vykrivia do úškrnu.Vyleziem zo sprchy a idem do obývačky,kde si sadnem na gauč a zababuším sa do periny.V telke nič nejde.Ísť von?Prečo nie.Prezlečiem sa teda.Všimnem si budnu prevesenú cez stoličku.*,,Mala by som ju vrátiť..Ako sa to volal?..Aspoň viem ako vyzerá.."*vezmem bundu a dám ju do tašky.Niečo z nej však vypadne.Zodvihnem onú vec.*,,Odznak?...Tak učiteľ gitary,hej?.."*pomyslím si.Strčím ho do vačku.Všetko mám,takže môžme vyraziť.Zavolám si teda taxík a idem si na lúku po auto.*
(ňu..keďže si povedala,že je to na mne,tak som sa rozhodla,že odznak v bunde ostal ^^ )
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Inorin byt ^^        - Stránka 7 Empty Re: Inorin byt ^^

Odoslať pre Hiroshi Mashiba Št február 13, 2014 2:51 am

"dojedu před byt inory a zaparkuji pomocí ruční brzy , vyběhnu z auta a běžím zaťukat na Inori " snad ho nenašla " pomyslím si a zaťukám na dveře, když se nic neozývá , tak pomalým krokem dojdu zpátky do auta a odjedu "
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Inorin byt ^^        - Stránka 7 Empty Re: Inorin byt ^^

Odoslať pre Hiroshi Mashiba Ne február 16, 2014 5:53 am

"mobil na nočním stolku se rozsvítí a na display bliká nová smska "

smska:
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Inorin byt ^^        - Stránka 7 Empty Re: Inorin byt ^^

Odoslať pre Inori Ne február 16, 2014 6:32 am

*Prídem si domov po mobil,aby som zavolala Shionovi.Zaparkujem ručnou brzdou a vystúpim a idem dnu.Chvíľu mi trvá kým nájdem kľúče.Odomknem si a idem rovno do svojej izby,kde hodí tašku na posteľ a vezmem zo stolíku mobil.Nepozerám sa kto volal či písal.Vytočím Shionove číslo a čakám.Nikto nezdvíha.Netuším,že je na mňa nahnevaný,pretože moje spomienky z baru nie sú úplné.Vypnem.Všimnem si správu od čísla,ktoré nepoznám..Po prečítaní sa pousmejem a odpíšem.*
sms:
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Inorin byt ^^        - Stránka 7 Empty Re: Inorin byt ^^

Odoslať pre Hiroshi Mashiba Ne február 16, 2014 6:41 am

"přijde ti smska "
SMS:
Hiroshi Mashiba
Hiroshi Mashiba

Počet príspevkov : 535
Join date : 11.02.2014

Character sheet
Meno: Hiroshi Mashiba
Zamestnanie: Tajný Agent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Inorin byt ^^        - Stránka 7 Empty Re: Inorin byt ^^

Odoslať pre Inori Ne február 16, 2014 6:52 am

*Chvíľu pozerám na ,,Hime-sama".Napadne mi,že to vie.Pokrútim hlavou.To nie je možné.Odpíšem len ,,oki".Dvadsať minút.Čo by som mohla zatiaľ robiť?Dám si teda bublinkovú kúpeľ.*,,Toto mi tak chýbalo.."*hrám sa s bublinkami.Potom vyleziem z vane.Výber oblečenia mi netrvá dlho.Naposledy sa obzriem v zrkadle a vyrazím.Odtiaľto do R2 to nejakú dobu trvá.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Inorin byt ^^        - Stránka 7 Empty Re: Inorin byt ^^

Odoslať pre Inori Ut marec 04, 2014 4:38 am

*Prídem domov a zaparkujem.Ešte chvíľu sedím v aute.Nakoniec však vystúpim a idem do svojho bytu.Keď vojdem dnu,uvedomím si,že som tu vlastne dlho nebola.Potrebovala by som sa nejako uvoľniť..Cítim sa..divne,až nepríjemne.Alkohol?..Kamaráti?..Drogy?..Neznie to zle.Už už beriem do ruky mobil,aby som k sebe zavola celú radu tých indivídui.Uvedomím si však,že vlastne nemám náladu na spoločnosť.Preto sa rozhodnem radšej pre kúpeľ.Predtým než však vojdem do kúpeľne,začnem mať taký divný pocit a znova napne.Vlastne to nebolo prvýkrát a už je to divné.Je mnoho možností,prečo.Zavolám si teda taxík a idem do nemocnice v R2,keďźe ak by to bola jedna z tých horších možností a ja by som išla do nemocnice v R1,tak by sa to rýchlo rozkriklo.To nechcem,preotže moja matka nie je taká milá ako sa zdá.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Inorin byt ^^        - Stránka 7 Empty Re: Inorin byt ^^

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.