textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zábavný park

+6
Megami Jigoku
Kazuma
Shin Takehiko
Eleria
Twin
Admin
10 posters

textove RPG :: Hra :: R1

Strana 5 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Kazuma So február 15, 2014 12:20 am

Zamieril som k miestu ktoré našla a sadol som si tam až keď si sadla ona. "Potom sa mi hlavne nesmej." Dodal som k nej keď som sedel. Radšej som sa chytil jednou rukou kraja aby som sa cítil istejšie.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Eno Sole So február 15, 2014 12:25 am

"Neboj sa.... budem sa snažiť....." poviem mu s úsmevom. Potom sa to celé pohne. Najprv nás vyvezie hore, odtiaľ vysokou rýchlosťou priamo dole, v poslednej sekunde nás to vezme do zákruty a takto to chvíľku pokračuje. Potom spraví veľký obrat a my sa ocitáme dole hlavou a nakoniec to znova zastaví. Doteraz som bola v pohode ale teraz sa začnem smiať. "Krásne, čo povieš?" otočím sa na Kazumu.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Kazuma So február 15, 2014 12:33 am

Pozrel som na ňu no v tvári som vyzeral tak trocha vykoľajený, to ešte ako sa šlo hore bolo v pohode ale tá otočka ma skoro zničila. "Nó ... ešte zopár takých otočiek a nepostavím sa odtiaľto. " Povedal som jej no potom som sa zasmial sám nad sebou. Čo som to bol za "bojovníka" keď som sa bál výšok?
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Eno Sole So február 15, 2014 12:37 am

Zasmiala som sa. "Ale no tak, musíš sa postaviť, už vystupujeme." povedala som a vystúpila. "Takže, páčilo sa?" spýtala som sa potom. "Kam pôjdeme teraz??"
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Kazuma So február 15, 2014 12:50 am

Vystúpil som nakoniec aj ja keďže na ďalšiu prejíždku by som nešiel. "Čo tak ísť niečo vystreliť?" Predsa len čo som si všimol tak niečo také tu bolo. Kráčalo sa mi naozaj ľahko bol som rád že som na zemi.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Eno Sole So február 15, 2014 12:55 am

Prikývla som. "Dobrý nápad." poviem a usmejem sa. "Tak teda poďme... Kde to je?" spýtam sa.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Kazuma So február 15, 2014 12:57 am

"Videl som to niekde vzadu." Povedal som jej a namieril som k stánkom ktorých tam bolo naozaj veľa. Bolo tam strieľanie zo vzduchovky. Ja som ale popravde veľmi zo zbraní nestrieľal. "Tak... čože sa tu dá vystreliť?" Pozeral som na tie ceny.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Eno Sole So február 15, 2014 1:00 am

Idem za Kazumom a nakuknem do stánku. "Juuuj! Ja chcem tú žirafku!" ukážem na zlatučkého plyšáčika a oči mi žiaria. Potom pozriem na vzduchovku. "To by nemal byť problém. Vieš strieľať, Kazu?"
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Kazuma So február 15, 2014 1:08 am

"Trochu, ale nie som až taký dobrý no skúsiť vystreliť ti ju môžem." Povedal som a jej a podal som peniaze tomu pánovi ktorý mi podal vzduchovku a tri náboje. Nabil som vzduchovku prvým nábojom a zamieril som. Potom som vystrelil no vedľa. "Hmmm ... asi to bude ťažšie než sa zdá." Povedal som.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Eno Sole So február 15, 2014 1:13 am

Usmejem sa naňho. "Ďakujem ti, ale to nemusíš. Daj, naučím ťa to." poviem, vezmem si vzduchovku a vystrelím. Na prvý pokus trafím cieľ a ten pán mi prinesie žirafku. "Dobre, teraz ty." podám mu ju naspäť. "Uvoľni sa a poriadne zamier. Možno ešte niečo trafíš." povzbudivo sa naňho pozriem.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Kazuma So február 15, 2014 1:35 am

"Héé ... mala si povedať že sa vyznáš v streľbe." Povedal som jej a sledoval som ako strieľala. Potom som si vypočul jej rady, nabil som, nadýchlol som sa a zadržal som dych. Poriadne som zamieril a potom som vystrelil. Vystrelil som ale nakoniec len malú kľúčenku. "Tak aspoň niečo." Povedal som a potom so msa oobzeral po okolí. "Chcelo by to niekde kde by som skôr mohol po niečom hádzať." Povedal som jej. Predsa len v tom som naozaj bol dobrý.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Eno Sole So február 15, 2014 1:37 am

"No, tak aspoň kľúčenku.." usmejem sa a objímem plyšáka- žirafu. "Po niečom hádzať? No dobre, čo takto také malé guľôčky do pohárikov?" spýtam sa a ukážem na stánok opodiaľ.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Kazuma So február 15, 2014 1:41 am

"Môže byť. Tam ti môžem vyhrať niečo poriadne." Predsa len popravde ja som odtiaľ nič nechcel ale jej som niečo chcel vyhrať. "Čo také by si odtiaľ chcela?" Opýtal som sa jej a ja som si už medzi tým zaplatil aby mi dali guľočky.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Eno Sole So február 15, 2014 1:47 am

"Ďakujem, je to od teba naozaj milé..." usmejem sa naňho. Potom si prezriem, čo všetko tam je. Nakoniec si vyberiem. "Čo keby si skúsil toho veľkého bieleho maca? Bola by to pekná výzva, nie?" spýtam sa a neviem ako sa mám zachovať, keďže mi chce niečo vystreliť a ja ho nechcem zaťažovať alebo čo.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Kazuma So február 15, 2014 1:56 am

Zobral som do ruky všetky tri gule a jednu som si dal do pravej. Potom som hodil pravou rukou a trafil som kam som mal bez zaváhania. Potom som tam vlastne trafil aj druhú aj tretiu loptičku. Bolo vidieť že niečo také mi naozaj išlo. Keďže to bolo vlastne skoro najťažšie trafiť ten predavač zo mňa nebol nadšený lebo by mi mal dať 3 tých macov ale mal tam len dvoch."To je v pohode." Povedal som a jedného by som podal eno, aj keď ju zachvíľu nebude vidieť s pomedzi tých plišákov. Jeden som dal potom Megami. a toho druhého som držal v rukách. "Umm tento je tvoj len asi ak ti ho dám do rúk veľa toho neuvidíš." Povedal som zo smiechom.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Eno Sole So február 15, 2014 2:00 am

Zasmiala som sa. "Asi máš pravdu...." povedala som. "Asi si ich budeme musieť niekde odložiť alebo tak.... Odkiaľ vieš tak dobre hádzať? A čo všetko ešte ovládaš?" spýtala som sa.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Itami So február 15, 2014 2:11 am

*pristavy auto pred parkom vystúpi a ma vo vrecku 9mm s tlmičom a kolt* tak to bude tu *pozera si fotku a zámkne auto výbere si cigaretu z krabičky a fajči vstúpi do parku prezera si ľudí*
Itami
Itami

Počet príspevkov : 111
Join date : 12.02.2014

Character sheet
Meno: Itami
Zamestnanie: Mafián,FBI
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Kazuma So február 15, 2014 2:15 am

"Tak neviem či si videla môj plagát ale učím bojové umenie kung fu, a kendo. Vďaka kung fu som sa musel naučiť používať rôzne zbrane a vrhať nožmi alebo niečím takým ako sú tieto guľe nieje ťažké." Povedal som jej a potom som dodal. "Inak ak by si niekedy mala záujem o tréning niečoho s toho čo som povedal tak sa by som bol rád ak by si niekedy prišla na tréning." Povedal som jej.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Itami So február 15, 2014 2:17 am

*je trochu nervózny že sa mu nedarí nájsť obet a stále drží pevne zbran ktorú nevydno pod sakom*
Itami
Itami

Počet príspevkov : 111
Join date : 12.02.2014

Character sheet
Meno: Itami
Zamestnanie: Mafián,FBI
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Eno Sole So február 15, 2014 2:20 am

"Takže ty učíš? Aj kendo? A naučil by si ma aj boj s katanou? To mi nikdy nešlo.... Takže, áno, rada by som prišla." usmejem sa. "A čo urobíme s tými medveďmi??" spýtam sa so smiechom.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Itami So február 15, 2014 2:26 am

*uvidim chlapca a dievča obydvaja majú čierne vlasy a su blízko stánku kde sa dajú vyhrať plišaci prídem k stánku a vytiahnem Colt mierim chlapovi presne do hlavy* Pozdravuje ťa Marco Eslo *chlap sa trasie a vyjde mu jedna slza Itami vystreli jeho telo padne na zem a Itami sa pozrie na tých dvoch ktory to videli a pomerne rýchlim krokom ide spet k svojmu autu*
Itami
Itami

Počet príspevkov : 111
Join date : 12.02.2014

Character sheet
Meno: Itami
Zamestnanie: Mafián,FBI
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Kazuma So február 15, 2014 2:28 am

"Tak jedného si nechá Megami a druhého si necháš ty. Keď tak ich dám do auta aby sme ich nemuseli nosiť čo ty na to?" Opýtal som sa jej a potom som dodal.
"Moje číslo asi nemáš že? " Pýtal som sa kvôli tým tréningom. V tom ale niekto vystrelil a blízko nás padla mŕtva osoba. Všimol som si toho kto to urobil. Mám ísť po ňom? Prebehlo mi hlavou a radšej som hodil smerom k Eno toho plišiaka. "Podrž to prosím." Povedal som a rozbehol som sa za ním. Ak by šiel k aute potreboval som zistiť jeho poznávačku.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Itami So február 15, 2014 2:31 am

Hmm sakra *zbadal že niekto po ňom beží a schova sa za strom a začne hovorit* no tak chlape zdaj to ten chlap bol nebezpečný a zabil pár našich ľudí *vytiahne pištoľ s tlmičom a stále je skryti* hádam nechces byt do smrti sledovany mafiou skrývať sa ako štvanec
Itami
Itami

Počet príspevkov : 111
Join date : 12.02.2014

Character sheet
Meno: Itami
Zamestnanie: Mafián,FBI
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Eno Sole So február 15, 2014 2:33 am

So zväčšenými očami sa pozerám za tým chalanom. Chytím plyšáka, ale položím ho na zem a priskočím k tomu chlapovi. Je mŕtvi. Bez rozmyslenia sa aj ja rozbehnem za Kazumom, aby som mu pomohla, keby sa niečo stalo.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Kazuma So február 15, 2014 2:38 am

Nevedel som čo to bolo, či zabili niekoho z mafie ale nikto nemal právo nikomu zobrať život. Vedel som že má zbraň preto som ho sledoval až do doby kde sa skryl za strom, to isté som urobil aj ja ale ja som z neho vykukal len tak aby som videl ak by sa pohnul. Vytiahol som si jeden s troch vrhacích nožov ktorý som mal u seba. Mal som pri sebe ešte zbraň aj katanu ale zo zbraňou som tak nevedel preto tie nože budú lepšie. Bude to nebezpečné ale niečo urobiť musím. Prebehlo mi hlavou a pri tom ako som sledoval strom za ktorým bol ten človek som vytiahol mobil a zavolal som na políciu.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Zábavný park      - Stránka 5 Empty Re: Zábavný park

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 5 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Návrat hore

- Similar topics
» Park

textove RPG :: Hra :: R1

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.