textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

3 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Mizuri St máj 14, 2014 1:49 am

*huuov smiech neustával a ja len povzdychnem.Spustím teda ruky pozdĺž tela a prestanem trucovať.Napriek tomu,že mi to robí často,tak si neviem zvyknúť a moja reakcia na to,čo mi robieva stále reagujem rovnako.Viem,že sa na tom veľmi baví,ale jednoducho si neviem pomôcť,keďže slová naňho nezaberajú.Potom,keď si ma však Rai privinie k sebe,tak ľahko vypleštím oči,ale následne sa len pousmejem,premýšlajúc o tom či ho kusnem alebo potknem,keď sa dotkne mojej hlavy.Naštastie preňho však ostanem len u myšliankách.*,,Dík.*povie Shuu so smiechom a s jeho pomocou sa postaví.Opraší sa a vypne trúbu.*,,Pekne povedané teda.."*povie,pritom ako vyberá z trúby formu.*,,Eh?Skrotiť?..Viete o tom,že tu som pri vás však?"*upozorním na seba tým,že zdvihnem ruku nad hlavu.*,,Poznám tvoju bolesť...Pômožem ti s krotením tej zveri!"*povie Shuu a dá mu ruku okolo pliec.Vyzerá to tak,že zase začína dramatizovať a tak nadvihnem obočie.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Rai Tetsu St máj 14, 2014 4:06 am

"No promiň, ale nevím, jak jinak bych to formuloval"*řekne trochu rozrušeně, potom k ní znovu přijdu nahnu se k ní, políbím ji a trochu klidněji ji pošeptám.*"Nemusíš se bát, nebude tě to bolet."*a potom ji lehounce kousne do ušního lalůčku, když Shuu promluví, odejde od Mizuri a popojde zpátky k němu.*"Ale to by nebylo fér a navíc by to potom nebyla vůbec žádná, no jak to říct výzva."*řeknu klidně a usměji se.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Mizuri St máj 14, 2014 4:32 am

*Keď Shuu zaznamená rozrušenie v jeho hlase,tak sa naňho mierne nechápavo sjemne zvrašteným obočím pozrie.Predsa len nevdel prečo,ale pýtať sa nemienil,keďže nevie ako správne tú otázku sformulovať a preto sa radšej venuje dokončeniu svojho diela,pričom pustí Raia a pódíde späť k pultu,kde sa pustí do umenia.Veď pečenie je vlastne umenie.*,,Len,aby si to potom neoľutoval...Eh.."*poviem provokatívne s úškrnom na perách,aj keď ani neviem prečo.Následne sa však chytím za uško,keď ma kusne.Bolo to síce slabé,ale cítila som to a bola to jednoducho automatická reakcia.*,,Heh..Jasné,chápem.Alevieš,že som tu pre teba a vźdy aj bude."*povie Shuu opäť dramatickým tónom hlasu,pričom si päsťou udrie do hrudi a potom sa začne smiať.Len nad tým pokrútim hlavou,keďže moje podozrenie,že nie je úplne v poriadku každým dňom len narastá.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Rai Tetsu St máj 14, 2014 5:01 am

*Trochu se usměji, když se Shuu sehne ke svému dílu a trochu provokativně řeknu.*"Hele netrvá ti to nějak moc dlouho?"*potom se, ale zasměji a doufám, že pochopil, že to byl jen vtip, přeci jen nechtěl ho naštvat, protože se od něj toho o Mizuri ještě moc nedozvěděl, ale věděl jedno mezi ním a Mizuri bylo silné pouto skoro jako sourozenecké.*"A čeho bych měl litovat?"*zeptá se trochu nechápavě, usměje se a pomalu jde zpátky k Mizuri, přijde až k ní, lehounce ji obejme a potom jen něžně políbí.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Mizuri St máj 14, 2014 5:19 am

*Keď ho Rai provokatívne osloví,tak sa len uškrnie.Ešte pred niekoľkými rokmi by ní myklo až by mu všetko zo stolu spadlo na zem,ale teraz?Kvôli mojím pravidelním návštevom,preným popisom to je otravovanie,už si zvykol na spoločnost.*,,Nepindaj.Keď ti to vadí,tak mi pomôž."*povie so smiechom,pričom sa po ňom zahná nožom,a ktorom je krémová plnka a tak mu niečo z nej ostane na tvári,presnejšie na pere.Následne sa vráti k "lepeniu" dvoch častí dokopy,pričom si popiskuje.*,,To je tajomstvo."*odpoviem mu,hneď potomako bozk opätujem a odtiahnem sa,pričom som pocítila tú krémový náplň,takže mu jazýčkom prejdem po pere a zlíznem to,keďže Shuu nás v podstate ignoruje alebo sa tak aspoň tvári.Následne sa naňho usmejem,takým tým neviným spôsobom,ku ktorému patrí zaklipkamie riasami.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Rai Tetsu St máj 14, 2014 7:07 am

"No dobře pomůžu ti, řekni co mám dělat."*řekne klidně a usměje se, když mi olízne rty trochu se pousměji a znovu se ji chystám políbit, trochu se k ní nahnu, ale potom si to rozmyslím a odtáhnu se, potom si ji prohlédnu a klidně řeknu.*"Mám si z tebe to tajemství dostat?"*Dodám trochu vyzývavě a usměji se. Popojdu k ní blíž lehce ji pohladím po obličeji a pomalu směřuji níž, dostanu se až k jejímu výstřihu a potom rychle zvednu ruku a ťuknu ji po nosu.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Mizuri Pi máj 16, 2014 3:58 am

*Shuu sa len pousmeje a pokrúti hlavou.Následne vyberie z poličky pod stolon stojan a začne aranžovať drobné koláčiky na kovový stojan,ktorý má približne 5 poschodí.Pri tom ako má ruky okolo mňa,keďže ma objal,tak obtočím okolo jeho krku,pričom sa stále usmievam.Cítim na tvári jeho teplý dych,keď sa ku mne nahne a očakávam bozk.Preto pdtiahnutie nečakám a tak sa zatvárim nechápavo.Tento výraz však nie je na mojej tvári ani sekundu a nahradí ho úškrn a ponadvihnuté obočie.*,,Hmm...-skúsiť to môžeš,ale nepodarí sa ti to."*poviem provokatívne,pričom naňho vyplazím len špičku jazyka,aby ma zaňho nechytil.Cítim jeho ruku,ktorá smeruje nižšie a mierne sa zachvejem,ale neustupujem a moje pery sa skrútia do provokatívneho úsmevu.Neviem o čo mi ide,ale určite nebudem reagovať začervenaním,aj keď s ťažkosťou to skrývam.Avšak zatiaľ úspešne.Potom ma však ťukne do nosu,načo sa tíško zasmejem.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Rai Tetsu Pi máj 16, 2014 5:22 am

*Vyzývavě se usměji a řeknu.*"Vážně si myslíš, že se mi to nepodaří?"*Všimne si té špičky jazyka a chce ji za něj chytit, ale nestihnu to. Potom když se zasměje jen ji letmo políbím a rukou ji pomalu zajedu do vlasů a druhou ji dám kolem pasu, trochu ji k sobě přitáhnu a do polibků pomalu zapojím i jazyk.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Mizuri Pi máj 16, 2014 6:36 am

*Shuu po nás šlahne očkom,ćo síce zaregistrujem,ale nijak mi to nevadí,pretože sa vráti späť k svojmu aranžovaniu,aby to tak nejak vyzeralo.Bol akosi zaťažený na výslený vzhľad jeho dezertov a ak by som ho nepoznala,tak by som myslela,že je to dievča.Úškrn mi z tváre nemizne,len sa rozšíri.*,,Nemyslím..Viem."*zasmejem sa.Je možné,že tam znie podtón provokácie a pobavenia,ale hlavne je to zvonivý smiech.Následne zacítim jeho pery na svojich.Tak isto ako on,tak aj ja mu zájdem rukou do vlasov a jeho zapojenie jazyka ma prekvapí,ale nebránim sa.Len ten jeho,tým svojím "pohladím" a nakoniec aj krúživými pohybmi pomaznám.V tom však začujem odkašlanie,ktoré isto patrí Shuuovi a tak sa so smiechom odtiahnem od Raia.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Rai Tetsu Pi máj 16, 2014 10:06 am

"No dobře uvidíme co budeš říkat později."*řeknu klidně, potom co se odtrhne po té co Shuu odkašlal, otočím se na Shua a trochu podrážděně řeknu.*"Děje se snad něco?"*Dojdu k Shuovi a všimnu si toho tácu.*"Aa už to máš hotové?"*zeptám se trochu zvědavě a neubráním se menšímu úšklebu, potom si však sednu ke stolu, ještě předtím ale pomůžu Mizuri si sednout a lehounce ji chytím za ruku, pousměji se, pootočím se na Shua a řeknu.*"Tak co mi o této krásné mladé dámě můžeš povědět?"*zeptám se zvědavě a usměji se směrem k Mizuri.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Mizuri So máj 17, 2014 1:55 am

*Neviem čo mal v pláne,ale nijak to nejdem zisťovať..Aj keď veľmi chcem,keďže som zvedavý človek.Potom sa však odtiahne a ja začujem jeho podráždený tón hlasu a tak sa tíško zasmejem.Z nejakého nepochopiteľného dôvodu mi to príde vtipné.*,,Nie,nič..Len by som vám radil ísť niekm,kde budete mať súkromíčko..Napríklad moja alebo Mizurina izba."*povie so smiechom,pričom žmurkne.Následne prikýbne,keď sa ho spýta či to je hotové a posunie pyramídu makróniek do stredu.S Raiovou pomocou si opäť sadnem a začnem načahovať ruky smerom k tej sladkej vône.Shuu si to všimne a tak sa uškrnie.Vezme jednu z nich a dá mi ju do ruky.*,,Že je to malá príšerka."*zasmeje sa Shuu a pohľadom Raia ponúkne.*,,Ale..Čokolvek čo len chceš vedieť."*dodá ešte.*
^^:
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Rai Tetsu So máj 17, 2014 3:31 am

*Usměji se na Shua a klidně řeknu.*"Neboj mi si potom nějaké to místo najdeme, ale teď bych se dal do jídla vypadá to chutně."*Trochu se pousměji, když se Mizuri snaží si vzít potom se taky natáhnu a jednu vezmu ochutnám a ještě víc se usměji, s plnou pusou se otočím na Shua a řeknu.*"Ty jsou výborné."*Po jeho otázce se trochu pousměji a klidně řeknu svoji oblíbenou větu.*"Řekni mi o ní úplně všechno co můžeš."
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Mizuri So máj 17, 2014 7:26 am

*To,čo povedia ma zarazí a tak ponadvihnem obočie ako to mám zvykom,keď mám akési podozrenie,ale nič viac k tomu nepoviem pretože si odhryznem z makrónky a sladká chuť plnky´sa mi rozplynie na jazyku,pričom sa mi na tvári rozleje úsmev,keďže mi dal do ruky tú jahodovú,ktorú mám najradšej.*,,S plnou pusou sa nehovorí."*napomenie ho Shuu a pohrozí ukazováčikom,načo sa zasmejem.Predsa len..Správa sa ako mama a to mi naňho nesedí,keďže je to obyčajný ľahostajný bastard.Následne sa mi na tvári usadí zvedavý výraz.Viem,že toho o mne Shuu vie dosť,ale neviem koľko a ani čo vypustí zo svojich úst.*,,Môžem ti toho povedať veľa,ale dokým nepoložíš konkrétnu otázku,tak neodpoviem."*povie mu s úškrnom na tvári.*,,Nikdy nevieš,čo chce človek počuť a nechceš náhodou odhaliť niečo,čo by si nemal,huh?"*vyslovím s tichým smiechom.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Rai Tetsu So máj 17, 2014 8:07 am

*Polknu a vážně řeknu.*"Omlouvám se vám pane Shuu prosím nebijte mě"*Dořeknu a neubráním se smíchu, když se uklidním nasadím vážný výraz a pozoruji Mizuri, ale když Shuu promluví s vážnou tváří se na něj podívám nečekal jsem, že udělá něco takového na první dojem vypadal, že nebude takový. Potom co položí otázku se trochu pousměji a chvíly přemýšlím její minulost už mi řekla Rila a tak bych se mohl zeptat na nějaké její vlastnosti, přeci jen je dobré vědět jak bych se měl chovat.*"Víš co Rila už mi něco řekla co kdyby jsi mi řekl něco o Mizuriných vlastnostech, ale jen o těch dobrých, tedy jestli to Mizuri nebude vadit."*Dořeknu s tázavým pohledem na Mizuri.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Mizuri So máj 17, 2014 11:25 pm

*Shuu pokrúti hlavou a mlaskne jazykom.*,,Oprava..Slečna Shuu."*povie mu akýmsi nadradeným tónom hlasu a potom sa zasmeje.Samozrejme,že sa tiež neudržím smiechu.Keď poviem to,čo poviem,tak Shuu len prikývne a usmeje sa,pričom povie "Asi tak."Potom sa však podiví.*,,Čo ten vážny výraz?"*povie zvedavo a nadvihne obočie.Predsa len to nemyslel zle a tak nečakal takúto reakciu.Lenže každý je iný a tak by nemal by´t,tak prekvapený.Nijak to však nekomentujem a naďalej si pochutnávam na makrónkach.*,,Načo ti bude vedie´t len tie dobré?....Ale vieš,čo?Ona žiadne také nemá."*povie najprv prekvapene,keďže najlepšie je poznať obe strany mince.Následne sklamane pokrúti hlavou a teatrálne prehlási,že som zlá.Naćo reagujem miernym zvraštením obočím,ktoré poľaví,keď sa zasmeje.*,,Veď preto.."*poznamenam.*,,Jedno z jej výrazných vlastností je určite to,źe sa vźdy snaží pomôcť..A vsadím sa,že práve pri takejto situácii ste sa zoznámili,však?"*rýpne si doňho Shuu,pričom sa usmieva.Jeho tip však nebol zlý.*,,Priateľská..Milá..A toto neviem či je zlé alebo dobré,ale..ak jej na niekam záleží,tak tej osobe väčšinou nevie povedať nie..."*dodá ešte.Ale následne nič nehovorí a čaká či bude chcieť Rai poćuť viac alebo mu to stačí.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Rai Tetsu Ne máj 18, 2014 2:54 am

"Tak dobře slečno Shuu."*Opravím se a znovu se zasměji, přeci jen sranda musí být.*"No přeci jen trochu se chci nechat překvapit a když budu znát ty dobře ty špatné půjdou poznávat snáz."*řeknu klidně a pohladím Mizuri po ruce. Pak když Shuu dodá trochu se pousměji a klidně poslouchám.*"No to by mohlo být i dobré i zlé tedy podle mě a víš co přesně takhle jsme se poznaly nebudu tě nudit detaily, ale jo bylo to takhle."*řeknu klidně, opřu se o ruku a dál s úsměvem poslouchám, druhou ruku dám pod stůl a znovu lehounce MIzuri pohladím po noze.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Mizuri Ne máj 18, 2014 6:24 am

*Shuu len spokojne prikývne,keď ho tak osloví.Chvíľu udržuje vážnu tvár a potom vybuchne do smiechu.Aby aj nie.,veď to oslovenie je divné.Síce si ho vypýtal,ale len tak zo srandy.Aj keď...Odteraz ho tak teda asi budem oslovovať.*,,Ja osobne si myslím,že je lepšie najprv poznať tie zlé a potom sa nechať príjemne tými dobrými."*poznamenám s úsmevom na perách.Predsa len,čo ak zistí tie dobré a potom tých zlých bude viac?To len spôsobí roztrieštenie obrazu,ktorý si o danej osobe vytvorí.Ale to je len môj osobný názor,ktorý nevyslovím nahlas.Potom zacítim jeho ruku na svojej a tak ju stisnem.Tá sa však následne presunie na moju nohu,tak trošku sčervenám a usmejem sa na Raia,pričom sa prestanem už načahovať po sladkom,keďže mám dosť.*,,Väćšina ľudí,ktorích si domov priviedie sa s ňou zoznámili takto."*zasmeje sa Shuu.Nemyslí to však zle.Potom sa ponaťahuje,pričom nás očkom sleduje.Síce jeho,podľa neho,nenápadné pozorovanie zaregistrujem,tak nijako na to nereagujem.*,,čo keby sme sa presunuli von na verandu?Chcel by som si zapáliť."*navrhne Shuu a mne sa chce prikývnuť na tento návrh.Pravdupovedia...Tento zlozvyk s fajčením mám s najvyššou pravdepodobnosťou odneho.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Rai Tetsu Ne máj 18, 2014 7:42 am

"No jestli chcete klidně můžeme na terasu."*řeknu klidně, usměji se a vstanu, chytím Mizuri za ruku a pomůžu ji vstát. Chvíly počkám, než Shuu půjde a potom jdeme za ním, když přijdeme na terasu zhluboka se nadechnu a porozhlédnu se, potom z vnitřní kapsy vytáhnu doutník a zapalovač, zapálím si a podám ho Mizuri.*"Chceš oheň?"*zeptám se s úsměvem na tváři a potáhnu si, z pusy klidně vypustím oblak dýmu, potom se otočím na Shua a řeknu.*"Tak víš co pověz mi i pár těch dobrým vlastností."
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Mizuri Po máj 19, 2014 2:33 am

*Celkom ma prekvapí,keď súhlasi,ale len sa široko usmejem.S Raiovou pomocou vstanem,aj keďsom to nepotrebovala,keďže postaviť sa viem.Ale i tak nič nehovorím a ani si nerýpnem .Shuu prejde z poza pultu a ide smerom na terasu,pričom ja idem za ním a držím sa pri Raiovi.Nie pretože neviem cestu,ale aby som ho neodstrkovala a aby sa nestratil v tomto priestrannom dome...teda vile.Začujem škrípot dvier a tak vyjdem von rovno k zábradliu,kde sa opriem a nadýchnem nočného vzduhcu.Je celkom zvláštne ako ten čas beží.Shuu ide za nami,keďže ešte musí zavrieť.*,,Chceš aj ty?"*spýta sa ma.Nečaká na odpoveď a dá mi medzi pery cigaretu a následne zapáli sebe,tak aj mne.Vyfúknem obláčik dymu a pokrútim hlavou,keď sa ma Rai spýta.*,,Všetko je to môj osobný názor...Ale..Nebude lepšie,ak tie vlastnosti zistíš sám?"*povie Shuu,pričom sa usmeje.*,,Ale toto ti poviem...Rada počúva problémy ostatníc,ale s tými svojimi sa skoro nikdy nikomu nezdôveruje."*povie,pričóm povzychne.Skoro až trpiteľsky.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Rai Tetsu Po máj 19, 2014 6:47 am

"No dobře tak já si ty dobré vlastnosti zjistím sám, přeci jen tak ji lépe poznám, více se k ní přiblížím a celkově o ní budu vědět skoro všechno."*řeknu klidně, dokouřím doutník, popojdu k Mizuri, z pusy ti vytáhnu cigaretu, něžně tě políbím , potom se odtrhnu, pohladím tě po tváři a cigaretu ti vrátím zpátky do úst, potom se otočím na Shua a klidně řeknu.*"No umí krásně líbat."*usměji se potom co Shuu řekne, znovu popojdu k Mizuri a klidně řeknu.*"Neboj se mě se můžeš svěřit s čímkoliv a já se s tím pokusím něco udělat, nemusíš se bát."*Chci tě pohladit po vlasech, ale tu ruku zastavím nad tvou hlavou a ruku rychle spustím k tělu.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Mizuri Po máj 19, 2014 7:54 am

*Nad týmjeho rozhodnutím sa pousmejem.Podľa môjho názoru je lepšie si vlastnosti ostatních zistiť sám,pretože ostatní mu povedia vždy len svoj osobitný názor,ktorý nie je vždy pravdivý.Následne počujem jeho kroky smerujúce ku mne a nakloním hlavu dohoru,aby som bozk opätovala,keďže som menšia,pričom dám preč cigaretu z úst a podržím si ju v medzi prstami.*,,Ach..Ale to viem aj ja."*povie kľudne Shuu,pričom pozoruje ako bude Rai reagovať,zatiaľ čo ja najprv akoby skameniem a potom trhaným pohybom otočímhlavu smerom k Shuuovi,ktorý vyfúkne obláčik dymu.V tvári mi visí veľký otázník,ktorý svedčí o tom,že netuším o čom tára.Ale asi len provokuje.*,,Uhm.."*prikývnem,ale nemám v pláne sa mu zdôverovať,keďže je tolen zaťažovanie ostatních,čo nechcem.Už cítim jeho ruku nad svojou hlavou a automaticky mi mykne obočím.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Rai Tetsu Ut máj 20, 2014 1:11 am

*Se divným výrazem se otočím na Shua, zvednu obočí a překvapeně se zeptám.*"Vážně, no vlastně jste si blízcí že."*řeknu trochu se uklidním a usměji se.*"No jen, aby jsi to věděla."*Řeknu trochu přívětivě, po položím ti ruku na rameno. Přeci jen, nemohl jsem ji naštvat tím, že by jsem ji pohladil po vlasech a tak ti tu ruku držím jen na rameni. Nahnu se k tobě, opatrně tě k sobě přitáhnu a lehce tě políbím na krk, potom se jen klidně odtáhnu.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Mizuri Ut máj 20, 2014 5:13 am

*Párkrát zahlipkám mihalnicami,pričom stále nechápem o čo mu ide,alebo skôr o čom hovorí.Následne povie Rai to,čo povie a mne sa zdá,že v jeho hlase počujem niečo podobné hnevu a tak sa naňho otočím tvárou a Docela dosť by ma zaujímalo,čo tým myslí.Následne sa však Shuu začne smiať.*,,Kľud,kámo..Robím si prču."*povie so smiechom akoby by práve netrepol najväčšiu volovinu pod slnkom.*,,To isté platí aj pre teba."*usmejem sa naňho,keďže kedykoľvek bude mať problém,tak mi to môže povedať a pomôžem.Vlastne tak ako vždy a ako každému.To,čo trápi mňa však nechcem vytiahnuť na svetlo a nechávam radšej v sebe.Následne si ma pritiahne a ja sa nebránim,len ma to trošičku prekvapí.Ešte viac sa podivým,keď ma pobozká na krk a hneď na to sa aj odtiahne.*,,Ach,tie dnešné deti..Takto na verejnosti?"*povie opäť dramaticky,pričom vyfúkne obláčik dymu a oprie sa o zábradlie,na perách mu pohráva úškrn.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Rai Tetsu Ut máj 20, 2014 6:06 am

*Opatrně se opřu o zábradlí vedle Mizuri usměji se na Shuu a po tom co řekne mu klidně odpovím.*"Tak nám prosím tě nezáviď."*potom se zasměji a klidně se otočím směrem k Mizuri. Klidně řeknu Shuuovi.*"Mám jednu otázku. Kolik lidí tady ještě je?"*zeptám se klidně a čekám až mi řekne odpověď. Potom se klidně. Natáhnu ruku k Mizuri a dám ji ruku přes rameno. Potom ji opatrně z pusy vytáhnu cigaretu , a znovu ji políbím.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Mizuri Ut máj 20, 2014 7:09 am

*Shuu sa zasmeje nad jeho odpoveďou,keďže to bere s humorom ako všetko ostatné a ja sa vlastne zasmejem tiež.Je pekné,že ho takto zrazil aj keď neúčinne.Očakávam,že sa začne Shuu s Raiom hádať,ako to má vo zvyku so mnou,keď ho zotriem,ale on je ticho a fajčí si svoju cigaretu,pričom je ticho a zadíva sa na hviezdy.*,,Dnes je tak krásne..."*zamrmle.Keď ho začujem,tak sa mi ne perách objaví taký zvláštný úsmev.Náhle však akoby precitne,keď mu Rai položí otázku.*,,Fúha...Fakt ti neviem povedať..Naozaj veľa..Dokonca niektorích ani nepoznám."*odpovie mu Shuu zamyslene.Prečo dokonca?Pretože tu žije odmalička a tak sa im pletie popod nohy už zopár rokov.*,,Hej...Opíš mi-"*nedopoviem,keď v tom mi vezme cigaretu,ktorú mám medzi perami,načo sa trošku zamračím.Môj výraz však zmäkne,keď ma pobozká,keďže bozk opätujem a pri odtiahnutí ho potiahnem za peru.Shuu nás mlčky pozoruje bez väčšieho záujmu.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko) - Stránka 4 Empty Re: Villa neďaleko R2(Mizuri Oyoko)

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.