textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenshinovo sídlo

2 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Po apríl 21, 2014 7:15 am

Trochu jsem se pousmál, ale na moment, než jsem opět nasadil ten hraný zděšený výraz, přičemž si nemohla toho pousmání všimnout, jelikož byla poněkud zaneprázdněná. Bylo mi vlastně jasné, co se chystá udělat, i když ne úplně přesně. Svou rukou jsem se vůbec nebránil. Proč také ano?
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Po apríl 21, 2014 7:23 am

*ještě trošku zvedla svůj pohled, než se trošku pousmála, vlastně se tak trošku odhodlávala, ale to nehodlala dát najevo. Říkal jí už, že nikoho před ní neměl, přitom byl o dost starší než ona, ale byl více zásobován povinnostmi, daleko... Stejně to ale působilo zvláštně, protože ona na tom opravdu v tomhle ohledu byla jinak, nejspíš teď výjimečně byla tou zkušenější. Pomalu, jako by si to užívala, zajela rukou do jeho trenýrek a jakoby ho pohladila a rty se opět přiblížila k jeho hrudi, na kterou mu ještě pár cucfleků udělala*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Po apríl 21, 2014 7:29 am

Pomalu, i když jsem to chtěl skrýt, jsem slastně zamručel. Svou ruku, kterou mi sevřela, jsem úplně uvolnil, i když bych ji měl raději k dispozici. Předtím si stěžovala, že jsem ji příliš rozmazloval - Teď to vypadalo přesně naopak. No teda, takové tresty má paní. Řekl jsem pobaveně, i když to bylo takové rozpačité, jelikož jsem byl kapku nervózní, čemuž se nemohl nikdo divit, ani ona ne.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Po apríl 21, 2014 7:54 am

*když zaslechla ten tón jeho hlasu, musela se trošku pousmát, vlastně i to jeho slastné zamručení jí donutilo pokračovat dál. Když si ale všimla, že svou ruku uvolnil, prostě uvolnila svůj stisk a jen tu dlaň položila tak volně na jeho rameno, když už ale těmi rty byla na jeho hrudi, jen ho lehounce kousla, než zvedla pohled k jeho očím* Mmm... Hodláš provokovat? *zeptala se pobaveně, přičemž vzala do ruky opatrně jeho chloubu a lehounce sevřenou pěstí začala pomalu pohybovat*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Po apríl 21, 2014 6:04 pm

Jakmile uvolnila mou ruku, jen jsem ji velice pomalu přesunul na její záda, po kterých jsem začal přejíždět dlaní. Opětoval jsem ji chvíli pohled do očí, poté jsem se k ní ale naklonil a uštědřil jsem jejím rtům jeden delší polibek. Mou zraněnou ruku jsem sevřel v pěst, čímž jsem do ní sevřel i prostěradlo. Byl to naprosto nepodmíněný reflex, který jsem neměl šanci ovlivnit. To bych si samozřejmě nedovolil. Zašeptal jsem neprůhledným tónem, jelikož jsem byl příliš mimo na to, abych se jakkoliv pokoušel ovlivnit svůj tón.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Ut apríl 22, 2014 3:43 am

*malinko se pousmála, když si všimla té jeho povzbudivé a motivační reakce, i když vlastně jí to úplně nestačilo. Chtěla vědět, jak moc ho může vyvést z míry, chtěla ho vidět v rozpacích, aby nebyl skoro schopen slova, ale to po něm možná chtěla dost, i když si to potřebovala nejdřív ověřit, třeba je dost citlivý, jen prostě zatím neměl příležitost to projevit. Trošku zrychlila pohyby své ruky a přitom ho pronikavě sledovala a druhou rukou mu jemně přejela po tváři* No to bych si prosila...*zašeptala trošku pobaveným tónem a dala mu malou pusu na nos a zakřenila se*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Ut apríl 22, 2014 4:06 am

Jakmile jsem ucítil zrychlené tempo její ruky, rozšířily se mi trochu zorničky a malinko jsem zalapal po dechu. Zadíval jsem se ji na moment do očí, než jsem ale sklopil pohled a skousl jsem si ret. Heheh.. E - Emmm Nedokázal jsem ze sebe dostat ani slovo, natož nějakou smysluplnou větu. Přivřel jsem oči a klouby v té ruce, kterou jsem měl sevřenou v pěst, hlasitě zakřupaly, jelikož jsem prostěradlo pevně sevřel.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Ut apríl 22, 2014 4:13 am

*prohlédla si ho a její úsměv se náhle rozšířil - dosáhla toho, čeho dosáhnout chtěla a vůbec neočekávala takový úspěch, přeci jen se v tomhle ohledu zdál dost nepřístupný, ale nebylo to tak, pak si ale všimla, že se marně pokouší o to, aby něco řekl, tedy možná, těžko říct.* Mmm... Shh. *zašeptala a chytila ho volnou rukou za bradu tak, aby jí mohla trošku nadzdvihnout a vtisknout mu tak takový delší polibek. Teď už jen zbývalo, aby vychytala veškeré detaily, takže opět trošku zpomalila své pohyby a své oči trošku přivřela. Prostě si s ním teď mohla pohrávat, prostě vypadal tak bezbranně... Bylo to dost matoucí*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Ut apríl 22, 2014 4:23 am

Její polibek jsem ji opětoval, přičemž jsem slastně zamručel a nechtěl jsem se teď od jejích rtů odtáhnout. Každopádně se stalo přesně to, co jsem nechtěl. Dal jsem najevo možná až příliš rozpaky, což nebylo dobré, ale co jsem čekal? Svou ruku jsem pomalu přesunul níže až k jejím hýždím, které jsem malinko stiskl. Modlil jsem se, aby se teď nestalo něco, co ostatní členy rodu vyburcuje natolik, aby teď přišli a vyrušili nás. To by mohlo způsobit, že bych na ně nezareagoval jakkoliv přívětivě, spíše bych byl opravdu nepříjemný.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Ut apríl 22, 2014 4:29 am

*tak nějak si všimla, že se sama od něj nechce odtrhávat, nejspíš stejně jako on od ní, takže nechala jejich rty spojené a jen si zpřístupnila jazykem cestu do jeho úst. Byla to žena, přeci jen neměla problém dělat více věcí najednou, čímž ženy prohlášeny opravdu byly a stále jsou. Rukou však začala naprosto nepředvídatelně zrychlovat a zpomalovat v nepravidelných intervalech, což podle ní prostě bylo nejlepší, protože ho to vždy mohlo překvapit a zároveň možná takovým hezkým způsobem trošku "pomučit", když zpomalí, každopádně byla zvědavá, jak tohle na něj působí, protože podle toho, co řekl, tak nic takového ještě nezažil nikdy předtím*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Ut apríl 22, 2014 6:29 am

Všechny její změny tempa jsem cítil možná až trochu moc citlivě. Do polibku jsem se zapojil s patřičnou vášní, snad více než kdy jindy. Teď jsem se nechtěl odtrhnout ani nic takového, na to jsem byl příliš... Myslím, že by se to dalo nazvat "V extázi". V podstatě jsem jakýmkoliv způsobem nekontroloval své chování, jelikož to bylo to nejmenší, co teď měl můj mozek na práci. Každopádně byla pravda, že nic takového jsem nezažil, což se mi opět zdálo komické, vzhledem k mému věku.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Ut apríl 22, 2014 6:37 am

*lehce se pousmála, vlastně asi tak, jak jí dovolil ten polibek - samozřejmě, že si všimla, že se trošku...jak to říct..."utrhl ze řetězu", ale to bylo nejspíš proto, že to její počínání ho donutilo se uvolnit, což bylo jen dobře. Svou rukou pomalu, ale jistě přestala pohybovat a jen se dlaní zapřela o jeho stehno, no, nejspíš s tím opět nebude souhlasit, ale dalo se to brát jako taková hra na kočku a myš, přičemž on byl momentálně tou myší, byla to prostě taková chvilka napětí. Pomalu se odtáhla od jeho rtů a jazykem pomalu přejela od klíční kosti přes celou délku jeho hrudi*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Ut apríl 22, 2014 6:47 am

Když se odtáhla a přestala se vším, co se dalo nazvat tou nejpříjemnější věcí v mém dosavadním životě, smutně jsem se na ní podíval, po chvíli jsem ale jen zakroutil hlavou a pousmál se. Tentokrát jsem se zapřel už tou nezraněnou rukou a vytáhl jsem se nad ní, přičemž jsem ji nedal šanci se jakkoliv bránit. Nejdříve jsem ji jen letmo políbil na rty, přičemž jsem potom přejel jazykem od krku až k jejímu břichu, které jsem chvíli zasypával polibky. Po chvíli jsem ale provokativně přejel jazykem přes její spodní prádlo, přičemž jsem se provokativně zašklebil, ale nevzhlédl jsem.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Ut apríl 22, 2014 7:00 am

*samozřejmě, že si všimla jeho smutného pohledu, který i přesto, že ho úplně čekala, ji trošku donutil ho malinko litovat, ale očividně ho to dost rychle přešlo a převzal iniciativu, což ji naopak v tuhle chvilku dost překvapilo, takže se nechtěně trošku zachvěla, když udělal to, co udělal. Její tvář opět zčervenala a ona malinko sklopila pohled, jako by se za svou tvář v tuhle chvilku styděla, jinak si ale vůbec nemohla stěžovat na tu jeho péči* K-Kenshine...*zašeptala trošku rozhozeně a rukou prohrábla ty jeho neposedné vlasy - vůbec jí nedal možnost cokoliv udělat z touhle situací, takže nejspíš v téhle pozici neměla na výběr*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Ut apríl 22, 2014 7:06 am

Jen na moment jsem vzhlédl a všiml jsem si toho, jak se tváří. To mě v podstatě jenom popostrčilo k tomu, abych pokračoval a nedržel se moc zpátky. Když mě chtěla akorát vyprovokovat, má to mít, takže jsem se moc neohlížel na její nervozitu. Pomalým pohybem ruky jsem ji stáhl spodní prádlo, přičemž jsem přes její citlivé místečko nejdříve přejel jazykem, poté jsem do ní jazykem i "vnikl", přičemž jsem s ním začal pomalu pohybovat. Zajímalo mě, jak přesně asi zareaguje, ale doufal jsem, že ji nějakým způsobem nerozhodím natolik, že ji to bude nepříjemné.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Ut apríl 22, 2014 7:30 am

*nejdřív si ho trošku rozhozeně prohlédla, když jí začal jen tak sundávat spodní prádlo* C-Co to dě-... *nakonec ale jen zabořila hlavu do polštáře, skousla si ret a tiše zavzdychala. Není úplně pravda, že ho chtěla jen provokovat, samozřejmě, že ne, i když si mohl všimnout, že to dělá dost často. Zároveň ji překvapilo, že je v tomhle ohledu celkem dost zběhlý, i když vlastně neměl nikoho před ní, působilo to dost zvláštně, i když si vážně stěžovat nemohla. Zhluboka se nadechla a silou vůle ze sebe vydrala pár slov* Mmm... Nevěřím... Ti to... To, že jsi neměl nikoho přede mnou... *možná to mohlo znít trošku zadrhaně, ale s tím už nic nenadělala. Tohle celé řekla přitom takovým pobaveně provokativním tónem, vážně to úplně nemyslela, protože většinu toho, co jí řekl, mu bezmezně věřila, včetně tohohle*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa Ut apríl 22, 2014 7:44 pm

Nejistě jsem přerušil všechno, co jsem dělal a malinko jsem se odtáhl, abych mohl odpovědět. Docela mě pobavilo to, že mi v podstatě nevěří a zároveň mě to popostrčilo k tomu, že bych s tím neměl přestávat. Copak tě k tomuto názoru dovedlo? Zeptal jsem se provokativně a malinko jsem se zašklebil, přičemž jsem se malinko nazdvihl, abych ji mohl políbit, přičemž jsem ji dále dráždil prstem. Docela mě potěšilo, že ji připadám tak "dobrý", až to, že jsem nikoho neměl, považuje za lež.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria Ut apríl 22, 2014 9:40 pm

*lehce zavrtěla hlavou nad tou jeho otázkou - moc dobře věděl, proč si to myslí, takže to prostě jen chtěl slyšet? Tu radost mu neudělá* Hádej - máš... Máš jen jeden pokus. *zašeptala co nejtišeji to šlo a malinko přitom pootevřela oči, ale jen na takovou škvírku, aby si ho mohla prohlédnout. Polibek mu oplatila a přitom mu trošku zavzdychala do úst, dlaní pevně sevřela jeho vlasy a druhou stiskla prostěradlo tak trošku křečovitě, malinko se ale pousmála, aniž by se odtrhla od jeho rtů*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa St apríl 23, 2014 1:24 am

Trochu jsem se zachechtal a zadíval jsem se jí do očí. Opravdu mi bylo v podstatě jasné, co tím myslí, ale byla to pro mě dobrá příležitost k tomu ji trochu provokovat. Opravdu nevím... Napověz mi. Odpověděl jsem ji šeptem a zrychlil jsem pohyby svého prstu, abych ji trochu vyprovokoval. Byl jsem rád, že jsem teď převzal iniciativu já, jelikož jsem už nebyl tak v rozpacích, alespoň jsem to mohl lépe skrývat.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria St apríl 23, 2014 3:06 am

*zavrtěla hlavou a malinko se zasmála, i když dost nervózně, její dech byl dost rychlý a občas se mezi ním prodral nějaký neposedný vzdech, ale s tím už nic nenadělala, i když se je snažila zuby nehty nějakým způsobem zadržet, tak prostě marně.* N-ne, nápovědu nedostaneš, žádnou. *zamrmlala skoro nesrozumitelně a úplně zavrtěla své oči. Nehodlala se nechat jen tak vyprovokovat, když tohle moc dobře věděl*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa St apríl 23, 2014 4:10 am

Trochu jsem se zašklebil a pomalu jsem se opět přesunul k její tříselní části těla, přičemž jsem svou ruku přesunul k jejímu stehnu, které jsem stiskl. V tom případě opravdu nevím. Zamumlal jsem pobaveně a opět jsem přejel velice pomalu jazykem přes její intimní část těla. Hrál jsem si dále na hloupého, jelikož jsem doufal, že ji vyprovokuji natolik, že to, co mi celou dobu bylo jasné, řekne nahlas.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria St apríl 23, 2014 6:41 am

*rázně zavrtěla hlavou a víčka pevněji přimkla k sobě, prostě si s ní hrál takovým stylem, proti kterému neměla absolutně žádné argumenty, možná to tedy vyřeší tak, že mu prostě nebude odpovídat, když takhle provokuje, jo, to bude nejlepší. Jakmile ale jazykem přejel po jejím intimním místečku, zubama stiskla polštář a tiše zakňučela - chtěla tímhle způsobem utlumit to její zavzdychání*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa St apríl 23, 2014 7:26 am

Pousmál jsem se takovým pokřiveným úsměvem, který byl pro mě takový ikonický. Její zakňučení znělo strašně roztomile, což mě přinutilo pokračovat. Jazykem jsem začal pomalu přejíždět tam a zpátky, přičemž jsem měnil intervaly i rychlost pohybu mého jazyku. Přemýšlel jsem, jak dlouho mi hodlá odporovat hrobovým mlčením, ale myslím, že tohle zakňučení pro mě byla dostatečná odpověď.
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Eleria St apríl 23, 2014 7:37 am

*svou dlaň jemně přiložila na jeho záda, ale následně do nich trochu zarazila své nehty, no, nejspíš mu tímhle stylem na zádech udělá takové červené rýhy, pokud tedy bude pokračovat podobně, lehounce zavzdychala a svými zuby pustila polštář, protože usoudila, že je to stejně zbytečné a neplní to svůj účel.* Mmm... Nedráždi mě tak... *zamrmlala skoro neslyšně, vlastně si tím tak trošku protiřečila, tedy alespoň jejímu tělu - bylo to nehorázně příjemné, ale...*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Kenshin Takagawa St apríl 23, 2014 7:48 am

Její slova mě jakkoliv nepřiměla se zastavit - Právě naopak, jelikož reakce jejího těla mluvily naprosto opačně. Doufal jsem ale, že ji to nakonec ještě nebude nepříjemné. Svým jazykem jsem se ustálil na rychlejším tempu, přičemž se mi na zádech kolem té nové čerstvé červené rýhy utvořila husí kůže. Svou rukou jsem pevněji sevřel její stehno. Svým jazykem jsem přitom pohyboval agresivněji, nebo by se to dalo nazvat "hladověji".
Kenshin Takagawa
Kenshin Takagawa

Počet príspevkov : 799
Join date : 01.03.2014

Character sheet
Meno: Kenshin Takagawa
Zamestnanie: Nezaměstnaný
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kenshinovo sídlo - Stránka 2 Empty Re: Kenshinovo sídlo

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.