textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nočný klub

+7
Megami Jigoku
Shiro Takumi
Takahiro
Eleria
Shin Takehiko
Eno Sole
Admin
11 posters

textove RPG :: Hra :: R2

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Shin Takehiko So január 25, 2014 9:49 am

"Vaše slovo je mi rozkazem." *Zasměje se* "Co se někam projít?" *Zeptá se*
Shin Takehiko
Shin Takehiko

Počet príspevkov : 1634
Join date : 24.01.2014
Age : 26

Character sheet
Meno: Shin Takehiko
Zamestnanie: Student, brigáda v supermarketu
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eleria So január 25, 2014 9:51 am

"Vaše"? *zatváří se trošku dotčeně* Ale noták...*zasmála se, poté si uvědomila, že jsou v druhém okrese* Jsi si jistý?...*podívala se na své pouzdro od katany* Jak myslíš...*usmála se*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Shin Takehiko So január 25, 2014 9:52 am

"Kdyby něco jsem muž, takže tě ochráním." *Zasměje se* "Nepůjdeme na náměstí?"
Shin Takehiko
Shin Takehiko

Počet príspevkov : 1634
Join date : 24.01.2014
Age : 26

Character sheet
Meno: Shin Takehiko
Zamestnanie: Student, brigáda v supermarketu
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eleria So január 25, 2014 9:54 am

*trošku zčervenala, ale zasmála se taky* No, já se o sebe také, doufám, dokážu postarat...*vždycky byla taková, že si myslela, že se dokáže ubránit před vším... Pokrčila rameny* Dobrá, v tomhle ti budu věřit, přeci jen tu bydlíš, na rozdíl ode mě...*usmála jsem se a nechala se vést*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Shin Takehiko So január 25, 2014 9:55 am

*Odešel s ní směrem k náměstí.*
Shin Takehiko
Shin Takehiko

Počet príspevkov : 1634
Join date : 24.01.2014
Age : 26

Character sheet
Meno: Shin Takehiko
Zamestnanie: Student, brigáda v supermarketu
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Megami Jigoku St január 29, 2014 6:27 am

Dotáhnou mě do jakési místnosti.Jdeme si na chvíli užít než se vzbudí.Řekne jeden z únosců a odejdou.Když odejdou rozváži se pomocí dýky kterou jsem měla v pouzdře na noze,sundám si pytel a rozhlížím se.Uvidím svoje vybaveníčko,svoji katanu skovám pod židličku na které sedím a zakřičím aby si mysleli že jsem vstala,rychle si dám pytel a ruky za záda.Ale ty jsi se už probudila, zlatíčko ? Zeptali se a sundali mi pytel z hlavy.V tom momentě jsem si všimla že jsou to ti muži co mi zavraždili rodiče.Je mi potěšení pánové. Odpovím a usměji se.
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Megami Jigoku St január 29, 2014 6:38 am

Co to má být ?Zeptá se únosce svých kolegů.Nevíme bylo nám zděleno že je to slabá dívka.Odpovímu jeho kolega.Omluvte mě za mé vychování,jsem Megami Jigoku,poslední z rodu.Když to dopovím začnou blykat světla a poté zhasnou,zčervenají mi oči.Vstanu a sundám si pytel,vezmu si katanu a zeptám se.Jak se jmenuje váš gang?Nikdy to neřeknem i kdyby jsi nás ,měla zabít.Odpovědí.Vaše přání je mím rozkazem.Dopovím a zmasakruji je tak jak si to zaslouží.Vyjdu zadním vchodem a uvidím svoji motorku,nasednu a nastartuji a jedu do kavárny.
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eleria Ut február 11, 2014 7:15 am

*po nějaké době dorazí před noční klub* Ještě tu není...*zamumlá si pro sebe a oddechne si, měla pocit, že nestíhá, když jí tolik času trvalo, než se připravila, navíc šla pěšky, což taky zabralo nějaký čas, pak se podívala na své bledě modré kratší šaty, dlouho neměla příležitost si obléct něco takového, navíc většinou chodila v kalhotech, ani sukni moc obvykle nenosí, musela se nad tím pousmát* To jsou snad už roky... *pomyslela si*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Kazuma Ut február 11, 2014 7:24 am

Zaparkoval som svoje bmw trocha ďalej od nočného klubu. Ešte sa mi ale nechcelo vyliezať lebo hrala v rádiu dobrá pesnička tak som ostal sedieť. Pozeral som pri tom po okolí že ako to tu vlastne vyzeralo. Nebolo to tu zlé takže som bol zvedavý ako sa to vyvinie. Prosím bože ochraňuj ma nech sa neopijem. Prežehnal som sa a vyšiel som z auta keďže som si všimol Eleri ktorá si ma zatiaľ asi ešte nevšimla. Tiež som mal na sebe teraz elegantnejšie oblečenie v ktorom som normálne nechodil keďže som nemal prečo. Mal som teraz pre zmenu svetlo bielu mikinu ktorá v takých podnikoch naozaj výrazne svietila a to nie len tým že bola biela. Na ruke som mal vlastne strieborný náramok. Na nohách som mal svetlošedé rifle ktoré dopĺňali tenisky ktoré ladili s oblečením ktoré som mal. Hmm čo keby som si dal niekedy piercing? Napadlo mi len tak no to už som bol pri Eleri. "Ahoj... no musím povedať vyzeráš naozaj dobre." Povedal som popravde, aj keď takéto poklony som normálne nedával ale teraz som niečo také musel povedať keďže to pravda bola.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eleria Ut február 11, 2014 7:33 am

*byla trošku zasněná, dnes měla celkem zvláštní noc, a proto byla maličko mimo, Kazuiho si všimla až po chvilce, podívala se na něj opravu překvapeně, trošku jí to vyrazilo dech – chvilku si ho prohlížela jen tak, možná neměla odvahu nic říkat, aby náhodou neoslovila cizího člověka, to by bylo opravdu trapné* S-Sensei, jsi to ty? *stále byla trošku zaražená a prohlížela si ho, pak ucítila nějakou nepopsatelnou vůni* Arigato. *pousmála se* Tobě to také moc sluší, překvapuješ mě, opravdu. *přikývla a mrkla na něj, přeci jen si nepředstavovala, že to vezme až tak vážně a přijde takhle připraven*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Kazuma Ut február 11, 2014 7:42 am

"Je to dlhá doba čo som bol na takomto mieste k tomu ešte s pekným doprovodom, no nemohol som ho nechať zahanbiť. A pre dnes mi prosím nehovor Senseii ale Kazuma lebo sa cítim až moc starí." Povedal som z úsmevom. Vážne som nemal vo zvyku sa takto strojiť keďže mi to prišlo nepraktické a k tomu nejako sa mi loviť dievčatá nechcelo a teraz taktiež ne proste som sa prišiel poriadne zabaviť. "Pôjdeme dnu?" Opýtal som sa jej čakal som na jej odpoveď po pritom som si ju ešte raz pre istotu očkom prezrel. Dnes vyzerala naozaj veľmi dobre, normálne som bol rád že som pozval ju. Sranda bude keď príde jej chalan a bude mi chcieť dať po zobáku. Nepredpokladal som žeby dievča ako ona nemala chlapca preto sa mi asi hlavou hnali také myšlienky. K tomu som mal niekedy aj dobrý odhad aj keď niekedy vedel klamať.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eleria Ut február 11, 2014 7:48 am

Ach, gomen. *omluvně se na něj podívala* Takže Kazuma, že? *vlastně ani neočekávala odpověď na tuhle otázku, která byla spíš řečnická, jen pro ujištění sebe samotné, nejistě se podívala ke vchodu, už dlouho chtěla na nějakou diskotéku zajít, sama ale neměla odvahu, přeci jen slyšela o takovýhle klubech nehezké věci, co se děje uvnitř - dealeři, lidé, co chtějí nějakou dívku v jejím věku opít a...No, však je to jedno, s Kazumem cítila nějakou jistotu, přeci jen věděla, že je opravdu silný, takže se jen pousmála a přikývla* Jasně, pojďme. *pomalinku vkročila dovnitř a potom se rozhlédla okolo, takhle vypadal disko - plac, takový bar, který byl okolo velkého místa pro tanečníky, nad hlavou jim svítila velká disco-koule, která byla snad jediným světlem v celé místnosti, celým sálem se rozléhala hlasitá hudba* Páni...*zamumlala*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Kazuma Ut február 11, 2014 7:52 am

Vošiel som teda s ňou dnu a tiež som si tu prezrel. To bola dlhá doba čo som tu nebol. Prebehlo mi hlavou a potom som pozrel na užasnutú Eleri. "Ty si ešte vlastne nebola na diskotéke čo?" Opýtal som sa jej a hovoril som k nej trocha hlasnejšie keďže hudba ma vedela ľahko prehučať. Zamieril som pomaly k baru."Čo si dáš?" Opýtal som sa jej keď sme boli pri bare a len tak očkom som sa ešte raz porohliadol po place. Nebolo tam príliš ľudí. To by to chcelo oživiť... Prebehlo mi hlavou aj keď ja keď som bol ako mladší na diskotéke tak som sa predtým nikdy nepotreboval posilniť a teraz keď som mohol som sa toho akosi aj bál keďže som sa naposledy poriadne opil.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eleria Ut február 11, 2014 7:58 am

*překvapeně se na něj podívala a potom se letmo podívala směrem na barmana, trošku se naklonila ke Kazumovu uchu* Na diskotéce ne, neměla jsem s kým, i když jsem tu už ve dne byla, ale vypadalo to tu trošku jinak. *dodala na vysvětlenou a mrkla na něj* No, já jsem ještě plnoletá nebyla...Myslíš, že mi tu nalejí? *zeptala se ho tak, aby to slyšel, ale zároveň ne tak, aby to slyšel někdo okolo, potom se otočila, aby viděla, kolik je tu lidí* Moc to tu tedy nežije... *pomyslela si, a pak se otočila opět na Kazumu* No, ale je pravda, že jsme na diskotéce, nejspíš tím nic nezkazím, že? *zeptala se trošku nejistě a upřela oči na nápojový lístek* Nu, co si dáš ty? *zeptala se, zatímco vybírala, co si dá* Jo, abych nezapomněla...*zasmála se a z tašky vytáhla bílou košili* Tohle jsem ti našla...*natáhla k němu ruku s košilí* Je tvoje, že?
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Kazuma Ut február 11, 2014 8:04 am

"Tak, ak im nepoviem že je to pre teba. A myslím si žeby tvoj vek zisťovať nemali." Prehovoril som tichšie len k nej. Potom som sa pozrel po tom čo tu majú a že čo by som také mohol vybrať. Potom som objednal dvoch medových jackov keďže sa mi zdalo že by to mohlo byť dobré aj keď som to ešte nepil. Hlavne to neprehnať. Pomyslel som si a potom som pozrel na to čo má Eleri v rukách. "Ehm ... áno je, ale ak môžeš nechaj si ju ešte u seba nemám ju kam dať." Kurňa normálne by som bol radšej keby ju nenašla. Pomyslel som si trocha zahanbene. Potom som pozrel k barmanovi a povedal som mu nech potom donesie ďalšie ale až po chvíli. Povedal som mu kam si ideme sadnúť a potom som zamieril k jednému zo stolov. "Tuším to tu budeme musieť oživiť na parkete." Povedal som s lišiackym úsmevom.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eleria Ut február 11, 2014 8:10 am

Máš pravdu. *přikývla, přeci jen se jí v baru nikdy neptali na věk, pravda, že se na ni jednou barman trošku vzdorně podíval, ale zato jednou se jí zeptal, jestli si místo džusu nedá něco tvrdšího, navíc, tohle je diskotéka, tady se tohle neřeší, alkohol je stále na nižším stupni žebříčku než drogy, které jsou tu také běžné, u některých stolů seděli dealeři a něco jako "pokusní králíčci", kteří chtěli začít trošku adrenalinu, a tak si koupili...Nešlo je přehlédnout, i když se snažili splývat s okolím* Ach...*podívala se na Kazumu a pak na košili, kterou držela v ruce, přikývla a po chvilce jí dala zpět do tašky, kterou zavřela a šla za Kazumem ke stolu* Ehm, neříkal jsi, že už nebudeš pít? *tiše se zasmála a trošku se ušklíbla, potom ale slyšela, že chce oživit parket, trošku zdřevěněla, protože naposledy tancovala někde na táborové diskotéce nebo něčem takovým* U-uh, vážně? *podívala se na něj trošku nejistě* Jako, je to tu trošku mrtvé, to je pravda...
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Kazuma Ut február 11, 2014 8:16 am

"Ako vždy je tu ľudí plno ale nikomu sa nechce na parket pokiaľ to niekto nezačne. Piť? .. no nechcel som čo je pravda takže ak chceš môžeš si dať oba panáky." Povedal som jej s úsmevom. "Len som sa chcel trocha posilniť na ten parket aby sa mi lepšie tancovalo." Povedal som jej vlastne čo som mal v úmysle a potom som sa ešte na koniec dodal. "Predsa len do takýchto klubou sa chodí hlavne na to aby sa tu tancovalo nie? Posilnený alkoholom vie aj tak každý dancovať stačí počúvať hudbu a hlavne sa baviť." Povedal som s mierným smiechom keďže niekedy som sa dosť smial na takých ľudoch ktorý tancovali a ani nevedeli ako. Pravdou ale aj tak bolo že tý ktorý sem neprišli tancovať boli hlavne fetky ktoré robili problémy, preto som dúfal že nikto problémy dnes robiť nebude keďže katanu som si nechal v aute aj keď som nemal absolútny problém spacifikovať kohokoľvek len rukami.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eleria Ut február 11, 2014 8:21 am

Máme to být my, kdo to to trošku oživí? *pousměje se a po chvilce přikývne, i když se cítí trošku nejistě* Tak to ne, pěkně si dáš sám. *mrkne na něj, také se k pití vzhledem k minulé zkušenosti moc nehrnula, a navíc věděla, že jí alkohol lehko stoupne do hlavy* Ty bys měl být ten, co tu po mě bude dopíjet alkohol. *trošku se ušklíbla, ale v tom, co řekla, tak v tom viděla trošku pravdy, přeci jen Kazuma byl ten starší, zodpovědnější, a prostě by to měl být on už z principu, kdo toho vypije víc, jinak by to bylo přeci blbé* Takže tedy. *zamyslela se a podívala se na parket* Musím se přiznat, že už je to nějakou dobu, co jsem tancovala na nějaké takové akci...Navíc, to bylo na táboře. *rozpačitě se zasmála* No, pomůžeš mi? *mrkla na něj*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Kazuma Ut február 11, 2014 8:29 am

"No a kto iný ak nie my? Keď všetci sedia?" Odpovedal som jej na prvú otázku. "Tak na zdravie." Povedal som jej a potom som sa ako prvý napil. Nebolo to také zlé ako predtým, toto bolo popravde aj piteľné."Tak budeme piť obaja opatrnejšie." Povedal som s mierným úsmevom a potom som dodal na to čo povedala ako poslendé. "Tak, nedávno som skúšal jednu kreáciu, takže ju aj rovno vyskúšam. A neboj stačí ak sa budeš hýbať do rytmu hudby. Ale neboj s tým ti kľudne pomôžem. No a ak ti nepôjde to tak môžeme tancovať telo na telo tam toho nieje veľa čo pokaziť." Zasmial som sa potom som radšej rýchlo dodal. "Neboj len žartujem." Povedal som s lišackym úsmevom na tvári, rád som podpichoval a bolo to na mne dúfam aj poznať.  Barman nám medzi tým priniesol ďalšie a ja som len prikývol aby priniesol ďalší. Po takých 3-4 kolách by sme mohli ísť na ten parket určite. To som vlastne predpokladal keďže v tedy som sa opil poriadne ale to som ich mal naozaj veľa teraz som chcel skončiť max u 5tich až 7dmych.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eleria Ut február 11, 2014 8:38 am

*podívala se trošku nejistě na malou sklenku* Na zdraví. *zamumlala a napila se* Je to dobré...*pousmála se a mrkla na něj, jakmile ale viděla Kazumovo jasné naznačení, že má nosit další, zamyslela se* Tohle se nedá odmítnout, přeci jen, i kdyby toho na mě bylo moc... *pomyslela si a podívala se na něj* Novou kreaci? Tak to jsem zvědavá! *lehce se ušklíbne a podívá se na něj* Mám takový návrh - co, kdybys mi tu kreaci po pár dalších panácích ukázal? Já se pak přidám. *mrkla na něj a vzala si do ruky další sklenku* Mimochodem, jsem zvyklá tancovat spíš společenské tance, takže, to s tím žertem, jak říkáš - nepřijde mi to jako špatný nápad, jde mi to určitě o něco lépe než tyhle disco tance. *pousmála se a vypila skleničku, kterou prázdnou položila na stůl*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Kazuma Ut február 11, 2014 8:46 am

"Nemysli si že to je ako niečo špeciálne. Nudil som sa a chcel som sa to vždy naučiť to má len pár sekúnd. " Potom ale keď povedala o tom žarte že skôr by tancovala tak tak som potom dodal. "Ehm, no na diskotéke sa tak trocha telo na telo tancuje inak." Nevinne som sa usmial a ukázal som na jeden zamilovaný párik na parkete. "A lepšie by bolo keď ho pôjdem predvádzať aby si šla so mnou rovno lebo ono to je veľmi dobrý úvod do tanca." Povedal som z úsmevom. Netrvalo dlho a hodil som do seba ďalší pohárik. "Predtým som pil niečo oveľa horšie. Sa divím že som toho aj tak v tedy toľko vypil." Mohlo sa zdať vďaka tomu že to bolo lepšie že to je slabšie ale pravda bola opakom.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eleria Ut február 11, 2014 8:52 am

Prostě jsem jen zvědavá, každopádně, od tebe ani neočekávám málo, vypadá to, že do čehokoliv se vrhneš, tak to hodláš udělat pořádně. *pousmála se, potom se otočila, aby viděla, kam Kazuma ukazuje, přeci jen ji to zajímalo, trošku zčervenala, když si všimla zamilovaného páru* Ach tak...*nervózně se zasmála, potom ale pocítila něco jako soupeřivého ducha, když viděla, že si Kazuma dal dalšího panáka, ani netušila, jak to na ni tak najednou přišlo, možná to bylo tou atmosférou tu okolo, přeci jen nebyla zvyklá na podobné akce, vzala skleničku a hodila do sebe její obsah, skleničku položila na stůl* Hned? *podívala se na něj a pak sedící lidi okolo* Myslíš, že míň lidí už tu nebude? Ehe...*trošku uhnula pohledem a rozhlédla se okolo, opravdu tu bylo hodně lidí, hlavně teenagerů - tedy hodně lidí v jejím věku nebo o něco málo starších, ale jen málo jich bylo na parketu, získala pocit, že by jistě upoutali pozornost*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Kazuma Ut február 11, 2014 9:01 am

"No tak dúfam že ťa nesklamem." Skôr som čakal že sa tej kreácii zasmeje aj keď mne sa páčila. Keď sa potom otočila a videla čo som myslel tak trochu som čakal že tak zareaguje. "Hovorím stačí ak sa necháš viesť hudbou, a budeš sa "vlniť" do rytmu." Povedal som jej k tomu naposledy pár slov, predsa len normálne som nerád poučoval alebo tak ale to bolo pomaly asi tým alkoholom, ktorý sa na stôl zasa barman priniesol. "Tak ... za chvíľku sa určite na parket vrhneme. Len čakám kým na mňa trocha zapôsobí diabolská voda." Povedal som a po tých slovách som sa zasa napil. Teraz už som v pláne piť nemal keďže by to chcelo prestávku a vytancovať to. Všimol som si ale že so mnou drží krok, to bol vlastne tak trocha väčší dôvod prečo prestať aby sa príliš neopila keďže ak by sa to stalo mal by som na ňu dať potom pozor, predsa len to bola moja žiačka.
Našťastie som mal ale jednu výhodu, a to bolo že ja som rád priťahoval pozornosť preto som sa asi na ten parket tešil.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Eleria Ut február 11, 2014 9:08 am

Jistě ne. *zasmála se - všimla si, že si nedává dalšího panáka, i když barman aktivně přiskakoval, kdykoliv jsme svoje pití vypili, ztratila tedy na tu chvilku takový ten zápal pro soutěživost, a tak neměla potřebu si dát další pití* Ďábelská voda? *pousmála se nad tím* No dobrá, aby se tu jeden z nás potom nesesypal. *zasmála se, tuhle větu vůbec nemyslela vážně, u Kazuiho si vůbec nemyslela, že by se něco takového stalo, přeci jen v ní vzbuzoval částečně i něco jako obdiv, ani ona si nemyslela, že po třech panácích by se tohle stalo, i když na ni alkohol působil celkem vydatně, takhle málo ho nejspíš nestačilo. Jen už byla trošku klidnější, možná to bylo právě tím alkoholem, že se tolik nebála, normálně by určitě měla větší strach, kdyby byla čistě bez kapky alkoholu v sobě, přeci jen tu určitě je spousta lidí jejího věku, možná s ní i chodí do školy, do třídy...Ale momentálně se její strach pomalu, ale jistě vytrácel*
Eleria
Eleria

Počet príspevkov : 4392
Join date : 24.01.2014
Age : 26
Bydlisko : Tábor

Character sheet
Meno: Eleria de Shi'-Tsuki
Zamestnanie: Studentka prestižní školy, členka kapely
Okres: R1

http://eleri-anime.blog.cz

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Kazuma Ut február 11, 2014 9:13 am

"Aby sme sa nezosypali na to je jeden veľmi dobrý liek a to je to že to vytancujeme. V tedy som spravil troška chybu že som sa nehýbal, teda až na ehm tamtú vec." Čo ale už bolo neskoro keďže ja som pil jednu za druhou. Teraz už barman nedoniesol nič keďže som mu to ani nenaznačil predsa len som už chcel ísť na parket. "Tak ... je čas to tu oživiť nemyslíš?" Bol som už uvoľnený vďaka alkoholu čo som chcel. Nebol som ani opitý dokonca ani chytnutý proste som bol uvoľnený čo mi hrálo do karát. Takže to aby som šiéél ... Rozmýšľal som kadiaľ je to najkratšie na parket keďže to čo som chcel predviesť nebolo na dlho. A k tomu bolo to už troška staré ale vedelo to zapôsobiť.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Nočný klub - Stránka 4 Empty Re: Nočný klub

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 4 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat hore

- Similar topics

textove RPG :: Hra :: R2

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.