textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Námestie

+28
Kitana-senpai
Admin
Saiichi
Meimozuchi Futoka
Twin
Inori
Hiroshi Mashiba
Kenshin Takagawa
Mizuri
Rai Tetsu
Ryuuji Akatsuchi
Akina Hazuki
Itami
Hideaki
Zero Akimura
Raito
@Namine
Kazuma
Sakura Ayuzawa
Takahiro
Angel Waris
Mirelli Kawa-Saki
Eno Sole
Eleria
Ayato
Megami Jigoku
Shin Takehiko
Shiro Takumi
32 posters

textove RPG :: Hra :: R2

Strana 34 z 38 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Next

Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Megami Jigoku Po máj 12, 2014 3:24 am

*Dohráli jsme, sešli jsme dolů z pódia a začali jsme se podepisovat několika lidem, byla jsem šťastná konečně se mi nějaké přání vyplnilo.* Prosím..*Odpověděla jsem poslední dívce, která ke mě došla, když po mě nikdo nic nechtěl, tak jsem se potichu odkradla a sedla jsem si na pódium, tam jsem si sedla a dívala se na ostatní jak to tam uklízejí.* Nechcete pomoc ? *Zeptala jsem se mile, ale moc mě jejich odpověď nepotěšila, protože nechtěli pomoc, pořád mě jenom odháněli, tak jsem zůstala sedět, nohy jsem nechala viset ( nwm jaké i nebo y ) dolů.* Tak já teda už půjdu, kdyžtak zavolejte..*Řekla jsem, přišla jsem k svojí motorce, nasedla na ni, dala si helmu a odjela do uliček na chvíli, jelikož tam byl klid.*
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Mizuri Ne jún 08, 2014 8:30 am

*Je zvláštne vidieť a ťažko si zvykám. Preto mi na nose sedia slnečné okuliare a vlastne tiež pretoźe strašne svieti. Mám pocit, źe sa roztopím a to napriek tomu, že mám na sebe letné šaty krémovej farby, ktoré odhalujú väčšiu časť chbta a no nohách mám obuté sandáliky na korkových platformách. Cítim sa byť vysoká. Je to fajn pocit. V ruke držím mobil a sedím na kraji fontány čakajúc na Shuua, ktorý si niećo vybavuje. Teda vybavuje to za mňa ja vlastne ani neviem o čo ide. Trošku si napravím slamený klobúk, ktorý mam na hlave a zakloním hlavu, keď zafúka vánok, pričom mi trošku poletujú vlasy, ktoré mám rozpustené. Následne začujem kroky a tak vidím ako ide Shuu ku mne.*Hotovo?*spýtam sa, keď sa nado mňa postaví a prikývne.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Rai Tetsu St jún 11, 2014 5:29 am

*Rychle přijdu na náměstí a když si všimnu Mizuri klidně zpomalím a trochu se pousměji všimnu si i Shua a tak se na něj podívám, když si mě všimne mám si prst před pusu a zašeptám pšt. Otočím se na Mizuri a pomalu k ní jdu tak, aby mě nebylo slyšet pomalu k ní přijdu zezadu, a lehce ji přiložím ruce na oči. Pousměji se, nahnu se k tvému oušku a potichu zašeptám.*"Hádej kdo je to."*řeknu trochu se zasměji a políbím tě na krk.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Mizuri St jún 11, 2014 9:52 am

*Hodím očkom smerom, kam sa Shuu pozrie a následne prikývne s úškrnom na perách. Byť nenápadný? To už nejde. Preto sa kútiky mojich úst výkrutia dohora, teda úsmevu. Tvárim sa však, že som si Raia nevšimla a ďalej sa bavím s Shuuom. To, že ide pomaly neznamená, že ho nepočujem. Mám dobrý sluch a ešte stále som si neodvykla orientovať sa podľa zvukov. Potlačím však nutkanie sa otočiť. Párkrát zaklipkám očami, keďže ruky položí na moje slnečné okuliare s hrubším čiernym rámom.*"Rai?"*tipnem si, teda skôr poviem. Za tip sa to nedá považovať, keďže dobre, že je to on. Následne chytím jeho ruky a dám ich preč z okuliarov, aby neboli "zamazané. Následne zacítim jeho pery na svojom krku a tak mnou prebehne akoby mráz, pričom trošku, ale fakt, že len trošku, sčerveniem.*
Mizuri
Mizuri

Počet príspevkov : 392
Join date : 17.02.2014

Character sheet
Meno: Mizuri Oyoko
Zamestnanie: študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Rai Tetsu St jún 11, 2014 10:07 am

"A jsi si tím jistá."*řeknu takovým udiveným hlasem a trochu víc se pousměji, přeci jen poznala by ho už jen podle toho hlasu a to ještě nemluvím o tom starém gestu. Když chytí moje ruce trochu se pousměji a pomalu ji obejdu, potom se k ní jen klidně nahnu a letmo tě políbím na tvé něžné rtíky. Když se odtrhnu, pomalu se otočím na Shua a klidně řeknu.*"Dlouho jsme se neviděli jak se máš?"*zeptám se klidným hlasem a potom se znovu otočím na Mizuri.*"A co jsi dělala ty ty měsíce krásko."*zeptám se celkem zvědavě, přeci jen bez vysvětlení odešla a potom ji několik měsíců neviděl.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Kitana-senpai Ne jún 15, 2014 3:37 am

*Dojdu na náměstí porozhlédnu se, ale moc lidí tu neni, spíše skoro nikdo.* Co se tu děje ? Je tu vůbec někdo...vypadá to jako by tu byla zase nějáká válka a všichni by poumírali..*Řeknu nahlas, aby mě kdyžtak někdo uslyšel, sednu si na fontánku, opatrně vlezu do ní, a jen tak si s tou vodou hraji.*
Kitana-senpai
Kitana-senpai

Počet príspevkov : 56
Join date : 30.05.2014

Character sheet
Meno: Noroi Bara ( Rose)
Zamestnanie: Studentka, Brigádnice
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Kitana-senpai Ne jún 15, 2014 3:58 am

*Začnu se nudit a odejdu.*(po hodně dlouhé době, se tady stalo něco, nechce se mi to psat, jelikož jsem líná)*Udělám poslední uzel a moje dílo je hotovo.* Zero Akimuro tohle je tvůj konec..*Řeknu a vylezu z fontánky,jelikož jsem tam přivázala polomrtvého Zera Akimura a jeho sluhu Sebastiana.Sednu si na zem před ně a čekám než je někdo vysvobodí, samozřejmě s katanou v ruce.*


Naposledy upravil Kitana-senpai dňa St jún 18, 2014 2:05 am, celkom upravené 1 krát.
Kitana-senpai
Kitana-senpai

Počet príspevkov : 56
Join date : 30.05.2014

Character sheet
Meno: Noroi Bara ( Rose)
Zamestnanie: Studentka, Brigádnice
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Rai Tetsu Ut jún 17, 2014 9:38 am

*Podivím se nad tím, že Mizuri odešla, ale určitě k tomu měla dobrý důvod a tak se začnu poohlížet po nějaké zábavě, všimnu si Kitany sedící před fontánou, opatrně a snad i nenápadně jdu k ní, tak aby mě nezpozorovala a když jsem za ní položím ji ruce na oči a klidně řeknu.*"Tak schválně hádej kdo to je."
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Kitana-senpai St jún 18, 2014 2:09 am

*Trochu sebou cuknu, když mi někdo položí ruce na oči, hned jsem poznala, že je to Rai, díky tomu, že byl jediný koho jsem tady znala, takže jsem si pamatovala jeho hlas a nenapadla jsem ho.* Tak já nevím, že by to byl Rai ?*Řeknu, když už ruce oddělá, pousměji se a taky tak trochu zapomenu na přivázaného Zera, který je nejspíš už možná mrtvý, ale spíš by měl být ještě živý.*
Kitana-senpai
Kitana-senpai

Počet príspevkov : 56
Join date : 30.05.2014

Character sheet
Meno: Noroi Bara ( Rose)
Zamestnanie: Studentka, Brigádnice
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Rai Tetsu St jún 18, 2014 3:27 am

*Trochu se pousměji a klidně řeknu.*"Co to s vámi všemi dneska je jste snad věštci nebo co?"*zeptám se se rty vykroucenými do úsměvu. Pak jen klidně dodám* "Co tady děláš tak sama, zranitelná" *řeknu, opatrně vytáhnu kunai z pouzdra a  pomalu ti přiložím kunai ke krku, ruku si před hrudník, proti případnému úderu. Potom se jen zasměji a hodím kunai na zem.*"Dělám si srandu."*řeknu a klidně spustím ruce k tělu.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Kitana-senpai Št jún 19, 2014 2:35 am

Nejsem věstkyně, ale poznala jsem tě díky tomu, že jsi tady jediný koho znám...*Odpovím s úsměvem, když mi dáš kunai ke krku tak trochu znervózním, kvůli tomu, že jsem si zase vzpomněla na Zera, který je jen kousek opodál, přivázaný k fontáně, pořezaný, zmlácený...* Jen aby sis tu srandu dělal..neodpověděla jsem ti na minulou otázku, já sama tady čekám na někoho, kdo si něčeho všimne...*Odpovím a ušklebím se.*
Kitana-senpai
Kitana-senpai

Počet príspevkov : 56
Join date : 30.05.2014

Character sheet
Meno: Noroi Bara ( Rose)
Zamestnanie: Studentka, Brigádnice
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Zero Akimura Št jún 19, 2014 4:11 am

*Trochu se už vzpamatuji, začnu se rozhlížet, mám trochu rozmazaný pohled, moc toho nevidím, jenom dvě osoby přede mnou. Snažím se být tiše, aby si toho nevšimli, že už jsem se probral, přivřu oči a dál dělám, že jsem se ještě nevzbudil.*
Zero Akimura
Zero Akimura

Počet príspevkov : 180
Join date : 23.01.2014

Character sheet
Meno: Zero Akimura
Zamestnanie: Herec,hudebník,mafián
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Yuki Chimamire Št jún 19, 2014 4:15 am

* Pomalým krokem dojdu sem, uvidím tady pár lidí, trochu hýknu, když uvidím Zera přivazaného a skoro polomrtvého. Skovám se za stromy, co nejblíž k fontáně, mám to jenom pár kroků k fontáně, ale riskovat to zatím nebudu, když jsou tady další.*
Yuki Chimamire
Yuki Chimamire

Počet príspevkov : 93
Join date : 04.04.2014

Character sheet
Meno: Yuki Chimamire
Zamestnanie: Jenom někdy studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Megami Jigoku Št jún 19, 2014 4:19 am

* Přijdu sem, uvidím tu docela dost lidí na to, že se jich tu moc neukazovalo, zahlédla jsem Yuki za stromem a tak jsem se vydala pomalým krokem za ní, všimla jsem si přivázaného Zera. Přišla jsem až k fontánce a teprve teď jsem si všimla, že je tu i Rai, polekala jsem se a zůstala stát na místě, vedle fontány, kde je Zero a taky za fontánkou za stromem, je skovaná Yuki.*
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Rai Tetsu Št jún 19, 2014 8:27 am

*Trochu se pousměji a pak jen klidně řeknu.*"Myslíš, kdo si všimne přivázaného Zera ve fontáně."*zeptám se klidně, zavřu oči a zaposlouchám se uslyším dvoje kroky otevřu oči a uvidím Megami a Yuki, přeci jen jsem pořád ještě byl lovec a pořád jsem měl zafixované reflexy, chtěl jsem reflexivně hodit kunai ale nakonec jsem jen klidně vstal a šel jsem směrem k fontáně, stoupl jsem si do ní a trochu si namočil kotníky, potom jsem se jen trochu naklonil nad Zera a klidně jsem řekl.*"Ty se snad nikdy nepoučíš."
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Kitana-senpai Pi jún 20, 2014 4:39 am

Ano to jsem myslela...*Otočím se a všimnu si těch holek. Moc to Zerovi nepomůže, protože si povšimnu, že výrazně lépe dýchá, takže zjistím, že už je dávno při vědo mí. Stoupnu si na okraj fontány a podřepnu si, abych se lépe udržela. Zatím se snažím nevšímat těch dívek.*
Kitana-senpai
Kitana-senpai

Počet príspevkov : 56
Join date : 30.05.2014

Character sheet
Meno: Noroi Bara ( Rose)
Zamestnanie: Studentka, Brigádnice
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Zero Akimura Pi jún 20, 2014 4:43 am

Heh, vypadá to, že jste mě prokoukli....*Řeknu klidným hlasem, otevřu oči a jako vždy se široce pousměji. Porozhlédnu se a trochu se udivím, že je tu i Meggy, otočím se na ni.* Meggy-chan....tvůj vzhled se trochu změnil, už konečně nevypadáš jako malé děcko, co ztratilo své milované rodiče....
Zero Akimura
Zero Akimura

Počet príspevkov : 180
Join date : 23.01.2014

Character sheet
Meno: Zero Akimura
Zamestnanie: Herec,hudebník,mafián
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Rai Tetsu Pi jún 20, 2014 10:40 pm

*Když začne Zero mluvit natáhnu ruku a dám mu silnou ránu pěstí. Pak jen řeknu.*"Já nevím ty nechápeš, že když jsi vězeň, máš mluvit jen když jsi tázán?"*dořeknu vážně a možná i trochu podrážděně a otočím se na Kitanu.*"Raději by jsi ho měla pustit, on jako zajatec nadělá více problému než užitku."*řeknu a pak se otočím na Meggy a zakřičím.*"A ty tady děláš co?"*Klidně se pootočím na Yuki a popojdu k ní, podám ji ruku ruku a řeknu.*"Dlouho jsme se neviděli, co tady děláš?"*Pro jistotu si do ruky vezmu kunai, kdyby někdo chtěl udělat nějakou blbost.*
Rai Tetsu
Rai Tetsu

Počet príspevkov : 1044
Join date : 25.02.2014

Character sheet
Meno: Rai Tetsu
Zamestnanie: Lovec Odměn,Bodyguard
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre John O´Connor So jún 21, 2014 9:17 pm

*Sedím na jedné z mnoha laviček, které se nachází na náměstí a poflakuji se. Mám volno tak proč toho nevyužít. S hořící cigaretou v ústech sleduji svým bedlivým okem dění na náměstí ale tvářím se přitom flegmaticky, přímo až apaticky k dění kolem mě. Jako kdybych si žil v úplně jiné realitě. Když tu si mé oko povšimne skupinky lidí. "Vypadají celkem podezřele ale dneska mám volno tak to zas nebudu přehánět. Ještě se ze mě stane workoholik.. brr." *Při tom pomyšlení se otřesu a sklepu elegantním pohybem popel z cigarety. Potáhnu z ní a po chvilce vydechnu ze svých plic kouř. * "Sakra , ty děcka jsou uřvaný ještě aby mě z nich začla bolet hlava."*Típnu cigaretu o lavičku a otočím hlavu směrem k té skupince.* "Hej vy tam, co kdybyste si to vyřešili někde v soukromí? Rozbolí mě z vás hlava." *Houknu směrem k nim a zatvářím se otráveně.
John O´Connor
John O´Connor

Počet príspevkov : 7
Join date : 19.06.2014
Age : 31

Character sheet
Meno: John O´Connor
Zamestnanie: Detektiv vražd
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Kitana-senpai Po jún 23, 2014 1:29 am

Nesmím ho pustit, mám to zakázané od šéfa...*Na chvíli jsem odmlčela.* Šéfa mafie..*Dodám k tomu a trochu i naštvaně, protože jsem tu špinavou práci neměla moc v lásce.Otočím se na chlapa, co mluvil na nás.* Na soukromí už je trochu pozdě....Kdo jste ? *Zeptám se klidným hlasem.*
Kitana-senpai
Kitana-senpai

Počet príspevkov : 56
Join date : 30.05.2014

Character sheet
Meno: Noroi Bara ( Rose)
Zamestnanie: Studentka, Brigádnice
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Yuki Chimamire Po jún 23, 2014 1:37 am

*Podívám se na Raie.* Já..co tady dělám, já šla jsem...šla jsem..*Něco mi říká, že bych to neměla říkat, ale nakonec se rozhodnu, že prostě musím.* To kvůli Noroi a Megami.....jsou to...*Tohle už nedořeknu, jenom se podívám na Noroi, trochu i naštvaným hlasem. Toho chlápka co na nás mluvil, moc nezaregistruji.*
Yuki Chimamire
Yuki Chimamire

Počet príspevkov : 93
Join date : 04.04.2014

Character sheet
Meno: Yuki Chimamire
Zamestnanie: Jenom někdy studentka
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Zero Akimura Po jún 23, 2014 1:42 am

*Trochu jsem tu ránu od Raie čekal, ale nečekal jsem, že jí dá tak silnou.* Radši už budu tiše...*Řeknu a snažím se neprojevit tu docela velkou bolest. Podívám se na Meggy-chan, pousměji se na ni a sklopím hlavu dolů a jenom čekám na příležitost.*
Zero Akimura
Zero Akimura

Počet príspevkov : 180
Join date : 23.01.2014

Character sheet
Meno: Zero Akimura
Zamestnanie: Herec,hudebník,mafián
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Megami Jigoku Po jún 23, 2014 1:50 am

*Podívám se ledovým pohledem na Raie.* Nic zajímavého, jenom si jdu vyřídit svoje věci....tady s Noroi..*Zalžu, stejně ho to vůbec nezajímá, dá se říci, že to tipuji. V té chvíli, když si mě nikdo moc nevšímá, přiblížím se k Zerovi a svojí dýkou, přeříznu provaz a chytnu ho za mikinu. Sebastian ( Zerův komorník ) se ještě neprobudil, takže to nemá šanci, ho držet, aby neutekl, ale spíše by neutekl, když mám Zera já právě.* S tebou si to Zero vyřídím později..nezkoušej mi utíkat, neriskovala jsem toto jen kvůli tobě..*Řeknu a pousměji se na něj. Pro jistoutu si vezmu do jedné ruky svoji katanu.*
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre John O´Connor Po jún 23, 2014 4:56 am

*Vstanu z lavičky a pomalým nenuceným pohybem se blížím k té hlučné skupince. Odkašlu si a nahodím rádoby drsný obličej.* "Kdo jsem to není v tuto chvíly důležité, spíš to, proč tu děláte takovej vyrvál."*Zalovím do kapsy, vytáhnu krabičku cigaret a vyberu zní jednu. Tu si přiložím k ústům a zapalovačem si připalím.* "Sakra, že já radši se nešel opít do baru.." *Řeknu si jen tak pro sebe a zvednu hlavu k nebi.Vdechnu kouř ze svých plic a povzdychnu si.*
John O´Connor
John O´Connor

Počet príspevkov : 7
Join date : 19.06.2014
Age : 31

Character sheet
Meno: John O´Connor
Zamestnanie: Detektiv vražd
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Megami Jigoku Po jún 23, 2014 5:04 am

*Podívám se na toho chlápka.* Omlouvám se, hned to tady ukončím, pokud to půjde podle mého plánu.*Řeknu a podívám se na Raie a Noroi,otočím se zpět.* Omluvte mě,že jsem se nepředstavila Megami Jigoku, hlavní cíl mafie..na černém trhu byste za mne měl dost velkou sumu..*Řeknu s úsměvem, potáhnu Zera za mikinu, jako náznak, ať sám vyleze z té fontánky. Vylezu z ní a sleduji Raie a Noroi.*
Megami Jigoku
Megami Jigoku

Počet príspevkov : 3339
Join date : 09.01.2014
Age : 23
Bydlisko : Byt nad kavárnou ( R2 )

Character sheet
Meno: Samuel Leo
Zamestnanie: Studentka,Zpěvačka-členka kapely, Brigádnice- v Sugar caffe
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Námestie                        - Stránka 34 Empty Re: Námestie

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 34 z 38 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Next

Návrat hore

- Similar topics

textove RPG :: Hra :: R2

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.