textove RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kazumov domový komplex na konci mesta

5 posters

Strana 4 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Pi február 28, 2014 6:57 am

Pri telefonovaní sa začnem mimovoľne prechádzať po dome. Prejdem okolo jeho izby a všimnem si čo robí. Zamračím sa naňho a pohrozím mu prstom.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Pi február 28, 2014 6:59 am

Keď som si ju všimol neviine som sa na ňu usmial ale pokračoval som predsa len už vedela čo robím, a k tomu keďže telefonovala nemala mi v tom ako veľmi zabrániť. Pomaly ale iste som to povoľoval.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Pi február 28, 2014 7:03 am

Keď som sa s ňou dohodla, pozdravila som a zložila som. Mobil som položila na poličku a pomaly som prišla ku Kazumovy. "Čo to teraz robíš???" spýtam sa pobavene. Natiahnem sa za neho a upevním mu povraz.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Pi február 28, 2014 7:05 am

"Pff ... toto sa nerobí, vieš ako dlho som to uvoľňoval?" Opýtal som sa jej a sadol som si na posteľ. Podozrievavo som na ňu pritom pozeral nevedel som čo má za lubom.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Inori Pi február 28, 2014 7:08 am

*Zaparkujem neďaleko a vezmem igelitovú tašku,v ktorej krabička s rúžovou farbou na vlasy.Zamknem auto,podídem k dverám a zazvoním.Nemusím sa báť,že Kazuma ujde,keďže ho zviazala.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Pi február 28, 2014 7:13 am

Začujem zazvonenie. "Prepáč, no nemôžeš ujsť." poviem s úsmevom Kazumovy. Potom si vezmem mobil, vybehnem do kúpelky, rýchlo sa prezlečiem do môjho trička a džínsov, košeľu tam zavesím na vešiak, pozriem, či mi nič nechýba a bežím otvoriť. "Ahoj, Inori." usmejem sa na ňu. "Máš farbu?? Jedna ho asi bude držať a druhá farbiť." poviem jej môj návrh.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Inori Pi február 28, 2014 7:42 am

*Zamávam jej tou taškou pred tvárou.*,,Mám peroxid a neónovú rúžovú...To stačí,nie?"*uškrniem sa.Z pozdravom sa nijak neoťažujem,nepríde mi to potrebné.Predsa len na odfarbených vlasoch to bude držať lepšie.Potom čo si vypočujem je návrh,sa usmejem.*,,Dobrý nápad...Farbila si niekedy vlasy?"*spýtam sa pritom ako vojdem dnu.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Pi február 28, 2014 7:49 am

Zavriem za ňou dvere. "Nie... ale myslím, že by som sa to rýchlo naučila." poviem, ešte stále nadšene. "Ja ho budem držať." poviem potom bez okolkov. Dúfam, že ona už vlasy farbila a ja sa to aspoň naučím. Vediem ju do izby, kde sedí Kazu. "Tak.... tu ho máme."
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Inori Pi február 28, 2014 8:18 am

,,Fajn..Ja ho teda nafarbím."*poviem,popritom ako ju následujem.*,,Bóže...Tu aby sa človek nestratil..."*prebehne mi mysľou,keďže je to tu naozaj veľké.Vlasy som už farbila mnohokrát.Samozrejme,že nie sebe,keďže mne sa priridzená farba mojich vlasov páčila.Potom ako ho tam uvidím zviazaného na posteli,nadvihnem obočie.Predsa len bol na posteli...zviazaný...v trenkách.*,,Zdravím,sensei."*poviem s pobaveným úškrnom.Zoberiem farbu a peroxid a nachvíľu zmiznem v kúpeľni,kde farbu namiešam.*,,Um...použijeme aj peroxid?"*spýtam sa Eno.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Pi február 28, 2014 8:22 am

Zbadám jej výraz a uškrniem sa. Vidím ten obraz, čo ona a aj mne to príde... trochu divná. Ale toto bol najlepší spôsob, ako zaistiť, aby nezdrhol. "Peroxid, hmm..." zamyslím sa. "Nemá až tak tmavé vlasy... A ja moc odfarbovanie nemusím... Ale ako uznáš za vhodné, veď ty si to už robila.... však?" spýtam sa mierne neisto. "Ružová sa mu bude hodiť." poznamenám s úsmevom, keď zbadám farbu.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma So marec 01, 2014 2:56 am

Oh, god ..... why? Prebehlo mi hlavou keď som si tu všimol Inori po tom čo prišla do mojej izby. Oni ma vážne chcú zafarbiť však? Fuck my life musím újsť. Ako šla Eno za Inori do kúpeľne skrčil som sa k lanu a vytiahol som si z topánky nôž a začal som rezať. Ja a ružová išla do kopy ako ja a vážny vzťah. Preto som sa snažil čo najrýchlejšie odtiaľto dostať lebo to vyzeralo že si na mne takto zmlsnú. Vyskočím oknom ... aj neotvoreným ... Dumal som v hlave ako vlastne ujdem.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Inori So marec 01, 2014 3:01 am

*Nakoniec sa však rozhodnem,že to pôjde aj bez peroxidu.Predsa len,ak by som ho použila,tak by sme museli dĺho predlho čakať.Nasadím si rukavice,keďže som nechcela mať rúžové ruky.Stačilo mi to raz v zelenej a znovu som farebné ruky mať nechcela.Vyjdem von z kúpelky a všimnem si čo robí.Nesúhlasne pokrútím hlavou a misku položím na stolček.*,,Sen-sei..o čo sa to snažíte?"*poviem pobavene a podídem k nemu.Keď som už pri ňom,vezmem mu z ruky nôž,pričom mu chytím jednu ruku.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma So marec 01, 2014 3:16 am

Môj nôž T_T moja záchrana T_T nie moje vlásky ! Prebehlo mi hlavou a vyčítavo som k nej pozrel. "Čo tak keby si prišla o minútku neskôr?" Trhol som z lanom bolo poriadne narezané možno by sa mi ho podarilo odtrhnúť. Vyskočil som medzi tým na nohy tak že som stál pred ňou. "Budem hryžať ak ma budete chcieť ofarbiť." Povedal som výhružne. Kopať by som nekopal predsa len spraviť im niečo zlé som nechcel.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Inori So marec 01, 2014 4:16 am

,,Hmmm..."*zatvárim sa zamyslene.Vlastne som premýšlala nad tým ako ho udržať,keďže netuším,kde by som mohla nájsť ďalšie lano.*"A ja zas budem zlá,ak sa budeš brániť."*uškrniem sa a vyplazím naňho jazyk.Veľmi sa mi nepáčilo,že to chce celé skaziť akurát,keď som prišla.Pustím som ruku,ktorú som mu držala a položím tú svoju na jeho hruď.Potom ho "potknem",zatlačím naňho tou rukou a tým ho zvalím späť na posteľ.Nôž hodím niekam do kúta.Vezmem to lano čo prerezal,naštastie bolo dostatočne dlhé.Potom ako spadne do postele,doslovne skočím za ním.V rýchlosti mu zviažem ruky,takže je to naozaj poriadny uzol.Aby neutiekol,tak mu tie ruky priviažem ešte aj k posteli.Zleziam z postele a vezmem si misku s farbou.Hneď nato sa vrátim späť na posteľ,pričom tentokrát si naňho sadnem obkročmo,aby som mu obmedzila pohyb a začnem patlať rúžovú farbu na jeho vlasy.Pri tom mám na perách taký detský úsmev,keďže som sa v podstate hrala.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma So marec 01, 2014 4:27 am

"Hej hej počkaj nejako sa dohodnime než to urobíš!" Prehovoril som a než mi dala tú farbu na moje vlasy uhol som hlavou čo najviac na stranu. Ak by som chcel mohol som jej nohy obmotať okolo krku a dať ju zo mňa dole ale to bolo moc drastické dúfal som že sa bude nejako dať uplatiť aj keď nevedel som čo presne by som mohol ponúknuť.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Inori So marec 01, 2014 4:44 am

*Zamračím sa,keď mi uhne.Pri tom ako uhol sa mu však dostalo trošku farby nalíce,nad čím som sa musela pousmiať a potichu aj zasmiať.Naozaj som mu chcela tie vlasy nafarbiť,keďže by potom vyzeral dosť komicky.*,,Ale..ňú.."*na tvári sa mi objaví smutný výraz,pretože sa stále vzpiera.Potom sa však zamyslím nad tým,čo povedal.Nič nepoviem,len prestanem načahovať ruky za jeho vlasmi.Zvedavo nakloním hlavu a spýtavo sa naňho pozriem.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma So marec 01, 2014 4:57 am

"Kľudne vám budem robiť týždeň sluhu ale nechajte mi vlasy tak, naozaj nestojí to za to a keď tak povedz čo a ja to urobím niečo ako proti hodnota." Radšej by som bol keby ma nalíčili a navliekli do dievčenských šiat než toto čo sa práve dialo. Nevadilo mi že som bol na tvári od farby hlavne že som ju nemal na vlasoch.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole So marec 01, 2014 8:03 am

Celý čas ich pozorujem a počúvam, o čom sa bavia. Potom prídem bližšie a prisadnem si na posteľ. Celý čas som premýšľala a teraz som chytila Inori za ruku, aby mu vlasy nefarbila. Na tvári mi však žiari úškrn. "Nechaj..... ak bude prisahať, že nám bude robiť sluhu na týždeň, a ak to nesplní, navždy bude mať ružové vlasy, tak potom som ochotná mu ich nenafarbiť."
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Inori So marec 01, 2014 9:11 am

,,Chjoo..No fajn."*poviem mierne sklamane.Ale čo už.Mať otroka bude fajn.Dám teda dole rukavice a hodím ich do mištičky s farbou.Potom však začnem premýšlať,keďže týždeň sa mi zdá málo.Uvedomím si však,že na ňom stále sedím a tak teda zleziem,pričom ho však nerozviažem.*,,Enooo?..Podľa mňa by bolo lepšie dva týždne..ak nie viac."*poviem s hravým úsmevom na perách.Vezmem misku a dám ju na stolček,aby sme nezašpinili aj posteľ.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole So marec 01, 2014 9:21 am

Usmejem sa. *To nie je zlý nápad...* pomyslím si. "Dobre.... čo tak na tie dva týždne? To je primeraná cena, nie? Ale.... ak, tak to môže byť kľudne aj mesiac." uškrniem sa, aj keď ten mesiac nemyslím vážne. To je už asi pridlho a nechcela som, aby sa z toho zbláznil.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma So marec 01, 2014 10:14 pm

"Však ja vám to niekedy oplatím ale súhlasím s dvoma týždňami." Predsa len až také zlé to byť nemôže predsa len čo také by potom po mne mohli chcieť? Určite nič čo by som nezvládol. Ostal som ležať zviazaný a čakal som kým ma odviažu.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Inori Ne marec 02, 2014 6:45 am

,,Tak...ja vám potom zavolám."*žmurknem a vezmem si veci.Nemám v pláne ho rozviazať,pravdupovediac vlastne neviem ako,keďže ten uzol bol strašne zapletený.Potom podídem k Eno.*,,Uži si to."*pošepkám jej do ucha,pričom hodím očkom ku Kazumovi.*,,Majte sa..."*kývnem im a odídem von,kde nastúpim do auta a idem domov.*
Inori
Inori

Počet príspevkov : 1331
Join date : 07.01.2014

Character sheet
Meno: Inori Akiyama
Zamestnanie: študentka,kedysi nájomný vrah a informátor
Okres: R1

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Po marec 03, 2014 4:34 am

Kývnem na Inori, keď odchádza a potom sa obrátim ku Kazumovi. Trochu si vzdychnem. "Čo s tebou, Kazu? Mohol si mať také pekné vlasy...." usmejem sa. "Ale ty nie. Teraz si náš sluha, je ti to jasné? A keď to porušíš..... Tak máš ružové vlasy. Možno niečo horšie." trochu sa uškrniem. Potom si prezriem ten uzol. *Rozviazať alebo nie?* vŕta mi hlavou. Potom to však nechám tak a pozriem na Kazumu, ako bude reagovať.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Kazuma Po marec 03, 2014 5:16 am

"Ja radšej ostanem s týmito mojím škaredými." Povedal som z úšklebkom a potom som k nej pozeral. "Tak, je to na vás pani moja predsa len som váš sluha." Povedal som podpichovačne predsa len nebola ako Inori tak som dúfal že nebude taká zlá takže som vsádzal na to.
Kazuma
Kazuma

Počet príspevkov : 1247
Join date : 01.02.2014

Character sheet
Meno: Kazuma Muneyuki
Zamestnanie: Študent
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Eno Sole Po marec 03, 2014 5:33 am

Usmejem sa. "No... nie sú až tak škaredé." poviem mu. "Áno, sluha. Ale niečo ti poviem. Nezahrávaj sa so mnou. Aj ja viem byť nebezpečná..." poviem, tajomne sa usmejem, pretože naňho nechcem byť zlá. Prídem k nemu a začnem rozväzovať uzol. "Musíš byť hodný chlapec." uškrniem sa.
Eno Sole
Eno Sole

Počet príspevkov : 1128
Join date : 09.01.2014

Character sheet
Meno: Eno Sole
Zamestnanie: Žoldnierka, študentka
Okres: R2

Návrat hore Goto down

Kazumov domový komplex na konci mesta - Stránka 4 Empty Re: Kazumov domový komplex na konci mesta

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 4 z 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.